http://www.morelega.cz/

Založil Kubos.cz, 23.02.2007, 19:46:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kubos.cz

http://www.morelega.cz/

Můžete si tu už obědnat nové sety! Skvělé ceny a dobré zacházení s zákazníkem. Navíc si tu můžete obědnat již vyprodané sety!
Obědnával jsem si Mos Eysley Cantinu a jsem spokojen , i když ještě nedošla  ;)

http://www.morelega.cz/ -----> Mohu jen doporučit

Dejv

.. to je sice pěkný, ale už asi půl roku pracují na verzi pro mozillu a jelikož já ji používám, tak se ani nemůžu podívat, co a za kolik tam nabízejí.. já se v tom nevyznám, ale jak dlouho to může trvat?  ::)

mulah

Tak tak. Trochu mi to připomíná Legocity,či jak se to jmenovalo,které se taky vyfláklo na Firefoxe.
jedu po CITY jak slepice po flusu

hana

Citace od: sparkz kdy 23.02.2007, 19:52:41
.. to je sice pěkný, ale už asi půl roku pracují na verzi pro mozillu a jelikož já ji používám, tak se ani nemůžu podívat, co a za kolik tam nabízejí.. já se v tom nevyznám, ale jak dlouho to může trvat?  ::)
Tak tam zavolej a zeptej se ;D 377430330,603482730.Mám také objednanou kantýnu, ale zatím nic nepřišlo.Balík stále pluje(tento týden jsem jim volala),jinak ochotný opravdu jsou,protože Kantýnu jsem si umanula,když nebyla ještě v nabídce a vše ochotně zjištovali a mám ji slíbenou.

hana

Citace od: mulah kdy 23.02.2007, 20:47:07
Tak tak. Trochu mi to připomíná Legocity,či jak se to jmenovalo,které se taky vyfláklo na Firefoxe.
To je Legocity ;)

Dejv

aspoň si můžeš objednat  :-\ já ani to.. mě přijde, že se ani nesnaží..

hana

Citace od: sparkz kdy 23.02.2007, 21:14:00
aspoň si můžeš objednat  :-\ já ani to.. mě přijde, že se ani nesnaží..
To je škoda,protože se opravdu tváří,že seženou nemožné...

Dejv

Tak ať si seženou někoho kdo to vyřeší  ;D

TomG

Citace od: sparkz kdy 23.02.2007, 21:25:44
Tak ať si seženou někoho kdo to vyřeší  ;D
Jenze to by museli mit nekoho kdo to umi a hlavne jim to tezko udela za hubicku :)
Only the best can survive.

Králick

Citace od: sparkz kdy 23.02.2007, 21:14:00
aspoň si můžeš objednat  :-\ já ani to.. mě přijde, že se ani nesnaží..

Celkem ti nic nebrání, aby sis nainstaloval alternativní prohlížeč. Nejsou s tím žádné problémy, mám tady všechny čtyři majoritní (pro ladění webdesignu) a nehádají se ;o)

Aki

No nevím jestli je to jenom prohlížečem. Už jsem se nažil podívat na jejich nabídku ze dvou compů s IE a u obou to okamžitě hlásí: na stránce se vyskytla chyba.

Tudíž z mé strany je to odepsaný krám.  :P

TomG

Citace od: Aki kdy 23.02.2007, 21:37:06
No nevím jestli je to jenom prohlížečem. Už jsem se nažil podívat na jejich nabídku ze dvou compů s IE a u obou to okamžitě hlásí: na stránce se vyskytla chyba.
Tudíž z mé strany je to odepsaný krám.  :P
Je to spis vinou toho, ze nekdo neumi pouzivat standardy W3C a psat validni stranky, ale uz se to tu jednou resilo :)
Only the best can survive.

Králick

Řešilo se to tu. Nicméně protože tu vznikla diskuse o tom, že si někdo objednat chce, tak to vidím jako jediné řešení. Pro jistotu jsem to testoval, v IE 6.0 SP2 je stránka vidět normálně i s nabídkou, do košíku lze přidávat a mazat. Dál jsem nešel :o)

Colonel32

jestli je cely obchod kompatibilni jen s IE 6 SP 2, tak se potom nemuzeme divit, ze maji v nabidce tak stare lego...

Králick

Jako vtípek je to dobré, ale situace bude jiná. Nabídka odpovídá sortimentu německého L&H, takže set asi na požádání přivezou. A vůbec - nejste nějací zhýčkaní? Pro nákupy na BL se učíme i svahilsky, generujeme XML klikyháky, a nedokážeme se prostřílet na jeden český web a objednat si. Tss, tss, tss  >:D

***Banana.com

#15
Heh, což webdesign, ale 10027 v jedné kategorii za 2599,-, ve druhé za 2699,-, a jiné perly. Nemluvě o podle mého názoru nesmyslných nabídkách typu HP hřbitov za 1349,-, 10016 za 1069,- tuším apod.
Ti z nás, kdo se pohybují na Ebayi, ví, za kolik se tyto sety reálně dají koupit. Nemluvě o tom, že na morekecu.cz by měli odvádět DPH 19%, tzn. hřbitov by museli i s dopravou sehnat za 1133,- Kč bez DPH, aby se na tu cenu alespoň dostali bez jakéhokoliv zisku. Nejlevnější na BL či Ebay je za cca.50-60 Euro, takže přeji všem, kteří si ho objednali, hodně trpělivosti. Zázraky se dějí.  ;D ;D ;D

jediný MISB na EBayi za 66 Euro s poštovným do SRN

Na BL už pouze tři prodejci, nedávno bylo 10, všichni z USA, a ceny od 45 USD + pošta minimálně 25 USD + DPH

hana

Citace od: banana.com kdy 23.02.2007, 22:00:35
Heh, což webdesign, ale 10027 v jedné kategorii za 2599,-, ve druhé za 2699,-, a jiné perly. Nemluvě o podle mého názoru nesmyslných nabídkách typu HP hřbitov za 1349,-, 10016 za 1069,- tuším apod.
Ti z nás, kdo se pohybují na Ebayi, ví, za kolik se tyto sety reálně dají koupit. Nemluvě o tom, že na morekecu.cz by měli odvádět DPH 19%, tzn. hřbitov by museli i s dopravou sehnat za 1133,- Kč bez DPH, aby se na tu cenu alespoň dostali bez jakéhokoliv zisku. Nejlevnější na BL či Ebay je za cca.50-60 Euro, takže přeji všem, kteří si ho objednali, hodně trpělivosti. Zázraky se dějí.  ;D ;D ;D
Tak trpělivost tu já mám ;)

***Banana.com

Citace od: hana kdy 23.02.2007, 22:04:12
Tak trpělivost tu já mám ;)

No, myslím, že jí budeš potřebovat...Pokud to tedy nehodlají dotovat ;)

otaznik

Navíc ty lidi (nebo jeden člověk) nemají o LEGU ani potuchy.

Dejv

Citace od: otaznik kdy 24.02.2007, 00:08:43
Navíc ty lidi (nebo jeden člověk) nemají o LEGU ani potuchy.

V tom případě mě ani nemrzí, že to ve svym prohlížeči nespustim..  ;D

Šejmus

#20
mě se zdá, že většina vzácných, vyprodaných, nebo ještě nedaných do prodeje (viz castle) setů bude "možná", možná v tom smyslu, že se jim to snad povede sehnat za cenu, aby na tom ještě vydělali...jinak na tohle bych nespoléhal...
ale dostal mě jejich at-st...edit: a taky bych bral jejich western sety za 0kč ;D
Fool of a Took!

boyms

Mno v této době mít eshop, který funguje pouze v IE, je vrchol neschopnosti. Pro mne jako již celkem zkušeného webdesignera je to hlavní faktor, proč bych dal přednost jinému obchodu.

Raistlin M

Citace od: banana.com kdy 23.02.2007, 22:00:35
Heh, což webdesign, ale 10027 v jedné kategorii za 2599,-, ve druhé za 2699,-, a jiné perly. Nemluvě o podle mého názoru nesmyslných nabídkách typu HP hřbitov za 1349,-, 10016 za 1069,- tuším apod.
Ti z nás, kdo se pohybují na Ebayi, ví, za kolik se tyto sety reálně dají koupit. Nemluvě o tom, že na morekecu.cz by měli odvádět DPH 19%, tzn. hřbitov by museli i s dopravou sehnat za 1133,- Kč bez DPH, aby se na tu cenu alespoň dostali bez jakéhokoliv zisku. Nejlevnější na BL či Ebay je za cca.50-60 Euro, takže přeji všem, kteří si ho objednali, hodně trpělivosti. Zázraky se dějí.  ;D ;D ;D

jediný MISB na EBayi za 66 Euro s poštovným do SRN

Na BL už pouze tři prodejci, nedávno bylo 10, všichni z USA, a ceny od 45 USD + pošta minimálně 25 USD + DPH

Neber si to osobně, ale ebay a BL nejsou jediné možnosti nákupu ve světě. 
Já kupříkladu vím, kde se v Německu podobné věci dají koupit s dostatečným ziskem při cenách, které mají v morelega.cz . Konec konců, prodejci z ebay tam nakupují MISBy velmi často.  ;D
Trocha zamyšlení a dojde to tu každému. (nápověda: krtek v Německu  ;D  ;D)

Králick

Citace od: boyms kdy 24.02.2007, 10:37:09
Mno v této době mít eshop, který funguje pouze v IE, je vrchol neschopnosti. Pro mne jako již celkem zkušeného webdesignera je to hlavní faktor, proč bych dal přednost jinému obchodu.

A co když to spolu prostě nesouvisí - obchodní záměr a design stránky? Počkal bych na nějakou konkrétní zkušenost při nákupu v tomhle shopu, než bych ho zavrhl. Podle mých zkušeností půjde v případě webu o nějakou úplnou prkotinu - odlišnosti mezi prohlížeči jsou tak minimální, že bych musel opravdu podumat, jak to napsat, aby se neukázalo mimo IE v ostatních vůbec nic. Snad nějaký praštěný skript ...

boyms

Citace od: Králick kdy 24.02.2007, 12:00:35
A co když to spolu prostě nesouvisí - obchodní záměr a design stránky? Počkal bych na nějakou konkrétní zkušenost při nákupu v tomhle shopu, než bych ho zavrhl. Podle mých zkušeností půjde v případě webu o nějakou úplnou prkotinu - odlišnosti mezi prohlížeči jsou tak minimální, že bych musel opravdu podumat, jak to napsat, aby se neukázalo mimo IE v ostatních vůbec nic. Snad nějaký praštěný skript ...

Začnu od konce - ano je to skript, ale vůbec sem nepochopil, jak funguje, respektive jak může někde fungovat (v IE). To neřešme....
Ano samozřejmě, neříkám, že tento obchod je nějak špatný nebo tak něco. Ale zkrátka v dnešní době je dobrá webová prezentace tou nejdůležitější částí, co se týče marketingu. Pokud navíc jde o eshop, měl by být ještě více kladen důraz na jeho funkčnost, vzhled, použitelnost a přístupnost.
Toť můj názor  ;)

Martin Samek

A navíc mě napadlo,že si sice můžeš objednat nové sety,ale není tam uvedená cena. ;D
STAR WARS FOREVER !!!

drSEBY

Citace od: Aki kdy 23.02.2007, 21:37:06
No nevím jestli je to jenom prohlížečem. Už jsem se nažil podívat na jejich nabídku ze dvou compů s IE a u obou to okamžitě hlásí: na stránce se vyskytla chyba.

Tudíž z mé strany je to odepsaný krám.  :P

přesně tak, u mne - na strance se vyskytla chyba", jinak byl jsem na prodejně, je to u nich v pohodě, ale když nemáš adresu, z venku nepoznáš, že mají lego... je to především prodejna s elektrem  ;D našel jsem to až napodruhé, a to když majitel přivezl nové zboží, takže akorát vykládal LEGO - nešlo nenajít  :o

Králick

Citace od: drSEBY kdy 24.02.2007, 13:08:33
přesně tak, u mne - na strance se vyskytla chyba", jinak byl jsem na prodejně, je to u nich v pohodě, ale když nemáš adresu, z venku nepoznáš, že mají lego... je to především prodejna s elektrem  ;D našel jsem to až napodruhé, a to když majitel přivezl nové zboží, takže akorát vykládal LEGO - nešlo nenajít  :o

Hmm, to je docela důležitá informace, že mají prodej Lego jen jako podružnou činnost a evidentně na ní nejsou nijak závislí. Pokud jsou opravdu schopni sem inzerované sety dostat aspoň orientačně v uváděných cenách, pak 2x škoda - jak pro ně, tak pro zájemce z řad Lego příznivců, že trochu nepřidají v marketingu.

Budu rád, když ti, co si něco objednali, dají vědět, jaký byl výsledek. Také jsem o nákupu některých položek uvažoval.

Peetrs

Citace od: banana.com kdy 23.02.2007, 22:00:35
Heh, což webdesign, ale 10027 v jedné kategorii za 2599,-, ve druhé za 2699,-, a jiné perly. Nemluvě o podle mého názoru nesmyslných nabídkách typu HP hřbitov za 1349,-, 10016 za 1069,- tuším apod.
Ti z nás, kdo se pohybují na Ebayi, ví, za kolik se tyto sety reálně dají koupit. Nemluvě o tom, že na morekecu.cz by měli odvádět DPH 19%, tzn. hřbitov by museli i s dopravou sehnat za 1133,- Kč bez DPH, aby se na tu cenu alespoň dostali bez jakéhokoliv zisku. Nejlevnější na BL či Ebay je za cca.50-60 Euro, takže přeji všem, kteří si ho objednali, hodně trpělivosti. Zázraky se dějí.  ;D ;D ;D

jediný MISB na EBayi za 66 Euro s poštovným do SRN

Na BL už pouze tři prodejci, nedávno bylo 10, všichni z USA, a ceny od 45 USD + pošta minimálně 25 USD + DPH

Už jsem o tom psal v jiné diskuzi. Věřte si nebo, ne ale Harry Potter hřbitov za tu cenu seženou. Od kud ho přivezli, netuším a je mi to v podstatě jedno. Před týdnem mi jeden dorazil, cena 1349,- Kč, doba dodání, cca 1,5 týdne. Mluvil jsem s nějakou slečnou po telefonu a ta mi sdělila, že jich mají cca 10 kousků. Ode mě má tento obchod jedničku s hvězdičkou, jak za jednání, tak za rychlost dodání.

Králick

Citace od: Peetrs kdy 24.02.2007, 15:39:35
Už jsem o tom psal v jiné diskuzi. Věřte si nebo, ne ale Harry Potter hřbitov za tu cenu seženou. Od kud ho přivezli, netuším a je mi to v podstatě jedno. Před týdnem mi jeden dorazil, cena 1349,- Kč, doba dodání, cca 1,5 týdne. Mluvil jsem s nějakou slečnou po telefonu a ta mi sdělila, že jich mají cca 10 kousků. Ode mě má tento obchod jedničku s hvězdičkou, jak za jednání, tak za rychlost dodání.

Díky za relevantní info, jedině o tohle jde - obchod funguje a zasílá tak jak slibují.