SH akce??

Založil Shi-So, 06.04.2009, 14:59:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

TomB

Tak mě už tu objednávku potvrdily, tak snad mi potom nedojde mail, že se omlouvají za vzniklé chyby, bla bla bla.....
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

linhi

Já si hlavně nedovedu představit,když by to vyšlo - ten pohled našeho pošťáka.....

Ondra

Citace od: linhi kdy 06.04.2009, 18:33:44
Já si hlavně nedovedu představit,když by to vyšlo - ten pohled našeho pošťáka.....
Co pošták, ale teprve ten pohled ekonoma v legu  ;D.

Ravenhorn

CitaceJá si hlavně nedovedu představit,když by to vyšlo - ten pohled našeho pošťáka.....
Co pošták, ale teprve ten pohled ekonoma v legu  Škleb.

Já bych řekl co teprve pohled toho člověka co to způsobil.  :P
Castle, Pirates a Star Wars.

TomB

Citace od: Ravenhorn kdy 06.04.2009, 18:37:09

Já bych řekl co teprve pohled toho člověka co to způsobil.  :P

Ten se IMHO může jít na počkání vodstřelit ;D ;D ;D :D ;).
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

vasek

#65
No a vo tom to je ! Způsobená škoda by byla příliš velká a tak se rozešlou děkovné dopisy. Ta trocha ostudy Legu ublíží určitě méně než vyřízení techto podhodnocených objednávek. A za rok už se o žádném průšvihu v S@H nebude vědět.

Mareken

Cituji bráchu (Ondrej)
Nemůže se ta cena potom co to objednám zvýšit na normál? Aby mi potom na dveře nebušili exekutoři. :o
Moje bs galerie Hledejte pod "Mareken"

Colonel32

Ty ztráty určitě nedosahují horentních rozměrů jak zde uvádíte - výrobní náklady přece ve skutečnosti dělají tak 5-10 procent, tz. buldozer se vyrobí tak za 300-500 kč, všchno ostatní jsou jen maloobchodní a velkoobchodní marže, marketing, etc... - a bez toho se teoreticky dá obejít.

grohl

Citace od: Garfield73 kdy 06.04.2009, 18:45:30
Cituji bráchu (Ondrej)
Nemůže se ta cena potom co to objednám zvýšit na normál? Aby mi potom na dveře nebušili exekutoři. :o
Maximálně ti objednávku stornují, ale rozhodně po tobě nemůžou chtít bez tvého souhlasu víc, než je na objednávce uvedeno.

Ondra

Mám tohle zkusit, nebo ne  ??? ?Nemůžou mi ty peníze zablokovat na nějakou dobu, než tohle vyřeší?

5o

Blahoželám úspešným kupcom a prajem im aby objednaný tovar prišiel za objednanú sumu a nebol to omyl, alebo aprílový žart.
Mne sa žiaľ nepodarilo nájsť spriaznenú dušu na sprostredkovanie, tak s vlakmi asi začnem inokedy.
Preto lebo Lego...

vasek

Citace od: Ondra kdy 06.04.2009, 18:52:12
Mám tohle zkusit, nebo ne  ??? ?Nemůžou mi ty peníze zablokovat na nějakou dobu, než tohle vyřeší?
No zablokovat ti je podle mne můžou, na jak dlouho to ale nevím.

spolnet

Nemohu platit kartou online, neobjednal by mi nekdo pls, tan nakladni rc train?

Hardegon

Přišlo mi potvrzení i na druhou ze dvou. Tak asi systém funguje. Snad má Colonel32 pravdu. :)

vasek

Citace od: Colonel32 kdy 06.04.2009, 18:45:54
Ty ztráty určitě nedosahují horentních rozměrů jak zde uvádíte - výrobní náklady přece ve skutečnosti dělají tak 5-10 procent, tz. buldozer se vyrobí tak za 300-500 kč, všchno ostatní jsou jen maloobchodní a velkoobchodní marže, marketing, etc... - a bez toho se teoreticky dá obejít.
No, z globálního pohledu máš možná pravdu, ale když něco vyrobíš za 300 budeš to pak prodávat za 200 ? Asi se ti moc chtít nebude, že.

A navíc S@H je vlastně maloobchodní prodej, ten co to způsobil špatným naceněním je v pozici prodavače v obchodu a tam si majitel určitě neřekne "ale co nakoupil jsem za 300 a prodal za 200, tak mi prodavač doplatí 100 a je to vyřešeno", ale spíše si řekne "MOC měla být cca 4200 tak mi doplatí 4000".
Uvidíme jak se situace vyvine, ale rozhodně bych nechtěl být na místě odpovědného pracovníka.

Co takhle anketku Coloneli - A) kdo myslí že zásilky přijdou za obj. cenu, B) kdo myslí že nepřijde nic za obj. cenu, C) něco pošlou, ale max 1 ks od "slevněných" položek ?

Rewolt

Taky mi bylo doručeno potvrzení (mail) objednávku sem zadával v 17:20 a email 18:55
It's a trap!

vasek

Mně také přišlo potvrzení, ale to určitě dělá automat. Až někdo z odpovědných zaměstnanců zjistí kolik a za kolik se má prodat tak pak bude rodeo  >:D. Mně je velice divné, že už o problému vědí, ale zatím na webu žádná změna  ???. To je podle mne zajímavé. Jestli to není nějaký marketingový tah, aby se o Legu více mluvilo ???.

Hardegon

Citace od: Rewolt kdy 06.04.2009, 19:08:12
Taky mi bylo doručeno potvrzení (mail) objednávku sem zadával v 17:20 a email 18:55

Objednavatelé tady z Kostek jim to asi zahltili. ;D

Miketuk

Anketa bude asi zbytečná, zítra nebo nejpozději ve středu určo něco napíšou. Taky jsem zvědav, něco jsem chtěl taky objednat, ale mamka zatrhla :(

vasek

Citace od: Miketuk kdy 06.04.2009, 19:16:29
Anketa bude asi zbytečná, zítra nebo nejpozději ve středu určo něco napíšou. Taky jsem zvědav, něco jsem chtěl taky objednat, ale mamka zatrhla :(
No jasně že je zbytečná, ale mohla by být zajímavá.  ;)

5o

No moment, vie niekto presne alebo to má overené z SH, že ceny za vlaky a buldozér s náklaďákom z Technicu sú omyl? Ja keby som mohol, tak si objednám za cenu akú mi ponúkajú. A či mi to pošlú alebo napíšu sorry, to budem riešiť potom.
Preto lebo Lego...

vasek

Citace od: 5o kdy 06.04.2009, 19:18:29
No moment, vie niekto presne alebo to má overené z SH, že ceny za vlaky a buldozér s náklaďákom z Technicu sú omyl? Ja keby som mohol, tak si objednám za cenu akú mi ponúkajú. A či mi to pošlú alebo napíšu sorry, to budem riešiť potom.

Citace od: grohl kdy 06.04.2009, 16:48:40
Jinak ceny sice v Eurech byly, ale údajně admin špatně natáhl německý ceník. (Ofic. vyjádření Lego S@H)

Chce to jen číst vše.

Hana129

Peníze na kartě jsou bloklé asi 8 dní, jestli to chce ještě někdo zkusit.  ;)

zkušenost karta visa elektron Poštovní spořitelna


Vasyk

Doručovací mail přišel - ceny v EUR a adresa dodání k mé kamarádce do německa (ač jsem psal českou).

Peníze strhnuté v Kč z účtu.

V objednávkách na stránkách mám adresu českou a měnu CZK.

Osobně si myslím, že to nepošlou, ale ze zvědavosti jsem to zkusil.

Ondra

Citace od: Hana129 kdy 06.04.2009, 19:25:35
Peníze na kartě jsou bloklé asi 8 dní, jestli to chce ještě někdo zkusit.  ;)

zkušenost karta visa elektron Poštovní spořitelna


Tohle neriskuji  :-\ .Dohadovat se s někým po telefonu nechci.

Mimoto šance je to mizivá.

5o

Citace od: vasek kdy 06.04.2009, 19:20:46
Citace od: 5o kdy 06.04.2009, 19:18:29
No moment, vie niekto presne alebo to má overené z SH, že ceny za vlaky a buldozér s náklaďákom z Technicu sú omyl? Ja keby som mohol, tak si objednám za cenu akú mi ponúkajú. A či mi to pošlú alebo napíšu sorry, to budem riešiť potom.

Citace od: grohl kdy 06.04.2009, 16:48:40
Jinak ceny sice v Eurech byly, ale údajně admin špatně natáhl německý ceník. (Ofic. vyjádření Lego S@H)

Chce to jen číst vše.

No hej, ja som si to prečítal, tak si to prečítaj aj ty, ale ako spotrebiteľ. Alebo si hovorca TLC?
Keď niekto upozorní na chybné ceny na viacerých výrobkoch a predajca upraví len jednu, tak kde je napísané, že tie ostatné sa nepredávajú za uvedenú cenu? Či sa naozaj predajú, alebo nie je však až druhá vec. Mňa zaujíma cena tovaru na objednávke. A tú, keď mám potvrdenú, tak za takú sumu nakupujem. A nielen cez internet.
Preto lebo Lego...

vasek

Citace od: 5o kdy 06.04.2009, 19:35:25
Citace od: vasek kdy 06.04.2009, 19:20:46
Citace od: 5o kdy 06.04.2009, 19:18:29
No moment, vie niekto presne alebo to má overené z SH, že ceny za vlaky a buldozér s náklaďákom z Technicu sú omyl? Ja keby som mohol, tak si objednám za cenu akú mi ponúkajú. A či mi to pošlú alebo napíšu sorry, to budem riešiť potom.

Citace od: grohl kdy 06.04.2009, 16:48:40
Jinak ceny sice v Eurech byly, ale údajně admin špatně natáhl německý ceník. (Ofic. vyjádření Lego S@H)

Chce to jen číst vše.

No hej, ja som si to prečítal, tak si to prečítaj aj ty, ale ako spotrebiteľ. Alebo si hovorca TLC?
Keď niekto upozorní na chybné ceny na viacerých výrobkoch a predajca upraví len jednu, tak kde je napísané, že tie ostatné sa nepredávajú za uvedenú cenu? Či sa naozaj predajú, alebo nie je však až druhá vec. Mňa zaujíma cena tovaru na objednávke. A tú, keď mám potvrdenú, tak za takú sumu nakupujem. A nielen cez internet.

Máš naprostou pravdu, ale ceny jsou omyl to přece vidíme. Je ale velmi zvláštní, že ani po upozornění je neopravili. Proto nevím co si o tom mám myslet ???.

peki

#87
Ukázka z potvrzovacího mailu (ale pořád se domnívám, že jsem nic nekoupil  8)): 
     
QTY ITEM DESCRIPTION UNIT PRICE
   
       
10 B7897  PASSENGER TRAIN  CZK 121.95 
       
       
10 7897 29  Passenger Train  CZK 0.00 
       
       
10 B7898  CARGO TRAIN DELUXE  CZK 174.95 
       
       
10 7898 29  Cargo Train Deluxe  CZK 0.00 
       

 
   
 
   International Freephone:
00-800-5346-2222*

  Send an email
 

SUBTOTAL  2,969.00 
STANDARD SHIPPING  415.00 
 

 
   
  TOTAL  3,384.00  
 

Hardegon

Tak si mysli, že toho máš málo. ;D  Holt za blbost se platí. Příště už budou dávat pozor...

Hana129

Jaké mají zkušenosti s potvrzením a vyskladněním ostřílení objednávači? Vasyk, Colonel, Linhi, přijde jen jeden automatický meil? nebo pak i ten, že byla objednávka dána k vyřízení?

Sama mám zkušenost jen s tou jedinou objednávkou,
tak vím, že přišel automatický meil potvrzené objednávky, druhý den přišel meil ohledně platby a že objednávka byla dána k vyřízení a další meil, že  nastaly nějaké problémy a mám zavolat  ;)


Pokud chodí ty meily dva tak to pošlou  těm  co to možná zjistili již v sobotu nebo kdy to tam bylo a objednali, přišla jim potvrzená objednávka a taky potvrzení, že obj. byla předána k vyřízení do skladu a rozešlou to co mají ve skladě.  , tam si té nízké ceny ani nevšimnou, protože DF nevědí co balí, jestli někdo platil vlak za 172 nebo 3000,-- prostě dostanou pokyn k odeslání, vše jde automaticky.