shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MLT

občas mrknu na tyto 2 sety, zda už nejsou náhodně dostupné   :P

Dnes jsem si všiml, že u obou setů byl snížen limit a to pouze na 1 ks na osobu !!!
Byla možnost zakoupit 3 ks na osobu, ale dnes to stáhnuli dolů.
Co se týče 21309 - tak někdy v červenci zvednuli limit dokonce až na 20 ks, a to i v době, kdy byl nedostupný.


Anatyt

A načo by ti bol viac ako 1ks ??

branio

Ja by som napriklad 21309 chcel kupit viac ako jeden kus, uz len kvoli tomu, ze:
1) na slovensko TLG neposiela, teda musim vyuzit zahranicnu adresu - kludne aj Kittsee len par kilometrov od Bratislavy
2) objednaval by som nielen pre seba, ale aj pre kolegu - minimalne teda 2 kusy

Tiez ma zamrzelo, ked som si vsimol, ze Limit 1.

Klaj

tak uz sou 2x VIP body a VIP set k nakupu. Skoda ze vse zajimave je vyprodano :(
Draco dormiens nunquam titiliandus

Klaj

Tak muj pribeh s plakatama z force friday se dnes dockal rozuzleni. Bohuzel se nejedna o happy end
Dnes sem nasel v poste oblaku od LEGO company. Ve kterem nebyl 2x chybejici plakat ale po 1 kusu od dvou plakatu, ktere uz mam. Takze mam ted solidni kolekci, ale porad mi ten jeden chybi :D
Draco dormiens nunquam titiliandus

MLT

Citace od: Klaj9 kdy 24.10.2017, 20:00:49
Tak muj pribeh s plakatama z force friday se dnes dockal rozuzleni. Bohuzel se nejedna o happy end
Dnes sem nasel v poste oblaku od LEGO company. Ve kterem nebyl 2x chybejici plakat ale po 1 kusu od dvou plakatu, ktere uz mam. Takze mam ted solidni kolekci, ale porad mi ten jeden chybi :D

To je zajímavé, když mne pár dnů před tvojí reklamací psala, že již ty mnou požadované nemají......

Pool

Doobjednávka Appolo Saturn V je právě v shopu aktivní.

MLT


Anatyt


Pool


Ondrej

Podle mě nebyl ze začátku limit jeden kus, tak to si už asi přes shop druhej nekoupím. Škoda

yoshimaka

Tak se podělím o svou čerstvou zkušenost: Včera večer jsem nakoupil nějaké díly a vzal jsem i něco navíc abych měl poštu zadara, celková objednávka činila 1403 korun. Jaké bylo moje překvapení, když dnes ráno vidím na účtu odečtených nejen 1403 korun, ale i dalších 277 peněz.
Kontrolou objednávky jsem zjistil, že v nějakém mezičase změnili cenu u dvou položek (směrem dolů), což mi sice zlevnilo objednávku o skoro 60 korun, ale naúčtovalo poštovné. Tak jsem požádal o zrušení objednávky. Máte někdo podobnou zkušenost?
Lust och fägring stor

Anatyt

Pekný odžub! ;D ;D Ale nech žije LEGO, najlepšia hračka na svete! >:D

yoshimaka

Největší sranda je, že jsem si jen tak namátkou zkontroloval ceny těch dvou položek a ejhle: Cena je stále na úrovni včerejší objednávky: Takže ke každé z nich bych měl připočítat pár korun navíc, co kdyby to znovu zlevnili náhodou, co?
Paní na lince mi nabídla výhodný kurz, že mi převede poštovné na VIP body - takže za platbu 277 korun bych dostal 11 (možná i 22!!) VIP bodů, co na tom, že jsem poštovné nechtěl. To je nabídka!
Lust och fägring stor

Chairudo

No chyba je na jejich straně, tak buď zrušit objednávku nebo neúčtovat poštovné. to je jasné.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

papluh

#1005
Pripisovať VIP je ich nejaká základná korporátna poučka pri stažnostiach na support. Je to z ich pohľadu logické, keďže nemusia meniť / rušiť žiadne platby cez kartu. Treba sa len prepracovať cez túto prvú odpoveď. Inak to nieje len LEGO, pripisovať zákaznícke body/kredit ich (rôzne firmy) učia snáď na nejakých školeniach  >:D

Mimochodom, keď už body, tak by som žiadal toľko aby sa dali previesť na sumu poštovného, tj asi 250 bodov a nie 22...

yoshimaka

Takže pokračování: Slíbený e-mail od slečny ze support teamu nedorazil, tak jsem volal znovu na zákaznickou linku. Protože tam už nebyl nikdo, kdo by si se mnou pohovořil v rodném jazyce, zkusil jsem vysvětlit svůj problém v angličtině. Chlapík byl o něco sdílnější, navrhl mi, že mi po odeslání zásilky vrátí poštovné, což jsem uvítal, a teď jen čekám na potvrzovací e-mail.

Jak se to vyřeší dále, budu informovat
Lust och fägring stor

ramsey1

Batman Classic Batcave nyní s obrovskou slevou. Já to ale stejně nechci :)

yoshimaka

Citace od: yoshimaka kdy 24.11.2017, 13:19:57
Takže pokračování: Slíbený e-mail od slečny ze support teamu nedorazil, tak jsem volal znovu na zákaznickou linku. Protože tam už nebyl nikdo, kdo by si se mnou pohovořil v rodném jazyce, zkusil jsem vysvětlit svůj problém v angličtině. Chlapík byl o něco sdílnější, navrhl mi, že mi po odeslání zásilky vrátí poštovné, což jsem uvítal, a teď jen čekám na potvrzovací e-mail.

Jak se to vyřeší dále, budu informovat

V následující půlhodině došel e-mail, že mi vrátí poštovné v plné výši. Tak teď už jen čekám až dorazí zásilka a poštovné a budu moci vychvalovat TLG za vynikající zákaznický servis, pokud si tedy člověk zavolá dvakrát a prokouše se cizojazyčným telefonátem..
Lust och fägring stor

yoshimaka

Tak - zásilka ještě nedošla, snad přijde dnes, nicméně TLG vrátilo poštovné. Takže kauza zvláštních minutových slev a následných dopočtů pošty dopadla dobře.
Lust och fägring stor

puresis

Tak včera jsem dal do košiku Saturna, ale nejde mi to zaplatit kartou nebo tam mám menší limit. Momentalně položka už neni dostupná , ala já ji mám furt v košíku. Pokušel jsem se zvíšit limit  na kartě pro internet přes ebanking, ale hlasí to chybu. Pokud nevypnu počítač a zaplatim až po vyřešeni problemu bude se to dal ještě počítat do k tomu pátku kdyz jsem stale v obchodě , ale nejde to dokončit. Většinou platim bankovnim převodem, po doknčení objednavky a na to je obvykle týden, ale tu to nejde.  Vydi oni že to mam v košíku , nebo se to počíta až po dokonční transakce.

Pool

Saturn po vložení do košíku už pak není dál dostupný, to je správně, že Saturn má limit 1 ks na jeden účet. Do košíku ti jde tak vložit jen vždy 1ks. Dokud nezaplatíš, tak oni nic nevidí, musí ti řádně proběhnout platební transakce a pak ti přijde potvrzovací mail a v seznamu objednávek ti přibude ta tvoje objednávka.

yoshimaka

Citace od: yoshimaka kdy 30.11.2017, 10:36:44
Tak - zásilka ještě nedošla, snad přijde dnes, nicméně TLG vrátilo poštovné. Takže kauza zvláštních minutových slev a následných dopočtů pošty dopadla dobře.

Zásilka došla, vše OK. Snad se to již příště nestane.
Lust och fägring stor

marian20

Ahojte, prosím Vás, tí skúsenejší s nakupovaním na lego.com/shop, ako to je, ak je pre dáky set k nákupu limit 125€ a ja beriem set za 140€ ale 20€ zaplatím z toho bodmi z VIP karty, tak tým pádom strácam nárok na set zadarmo?
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Scarlett

Ahoj.
Pokiaľ ide o set zdarma k nákupu nad určitú sumu,je im  jedno,či sa platí suma hotovosťou,alebo časť aj bodmi z VIP karty,berú to rovnako.
Ja som dostala set zdarma,aj keď som celý nákup platila iba nazbieranými bodmi z VIP karty.

marian20

Ok, dakujem za info.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

klubo

ode dneška 30% sleva na některé sety na shop.lego.com

Chairudo

Koukám na PF motorky a zvedli nákupní limit z 20 na 50, jen nevím, jestli je to ročně nebo celoživotně  >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Miketuk

Citace od: Chairudo kdy 15.01.2018, 22:44:29
Koukám na PF motorky a zvedli nákupní limit z 20 na 50, jen nevím, jestli je to ročně nebo celoživotně  >:D

Myslím, že limit se váže k účtu (takže celoživotně).

Ravenhorn

Hm dnes mi storonovali část objednávky - nákladní vlak ve slevě, prý nemají už skladem. Zajímavé je, že to ještě spoustu hodin po mé objednávce nabízeli k prodeji než to dali, že už není.  :P
Castle, Pirates a Star Wars.