shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 8 Hosté prohlíží toto téma.

Pool

Díky všem za info, to jsem potřeboval vědět  ;)

michal84

#781
Súhlasím že akcia napr v Pompo bola výrazne lepšia, síce chápem že LEGO to nemá za potreby robiť nejaké velké zlavové akcie ale toto mi príde trápne, velké info na aké akcie sa možeme tešiť a potom predhodia pár slabých setov.

Tiež by ma zaujimalo či vybrané akčné sety sú určené až do pondelka alebo sa to bude meniť ...

Robkteryten

Nemáte dnes problémy s objednáním? Okolo osmé jsem udělal objednávku, vše v pořádku, vygenerovalo to i číslo faktury. Doteď ale nepřišel potvrzovací email a ani v Order statusu se neukazuje.

Robkteryten

Nevím jestli jste zaregistrovali, ale pro  VIP je poštovné zdarma od 900kč

linhi

Může mě někdo poradit proč se měš nenačítají VIP body?? Přes to že mě to u objednávky hlásí že na konto přibude tolik a tolik bodů tak mám stále nulu..

Hana129

Zkus zavolat na zákaznickou linku, možná tam máš něco v  nastavení.

Robkteryten

Citace od: linhi kdy 01.12.2016, 08:29:55
Může mě někdo poradit proč se měš nenačítají VIP body?? Přes to že mě to u objednávky hlásí že na konto přibude tolik a tolik bodů tak mám stále nulu..

a objednávka ti už přišla? mě se načítají body až po vyzvednutí zásilky.

Pool

Mě osobně to načítá VIP body až vždy ve chvíli kdy mi danou objednávku odešlou. Předpokládám že to je jejich ochrana, že pokud náhodou zjisti že už něco nemají skladem, tak pak nemusí řešit VIP body.

linhi

Vyřešeno,byl v tom zmatek,ale opravdu se minulá objednávka nenačetla,paní na zákaznické lince to dala dohromady,kladná zkušenost.

Chairudo

Řešili jste už někdo poškozenou krabici?

Tohle bylo úmyslně protrženo, velká krabice ve které to přišlo byla ve 100% stavu.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

juraj

Ja som dostal v obchode taku istu, ale vsimol som si to az doma

Pool

No mě osobně z toho Lega to chodí dost divně zabalené a ti baliči to tam pěkně flákají. Jednou to dojde normálně, krabice stažená dvěma páskami. Podruhé mi to dojde stažené jednou páskou, ale vůbec neutaženou, takže by nebyl pro někoho problém pásku sundat a otevřít. No a dotřetice, to mi přišla krabice úplně bez pásky a ani ničím zalepená nebyla. Takže prostě úplně otevřená krabice mi došla, což jsem si naštěstí všiml hned při převzetí, ale naštěstí tedy nic nechybělo, tak jsem ani žádný reklamační protokol nesepisoval. To samozřejmě neřeší ty vaše problémy se značně poškozenými krabicemi, to jenom tak aby řeč nestála  ;D

Chairudo

Volal jsem na hotline a pošlou novou, snad už nepoškozenou a bude happy ending :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Wiki

Dneska přišla přes ppl tahle kráska... Na zákaznické lince při reklamaci mi řekli ž zásilka je vedená v systému už jako poškozená z Německa... uvidíme co s tím Lego udělá. Poslední dobou je to pěkný hnus.

Ravenhorn

U mě taky ten bonus je lehce na jedné straně poškozen, ale oproti vám je to stále super.
Castle, Pirates a Star Wars.

LukaMull

mš dneska dorazil T1 a sněžítko a všechno v pohodě, zatím mám 3 objednávky z S@H a bez problému... koukám že to můžu brát jako kliku :D

papluh

Ja som si bol tiež prebrať T1, okrem snežítka tam bol ešte ten Nexo Battleset 5004389. Krabica snežítka mala v sebe vytlačený obrys tej Nexo krabičky. A to kvôli tomu že bubliny boli len z tej dlhšej strany VW   :(
Ale nevadí, ja to neresellujem ( lebo mám len jeden kus  >:D )

LukaMull

Citace od: papluh kdy 02.12.2016, 21:46:55
Ja som si bol tiež prebrať T1, okrem snežítka tam bol ešte ten Nexo Battleset 5004389. Krabica snežítka mala v sebe vytlačený obrys tej Nexo krabičky. A to kvôli tomu že bubliny boli len z tej dlhšej strany VW   :(
Ale nevadí, ja to neresellujem ( lebo mám len jeden kus  >:D )

Já to měl bez Nexů :/ :D ale zase nedávno k Broukovi jsem dostal 30472 Papouška :D Jak často dává lego tyhle uplně mimořádný dárečky? :D

papluh

Tak ten Nexo set je krabička, kartičky a pár maličkých dielov z toho najzaujímavejší, modrý plate 8x16 je nalepený na krabici a lepidlom sa nešetrilo.
Na BL cena od 1 Eura.
No ale aspoň bude obeť na odstraňovania lepidla.

Jaky

Zkoušel již někdo sundat to lepidlo, dělal jsem to vším možným od benzinu, lihu a horké vody se saponátem, část pod kartáčem zmizela, ale pořád tam část lepidla je.

Freddy157

Mně se dařila část lepidla sesbírat kuličkou z toho samotného lepidla, přirozeně se to na sebe nabalovalo.

Ten nexo bonus setík mám teď už podruhé, první jsem dostal když ho dávali oficálně. Obecně dřív to nedělali, až poslední dobou začali dávat překvapení, mám nějaké spiderman palybagy a papouška.

Jinak za ty roky mi přisla tak stovka setů a nikdy nebyla žádná krabice vážně poškozená, jen asi dvakrát lehce deformovaná z dopravy kdy na ten balík hodili něco jiného.

Darth

Na Lego shopu jsou už nahozené lednové sety vč. českých cen (i když zatím nejdou objednat).

Robkteryten

Citace od: LukaMull kdy 02.12.2016, 20:22:06
mš dneska dorazil T1 a sněžítko a všechno v pohodě, zatím mám 3 objednávky z S@H a bez problému... koukám že to můžu brát jako kliku :D

Mé  3 poslední objednávky na LEGU: 1- dorazila půlka objednaného, 2- poškozené krabice setů, 3- pro jistotu se ztratila
Já jen abys věděl, kde končí ty špatné, aby tobě mohli dojít v pořádku :D

LukaMull

Citace od: Robkteryten kdy 07.12.2016, 14:26:16
Citace od: LukaMull kdy 02.12.2016, 20:22:06
mš dneska dorazil T1 a sněžítko a všechno v pohodě, zatím mám 3 objednávky z S@H a bez problému... koukám že to můžu brát jako kliku :D

Mé  3 poslední objednávky na LEGU: 1- dorazila půlka objednaného, 2- poškozené krabice setů, 3- pro jistotu se ztratila
Já jen abys věděl, kde končí ty špatné, aby tobě mohli dojít v pořádku :D

To je masakr... :D všcihni dělají chyby o tom žádná, ale na to jak se lego chlubí quality control tak tohle teda nic moc :D

Pool

Ta jejich quality control je náhodou velmi  dobrá, ale s balením zásilek to nemá asi žádnou souvislost. Ta se týká výroby dílků, potisků a kompletaci setů. Na tohle balení budou mít nejspíš nějaké brigádníky, takže to pak takhle dopadá  :-\. Ale tím to nechci omlouvat, maj tam v tom pěkný bordel a opravdu velké nedostatky a taky je to musí stát pěkné peníze, když tak chybějící věci doposílají či nějak nahrazují. Takže se docela divím, že s tím tak dlouho nic nedělají.

otaznik

Myslím, že jejich zásilky mají podobnou kvalitu jako každý druhý eshop. Z mých cca 80 objednávek mi jedna dorazila špatně (jeden set chyběl) a jedna poškozena, zbytek byl v pořádku.

tomas.

Nakupoval jste někdo včera nebo předevčírem? Mně to pořád hlásí tu chybu.

lukas.21

Ja teraz akurát a v linuxe (kde som robil aj minulé nákupy) tiež hlásilo chybu, ale na Win to bolo v pohode. Skúsil by som vymazať cookies alebo, lepšie, použiť iný prehliadač.

juraj

Vcera som objednal, ale najprv som si musel vyprazdnit kosik v zlom regione.

Tomas_CzE

#809
Zajímalo by mě, proč dnes Lego smazalo nové technic sety pro rok 2017 ze svého obchodu, které měli vyjít 20. 12. :'( Chtěl jsem si právě 20. 12. objednat pár setů...