shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Klaj

Citace od: lukasenko kdy 25.08.2017, 10:40:51
Citace od: Klaj9 kdy 25.08.2017, 10:18:18
Podle titulku na ceskem shopu budou behem force friday 3xVIP body  :)
Ale jen na SW sety.

aha mrchy. no neva. i tak se to bude hodit :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Chairudo

Millennium falcon
už je to tady  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D jen ta cena mě trošku lištila zprava a zleva. Kolik stál ten původní?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peter

No oproti původnímu je to levnější. Tehdy byla dopo cena kolem 15k, ale taky měl o skoro 2,5k dílů méně.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Rakeťák

Citace od: Chairudo kdy 31.08.2017, 20:35:08
Millennium falcon
už je to tady  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D jen ta cena mě trošku lištila zprava a zleva. Kolik stál ten původní?
Hrome! Ale ruku na srdce, čekali jsme to asi všichni, no ne? A mnozí jsme tipovali ještě více...

Anatyt

Tak neviem kto čakal viac. Hovorilo sa o 600-700 euro.

Rakeťák

Zhruba v půlce června jsme věštili částky asi o tři tisíce vyšší. Ale je pravdou, že pak se odhady ustálily na dvaceti tisících. A nakonec? Cena téměř baťovská...  >:D >:D >:D

Klaj

Ja byl pripraveny na cenovku kolem 24K :) Takze 20 je skoro lidovka  :o
Draco dormiens nunquam titiliandus

Klaj

Mimochodem Force friday akce zacina s nasi pulnoci nebo s americkou ? :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Robkteryten

Citace od: Klaj9 kdy 31.08.2017, 23:28:08
Mimochodem Force friday akce zacina s nasi pulnoci nebo s americkou ? :)


Uz ...

Klaj

Citace od: Robkteryten kdy 01.09.2017, 00:03:14
Citace od: Klaj9 kdy 31.08.2017, 23:28:08
Mimochodem Force friday akce zacina s nasi pulnoci nebo s americkou ? :)


Uz ...

Jojo uz to frcii. Slevy nic moc ale VIP body to krasne dokompenzuji :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Ravenhorn

Škoda že nejde SW plakát i Ninjago bonus dohoromady, vezme mi to jen jeden podle toho co první za položku dám do košíku.
Castle, Pirates a Star Wars.

Klaj

#971
tak dneska uz je jen plakat. walkery asi uz vyprodany :((

tak edit: pri checkoutu tam walkr nebyl, ale kdyz ted kontroluju stav objednavky tak tam uvedeny je. tak sem zvedavy   :)

mimochodem kdo so nevsimnul tak sou ve sleve i CMF 17. serie za polovic :) (samozrejme bez bonus VIP pointu, ale i tak :) )
Draco dormiens nunquam titiliandus

Klaj

Tak prvni dva krasavci sou doma. Treti se este toula nekde na ceste. Trochu me prekvapilo ze to nejsou klasicke plakaty ale tvrde A4ky. A bohuzel sou jen pridane do krabice, takze stav rozhodne neni 100%.
Draco dormiens nunquam titiliandus

Rakeťák

Citace od: Klaj9 kdy 11.09.2017, 13:41:47
Tak prvni dva krasavci sou doma. Treti se este toula nekde na ceste. Trochu me prekvapilo ze to nejsou klasicke plakaty ale tvrde A4ky. A bohuzel sou jen pridane do krabice, takze stav rozhodne neni 100%.
Je to vážně škoda. Když už šlo o VIP exkluzivní plakáty (na druhou stranu o opravdový plakát se vlastně nejedná), mohlo mu Lego věnovat více péče. I kvůli tomu jsem nakonec letošní FF II. vynechal. Přitom by stačilo tak málo...  :-\

MLT

Citace od: Klaj9 kdy 11.09.2017, 13:41:47
Tak prvni dva krasavci sou doma. Treti se este toula nekde na ceste. Trochu me prekvapilo ze to nejsou klasicke plakaty ale tvrde A4ky. A bohuzel sou jen pridane do krabice, takze stav rozhodne neni 100%.

Pěkné, já jsem dostal zásilku z prvního dne - bohužel plakát chybí. Už jsem psal reklamaci, jsem zvědav, zda mi ho dopošlou nebo ne.
Třetí už mám, druhý se zatím toulá.
No a co se týče kvality a provedení....... Vážně zklamání, jako kdyby někdo "vystřihl" obrázek na čtvrtce  :o

otočil jsi ho z druhé strany ???;)

Klaj

Draco dormiens nunquam titiliandus

MLT

Citace od: MLT kdy 11.09.2017, 23:29:18
Citace od: Klaj9 kdy 11.09.2017, 13:41:47
Tak prvni dva krasavci sou doma. Treti se este toula nekde na ceste. Trochu me prekvapilo ze to nejsou klasicke plakaty ale tvrde A4ky. A bohuzel sou jen pridane do krabice, takze stav rozhodne neni 100%.

Pěkné, já jsem dostal zásilku z prvního dne - bohužel plakát chybí. Už jsem psal reklamaci, jsem zvědav, zda mi ho dopošlou nebo ne.
Třetí už mám, druhý se zatím toulá.
No a co se týče kvality a provedení....... Vážně zklamání, jako kdyby někdo "vystřihl" obrázek na čtvrtce  :o

otočil jsi ho z druhé strany ???;)

tak vyjádření k mé reklamaci na chybějící plakát

"Děkujeme Vám, že jste se na nás obrátila.
Je nám líto, že reklamní plakát chyběl ve Vaší objednávce T306139266.
Moc nás to mrzí, ale reklamní plakáty byly velmi rychle vyprodány a již nemáme žádný na skladě. "

Petronel

To psal nějaký bojový robot, nebo jsi to prohnal přes google-translate?  :D

MLT

Citace od: Petronel kdy 13.09.2017, 20:21:48
To psal nějaký bojový robot, nebo jsi to prohnal přes google-translate?  :D

Nene, přišlo to takto v češtině :D

Klaj

Tak prisel i treti balik a sem nasrany. Poslali mi stejny poster co uz mam, prestoze v objednavkach i na fakture jsou jasne napsany 1,2,3. Jdu se hadat na zakaznickou linku.
Draco dormiens nunquam titiliandus

MLT

Citace od: Klaj9 kdy 18.09.2017, 09:00:55
Tak prisel i treti balik a sem nasrany. Poslali mi stejny poster co uz mam, prestoze v objednavkach i na fakture jsou jasne napsany 1,2,3. Jdu se hadat na zakaznickou linku.

To ti nepomůže, kamarád má dokonce 3 stejné, ikdyž měl mít 1,2,3  prostě na faktuře je číslo dobře, ale do balíku dávali to co měli po ruce.
A nevymění, nepošlou, už nic nemají..... >:(

Klaj

Citace od: MLT kdy 18.09.2017, 13:24:16
Citace od: Klaj9 kdy 18.09.2017, 09:00:55
Tak prisel i treti balik a sem nasrany. Poslali mi stejny poster co uz mam, prestoze v objednavkach i na fakture jsou jasne napsany 1,2,3. Jdu se hadat na zakaznickou linku.

To ti nepomůže, kamarád má dokonce 3 stejné, ikdyž měl mít 1,2,3  prostě na faktuře je číslo dobře, ale do balíku dávali to co měli po ruce.
A nevymění, nepošlou, už nic nemají..... >:(

esi ma ten kamarad 3x dvojku, tak rad vymenim za jednicku co mam navic  :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Chairudo

LOL, vedení zapomnělo informovat koncové zaměstnance, nebo je špatně platí a těm je to putna :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Klaj

Citace od: Chairudo kdy 18.09.2017, 15:30:40
LOL, vedení zapomnělo informovat koncové zaměstnance, nebo je špatně platí a těm je to putna :D

No je to pekne blbe, kor kdyz cela ta reklamni kampan byla "prijdte kazdy den, dostanete jiny plakat" a houno.
Draco dormiens nunquam titiliandus

MLT

Citace od: Klaj9 kdy 18.09.2017, 13:58:28
Citace od: MLT kdy 18.09.2017, 13:24:16
Citace od: Klaj9 kdy 18.09.2017, 09:00:55
Tak prisel i treti balik a sem nasrany. Poslali mi stejny poster co uz mam, prestoze v objednavkach i na fakture jsou jasne napsany 1,2,3. Jdu se hadat na zakaznickou linku.

To ti nepomůže, kamarád má dokonce 3 stejné, ikdyž měl mít 1,2,3  prostě na faktuře je číslo dobře, ale do balíku dávali to co měli po ruce.
A nevymění, nepošlou, už nic nemají..... >:(

esi ma ten kamarad 3x dvojku, tak rad vymenim za jednicku co mam navic  :)

Má 3 x trojku..... ale já nemám jedničku, nebyl v balíku a s reklamací jsem neuspěl :-(

Klaj

Tak odpoved na muj dotaz/stiznost:

Vážený pane .......,

Děkujeme Vám, že jste se na nás obrátil.

Je nám líto, že Vám v objednávkách z akce "Force Friday II" chyběl plakát číslo 2 a plakát číslo 1 dorazil dvakrát. Plakáty z prvního dne č. 1 jsme kompletně vyprodali, ale máme štěstí z druhého a třetího dne nám ještě nějaké zbyly. Ráda jsem Vám tedy 2 kusy přeposlala, abyste mohl doplnit Vaši sbírku.

Zásilka by měla dorazit během 2 týdnů.

Prosím dejte nám vědět, pokud budete potřebovat ještě něco jiného.

Se srdečným pozdravem,

Marta Tomanova
LEGO® zákaznický servis
********************************

Nevim kdo ta pani/slecna je, ale uz ted ju miluju  :D
Za me obrovsky palec nahoru, necekal sem takovou odpoved. Ted uz jen doufam ze to opravdu dorazi :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Johny650

Mám prosbu. v kalendáři je napsáno, že by se měl dávat polybag od 22.9 - 8.10 LLoyd Ninjago.
Ať dám cokoliv do košíku nenaskočí. Díky :)

Pool

Citace od: Johny650 kdy 04.10.2017, 23:23:23
Mám prosbu. v kalendáři je napsáno, že by se měl dávat polybag od 22.9 - 8.10 LLoyd Ninjago.
Ať dám cokoliv do košíku nenaskočí. Díky :)

V jakém kalendáři? Co já vím, tak teď je na lego shopu akce k Ninjago setům dárek Kai's Dojo Pod polybag.

STARHAWK

Citace od: Pool kdy 05.10.2017, 08:56:53
Citace od: Johny650 kdy 04.10.2017, 23:23:23
Mám prosbu. v kalendáři je napsáno, že by se měl dávat polybag od 22.9 - 8.10 LLoyd Ninjago.
Ať dám cokoliv do košíku nenaskočí. Díky :)

V jakém kalendáři? Co já vím, tak teď je na lego shopu akce k Ninjago setům dárek Kai's Dojo Pod polybag.

Kalendar na mesiac oktober, kde je vyznacene ake promo / akcie / udalosti sa konaju v ten mesiac.

taketo nieco
https://www.thebrickfan.com/lego-october-2017-store-calendar-promotions-events/
(len to je pre US a pre EU nejako meskaju so zverejnovanim)

Pool

Záhada vyřešena, jde o "Store Calendar", takže se to týká pouze Lego Store obchodů, ne jejich eshopu.