http://www.morelega.cz/

Založil Kubos.cz, 23.02.2007, 19:46:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Musela mu vypadnout tisícovka nebo tak něco. Tahle cena je nižší než česká nákupní bez DPH.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Citace od: Jindroush kdy 05.01.2008, 23:46:47
Musela mu vypadnout tisícovka nebo tak něco. Tahle cena je o hodně nižší než česká nákupní bez DPH.

Zapomněl jsi tam ještě slova "o hodně".  ;)

Rewolt

nn podle mě to je překlep protože 7733 je taky 660Kč
It's a trap!

Colonel32

planuje nakdo z principu par nakoupit, aby zjistil, jesli je morelega za tu cenu skutecne proda, i kdyby to preklep byl?

Rewolt

Citace od: Colonel32 kdy 06.01.2008, 00:20:10
planuje nakdo z principu par nakoupit, aby zjistil, jesli je morelega za tu cenu skutecne proda, i kdyby to preklep byl?
už sem si jedno hodil do košíku  ;)
It's a trap!

***Banana.com

Citace od: Colonel32 kdy 06.01.2008, 00:20:10
planuje nakdo z principu par nakoupit, aby zjistil, jesli je morelega za tu cenu skutecne proda, i kdyby to preklep byl?

Ne. Je to překlep, záměna ceny s Cargo kamionem. Zřejmě výsledek snahy honem na web dát věci, které reálně bude mít skladem měsíc po vložení do shopu. Spíše se divím, že ještě nemá v nabídce sety 2009  ;D ;D

Colonel32

Citace od: rewolt kdy 06.01.2008, 00:29:32
Citace od: Colonel32 kdy 06.01.2008, 00:20:10
planuje nakdo z principu par nakoupit, aby zjistil, jesli je morelega za tu cenu skutecne proda, i kdyby to preklep byl?
už sem si jedno hodil do košíku  ;)

Stat se to v americe, tak mas letadlo za 600 na takovych 99% - pak dej vedet, jak to dopadne v cechach...

TomKQT

#67
Využiju tenhle thread, jak jsem pochopil tak se týká obecných záležitostí o obchodu morelega. Chtěl bych se zeptat vás, jestli nemáte nějaké zkušenosti se systémem bonus bodů na jejich e-shopu. Nastíním problém:
Objednal jsem u nich 8421 Jeřáb dne 03/10/2007, o dva dny později byl doručen, zaplacen, převzat.
Měl jsem získat 86 bonus bodů. Na stránce s přehledem mých bonus bodů je uvedeno, že nemám žádné k dispozici a ta položka 86 tam je jako "čeká na schválení". Opakuji datum objednávky - začátek října loňského roku!
Loni, někdy na přelomu listopadu a prosince jsem posílal mail s dotazem, jak to s těmi bonusovými body je. Žádná odpověď. Minulý týden jsem to zkusil znovu, opět bez odpovědi. (Přesná data e-mailů teď nevím, posílal jsem je z jiného počítače.)

Máte někdo dobrou či podobně špatnou zkušenost s bonus systémem morelega? Případně samozřejmě může reagovat i zde se vyskytující zástupce toho obchodu, číslo objednávky je 1654. Pochopitelně bych to tu na fóru nikdy neřešil, ale když obchod na e-maily odmítá reagovat...
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

Rewolt

Citace od: TomKQT kdy 06.01.2008, 19:55:42
Využiju tenhle thread, jak jsem pochopil tak se týká obecných záležitostí o obchodu morelega. Chtěl bych se zeptat vás, jestli nemáte nějaké zkušenosti se systémem bonus bodů na jejich e-shopu. Nastíním problém:
Objednal jsem u nich 8421 Jeřáb dne 03/10/2007, o dva dny později byl doručen, zaplacen, převzat.
Měl jsem získat 86 bonus bodů. Na stránce s přehledem mých bonus bodů je uvedeno, že nemám žádné k dispozici a ta položka 86 tam je jako "čeká na schválení". Opakuji datum objednávky - začátek října loňského roku!
Loni, někdy na přelomu listopadu a prosince jsem posílal mail s dotazem, jak to s těmi bonusovými body je. Žádná odpověď. Minulý týden jsem to zkusil znovu, opět bez odpovědi. (Přesná data e-mailů teď nevím, posílal jsem je z jiného počítače.)

Máte někdo dobrou či podobně špatnou zkušenost s bonus systémem morelega? Případně samozřejmě může reagovat i zde se vyskytující zástupce toho obchodu, číslo objednávky je 1654. Pochopitelně bych to tu na fóru nikdy neřešil, ale když obchod na e-maily odmítá reagovat...
Taky sem si něco obědnával je to asi 3 měsíce zpátky a taky žádný body nemám , na emaily nikdy nereagujou (nebo se mi ještě nepoštěstilo)  . Zkus tam zalelefonovat  já to taky udělám .

Citace od: Colonel32 kdy 06.01.2008, 11:20:45
Citace od: rewolt kdy 06.01.2008, 00:29:32
Citace od: Colonel32 kdy 06.01.2008, 00:20:10
planuje nakdo z principu par nakoupit, aby zjistil, jesli je morelega za tu cenu skutecne proda, i kdyby to preklep byl?
už sem si jedno hodil do košíku  ;)

Stat se to v americe, tak mas letadlo za 600 na takovych 99% - pak dej vedet, jak to dopadne v cechach...
boužel než sem to stačil objednat  tak to přehodily na 1299 a to už se mi nechce .
It's a trap!

buf91

#69
Já sem jim psla několikrát via SZ a vždy odpověděli ;).
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Rewolt

Citace od: buf91 kdy 06.01.2008, 20:08:54
Já sem jim psla několikrát via SZ a vždy odpověděli ;).

to sem jim tam taky jednou napsal
Citace od: Já
Vy jako dneska neberete telefony?? :-\
odpověd po 26 dnech
Citace od: www.morelega.czDobrý den,
omlouvám se, ale "malinko" nestíháme a telefony bereme jenže jejich přesila 3 lidi a 6 telefonů ...
Děkuji za pochopení
;D
It's a trap!

Shi-So

Ja objednal jeste za 699,- :D
Tak jsem zvedavej ,jak se pochlapej ;)

Colonel32

Citace od: Shi-So kdy 06.01.2008, 22:08:01
Ja objednal jeste za 699,- :D
Tak jsem zvedavej ,jak se pochlapej ;)

Tak dej vedet, az to dorazi...  ;) Drzim palce

Achad

#73
Přátelé, já to Mořelega vystihl nezávisle na zdejších informacích, ale zajímalo by mne, který z vás je Rastokin Petr z Prahy (pokud tady někdo takový je)? Vtip je v tom, že já si objednal letadélko na sebe, přišel mi v klidu email, a pak asi za hodinu dorazil email další, který mne informoval, že jsem si objednal (nové číslo objednávky)ještě jeden (taktéž za tu kouzelnou cenu), adresa plátce byla pochopitelně moje, ale adresa dodání už jiná (zveřejňovat ji tu pochopitelně nebudu). Proto prosím, pokud je to někdo tady odsud, ať se mi ozve skrze SZ, protože jinak mu to Lego nezaplatím! (vtip je v tom, že to nejde na dobírku, ale přes účet >:D)

***Banana.com

Citace od: Achad Ha-Am kdy 06.01.2008, 22:58:43
Přátelé, já toho Legáčka vystihl nezávisle na zdejších informacích, ale zajímalo by mne, který z vás je Rastokin Petr z Prahy (pokud tady někdo takový je)? Vtip je v tom, že já si objednal letadélko na sebe, přišel mi v klidu email, a pak asi za hodinu dorazil email další, který mne informoval, že jsem si objednal (nové číslo objednávky)ještě jeden (taktéž za tu kouzelnou cenu), adresa plátce byla pochopitelně moje, ale adresa dodání už jiná (zveřejňovat ji tu pochopitelně nebudu). Proto prosím, pokud je to někdo tady odsud, ať se mi ozve skrze SZ, protože jinak mu to Lego nezaplatím! (vtip je v tom, že to nejde na dobírku, ale přes účet >:D)

Petr Rastokin tu je, v SZ máš jeho nick  ;)

***Banana.com

Citace od: Shi-So kdy 06.01.2008, 22:08:01
Ja objednal jeste za 699,- :D
Tak jsem zvedavej ,jak se pochlapej ;)

Naprosto logickou reakcí je poslat to těm pár lidem, co si to objednali, za oněch 699,-. Ztráta pár stovek je vyvážena P.R. efektem..Divil bych se, kdyby to mělo proběhnout jinak.

www.morelega.cz

Citace od: rewolt kdy 05.01.2008, 22:28:46
Pozor , pozor na Moře lega mají 7743 za 660Kč je to sic jen předprodej no ale.. ;D

http://www.morelega.cz/product_info.php/products_id/722?osCsid=lhjgqfsou78fspe1p5vj8ljmh4

Jednalo se o chybu při zakládání položky cena u 7734 byla z 7733. Opravdu výprodej na novinky neděláme  :) .
Za chybu se omlouváme a již byla odstraněna.

www.morelega.cz

Citace od: banana.com kdy 06.01.2008, 23:05:25
Citace od: Shi-So kdy 06.01.2008, 22:08:01
Ja objednal jeste za 699,- :D
Tak jsem zvedavej ,jak se pochlapej ;)

Naprosto logickou reakcí je poslat to těm pár lidem, co si to objednali, za oněch 699,-. Ztráta pár stovek je vyvážena P.R. efektem..Divil bych se, kdyby to mělo proběhnout jinak.

Jasně, ale ten co si jich dal do objednávky 50 a druhej 10?? To je provar 36.000,-Kč jen u těchto dvou objednávek. Akdyž to pak nedáte těmto dvěma tak to nemůžete dát nikomu.

www.morelega.cz

Citace od: TomKQT kdy 06.01.2008, 19:55:42
Využiju tenhle thread, jak jsem pochopil tak se týká obecných záležitostí o obchodu morelega. Chtěl bych se zeptat vás, jestli nemáte nějaké zkušenosti se systémem bonus bodů na jejich e-shopu. Nastíním problém:
Objednal jsem u nich 8421 Jeřáb dne 03/10/2007, o dva dny později byl doručen, zaplacen, převzat.
Měl jsem získat 86 bonus bodů. Na stránce s přehledem mých bonus bodů je uvedeno, že nemám žádné k dispozici a ta položka 86 tam je jako "čeká na schválení". Opakuji datum objednávky - začátek října loňského roku!
Loni, někdy na přelomu listopadu a prosince jsem posílal mail s dotazem, jak to s těmi bonusovými body je. Žádná odpověď. Minulý týden jsem to zkusil znovu, opět bez odpovědi. (Přesná data e-mailů teď nevím, posílal jsem je z jiného počítače.)

Máte někdo dobrou či podobně špatnou zkušenost s bonus systémem morelega? Případně samozřejmě může reagovat i zde se vyskytující zástupce toho obchodu, číslo objednávky je 1654. Pochopitelně bych to tu na fóru nikdy neřešil, ale když obchod na e-maily odmítá reagovat...

Problém vyřešen a byl Vám zaslán email:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobrý den,

předem se omlouvám za pozdní připsání bodů. Chybu u Vaší bodů udělala kolegyně (tehdy u nás krátce), která je sice schválila, ale nepotvrdila uložení.
Vaší připomínku jsem nalezl na kostky.org a píšete, že jste nám psal emaily. Prošel jsem je, ale nenašel (jedině by mohli být v antispamu ten jsem nekotroloval).
Jsem rád za každou připomínku a díky te Váší nyní přověříme Všechny bonus body.
S pozdravem

Soukup

www.morelega.cz

Citace od: banana.com kdy 06.01.2008, 08:37:09
Citace od: Colonel32 kdy 06.01.2008, 00:20:10
planuje nakdo z principu par nakoupit, aby zjistil, jesli je morelega za tu cenu skutecne proda, i kdyby to preklep byl?

Ne. Je to překlep, záměna ceny s Cargo kamionem. Zřejmě výsledek snahy honem na web dát věci, které reálně bude mít skladem měsíc po vložení do shopu. Spíše se divím, že ještě nemá v nabídce sety 2009  ;D ;D

Jenže my většinu setů máme skladem a další budou tento týden (resp. zítra) ......

www.morelega.cz

Citace od: Colonel32 kdy 06.01.2008, 11:20:45
Citace od: rewolt kdy 06.01.2008, 00:29:32
Citace od: Colonel32 kdy 06.01.2008, 00:20:10
planuje nakdo z principu par nakoupit, aby zjistil, jesli je morelega za tu cenu skutecne proda, i kdyby to preklep byl?
už sem si jedno hodil do košíku  ;)

Stat se to v americe, tak mas letadlo za 600 na takovych 99% - pak dej vedet, jak to dopadne v cechach...


OBJEDNÁVKY NA JEDEN KUS BUDOU DODANÉ ZA 699,-Kč.
Ostatní objednávky (včetně objednávek v řádech 10 kusů) nejsou potvrzovány!

Slick7

Chtěl bych se taky zeptat ohledně bonus bodů, nedávno jsem si u Vás koupil  Hobby train, set číslo 10183 za 3 000,- a body jsem nedostal žádné, pravda, čekal jsem na něj sokoro 3/4 roku a v době objednanání, jste ještě neměli systém bonus bodů, ale obchod proběhl už v době, kdy jste ho měli dávno zaveden, takže si myslím, že by bylo fér body přiznat.  ;) , už jen za to čekání  ;D

Colonel32

Citace od: www.morelega.cz kdy 07.01.2008, 12:05:51

OBJEDNÁVKY NA JEDEN KUS BUDOU DODANÉ ZA 699,-Kč.
Ostatní objednávky (včetně objednávek v řádech 10 kusů) nejsou potvrzovány!


snad jen mala poznamka, ze mozna by bylo fer temto lidem nabidnout odkup JEDNOHO kusu za 699,- - nebot z vlastni zkusenosti vim, ze kdyz neco vidim ve vetsim poctu za zajimavou cenu, tak obcas taky vezmu vice kusu, a ve valne vetsine si minimalne jeden nechavam do sbirky.

www.morelega.cz

Citace od: Colonel32 kdy 07.01.2008, 13:38:56
Citace od: www.morelega.cz kdy 07.01.2008, 12:05:51

OBJEDNÁVKY NA JEDEN KUS BUDOU DODANÉ ZA 699,-Kč.
Ostatní objednávky (včetně objednávek v řádech 10 kusů) nejsou potvrzovány!


snad jen mala poznamka, ze mozna by bylo fer temto lidem nabidnout odkup JEDNOHO kusu za 699,- - nebot z vlastni zkusenosti vim, ze kdyz neco vidim ve vetsim poctu za zajimavou cenu, tak obcas taky vezmu vice kusu, a ve valne vetsine si minimalne jeden nechavam do sbirky.

Ti co mají dva až devět kusu již tuto nabídku (pokud zvedli telefon) dostali.



www.morelega.cz

Citace od: Slick7 kdy 07.01.2008, 12:42:44
Chtěl bych se taky zeptat ohledně bonus bodů, nedávno jsem si u Vás koupil  Hobby train, set číslo 10183 za 3 000,- a body jsem nedostal žádné, pravda, čekal jsem na něj sokoro 3/4 roku a v době objednanání, jste ještě neměli systém bonus bodů, ale obchod proběhl už v době, kdy jste ho měli dávno zaveden, takže si myslím, že by bylo fér body přiznat.  ;) , už jen za to čekání  ;D

Body za objednávky uhrazené v prosinci postupně potvrzujeme (pošta má docela pěkný chaoz v platbách) prosím o pochopení body dostanete.

Děkuji

Jamesek

Jej, to mne mrzí. Já jsem využil už jednoho překlepu loni (někde to tu na fóru jistě bude) - modrá technic čtyřkolka za 0,- Kč. Při osobním odběru jsem nejdříve dostal potvrzenou objednávku za nula, ale pak jsem platil normální cenu (asi 4xx??). Bral jsem to jako riziko pokusu.

Teď když vidím, že v rámci zachování tváře obchodu dostávájí kupující slevu, mohl jsem se taky hlasitěji ozvat. No nic, líná huba ... ;)

***Banana.com

S ohledem na to, že jsem dostal několik dorazů, zda jsem to byl já, kdo objednal 50 ks, tak odpovídám zde. Nebyl jsem to já, neobjednal jsem ani kus. Využít chyby, kterou může udělat každý, je příliš nezábavnou formou levného nákupu. Hra na Ebay je podstatně napínavější  >:D

***Banana.com

#87
Citace od: www.morelega.cz kdy 07.01.2008, 11:19:45
Citace od: banana.com kdy 06.01.2008, 23:05:25
Citace od: Shi-So kdy 06.01.2008, 22:08:01
Ja objednal jeste za 699,- :D
Tak jsem zvedavej ,jak se pochlapej ;)

Naprosto logickou reakcí je poslat to těm pár lidem, co si to objednali, za oněch 699,-. Ztráta pár stovek je vyvážena P.R. efektem..Divil bych se, kdyby to mělo proběhnout jinak.

Jasně, ale ten co si jich dal do objednávky 50 a druhej 10?? To je provar 36.000,-Kč jen u těchto dvou objednávek. Akdyž to pak nedáte těmto dvěma tak to nemůžete dát nikomu.


Přiklonil bych se k tomu, dát to těm, kteří prokazatelně objednali před publikací chybné ceny zde na Kostkách, a řekněme do 3 ks na osobu. Vše ostatní je jen spekulativní zneužití chyby, kterou může udělat kdokoliv. 699,- je pod úrovní ceny, za kterou to prodává importér Lego Trading obchodníkům. Informace o doporučených 25-35% maloobchodních maržích, které na Legu jsou, tu zazněla tolikrát, že nikdo ze zkušených Kostkařů nemohl kupovat "v dobré víře" v reálnost ceny.

TomKQT

Citace od: www.morelega.cz kdy 07.01.2008, 11:52:37
Problém vyřešen a byl Vám zaslán email:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobrý den,

předem se omlouvám za pozdní připsání bodů. Chybu u Vaší bodů udělala kolegyně (tehdy u nás krátce), která je sice schválila, ale nepotvrdila uložení.
Vaší připomínku jsem nalezl na kostky.org a píšete, že jste nám psal emaily. Prošel jsem je, ale nenašel (jedině by mohli být v antispamu ten jsem nekotroloval).
Jsem rád za každou připomínku a díky te Váší nyní přověříme Všechny bonus body.
S pozdravem

Soukup

Děkuji, body jsou opravdu připsány.  ;)

(Pozn.: první mail byl odeslán 9.12.2007 9:39, druhý 2.1.2008 10:17, oba z mailu s koncovkou @post.cz.)
Zaměření: Fanoušek; Virtuální (3D SW) modelář, stavitel a animátor; Technic stavitel a nadšenec.

Rewolt

Ano, na mořelega máme znovu slevy  ;D
It's a trap!