shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

Pool

Citace od: Darth kdy 03.10.2016, 16:53:10
Na Lego shopu jako bonus polybag s Londýnským double deckerem.

Mohu se zeptat, kde to tam vidíš? Ten nový web je na zastřelení, nic tam nemohu najít  >:(.

Darth

Citace od: Pool kdy 03.10.2016, 16:58:36
Citace od: Darth kdy 03.10.2016, 16:53:10
Na Lego shopu jako bonus polybag s Londýnským double deckerem.

Mohu se zeptat, kde to tam vidíš? Ten nový web je na zastřelení, nic tam nemohu najít  >:(.

Přihoď něco nad 1400 Kč do košíku.

Pool

To mě právě zajímalo kde mají napsané ty pravidla k tomu (jak tam vždy mívají na jaké zboží se to vztahuje apod.). Ať to právě nemusím pokaždé řešit pokud omyl, že občas se to vztahuje jen na Star Wars sety, jindy zase Friends...  >:D

bartas

Doubledecker by měl být dostupný na Lego store a tím i na lego.com pro nákup nad €55 v době od 3.10. do 22.10. 2016.

Dle dobře informovaných zdrojů by měl být v době 14.10. až 31.10. zdvojen počet VIP bodů za nákup setů v Lego Store a tím předpokládám i na eshopu .

Set 40222 by měl být v Evropě dostupný jako bonus k nákupu koncem října.


Vasyk

Citace od: Darth kdy 03.10.2016, 17:01:07
Citace od: Pool kdy 03.10.2016, 16:58:36
Citace od: Darth kdy 03.10.2016, 16:53:10
Na Lego shopu jako bonus polybag s Londýnským double deckerem.

Mohu se zeptat, kde to tam vidíš? Ten nový web je na zastřelení, nic tam nemohu najít  >:(.

Přihoď něco nad 1400 Kč do košíku.

Přesně, stačí přihodit a objeví se tam. Myslel jsem, že bude vázaný pouze na Big Ben, ale platí to zřejmě na vše.

OT: Trochu jsem se včera nudil s prckem a vzniklo toto:

Chairudo

Pěkný, to se bude hodit do mého mikro londýna  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peter

Hmm, tak to je pešek - já objednával v sobotu 1. října >:( ::)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

tomas.

Citace od: peter kdy 04.10.2016, 12:18:52
Hmm, tak to je pešek - já objednával v sobotu 1. října >:( ::)

Vracení je snadné!  ;)
https://shop.lego.com/cs-CZ/Podminky-a-ujednani

venturi88

ahoj,

zeptám se:1.) pro ČR lze objednávat jen u CZ verze eshopu v Kč nebo lze objednat aj z nemecké/či jiného mutace a nechat zaslat s postovním zdarma do ČR a platit kartou v eurech?

2.) jeste bych se ueztal lze u ních nakoupit na firmu bez DPH, když jim doložim DIč a proklepnou si mě, když už to posílají z německa

Předem diky

tomako

Objednavat lze jen z CZ lego shopu

Citace od: venturi88 kdy 04.10.2016, 19:54:49
ahoj,

zeptám se:1.) pro ČR lze objednávat jen u CZ verze eshopu v Kč nebo lze objednat aj z nemecké/či jiného mutace a nechat zaslat s postovním zdarma do ČR a platit kartou v eurech?

2.) jeste bych se ueztal lze u ních nakoupit na firmu bez DPH, když jim doložim DIč a proklepnou si mě, když už to posílají z německa

Předem diky

Darth

Lego shop slouží pro koncové spotřebitele. Pokud chceš kupovat na firmu, odkážou tě na Lego Trading a udělat si smlouvu s nimi. Totéž při nákupech většího množství lega (zablokují účet pro další objednávky a přijde mail, že pro prodej je potřeba kontaktovat místního distributora).

Nákup z německého Lego shopu jen při zaslání na německou (nebo rakouskou) adresu.

Ondrej

Ahoj, tak mám londýnskej autobus doma, navíc mi přišel jako dárek set 30305 Spider-Man Super Jumper jako dárek. (Objednáno 7. října)


Pool

Tak to jsi šťastlivec, mě zrovna dnes dorazilo objednané zboží a Spidy je tam, ale autobus nikde :-\, tak zítra půjdu hodit řeč s infolinkou Lega že jsem ten bus měl i při objednávce v košíku.

Chairudo

A to si dělal  první objednávku s busem, nebo ti už přišel v jiné?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peter

Citace od: Ondrej kdy 11.10.2016, 20:02:09
navíc mi přišel jako dárek set 30305 Spider-Man Super Jumper jako dárek.


Také jsem nečekaně obdržel tenhle pytlík - já objednával 2. října ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Pool

Citace od: Chairudo kdy 12.10.2016, 02:37:10
A to si dělal první objednávku s busem, nebo ti už přišel v jiné?

Právě že to byla první objednávka s tím busem, minulý měsíc jsem sice dělal taky jednu, ale to tam měli ještě bonus Lego Chima, se kterým taky dorazil ten SpiderMan. Při objednání mi ten bus skočil do košíku, ale jak jsem se teď zpětně díval na potvrzující mail co mi přišel, tak právě ten bus tam nebyl, takže oni ho asi z toho důvodu nezabalili. Ale teď jsem mluvil se slečnou na help lince a ta to zkoukla a potvrdila mi, že v té době ten bus dávali a měl bych na něj mít nárok. Takže údajně asi nějaká technická chyba, že snad na té faktuře bonusové sety mají být uvedeny. Slečna od Lega byla vstřícná a hnedka mi slíbila, že ho dopošlou  :). Tak jenom už vím pro příště, budu si kontrolovat ty potvrzující maily, že lepší to asi bude řešit hned před odesláním, ať to tam stihnou příp. přibalit a nemusí to doposílat  :)

Robkteryten

Citace od: Pool kdy 11.10.2016, 20:40:42
Tak to jsi šťastlivec, mě zrovna dnes dorazilo objednané zboží a Spidy je tam, ale autobus nikde :-\, tak zítra půjdu hodit řeč s infolinkou Lega že jsem ten bus měl i při objednávce v košíku.

Tak já sice dostal autobus, ale chyběla půlka objednávky

Anatyt

Toto nechápem, ako sa môže stať. A nie je to prvýkrát!

ThomasMorta

Citace od: Robkteryten kdy 13.10.2016, 11:06:47
Tak já sice dostal autobus, ale chyběla půlka objednávky

Citace od: Anatyt kdy 13.10.2016, 11:11:52
Toto nechápem, ako sa môže stať. A nie je to prvýkrát!

A nepřešli na způsob doručování "co je skladem, to pošleme rovnou a zbytek až dorazí na sklad"? Případně jiný systém, který by je zbavil nutnosti skladovat mnoho nekompletních  objednávek?

Jestli je to chyba, tak mají nejspíš chybu v elektronickém systému, který někde ořízne předávaná data.
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Freddy157

Citace od: ThomasMorta kdy 13.10.2016, 11:19:22
co je skladem, to pošleme rovnou a zbytek až dorazí na sklad

Pokud vím, na tomto systému fungují odjakživa.

Robkteryten

Citace od: ThomasMorta kdy 13.10.2016, 11:19:22
Citace od: Robkteryten kdy 13.10.2016, 11:06:47
Tak já sice dostal autobus, ale chyběla půlka objednávky

Citace od: Anatyt kdy 13.10.2016, 11:11:52
Toto nechápem, ako sa môže stať. A nie je to prvýkrát!

A nepřešli na způsob doručování "co je skladem, to pošleme rovnou a zbytek až dorazí na sklad"? Případně jiný systém, který by je zbavil nutnosti skladovat mnoho nekompletních  objednávek?

Jestli je to chyba, tak mají nejspíš chybu v elektronickém systému, který někde ořízne předávaná data.

No prostě to nějak zapomněli zabalit. Faktura přišla na kompletní objednávku.

Chairudo

Udělal jsem dnes online nákup kvůli autobusku a vyskočilo na mě toto  ;D

DVOJNÁSOBEK VIP BODŮ!
Jako VIP člen získáte dvojnásobek bodů za každý nákup. Jen po omezenou dobu!*

Nabídka platí od 14. října 2016 do 31. října 2016, 23:59 jenom v prodejnách LEGO® Store, na webu shop.LEGO.com a pro telefonické objednávky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Klaj

Citace od: Chairudo kdy 14.10.2016, 18:25:06
Udělal jsem dnes online nákup kvůli autobusku a vyskočilo na mě toto  ;D

DVOJNÁSOBEK VIP BODŮ!
Jako VIP člen získáte dvojnásobek bodů za každý nákup. Jen po omezenou dobu!*

Nabídka platí od 14. října 2016 do 31. října 2016, 23:59 jenom v prodejnách LEGO® Store, na webu shop.LEGO.com a pro telefonické objednávky

Huraaaaa. konecne muzu koupit ten disney castle a dalsi veci. huraaa :) diky za info
Draco dormiens nunquam titiliandus

Ondrej

Mail o dvojnásobku bodů chodí na mail.

Chairudo

No, mě přišel až po nákupu ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Johny650

Dneš došel Disney hrad a k tomu autobus a navíc 30472 (potěšilo)

Klaj

Citace od: Johny650 kdy 25.10.2016, 11:39:33
Dneš došel Disney hrad a k tomu autobus a navíc 30472 (potěšilo)
Ha, muj Disney hrad je este na ceste. Tak sem zvedavy esi taky bude nejaky bonus :)

Kdys objednaval ?
Draco dormiens nunquam titiliandus

papluh

U mňa zimný set = autobus + papagáj
Došiel vám v balíku aj Vianočný katalóg ? Ja som bral z Rakúska a mne hej v nemčine a vzadu je jednorázový online kód na 5Eur nad 30Eur nákup v Decembri.

juraj

Kedy ste kupovali? ja 4.10. Spiderman namiesto papagaja. Ziadny katalog z AT.

papluh

Ja 15.10.
Ale ďuro vravel, že z tých 8 balíkov či koľko mu prišlo bol katalóg len pri 3 asi. A ku SW dávali SW polybag.