shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Lord_Maxx

Musím říct, že to, co eshop předvádí, je k neuvěření. Objednával jsem přesně v 01:00 a bez informace o dárku v košíku, naštěstí ráno v potvrzení i objednávce dárek je.

Co je ale zajímavé, u jiného profilu s VIP, přes který objednával kamarád, se neukazuje dárek v košíku doteď. A není to cache, vypnutím/zapnutím, odhlášením/přihlášením. Můj účet při překročení částky ukáže v košíku dárek, jeho účet na 3 různých prohlížečích dárek neukáže. Když se odhlásím a přihlásím já, dárek se ukáže v košíku. To je teprve něco.
Fanda Lego Technic

Strider

Nastavil jsem si hlídače na 10300. V 10:13 došla zpráva o disponibilitě, v 10:43 jsem si na e-shopu přečetl "Dočasně není k dispozici". Hraju dál. ;D

Anatyt

Citace od: Strider kdy 15.06.2022, 11:39:08
Hraju dál. ;D

;D ;D ;D

No a dovolať sa na zákaznícku linku je tiež výzva! A najlepšie je keď čakáte na linke a automat hovorí, že zamestnanci Lega sa ma "strašne snažia kontaktovať", že mám ostať na linke. ;D Tak neviem kto koho sa snaží kontaktovať keď ja volám im.

Frco

Ja som na linke cakal v pondelok 30 minut. A nic, zrusil som to.
Zas na druhu stranu, ked som im napisal email na support, odpisali do dvoch hodin....takze...mozno radsej pisu  :D

E-legie

Citace od: Frco kdy 15.06.2022, 11:47:03
Zas na druhu stranu, ked som im napisal email na support, odpisali do dvoch hodin....takze...mozno radsej pisu  :D

No, nevím. Minule, když jsem jim psala 7. 6. (ohledně DUPLO magazínu, který zatím stále nevyšel!), odpověděli mailem za dva dny 9. 6. s omluvou: "Děkujeme Vám, že jste se na nás obrátila. Předem se chci omluvit za pozdní odpověď, máme toho teď hodně a trvá nám déle odpovídat na emaily."  ;D


Johny650

Citace od: Strider kdy 15.06.2022, 11:39:08
Nastavil jsem si hlídače na 10300. V 10:13 došla zpráva o disponibilitě, v 10:43 jsem si na e-shopu přečetl "Dočasně není k dispozici". Hraju dál. ;D

Já to stihl 10:28

Kanak

Před chvílí jsem zkusil objednávku. Forestmany mi to přidalo, ale zatím nepřišlo potvrzení na mail.

Villa Legina

Ked som citala, ako sa tu s tym od polnoci trapite, sadla som pre istotu do auta a sla si to kupit osobne (DZ). Mali forestmenov stale dostatok i ked vraj bolo dost Kundschaftov uz od rana. A pozor: stvrtok 17.6.2022 je v AT Fronleichnam, takze obchody zavrete.

peter

CitaceUpdate: aktualne stranka padla

Po minulých zkušenostech s obdobnými problémy, jsem se na to tentokrát vybodl a raději se v klidu vyspal. Včera kolem poledne jsem si na to vzpomněl a zkusil udělat obědnávku. Set mi to přidalo, E-mailové potvrzení také přišlo, tak uvidíme ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

ditetemnaporad

Tak to vypadá, že na českém ofiko shopu se lesníci již vrátili do lesů.

Anatyt

Aj na slovenskom. Ale nedivil by som sa, keby sa po pol roku - roku vrátili znovu. Nebolo by to prvýkrát.

ditetemnaporad

Citace od: Anatyt kdy 16.06.2022, 08:58:33
Aj na slovenskom. Ale nedivil by som sa, keby sa po pol roku - roku vrátili znovu. Nebolo by to prvýkrát.

S tím souhlasím. Domnívám se, že se ale vždy jedná o nějaké staré zásoby (zrušené objednávky, skladové zásoby v kamenných obchodech, inventurní nález), nikoliv dolis. Tudíž počty nebudou nijak veliké. Každopádně, až dorazí lesníci domů, zvedne se očekávání hradu zase o stupínek výše :)

Anatyt

Ale divím sa, že toto nedali ako GWP práve k hradu.

Frco

Ja ani nie, dva castle sety za cenu jedneho?

Takto to ludi prinuti kupit aj nejake menej potrebne sety len aby sa dostali k vytuzenemu Castle.

Anatyt

No ale napr. u raketoplánu to presne tak spravili so sondou. A tento rok sa zjavila znova. ;)

STARHAWK

Citace od: peter kdy 16.06.2022, 08:47:34
CitaceUpdate: aktualne stranka padla

Po minulých zkušenostech s obdobnými problémy, jsem se na to tentokrát vybodl a raději se v klidu vyspal. Včera kolem poledne jsem si na to vzpomněl a zkusil udělat obědnávku. Set mi to přidalo, E-mailové potvrzení také přišlo, tak uvidíme ...

Ja som to prave u tohto setu nechcel riskovat a tak som siel drichmat az po 1:30 a rano bol nevyspaty.
Toto je dost ziadany set, takze jeho predajna cena na BL pocitam tak 45e minimalne (+ postovne navyse) - to uz je tretina nakladov na jeho ziskanie.
Ak si clovek dobre vybral nieco co chce alebo ma hodnotu, tak by na tom prerobit nemal.

ditetemnaporad

Sonda nebyla GWP, ale odměna za VIP body. Objevila se opravdu znovu, ale jestli se nepletu, vyprodána byla možná ještě rychleji než při originálním vydání.

Na první pohled logistika přiřazování GWP k danému produktu úplně nefunguje. Naposledy to snad vyšlo u 10284 Barcelony s GWP 40485 a u Kolosea s GWP 5006293. Narozdíl od fanoušků FC Barcelony se triga ještě objevila. Potom už ale byla většina GWP vždy mimo vydání cílového produktu. A jak poznamenal Frco, asi to obchodně není tak zlé. Například u hradu i lesníků by si je většina fandů pořídila jak separátně, tak spolu, takže takto alespoň nakoupili něco navíc a hrad si koupí buď na ofiko nebo jinde, nicméně pro LEGO hrad bude prodán tak jako tak.

rainfall

prosim Vas neviete preco nefunguje uz tento odkaz na objednavanie dielkov z kontretnych setov?  :(
https://www.lego.com/cs-cz/service/replacementparts/sale/enter-set-number

Alebo to znova zmenili a presunuli inam? Dakujem
LZ

Matthes_CS

Citace od: rainfall kdy 16.06.2022, 14:02:04
prosim Vas neviete preco nefunguje uz tento odkaz na objednavanie dielkov z kontretnych setov?  :(
https://www.lego.com/cs-cz/service/replacementparts/sale/enter-set-number

Alebo to znova zmenili a presunuli inam? Dakujem

B&P už není, je PaB: https://www.lego.com/cs-cz/pick-and-build/pick-a-brick

skipper

#1699
Nájdeš to tu https://www.lego.com/cs-cz/pick-and-build/pick-a-brick
Pôvodný Pick-a-Brick tj diely z Poľského skladu čo sú takmer hneď má označenie BestSeller, zvyšok je Standart bez označenia a to je to čo šlo z Dánska na tom linku čo si dal.
Okrem toho pribudli minimálne množstvá pre každý typ zdroja inak je tam manipulačný poplatok a je to vysoko intuitívne /s  ::)
A už automaticky nenaskakujú všetky nové diely po vydaní setu ale napr teraz sa objavujú tie z jari aj to len postupne, novinky snáď za pár mesiacov.
Ale zlepšil sa košík a už to ide objednať aj na Slovensko, hurá hurá  po 10 rokoch či koľko ako v zvyšku Európy  :-X

Robkteryten

Citace od: ditetemnaporad kdy 16.06.2022, 08:55:57
Tak to vypadá, že na českém ofiko shopu se lesníci již vrátili do lesů.

Opet jsou na sklade a vlozi se do kosiku. Teda alespon ted.

STARHAWK

#1701
Prva objednavka dnes dorazila. To bola zrovna ta co som spravil tesne okolo 1:00 ked mi to do kosiku este nehadzalo oficialne. Mail k tejto som ani nedostal.

Som zvedavy, ci mi teda poslu aj druhu objednavku kde som to uz mal realne aj v kosiku.

UPDATE: tak podla stranky aj ta druha objednavka bola uz odoslana.

E-legie

Prosím vás, nezachytili jste včera někdo tajné heslo akce LEGO CON 2022? Na ofiko stránkách si s ním lze odemknout odměny zdarma. Díky.

Mr.Jelly

Citace od: E-legie kdy 19.06.2022, 10:23:13
Prosím vás, nezachytili jste včera někdo tajné heslo akce LEGO CON 2022? Na ofiko stránkách si s ním lze odemknout odměny zdarma. Díky.

CAKE

ditetemnaporad

Citace od: Mr.Jelly kdy 20.06.2022, 09:10:48
Citace od: E-legie kdy 19.06.2022, 10:23:13
Prosím vás, nezachytili jste včera někdo tajné heslo akce LEGO CON 2022? Na ofiko stránkách si s ním lze odemknout odměny zdarma. Díky.
CAKE
Díky!

E-legie

Citace od: Mr.Jelly kdy 20.06.2022, 09:10:48
Citace od: E-legie kdy 19.06.2022, 10:23:13
Prosím vás, nezachytili jste včera někdo tajné heslo akce LEGO CON 2022? Na ofiko stránkách si s ním lze odemknout odměny zdarma. Díky.

CAKE

Super, děkuji (nemůžu ještě lajkovat).
Stahovat můžete návody, plakáty (např. Hrad Lvího rytíře 10305), omalovánky (např. Friends Andrea a divadelní škola 41714). 👍

Matthes_CS

V únoru jsem dělal objednávku na asi tři sety a kostky z tehdy fungujícího Bricks & Pieces. Vzhledem k tomu, že předchozí objednávka dílků mi přišla s několikaměsíčním zpožděním, tak jsem to moc neřešil. Sety přišli během pár dnů předtím, i když byl jeden na doobjednávku.
Po zrušení nákupu dílků přes Bricks & Pieces a rozšíření Pick a Brick jsem se chtěl podívat, co za dílky jsem si objednal, abych je nekupoval znovu, ale seznam dílků zmizel. Když jsem si potom dělal další objednávku z PaB i Build a Minifigure a vše došlo brzo, tak jsem napsal na podporu.
Dostalo se mi odpovědi, že seznam dílků zmizel i jim, takže nevědí, co mi poslat, takže bych měl mít peníze nestržené a pokud vím, co jsem si objednával, tak ať jim to napíšu a dílky mi pošlou zdarma. Ale co jsem si objednával většinou ani netuším, takže jsem napsal, že děkuji za nabídku, ale bohužel nevím. Dostal sem odpověď: ,,Rádo se stalo! Šťastní a spokojení LEGO® fanoušci jsou naší hlavní prioritou, takže jsme opravdu rádi, že jsme Vám mohli pomoci."

STARHAWK

#1707
Ja som objednal dieliky 9.6. a je tam pisane ze na to maju az 28 pracovnych dni cize skoro 6 tyzdnov. Tak som teda zvedavy, kedy to konecne pride.


UPDATE: Uz to konecne dorazilo

Matthes_CS

Citace
Důležitá aktualizace LEGO® VIP programu
Dobrý den,

snažíme se vám ještě více usnadnit uplatňování VIP bodů, se kterými můžete získat slevy na výrobky LEGO®.

Pokud si chcete uplatnit VIP body a získat tak slevu, nově už není nutné volit, jestli bude sleva použita na nákup online, nebo po telefonu. Všechny slevy lze nově uplatnit na nákupy na webu LEGO.com a po telefonu.

Pokud vám v centru odměn zbývají nevyčerpané slevy z odměn, u kterých bylo zvoleno, že budou uplatněny po telefonu, bude příslušná hodnota VIP bodů připsána zpět na váš účet VIP. Veškeré slevy LEGO.com platí dál beze změny.

Tým LEGO® VIP

Pool

Tak s nakupováním dílů z lego shopu je konec. Teď jsem si k normální objednávce setů chtěl přidat 4 dílky, z toho 2 mají v sekci nejprodávanější a 2 v normální, takže pak si za každé účtují ještě 2x poplatky ;D. Dříve když to člověk přidal k setům, to měl bez poplatků a bez dopravy, teď za pár dílků 231 Kč poplatky  ;D ;D ;D.

Nejprodávanější
21,42 Kč
Poplatek za službu
77,00 Kč
Standardní
12,60 Kč
Poplatek za službu
154,00 Kč
Celková objednávka
265,02 Kč