shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Pool

Citace od: Johny650 kdy 11.09.2016, 11:06:24
já volal na linku a baba že je chyba u mě. ale že objednávku uděláme spolu po tel. to jsem nechtěl..

Jo, to znám.. dělat přes telefon ;D. To mi taky jednou nabízeli, jenže dělat objednávku na tisíce dílků přes B&P a PaB..., když samotnému mě to trvalo pár dní, než jsem si to naházel do košíku  >:D

wallac

Je ta zákaznická linka v češtině? Přišly mi 2 ze 4 setů úplně jiné, tak bych to potřeboval nějak pořešit.

papluh

#692
Keď som sa sťažoval na podpore online (v angličtine) tak mi zavolala nejaká pani naspäť po česky. A ešte sa ospravedlňovala, že bola na dovolenke a preto som musel toľko čakať. A že je jedno či som to písal po anglicky, im to priraďujú podľa regiónu vyplneného v kontaktných údajoch. Na linku som priamo nevolal. Takže majú tam niekoho kto vie česky ;)

davroman

Citace od: wallac kdy 13.09.2016, 16:40:13
Je ta zákaznická linka v češtině? Přišly mi 2 ze 4 setů úplně jiné, tak bych to potřeboval nějak pořešit.

Z vlastní zkušenosti doporučuji jim napsat v češtině přes web a oni napíšou nebo zavolají zpět. Číslo, ze kterého volají, je z UK (+44..), ale volá česky mluvící operátorka.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

pasin11

Citace od: wallac kdy 13.09.2016, 16:40:13
Je ta zákaznická linka v češtině? Přišly mi 2 ze 4 setů úplně jiné, tak bych to potřeboval nějak pořešit.

Toto jsem v minulosti rovněž řešil. Jak je uvedeno v ostatních příspěvcích, rovněž jsem jim napsal česky. Ozvala se mi česká operátorka, dotázala se co chybí a co přebývá, chybějící lego ihned ten den zaslali. Lego co přebývalo chtěli zaslat zpět na německou adresu s tím, že jim mám zaslat nafocený podací lístek, kdy mi proplatí poštovné cca. 650,-Kč. 
Rychlost proplacení mě velmi zklamala. Asi za měsíc po odeslání lega mi připsali částku na věrnostní program na lego shopu i když jsem jim posílal číslo účtu a požadoval proplacení převodem. Opět jsem jim volal a požadoval peníze za poštovné. Peníze mi zaslali asi za další měsíc, kdy tuto částku z věrnostního programu odečetli a zaslali na účet. Jejich chyba mi blokovala cca. 650,-Kč  2 měsíce. To mi nepřišlo jako solidní jednání.

Pro mě poučení pro příště.

papluh

to stým preplácaním je problém snáď vo všetkých veľkých firmách, akonáhle sa to vymyká procesom je problém

Príklad z Amazon.de, objednával som fotovýbavu a omylom mi poslali miesto jednej hlavy statívu box so 4ks. Takže som to nahlásil, vysvetlil a odpísali mi, že mám poslať tie 3ks naspäť a preplatia mi poštovné s poistením kvôli cene (cca 60e kus v zľave 100ka normálne). Odoslané poštou, scan podania, odsledované do Amazonu a nič. Tak riešim support, prvý Pakistanec nechápe a posúva, druhý Pakistanec mi povie, že keďže som podľa neho tovar poslal naspäť zo svojej vôle tak nemám nárok. Ani vysvetlenie ani kópia chatu pred vrátením s ním nepohlo. Tak som napísal sťažnosť na support ohľadom ich neschopnosti. O pár minút ma už kontaktovala pani s nemeckým menom a už to šlo a ešte som dostal aj nejaký kupón.

Jednoducho korporácie ...

rdk

Zdá se mi to nebo ze stavu objednávky opravdu zmizela položka s trackovacím číslem? Nebo jsem se špatně díval?

Ten redesign je opravdu peklo...

Pool

#697
Citace od: rdk kdy 14.09.2016, 08:37:54
Zdá se mi to nebo ze stavu objednávky opravdu zmizela položka s trackovacím číslem? Nebo jsem se špatně díval?

Ten redesign je opravdu peklo...

Účet -> Zkontrolovat členství -> Zkontrolovat stav objednávky a tam se píše "Pokud chceš sledovat cestu svého balíku, klikni na číslo zásilky uvedené níže." a když kliknu na objednávku tak se dostanu na ten tvůj Stav objednávky. Takže tam by to podle nich někde mělo být  ;D. Osobně jsem si něco objednal včera, tak zatím tam vidím "STAV In Warehouse", ale předpokládám, že tady by se to mělo ukázat.

rdk

#698
To všechno jsem zkusil, STAV mám Complete, odesláno včera....

Hmm, zkusil jsem kliknout na objednávku z 30.8. a v detailu je klikací číslo balíku. U včerejší objednávky toto chybí... takže se to tam snad objeví později.

Asi úžasný fíčr nového designu.

juraj

Vdaka za diskusiu.
Ja som peniaze za postovne ani nechcel, ale ani tie VIP body mi nevedeli pripisat.

Neviete, ci je ta support linka spoplatnena?

papluh

Malo by byť zadarmo 0800 143 483 ale mne sa so sloveenským T-Mobile číslom nepodarilo spojiť. Keď som to povedal tej pani keď mi volala naspäť tak tvrdila, že zo Slovenska má hovory. Možno O2, ktovie... (a ešte je tu možnosť, že to mám nejak blokované keď som prenášal číslo medzi firemnými paušálmi)

wallac

Citace od: pasin11 kdy 14.09.2016, 00:07:13

Toto jsem v minulosti rovněž řešil. Jak je uvedeno v ostatních příspěvcích, rovněž jsem jim napsal česky. Ozvala se mi česká operátorka, dotázala se co chybí a co přebývá, chybějící lego ihned ten den zaslali. Lego co přebývalo chtěli zaslat zpět na německou adresu s tím, že jim mám zaslat nafocený podací lístek, kdy mi proplatí poštovné cca. 650,-Kč. 
Rychlost proplacení mě velmi zklamala. Asi za měsíc po odeslání lega mi připsali částku na věrnostní program na lego shopu i když jsem jim posílal číslo účtu a požadoval proplacení převodem. Opět jsem jim volal a požadoval peníze za poštovné. Peníze mi zaslali asi za další měsíc, kdy tuto částku z věrnostního programu odečetli a zaslali na účet. Jejich chyba mi blokovala cca. 650,-Kč  2 měsíce. To mi nepřišlo jako solidní jednání.

Pro mě poučení pro příště.

Mě se tedy ozvali telefonicky a už to řeší jinak. Mailem pošlou štítek, který se nalepí na balík a poštovné platí přímo LEGO (předpokládám že přes zákaznickou kartu pošty).

Pool

Citace od: rdk kdy 14.09.2016, 09:25:07
To všechno jsem zkusil, STAV mám Complete, odesláno včera....

Hmm, zkusil jsem kliknout na objednávku z 30.8. a v detailu je klikací číslo balíku. U včerejší objednávky toto chybí... takže se to tam snad objeví později.

Asi úžasný fíčr nového designu.

Ano, to asi bude ono. Mně teď k té mojí objednávce přišel mail a tam je:
"tvoje LEGO® objednávka byla odeslána*. Její sledovací číslo je xxxxxxxx.Informace o sledování zásilky se na webových stránkách přepravní společnosti mohou objevit až za 24 hodin. Poté můžeš sledovat stav svého balíku kliknutím sem. V případě jakýchkoli otázek souvisejících s tvojí objednávkou se obracej na Zákaznický servis."

Tak jak píšou, se to tam může ukázat za 24 hodin.

Chairudo

Koukám dobře že za nákup  BRICKS & PIECES nejsou VIP body?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Pool

Citace od: Chairudo kdy 15.09.2016, 11:56:07
Koukám dobře že za nákup  BRICKS & PIECES nejsou VIP body?

Ano B&P nejsou, ale myslím za Pick a Brick to body dává.

Vasyk

Citace od: xPool kdy 15.09.2016, 12:18:21
Citace od: Chairudo kdy 15.09.2016, 11:56:07
Koukám dobře že za nákup  BRICKS & PIECES nejsou VIP body?

Ano B&P nejsou, ale myslím za Pick a Brick to body dává.

Nedává, zkoušel jsem, za mě totální fail celého webu. Není důvod tam už nic nakupovat, všude je vše levnější.

Chairudo

#706
Citace od: Vasyk kdy 15.09.2016, 12:40:43
Citace od: xPool kdy 15.09.2016, 12:18:21
Citace od: Chairudo kdy 15.09.2016, 11:56:07
Koukám dobře že za nákup  BRICKS & PIECES nejsou VIP body?

Ano B&P nejsou, ale myslím za Pick a Brick to body dává.

Nedává, zkoušel jsem, za mě totální fail celého webu. Není důvod tam už nic nakupovat, všude je vše levnější.

Kromě plate 16x16, právě jich potřebuji 200 na základnu panelu ;D

O to větší důvod nakupovat za hubičku ze stěny v Lego Store 8)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Pool

Citace od: Vasyk kdy 15.09.2016, 12:40:43
Citace od: xPool kdy 15.09.2016, 12:18:21
Citace od: Chairudo kdy 15.09.2016, 11:56:07
Koukám dobře že za nákup  BRICKS & PIECES nejsou VIP body?

Ano B&P nejsou, ale myslím za Pick a Brick to body dává.

Nedává, zkoušel jsem, za mě totální fail celého webu. Není důvod tam už nic nakupovat, všude je vše levnější.

Eeeeee, jak už tu psal Chairudo, občas se tam najdou ceny, o kterých si na BL můžete nechat jen zdát  :). Kromě toho Tan plate 16x16 mě z hlavy třeba napadá Tile 1x2 Sand Blue. Na B&P je za 1,8 Kč a na BL je nejlevnější 2,84 Kč (a to někdo nabízí jen 1 ks), když bys chtěl více kusů, třeba 50 ks, tak je nejlevněji někdo nabízí za 7,13 Kč!!!!!  :o

A Chairudo, doufám že jsi nám je nevykoupil, je budeme potřebovat na to mikro  >:D

Vasyk

Citace od: xPool kdy 15.09.2016, 13:07:34
Citace od: Vasyk kdy 15.09.2016, 12:40:43
Citace od: xPool kdy 15.09.2016, 12:18:21
Citace od: Chairudo kdy 15.09.2016, 11:56:07
Koukám dobře že za nákup  BRICKS & PIECES nejsou VIP body?

Ano B&P nejsou, ale myslím za Pick a Brick to body dává.

Nedává, zkoušel jsem, za mě totální fail celého webu. Není důvod tam už nic nakupovat, všude je vše levnější.

Eeeeee...............

Mám na mysli sety, na které se stahuje vip akce.. Neřeším cenu dílků, ale dotaz byl na vip..

Igorus

Mimochodem, jaký že je vlastně důvod že vedle sebe existuje P&B a B&P?

Vasyk

Citace od: Igorus kdy 15.09.2016, 13:57:38
Mimochodem, jaký že je vlastně důvod že vedle sebe existuje P&B a B&P?

Určitě zjednodušení, jako celý web.. hlavně, že je to barevné a milion okýnek..

milanv

Já bych nebyl tak kritický. Ještě jsem tam neudělal objednávku, ale už jsem si ji chystal a nebo hledal díly na malý LB. A s původním webem se to co se pohodlí týče vůbec nedá srovnat, a to myslím v dobrém! Pamatuju si, jak na starém webu byl problém vůbec najít a uložit si odkaz na B&P, byl ještě zmatenější rozdíl mezi B&P a PaB, v PaB šlo např. hledat jen některé barvy a jiné (třeba sand green) nešly a muselo se to obcházet trikem, o možnosti uložit si pevnou URL, ze které půjde rovnou hledat element ID, jsem mohl tak maximálně snít...

A co se cen týče, tak mi nepřijde, že by byla nějaká změna. Jen jak se mi tam teď mnohem snáz hledá, tak konečně můžu ty díly vůbec najít a cenově porovnat s BL. Takže jsem třeba zjistil, že můj dětský sen (mít pro minifigy bicykly různých barev) pořídím na LEGO B&P asi za čtvrtinu nebo třetinu ceny co na BL. A to byl jen jeden náhodný tip. Sand green díly (které jdou konečně najít) jsou taky levnější, i když ne o tolik.
Pán na Žlutém hradě

Pool

Citace od: Igorus kdy 15.09.2016, 13:57:38
Mimochodem, jaký že je vlastně důvod že vedle sebe existuje P&B a B&P?

To nikdo neví  >:D. Ne, když jsem se na to jednou ptal operátorky Lega, že sám jsem to také nechápal, tak mi podala vysvětlení ve stylu, že na Pick a Brick jsou jen ty nejpoužívanější dílky co si žádá nejvíce lidí a proto od jednoho také můžete objednat až 999 Ks. Oproti tomu BRICKS & PIECES obsahuje všechny jejich dílky (samozřejmě kromě těch vyprodaných, retired či licencovaných - a ty všechny tam označují stejně jako "sold") a můžete objednat od jednoho max. 200 ks. Takže prostě ty co si myslí, že jsem nejžádanější a mají široké uplatnění, tak těch si udělali větší skladové zásoby a dávají je na Pick a Brick a všechny co tam mají, jsou skladem. U BRICKS & PIECES tam už tomu tak není a mají tam v tom dost bordel, že se mi už i stalo, že to měli skladem a po objednání to nepřišlo a bylo to už sold a pak jsem to s nimi musel řešit, že mi to naúčtovali, ale neposlali. A když si objednáte v jedné objednávce něco z obou, tak to přijde odděleně, že každý ten web má nastarosti jiná fabrika.

Freddy157

#713
Docela se divim, ze v tech pripadech, kdy poslou neco navic, to chteji poslat zpet. Velice casto vidim pripady (hlavne teda asi USA), kdy si to clovek proste muze nechat. Ono v mnoha pripadech naklady na dopravu, zarazeni, koordinaci toho navratu jsou stejne vysoke jako cena omylem poslaneho zbozi, takze se to ani nevyplati.

A diky za to ze jste zminili ty 16x16 plates, uplne ziram za kolik a jake barvy tam maji, proste bomba :)

Chairudo

Hledám kalendář slev atd pro evropu na září nebo říjen a nějak se mi nedaří, poslední co vidím je srpen.
Nechápu jak můžou evropu takhle zanedbávat >:(
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

papluh

Amíci už maju oznámenú akciu na Force Friday

tomako

Jj ohledne USA to muzu potvrdit ,jiz se mi 2x stalo ze prisla jina nez objednana velikost a nic vracet nechteli ,stroze napsali at zbozi vyhodim a ze posilaji nove. Slo tedy o relativne levne veci v hodne okolo 100 USD.....

Citace od: Freddy157 kdy 15.09.2016, 18:18:53
Docela se divim, ze v tech pripadech, kdy poslou neco navic, to chteji poslat zpet. Velice casto vidim pripady (hlavne teda asi USA), kdy si to clovek proste muze nechat. Ono v mnoha pripadech naklady na dopravu, zarazeni, koordnicaci toho navratu jsou stejne vysoke jako cena omylem poslaneho zbozi, takze se to ani nevyplati.

A diky za to ze jste zminily ty 16x16 plates, uplne ziram za kolik a jake barvy tam maji, proste bomba :)

bartas

Citace od: Chairudo kdy 15.09.2016, 23:23:22
Hledám kalendář slev atd pro evropu na září nebo říjen a nějak se mi nedaří, poslední co vidím je srpen.
Nechápu jak můžou evropu takhle zanedbávat >:(
Tady máš nabídku Lego Stores pro Evropu září-říjen.
Oproti Americe, kde mají nad USD99 exkluzivní vánoční kalendář a celý říjen double points na všechny objednávky (viz. druhý odkaz) je
Evropa jedna ubohost.

http://cache.lego.com/r/stores/-/media/brand%20retail/stores/calendar/2016/eu%20sept%20oct/174981%20d2c%20shopper_toolbox_sep_oct2016_de.pdf?l.r2=-1783273284

http://cache.lego.com/r/stores/-/media/brand%20retail/stores/calendar/october/6217_oct16%20cal_medres.pdf?l.r2=-722416464

bartas

Lego ke spuštění nového designu shopu poskytuje slevu 250 Kč na nákup od 1000Kč do 4.října, viz. info níže.

https://shop.lego.com/cs-CZ/new-site


*Tato nabídka se vztahuje na všechny obyvatele České republiky starší 18 let.
Omezení: U každé transakce lze uplatnit pouze jeden kód voucheru. Jeden kód voucheru na jednu domácnost.
Tato nabídka začíná 22. září 2016 v 00:00 a končí 4. října 2016 ve 23:59 (,,platnost nabídky").
Účastníci mohou kód voucheru uplatnit do 20. října (,,lhůta pro uplatnění"), kdy kódu voucheru automaticky vyprší platnost.
Chcete-li uplatnit kód voucheru na webu shop.LEGO.com, stačí při placení zadat kód C250 v části Promo kód. Kód voucheru nelze uplatnit po provedení objednávky.
Nabídka: Promo kód vás opravňuje ke slevě 250 Kč při nákupu v hodnotě nad 1000 Kč na našem webu shop.LEGO.com (,,web"). Promo kód lze uplatnit u všech položek zakoupených na webu s výjimkou Bricks & Pieces..
Tuto nabídku nelze uplatnit společně s jinou slevou nebo nabídkou.

Darth

Na Lego shopu jako bonus polybag s Londýnským double deckerem.