shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

Zoufalec

Byla vám týdenní SW akce málo? Tak máte další :) Ke každé objednávce se SW setem dostanete dalšího droida - tentokrát R3-M2.

Klaj

Nepatří to uplně sem, ale nechci kvuli tomu zakaldat novy topic.

Jsem momentalne v Budapesti a ve zdejsim lego storu (jsou tu 2, ve druhem sem este nebyl) je brick wall ale nemaji kelimky, ale igelitove sacky a kostky prodavaji na vahu. Setkal se s tim nekdo ? Vyplati se tam neco kupovat ? (cena byla tusim 350 HUF za 10g tj cca 32 Kc)
Draco dormiens nunquam titiliandus

skywalker007

Citace od: Klaj9 kdy 25.05.2017, 15:40:16
Nepatří to uplně sem, ale nechci kvuli tomu zakaldat novy topic.

Jsem momentalne v Budapesti a ve zdejsim lego storu (jsou tu 2, ve druhem sem este nebyl) je brick wall ale nemaji kelimky, ale igelitove sacky a kostky prodavaji na vahu. Setkal se s tim nekdo ? Vyplati se tam neco kupovat ? (cena byla tusim 350 HUF za 10g tj cca 32 Kc)

Ahoj
Jestli je cena jak píšeš,tak to vychází 3200 kč na kilo,což se určitě vůbec nevyplatí nevím co tam tedy mají. V praze jde koupit kilo nového lega za 2000 kč v lego muzeu a i to je stále hodně (asi tak trojnásobek co na BL) Výhodné je tak do 1000 kč za kilo nového lega (u základních kostek). U vzácných dílů to chce projít BL a podle váhy to spočítat.

Pool

Jo, jo, tak to se určitě neoplatí. Při nákupu na kelímky to vychází 900 až 1300 Kč za 1 kg a za stejné peníze jde sehnat i běžné dílky na BL.

Klaj

Tak sem to este proveril a je to 250 HUF za 10g. tj 2140 KC / kg. Takze porad na nic. A hlavne clovek prichazi o tu zabavu skladani do kelimku. Vubec tenhle system nechapu a dost me zklamal :((( Doufam ze je to jen madarska ujetost a v ostatnich zemich je to jinak. (uz sem byl ve storech vsude po svete a nikde sem se s timhle nesetkal)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Hana129

#935
Ono to v Maďarsku pravděpodobně nejsou  Lego stores od Lego, ale jsou to soukromé obchody - v Muzeum Lego mají taky nabídku volných kostek na váhu.

Aspoň na https://www.lego.com/en-GB/stores/stores?ignorereferer=true Lego stores v Maďarsku není.

Klaj

Citace od: Hana129 kdy 25.05.2017, 16:24:51
Ono to v Maďarsku pravděpodobně nejsou  Lego stores od Lego, ale jsou to soukromé obchody - v Muzeum Lego mají taky nabídku volných kostek na váhu.

Aspoň na https://www.lego.com/en-GB/stores/stores?ignorereferer=true Lego stores v Maďarsku není.

wow tak to je dobry podraz. Vypada to uplne stejne jako normalni lego store, vsechna loga, velke figury, lego zed, skladani figu, exkluzivni sety atp. To nechapu. To je nejaky podvod ? Maji tam i ofic lego promo akce atp. Tak to vubec nechapu.
i google mapy to identifikuji jako Lego Store

https://www.google.com/maps/place/LEGO/@47.4747985,19.0469456,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4741ddb208f9bab3:0x3d37543b920a9db3!8m2!3d47.4747949!4d19.0491343

VUbec nechapu
Draco dormiens nunquam titiliandus

Igorus

Ten Lego obchod v Maďarsku je v podstatě taková franšíza (něco podobného je mj. v Polsku). Sortiment je podobný jako v oficiálním Lego Store, ale není to (co si vybavuju) zahrnuto do VIP.

Obecně je otázka, jaké tam mají díly. Historicky jsem si dělal analýzu váha dílů vs nabídka bricklink vs cena 7,90 € (v Legolandu - Brick Fabrik) a například u základních bricků to nedává smysl, ale řady dalších (tile, stonky ...) to vycházelo levněji.

Pokud bys udělal špionážní fotku tak sem s tím  >:D

papluh

Americký leták na júl, podľa mňa sa to nedá už ani považovať za únik (leak) je to pravidelne vonku tak mesiac aj niečo dopredu...
- darček pokladnička 3in1 - panda, prasa, medveď
- Brickhead WonderWoman (asi bude niečo pravdy na tej fáme, že séria 2 bude mať Justice League, teď či aj druhá časť o SW je pravdivá  ;) )
- predpredaj nejakého exkluzívu - toto bude neznáme prekvapenie alebo blbosť - takže Minecraft hora je na letáku dole, Ideas rybársky dom od 1.9. a bol už zverejnený tiež,  SW sety majú byť Septemberi (vrátane predpokladaného BB-8) a UCS až v októbri ... takže zo známych zostáva  buď Ideas NASA ženy alebo nejaký posun termínu skorej. Okrem toho možno nejaký Creator expert - auto alebo vianočný ale o tom zatiaľ nič nieje vonku...


ThomasMorta

Citace od: papluh kdy 01.06.2017, 18:34:36
Americký leták na júl, podľa mňa sa to nedá už ani považovať za únik (leak) je to pravidelne vonku tak mesiac aj niečo dopredu...
- darček pokladnička 3in1 - panda, prasa, medveď
- Brickhead WonderWoman (asi bude niečo pravdy na tej fáme, že séria 2 bude mať Justice League, teď či aj druhá časť o SW je pravdivá  ;) )
- predpredaj nejakého exkluzívu - toto bude neznáme prekvapenie alebo blbosť - takže Minecraft hora je na letáku dole, Ideas rybársky dom od 1.9. a bol už zverejnený tiež,  SW sety majú byť Septemberi (vrátane predpokladaného BB-8) a UCS až v októbri ... takže zo známych zostáva  buď Ideas NASA ženy alebo nejaký posun termínu skorej. Okrem toho možno nejaký Creator expert - auto alebo vianočný ale o tom zatiaľ nič nieje vonku...

BB-8 má být v nějaké funkční (robotické) podobě, nebo jen polybag ve stylu sběratelských astromechů?
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

papluh

Mal by byť brick build a mierkou k R2D2 takže menej dielov ako na UCS, ževraj, ževraj...


Inak ten exkluzív ešte môže byť to mesto k Ninjago Movie...

ThomasMorta

Citace od: papluh kdy 01.06.2017, 20:26:55
Mal by byť brick build a mierkou k R2D2 takže menej dielov ako na UCS, ževraj, ževraj...


Je fakt, že já se už docela dlouho divím, proč LEGO nechce vydat nějakého svého BB-8 s robotickou nebo PF stavebnicí - to, jak funguje jeho pohyb je hrozně zajímavé a ve větším měřítku má myslím LEGO možnosti ho postavit ve funkční podobě. Ostatně vzniklo i několik projektů na IDEAS a jeden se dokonce dostal do závěrečného testování....
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Ondrej

Po posledním nákupu:
+musím říct, že došlo ke zlepšení v orientaci na stránkách, dokonce funguje rozdělení podle témat, které mě dlouhou dobu hodně mírně řečeno štvalo

- od páteční objednávky mi blokují 100% ceny objednávky na účtu, v internetovém bankovnictví už včera vyúčtováno na dvě části, ale blokují dále. Pro někoho může být velký problém při vyšší ceně objednávky.

Doufám, že to dorazí tentokrát v pořádku a ne ošoupaný jako poslední dvě.

Díky doobjednávce, která nebyla skladem se všechny maily zdvojily a rozdělily na dvě samostatné objednávky, které byly i strženy z účtu odděleně.

Celkově mám zatím takový neutrální názor a nebýt občasných dárků asi bych ani nevyužil nákupu zde.

otaznik

Citace od: Ondrej kdy 06.06.2017, 22:41:00

Celkově mám zatím takový neutrální názor a nebýt občasných dárků asi bych ani nevyužil nákupu zde.
Přesně tak, většina setů se stejně dříve nebo později někde za stejné nebo nižší ceny objeví.

Ondrej

1. - 4. července 2x VIP body, bohužel autobus 10258 přijde později, Saturn V není na skladě, Starý rybářský obchod již brzy, Ninjago city již brzy...
Škoda jinak by to bylo i zajímavý.

Johny650

Citace od: Ondrej kdy 02.07.2017, 20:27:42
1. - 4. července 2x VIP body, bohužel autobus 10258 přijde později, Saturn V není na skladě, Starý rybářský obchod již brzy, Ninjago city již brzy...
Škoda jinak by to bylo i zajímavý.

Mluvíš i za mě :)) (tyto 4kousky chci mít) ještě nemám kolotoč, ale čekám na nějaký pěkný bonus

Klaj

momentalne sleva 50% na vybrane zbytkove sety a batman CMF >:D
Draco dormiens nunquam titiliandus

o.m.p

Ahoj, není tu prosím někdo z Prahy, kdo by dělal nějakou větší objednávku, aby byla pošta grátis? A byl by ochoten mi objednat 1x 40237, koupit si jen jednu by se mi kvůli poštovnému nevyplatilo.  ;) Dík

Pool

Citace od: o.m.p kdy 12.07.2017, 22:04:27
Ahoj, není tu prosím někdo z Prahy, kdo by dělal nějakou větší objednávku, aby byla pošta grátis? A byl by ochoten mi objednat 1x 40237, koupit si jen jednu by se mi kvůli poštovnému nevyplatilo.  ;) Dík

Přesně nad tím setíkem jsem před dvěma dny taky slintal, ale taky nemám zatím nic dalšího co koupit k tomu  ;D

Ravenhorn

Kdyby někdo chtěl ten velikonoční set, tak jsem si udělal objednávku a dal tam o jeden navíc. Stačí mi napsat PM a domluvíme se.

;)
Castle, Pirates a Star Wars.

Tomik

Při nákupu nad 1400,- Kč dostanete k objednávce tuhle suprovou prasečinku:

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Pool

Všimli jste si série Batman minifigů, Lego je doprodává za polovinu https://shop.lego.com/cs-CZ/LEGO-BATMAN-FILM-71017. Pokud by ještě někdo neměl..., i když mám obavy, že asi o ně nikdo moc nestojí  >:D

Klaj

Citace od: Pool kdy 14.07.2017, 19:29:47
Všimli jste si série Batman minifigů, Lego je doprodává za polovinu https://shop.lego.com/cs-CZ/LEGO-BATMAN-FILM-71017. Pokud by ještě někdo neměl..., i když mám obavy, že asi o ně nikdo moc nestojí  >:D
vsimli, viz muj predesly post. bohuzel je to omezeno na 10 kusu. takze celkem nezajimave :(
Draco dormiens nunquam titiliandus

davroman

Londýnský bus 10258 pro VIP od včera v prodeji.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Rzx

Ahoj,
nevíte někdo jaká bude (jestli nějaká bude) akce na Září?
Chtělo by to zase nějaký City/Creator dáreček jako byla Fontána, aby se dalo použít do městečka  :)

Funy

Od 10 do 30 srpna získáte k objednávce nad 700,- sadu figurek jeskyních lidí. https://shop.lego.com/cs-CZ/Specialni-nabidky-a-propagacni-akce-LEGO?icmp=HP-SHT-P-NO-exclus-236

xjankox

Ahoj priatelia, vieme, kedy budú 2x vip body? Niečo by som z nemeckého Lego shopu, tak či nebudú niekedy v najbližšom čase. ďakujem.
Ďakujem

papluh

#957
Rakúsky aj český oficiálny online shop majú naspäť Saturn V na backorder so zaslaním od 6. septembra.

Klaj

Podle titulku na ceskem shopu budou behem force friday 3xVIP body  :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

lukasenko

Citace od: Klaj9 kdy 25.08.2017, 10:18:18
Podle titulku na ceskem shopu budou behem force friday 3xVIP body  :)
Ale jen na SW sety.