shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

Ondrej

Kvalita balení je pořád stejně tragická, z 5 krabic dvě zmáčknuté, není se čemu divit když se ani neobtěžovali ten volný prostor vyplnit více vzduchovejma polštářema. Při pohybu s krabicí bylo znát jak to tam lítá. Je to zmáčknutý jen lehce tak nevím jestli má vůbec cenu jim něco psát.

Ravenhorn

Já  měl z posledních 10 beden jen jednu, kde uvnitř bylo něco lehce poškozeno, ostatních 9 úplně v pohodě.
Castle, Pirates a Star Wars.

MLT

No já osobně za poslední rok považuji dodání z S@H  snad za nejhorší e-shop vůbec, zejména co se týče kvality dodávaných setů.
Mohu říct, že tak 1 z 10-ti zásilek je v pořádku (myslím nepomačkané boxy).
Už jsem se o tom i loni na podzim bavil s lidmi z Kladna, kteří k nám jezdí na teambuildingé akce a dělají v Kladně právě na FinalPack. Jelikož oni jsou tam strašně "peskování" za kvalitu atd., ale to asi zde nemusím ani psát, že od nich vše odchází v TOP stavu.
Následně když jsem jim ukazoval fotky, v kterých nám chodí zboží z S@H tak to vůbec nechápou, že to "někdo" může takto poškodit a poslat.
Předběžně jsme se domluvili, že u nich zjistí co a jak, a pokud by byl zájem z mojí (a nejen mojí) strany vždy danou zásilku včetně dokladů nafotit a posílat jim to, že by udělali následně taková opatření, aby se to již nedělo.
takže pokud by nás bylo více (a to určitě není problém), možná bychom nějakého výsledku do budoucna co se týče kvality balení mohli dosáhnout.

Ondrej

Doufám, že i pro nás

LukaMull

Citace od: Ondrej kdy 19.03.2017, 10:08:26
Doufám, že i pro nás


Doufejme, těším se na něj, bude se vyjímat vedle velkýho bráchy  ;D

Klaj

Tak ten je ovsem uzasny
Draco dormiens nunquam titiliandus

papluh

Nemci tvrdia že u nich by mal byť v dátumoch 4. - 20. Apríl
https://www.promobricks.de/review-lego-creator-mini-vw-beetle-40252/28372

Ondrej


Klaj

Hloupy dotaz. Sem registrovan uz dlouho jako VIP. mam nasbirano uz kupu bodu, ale nemam fyzickou kartu. Jak ji ziskat ?
Draco dormiens nunquam titiliandus

Chairudo

Citace od: Klaj9 kdy 31.03.2017, 11:06:50
Hloupy dotaz. Sem registrovan uz dlouho jako VIP. mam nasbirano uz kupu bodu, ale nemam fyzickou kartu. Jak ji ziskat ?

Musíš si zajet do nějakého blízkého Lego store v cizině - Vídeň, Mnichov, Norimberk, Frankfurt, Berlín... a říct si o ní.
Musíš tam být osobně, ale kartu normálně dávají jen k novým účtům, musíš jim tedy vysvětlit že chceš jen neaktivní kartu a své číslo účtu napsat zezadu na kartu.
Jediná další možnost je si přímo v Lego store založit nový účet s kartou a starý zrušit, body buď použít nebo zkusit nechat převézt.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Freddy157

Citace od: Chairudo kdy 31.03.2017, 11:26:17
Citace od: Klaj9 kdy 31.03.2017, 11:06:50
Hloupy dotaz. Sem registrovan uz dlouho jako VIP. mam nasbirano uz kupu bodu, ale nemam fyzickou kartu. Jak ji ziskat ?

Musíš si zajet do nějakého blízkého Lego store v cizině - Vídeň, Mnichov, Norimberk, Frankfurt, Berlín... a říct si o ní.
Musíš tam být osobně, ale kartu normálně dávají jen k novým účtům, musíš jim tedy vysvětlit že chceš jen neaktivní kartu a své číslo účtu napsat zezadu na kartu.
Jediná další možnost je si přímo v Lego store založit nový účet s kartou a starý zrušit, body buď použít nebo zkusit nechat převézt.

Moje zkusenost byla dokonce takova, ze mi sami nabidli ze mi daji kartu ke stavajicimu uctu, jen ze se zmeni jeho cislo (mozna maji moznost uzet zduplikovat/zkonvertovat nebo neco takoveho). Takze mam ucet s cislem co je na karte, ale jinak vse zustalo vylozene pri starem.

davroman

Citace od: Freddy157 kdy 31.03.2017, 12:44:43
Citace od: Chairudo kdy 31.03.2017, 11:26:17
Citace od: Klaj9 kdy 31.03.2017, 11:06:50
Hloupy dotaz. Sem registrovan uz dlouho jako VIP. mam nasbirano uz kupu bodu, ale nemam fyzickou kartu. Jak ji ziskat ?

Musíš si zajet do nějakého blízkého Lego store v cizině - Vídeň, Mnichov, Norimberk, Frankfurt, Berlín... a říct si o ní.
Musíš tam být osobně, ale kartu normálně dávají jen k novým účtům, musíš jim tedy vysvětlit že chceš jen neaktivní kartu a své číslo účtu napsat zezadu na kartu.
Jediná další možnost je si přímo v Lego store založit nový účet s kartou a starý zrušit, body buď použít nebo zkusit nechat převézt.

Moje zkusenost byla dokonce takova, ze mi sami nabidli ze mi daji kartu ke stavajicimu uctu, jen ze se zmeni jeho cislo (mozna maji moznost uzet zduplikovat/zkonvertovat nebo neco takoveho). Takze mam ucet s cislem co je na karte, ale jinak vse zustalo vylozene pri starem.

Stejná zkušenost v SCS. U pokladny jsem chtěl načíst body za nákup pod svůj účet, chtěli kartu, odpověděl jsem, že mám pouze on-line registraci, nabídli mi ihned kartu a tu spojili s mým on-line účtem.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Chairudo

Citace od: Davroman kdy 31.03.2017, 13:35:53
Stejná zkušenost v SCS. U pokladny jsem chtěl načíst body za nákup pod svůj účet, chtěli kartu, odpověděl jsem, že mám pouze on-line registraci, nabídli mi ihned kartu a tu spojili s mým on-line účtem.

Jak je to dlouho?

u mě se o toto slečna loni pokoušela, ale nešlo jí přidat kartu k existujícímu účtu. U dalších lidí co tam později byli se mnou už říkali že to nejde. Já to teda řešil v Donau, možná jsou v SCS šikovnější :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

juraj

V roku 2013 som si v obchode vypytal kartu k uctu a sam sparoval s VIP uctom na ich stranke po prihlaseni.

Tento rok som vypytal kartu pre priatelku a oni to sparovali rono na pokladni s tym, ze dopisali cislo uctu na kartu. Aj ked potim nesedel ciarovy kod. Onedho poslali kartu so spravnym menom a kodom na adresu.

Zoufalec

Mini volkswagen 40252 už je k mání při objednávkách nad 1000 Kč.

Robkteryten


Freddy157

Zdravim,

Chtel bych vyuzit dnesni 40% slevy na https://shop.lego.com/en-CZ/Luke-s-Landspeeder-75173, ale nemam moc co k tomu prihodit. Neni tu nekdo kdo je ve stejne situaci, ze bych vzal rovnou dva nebo tri a predal? Predani osobne Brno nebo postou.

Diky

Miketuk

Dej pozor, lze objednat jen dva kusy v jedné objednávce. Víc stornují.

Miketuk

Dnes je ve slevě 75105 MF. Limit 2 ks. Já kupuji jeden, kdyby se někdo chtěl připojit (např. že vyčerpá svůj limit), tak mu mohu 1 ks objednat.

Faire

Jakože kdyby někdo akutně potřeboval 3 MF pro vlastní potřebu?  :D

Klaj

Ja uz mam 2 taky na ceste. Pro vlastni potrebu.  >:D
Draco dormiens nunquam titiliandus

Miketuk

Citace od: Faire kdy 04.05.2017, 10:04:10
Jakože kdyby někdo akutně potřeboval 3 MF pro vlastní potřebu?  :D

Proč ne, cena je to slušná a tyhle velké sety se málokdy dostanou do výprodejů  :D

Johny650

To máte na cestě, nebo doobjednávku? :)

Teď už není vůbec skladem..

Klaj

Citace od: Johny650 kdy 04.05.2017, 21:32:21
To máte na cestě, nebo doobjednávku? :)

Teď už není vůbec skladem..
Stihl sem to este skladem. cca v 8.20 rano vcera.
Draco dormiens nunquam titiliandus

Ravenhorn

Ja si svuj kousek stihnul pred osmou rano  ;)

Dnes nic, ale zitra bych chtel jeste Bitvu o Scarif.
Castle, Pirates a Star Wars.

Johny650

To je někde rozepsáno co bylo ve slevě a co bude? :) díky :)

Mr. Cube

Ze začátku jsem to tam našel - byl tam rozpis který den bude co, ale pak už jsem ten odkaz nenašel, tak nevím, jestli to stáhli...

Faire

Dneska K2S0, zítra (poslední) Scarif.

Ravenhorn

Tak už je Scarif ve slevě. Já už mám nakoupeno  ;)
Castle, Pirates a Star Wars.

Zoufalec

Taky už je objednaný, díky za upozornění, měl jsem za to, že bude ve slevě až v neděli. Jinak to mají tedy dost přebrané...