Legáček?

Založil jvucka, 05.02.2011, 19:32:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt

No ja si myslím, že hlavne pani Katka Legáčková na to mohla dopredu upozorniť... :(

peter

Citace od: Anatyt kdy 03.03.2011, 12:41:22No ja si myslím, že hlavne pani Katka Legáčková na to mohla dopredu upozorniť... :(

Bohužel i já bych toto očekával, když byla tou naší spřízněnou duší. :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

EDUXE

Nedá mi to, musím se k tématu vyjádřit jako poškozená strana. Paní Nováčková prodala, bez upozornění a jakékoliv snahy vyrovnat dluh za dodané zboží, doménu legacek.cz brněnské firmě a zadluženou s.r.o. panu Bělohlávkovi. Pracuje jako "Big Boss" u Darovánku http://www.darovanek.cz/info/nas-tym/ a k dluhu, vědomě udělanému, se nezná. Nový majitel přiznává, že dluh existuje, ale... Celé je to asi dobře promyšlené, přesně v souladu s českou legislativou. Drzost je, že Darovánek opět nabízí LEGO, takže možná i kradené :-( Předpokládám, že nejsme jedinou poškozenou firmou. Vlastimil Omasta, jednatel EDUXE.
EDUXE, autorizovaný distributor LEGO Education pro ČR a SK

kryst.off

Legáčka jsem nedávno taky našel zavřeného, nikde ani noha, škoda. K předchozímu příspěvku snad jen tolik, že pokud paní Nováčková firmu prodala, tak zřejmě i s dluhem, a znát se k němu tedy nemusí.  To nepíšu na její obhajobu, ale protože to tady tak prostě funguje  :-\
kryst.off

Mates

Citace od: EDUXE kdy 14.03.2011, 17:43:00
Nedá mi to, musím se k tématu vyjádřit jako poškozená strana. Paní Nováčková prodala, bez upozornění a jakékoliv snahy vyrovnat dluh za dodané zboží, doménu legacek.cz brněnské firmě a zadluženou s.r.o. panu Bělohlávkovi. Pracuje jako "Big Boss" u Darovánku http://www.darovanek.cz/info/nas-tym/ a k dluhu, vědomě udělanému, se nezná. Nový majitel přiznává, že dluh existuje, ale... Celé je to asi dobře promyšlené, přesně v souladu s českou legislativou. Drzost je, že Darovánek opět nabízí LEGO, takže možná i kradené :-( Předpokládám, že nejsme jedinou poškozenou firmou. Vlastimil Omasta, jednatel EDUXE.

Po Vašem zveřejnění těchto skutečností, už nyní žádný tým nemají :D ;D >:D >:D >:D

jvucka

Aktuální stav prodejny Legáčka je tento:

www.morelega.cz

Citace od: muzzo kdy 03.03.2011, 12:38:38
Citace od: sam.no kdy 02.03.2011, 16:37:12
Kostičky jsou v háji  :'(  >:( a ceny katalogové, takže ať se jdou bodnout, je tu spoustu lepších a levnějších obchodů  ;)




To je hanebnost. Měli nás upozornit na to, že skončí. Pojďme se bránit.

To nemá cenu.  Nový vlastník koupil jedninou věc, která nevlastnila společnost provozují Legáčka a to doménu.  U nové na to určitě nebude nárok a myslím si, že získání bonusů za nákupy je i nevymahatelné.
Původní firma skončila s velkým dluhem a soudit se o to asi nemá cenu....

Zoufalec

Tak Legáček "je zpět v plné síle". Nastřádané kostky jsou nadále v platnosti, což se mi nepodařilo ověřit, bo se nemůžu přihlásit a jsem si téměř na 100% jistý, že zadávám správné údaje. Někdo stejný problém?

otaznik

Mně poslali email s novými údaji, kostičky mi zůstali + přidali 25 dalších.

Jarmila

Citace od: Zoufalec kdy 02.05.2011, 12:12:22
Tak Legáček "je zpět v plné síle". Nastřádané kostky jsou nadále v platnosti, což se mi nepodařilo ověřit, bo se nemůžu přihlásit a jsem si téměř na 100% jistý, že zadávám správné údaje. Někdo stejný problém?

Také mi to hlásí, že nemám správné údaje a ani na Zapomenuté heslo to nereaguje. A vím na 100%, že jsem ani jméno a ani heslo nezapomněla a píšu to správně.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

otaznik

Citace od: Jarmila kdy 02.05.2011, 22:14:00
Také mi to hlásí, že nemám správné údaje a ani na Zapomenuté heslo to nereaguje. A vím na 100%, že jsem ani jméno a ani heslo nezapomněla a píšu to správně.

Starý login a heslo nefungují! Pokud tam máte zájem nakupovat, napište jim, včetně svého loginu na původním legáčkovi, a snad vám kostičky obnoví - spolu s účtem.

Jarmila

Také jsi to mohl napsat rovnou.  :-*
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

otaznik

Citace od: Jarmila kdy 03.05.2011, 17:32:48
Také jsi to mohl napsat rovnou.  :-*

Mně napsali email s novými údaji sami od sebe, čekal jsem, že to provedli i ostatním zákazníkům.

peter

Citace od: otaznik kdy 03.05.2011, 19:50:58
Citace od: Jarmila kdy 03.05.2011, 17:32:48
Také jsi to mohl napsat rovnou.  :-*

Mně napsali email s novými údaji sami od sebe, čekal jsem, že to provedli i ostatním zákazníkům.

Nevím jak jsi na tom byl s kostičkovým fondem, ale třeba to psali jen těm co jich moc neměli, k nám se raději nehlásí ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Blake

Bohužel i já jsem si kostičky nechával na později a taky se mi to vymstilo. Toho času jsem měl kostiček už na pěkný setík. Když jsem kontaktoval nového majitele, tak situaci vyřešil slevovým kupónem v hodnotě asi 1/3 našetřených kostiček.

Blake

Citace od: Blake kdy 04.05.2011, 21:04:21
Bohužel i já jsem si kostičky nechával na později a taky se mi to vymstilo. Toho času jsem měl kostiček už na pěkný setík. Když jsem kontaktoval nového majitele, tak situaci vyřešil slevovým kupónem v hodnotě asi 1/3 našetřených kostiček.

K mému překvapení jsem dnes dostal email s novým přihlašovacím jménem a heslem a vyjádřením, že se podařilo obnovit kostičky z minulého Legáčka. Vyzkoušeno a má důvěra v nového Legáčka byla posílena.

Vlada

Mně tento e-mail přišel také, jen ještě doplním informaci, že jako protihodnotu za změnu původních přístupových údajů připíší na nový uživatelský účet celkem 25 bonusových LEGO KOSTIČEK, které člověk může použít jako slevu při svém příštím nákupu u Legáčka. Ostatně v tomto smyslu se níže vyjádřil už otaznik.