Akce "Naplníme vám Lego tašku" + maj tam Santa-féééé

Založil Raistlin M, 30.11.2005, 19:47:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Raistlin M

Tak jsme v Berouně objevili zajímavou akci. Jmenuje se to "Naplníme vám Lego tašku"

Stojí to 159 korun a tak jsme to zkusili. Bylo tam na první pohled spousta divokých dílků, všelijakých barev a také nějaké zbraně a tak.
Níže uvedené fotky jsou taška + co jsme vysypali. (váha 330g, 272 dílků)

Také tam měli Santa-féčka po 999.

Pokud by někdo měl o tašku, či vláčky zájem, tak tam asi v pondělí jedeme zase. Budou tam mít těch tašek prý dost (pro případ zájmu jsme nějaké rezervovali).



[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

J_BOB

tie tasky ste si naplnali sami alebo uz boli naplnene?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

TomG

Pisou, ze jim to prodali naplnene.
Koukam, podle obsahu, ze je to totez co meli ve scandimexu. Spousta ujetych dilku a naplni vam tasku temi velkymi dilky co jsou jen leve nebo prave, ale malokdy parove.
Only the best can survive.

Raistlin M

Bohužel už naplněné. Pokud bych si to plnil sám, tak tam je něco jiného a těch dílků tam bude tak 500 :)

Jindroush

Drobné upozornění - akce naplň si tašku za 159.- byla k příležitosti Dne dětí v roce 2004. Takže si holt objevil 'pružného' obchodníka.  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Raistlin M

#5
Citace od: TomG kdy 30.11.2005, 20:06:17
Pisou, ze jim to prodali naplnene.
Koukam, podle obsahu, ze je to totez co meli ve scandimexu. Spousta ujetych dilku a naplni vam tasku temi velkymi dilky co jsou jen leve nebo prave, ale malokdy parove.

Párových velkých je tak 1/10.


J_BOB

teda ak je ten mec maly http://peeron.com/inv/parts/3847a tak potom dost cumim ze tam bol v oldgray pretoze jak pozeram tak sa v tej farbe pouzil naposledy v roku 1981  ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Teddy Bear

Buďte sami sebou!!!

Raistlin M


J_BOB

Citace od: Teddy Bear kdy 30.11.2005, 20:17:05
Pesneji v roce 1992 ;) ;D
no jak pozeram na peeron tak 1981. ja som hovoril o tom s farbou oldgray nie olddarkgray  ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Jindroush

Skoro jistě to byl gumák http://peeron.com/inv/parts/3847, který byl naposled v roce 2002, takže žádný zvláštní překvapení.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J_BOB

#11
njn uz som na to prisiel ale neskoro  ;D nebolo mi totiz jasne ktory je ohybaci a zdalo sa mi ze ABS znie tak "ohybne"
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Raistlin M

Po pokusném ohybání jsem došel k názoru, že jsou ohybné velmi, tedy asi "gumáky".

Ale nějak mi to nevadí. :)

cembry

Neco podobnyho jsem si koupil v lete tusim v Moste (uz nevim v kterym z tech kramu co tam maji). Po prozkoumani obsahu jsem zjistil ze tam je skutecne spousta velkych "zajimavych" dilku, vetsinou neparovych a straslive moc hnedych a modrych knizek. Jo a jedno padlo a vedro. Takze fakt dobra koupe!   ;D

J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Colonel32

nemohu si pomoct, ale kdyz jsem si plnil tu tasku sam, tak jsem tam mel zajimave a pouzitelne veci, ale chapu, ze kdyz to plnej oni, tak tam s klidem davaji i dily, kterym jsem se obloukem vyhybal...

J_BOB

u nas v Tescu ked je to naplnene treba na to inak. vyberies sacky v a povyberas z nich zaujimave diely ktore by si cel a dakam ich odlozis. ked uz ich je dost tak sa poohliadnes po co najprazdnejsom sacku (vzdy to tam nejaky talent vysipe alebo aj roztrhne) a dat tam zaujimave dielce. pocas toho treba jasne davat najavo ze si vyberas a nekradnes :) takto som to urobil ja a bolo to fpohode :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Teddy Bear

Promin! :D
Rychle jsem se kouk a videl jsem 1992 , ale barvy jsem neresil. Omlouvam se ;)
Buďte sami sebou!!!

J_BOB

ani ja som to moc nevychitil  ;D hodil som tam starsi typ meca  ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Llevelyn

Roztříděno  ;) ;) ..spousta "úchylných" dílečků, milion košťat..pro několik famfrpálových družstev, meče s kulatou špicí..10, bambitka hnědá a šedá..20, lopaty, meče "pirates", "megafony"dva růžoví a dva oranžoví medvídci,  ;D bedny..23, několik výborných kostiček... spousta Space dílečků v bláznivých barvách, no nakonec to tak zlé není :P..jen těch nepárových je spousta..uvidíme, co komu chybí/přebývá..třeba udám/koupím...pro větší legraci můžu vzít vzorek do hospy ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

muzzo


J_BOB

#22
aha dakujem  :) vyraz bambitka mi fakt nic nepovedal. u mna je to "piratska pistolka" ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

myth

Citace od: J_BOB kdy 01.12.2005, 15:36:08
u na je to "piratska pistolka" ;D

Bambitka je úplne normálny výraz. Aj na slovensku ;) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

J_BOB

prepac som sa pomylil ale to nemalo byt "u nas" ale "u mna" ak si to tak pochopil :) teda slovo bambitka som fakt nepocul ale do tychto tasticiek sa ich dava dost inak mam vyse 130 ciernych minifig headov. nenapada vas dake vyuzitie?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Colonel32


J_BOB

no uhlie nemam kde vyuzit...vlacik ziaden. nieto este parny ale mozem urobit nadielku od mikulasa  >:D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Raistlin M

Jde to použít jako výplň "duchů". Nebo vcelku pěkné prvky staveb. (Sloupy a rámy oken atd...)

Maci

Já z těhle prvků dělám vedle dveří takové polozapuštěné sloupky a vypadá to dobře.

STARHAWK

Tuto fajn akciu som vyuzil aj ja. Plnil som tu tasku asi 2-3 hodiny a bola totalne napchata. Skoda, ze som si to nesfotil.
Cakam, kedy tato akcia bude znova.
btw rada pri plneni - pri plneni priebezne dosypavajte male medzery v taske malinkimi castami - ziskal som takto asi 30ks mecov :D