S@H hromadný nákup

Založil Hardegon, 24.09.2009, 22:14:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

Citace od: Shmade kdy 21.10.2009, 08:13:41
Se mi líbí ta space taška, na tu jsem nějak nenarazil... Mohl by se mi ozvat její kupec? Respektive až mu dorazí domů, zajímalo by mě, jestlli má nějaké vnitřní uspořádání, jesli ne, tak by se mi líbila na desky, nebo se vlastně může kouknout Hardegon. :) dík

Tašku mám již nějaký čas doma, co jsem ji uviděl, byla to jasná koupě.

Dělení má jen malinkaté a to ve formě dvou kapes viz foto.

Rozměry: šířka 33 cm, výška 28 cm, tloušťka 8 cm (cca)

otaznik

Citace od: Vasyk kdy 21.10.2009, 13:01:30
Tašku mám již nějaký čas doma, co jsem ji uviděl, byla to jasná koupě.

Dělení má jen malinkaté a to ve formě dvou kapes viz foto.

Rozměry: šířka 33 cm, výška 28 cm, tloušťka 8 cm (cca)
Tak to musím mít!  :o

Rewolt

Jo a jinak taška je moje .... stejně jako většina  ne-technic věcí z tohoto nákupu ! :D
It's a trap!

Hardegon

Nakupující prosím o trpělivost...  :-\

hadato

Tak to přeju hodně zdaru, sám si vzpomínám, jak jsem třídil svoje lego.

Miketuk

Perfektní! Už se těším na tu zeleň :D Dík za zprostředkování  ;)

okerol23

No Hardegon, nezávidím Ti to, pripomenulo mi to film "Tři oříšky pro Popelku", ale zároveń ďakujem za sprostredkovanie Lego dielikov. ;)

Hardegon

Holoubci pracovali jak mohli. Je to přebráno a podle přiloženého seznamu komplet. Chtěl jsem vyfotit komplet celý nákup, ale na místě, kde normálně fotím, se nevejde ani půlka. O víkendu začnu balit, pokud čas dovolí.

Woyta

Tohle trideni je jeste pohoda.
Same vetsi dilky.
Kiloware je horsi. :)
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Hardegon

Citace od: Woyta kdy 23.10.2009, 14:05:35
Tohle trideni je jeste pohoda.
Same vetsi dilky.
Kiloware je horsi. :)

>:( Na fotkách neni ale vidět 500 kusů Tile, 250 skel do oken, 300 Round Bricků a podobné záludnosti.

Jinak jsem ve stádiu balení, půlka je zabalená, zbytek už je připraven v krabicích. Nemám tolik času, kolik bych si představoval.  :'(

Hardegon

Dnes po hodině na poště odesláno. Celkem mi zprostředkování zabralo +- 12 hodin života.  :P

Shmade

Ono se to nezdá... 12 hodin neni málo, ale zas je to dobrý skutek. :) Za mě ještě jednou dík. Příště bude třídit a balit třeba někdo jiný...

Woyta

Dnes balik dorazil.
Vse v poradku akorat me prekvapilo, ze Flat Tile 1X2 Tr. (Cire) jsou Tr. Black (kourove)
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Hana129

#43
Citace od: Woyta kdy 06.11.2009, 11:07:55
Dnes balik dorazil.
Vse v poradku akorat me prekvapilo, ze Flat Tile 1X2 Tr. (Cire) jsou Tr. Black (kourove)

Na s+h Flat Tile 1*2 Tr (čiré) nebyly, dívala jsem se  taky po nich při minulé obj. a ani nejsou. V nabídce byly a jsou jen Transparent brown. ;)



Woyta

V presnem popisu je uvedeno Exact Color: Transparent brown zatimco v seznamu je jen tr. a referencni obrazek cire kostky. Ja koukal jen na seznam. Moje chyba.
Aspon mam duvod pro dalsi nakup lega :)
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Jindroush

Ostatně clear tiles jsou jen 'parkový' díly a mezi prostý lid se dostávají pouze nedopatřením, případně při výprodejích.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)