shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

otaznik

Citace od: Anatyt kdy 18.08.2016, 00:14:13
Potvrdzujem, že bude reedícia Falcona UCS.
A zdroj?

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Anatyt


otaznik

Takže plně důvěryhodné.

Chairudo

Uvítal bych alespoň informaci, jestli ten člověk pracuje v Legu a ví to jako oficiálně neoficiální zprávu, nebo je to nějaká psychicky nalomená osoba co pobíhá po městě a šíří poplašné zprávy  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Anatyt

Potvrdilo LEGO niekde, že bude Death Star? Potvrdilo niekde sety na rok 2017 o ktorých sa tu diskutuje, ako asi budú vyzerať? Tak toto je rovnako dôveryhodná informácia. Vyčkajte si rok - dva a uvidíte.

Skyrider

Mam sice neoficialni informaci ale slyšel jsem že bude death star.

Anatyt


papluh

Myslíš tú ktorej obrázky sú už po nete ?
(Obrázok je evidentne spravený v nejakom LEGO Store ;) )



otaznik

Citace od: skyrider kdy 28.08.2016, 08:34:24
Mam sice neoficialni informaci ale slyšel jsem že bude death star.
Jako vtip dobrý.
Už se to nějakou dobu řeší zde.

Klaj

planuju koupiit disney castle, tusite kdy bude nejlepsi cas, co se tyka darku zdarma k nakupu ?
Draco dormiens nunquam titiliandus

papluh

Záleží čo od toho očakávaš
Teraz je Ninjago mini drak http://brickset.com/sets/30422-1/Kai-s-Mini-Dragon
V októbri by mal byť Londínsky bus http://brickset.com/sets/40220-1/London-Bus
Američania majú už na október Creator kalendár 40222 http://www.promobricks.de/exklusiver-lego-holiday-countdown-kalender-40222-im-oktober/19412
čo by mal byť prvý z dvoch vianočných bonus setov s tým že druhý je 40233 http://brickset.com/sets/40223-1/Christmas-Ornament
Ale tie pre Európu ešte potrvdené nie sú

No a ešte je tu možnosť počkať či a kedy budú 2x VIP body.
Alebo ak sa vieš dostať do LEGO Store (Viedeň, Mníchov,... ) tak by mal byť v Novembri ešte jeden AFOL day http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=49985

Chairudo

Citace od: Klaj9 kdy 04.09.2016, 23:13:38
planuju koupiit disney castle, tusite kdy bude nejlepsi cas, co se tyka darku zdarma k nakupu ?

Od 3.10 teď nevím přesně do kdy ale asi 20.10 je k nákupu Londýnský autobus, v říjnu mají v USA dvojité VIP body, u nás by mohly být taky. 
jinak 5.11 v kamenných lego Shopech 15% sleva na nákupy
Nebo pokud ještě nejsi, staň se vystavovatelem a můžeš využít nákupu setu s cca 35% slevou.

Jsem vyčerpán, jdu spát.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Klaj

Citace od: Chairudo kdy 04.09.2016, 23:43:38
Citace od: Klaj9 kdy 04.09.2016, 23:13:38
planuju koupiit disney castle, tusite kdy bude nejlepsi cas, co se tyka darku zdarma k nakupu ?

Od 3.10 teď nevím přesně do kdy ale asi 20.10 je k nákupu Londýnský autobus, v říjnu mají v USA dvojité VIP body, u nás by mohly být taky. 
jinak 5.11 v kamenných lego Shopech 15% sleva na nákupy
Nebo pokud ještě nejsi, staň se vystavovatelem a můžeš využít nákupu setu s cca 35% slevou.

Jsem vyčerpán, jdu spát.

Super, moc díky ! Počkám do října. Autobus je rozohodně lepší, než to co je tam a dvojté body by byly taky super na tomhle nakupu :) Zatím sem vystavoval jen drobnosti a eště tomu systému moc nerozumí. To až zase někdy příště :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

papluh

Tak sa zdá že nový dizajn online obchodu je už online pre všetky regióny ...

Pool

Citace od: papluh kdy 06.09.2016, 14:57:27
Tak sa zdá že nový dizajn online obchodu je už online pre všetky regióny ...

Hmmm nevím, za mě tedy mají velké mínus. Zdá se mi to ještě méně přehlednější než dříve. Než se člověk k něčemu dostane tak se přes ty menu nakliká a nascrolluje až hrůza  :(. Pick a brick taky celý překopaný, nevím jestli tedy dřív byl v Češtině, což mi vůbec nevadilo, ale teďka to filtrování a celkově ten výběr... no schválně si to zkuste, dřív to bylo hezky na jedné stránce, teďka.... chybí mi tady takový ten smajlík s rotačním kulometem, ale prostě zastřelit málo  :(

Jediné dobré co tam teď zrovna je, tak to je ta slevová akce:
"chcete-li uplatnit kód voucheru na webu shop.LEGO.com, stačí při placení zadat kód C250 v části Promo kód. Kód voucheru nelze uplatnit po provedení objednávky.
Nabídka: Promo kód vás opravňuje ke slevě 250 Kč při nákupu v hodnotě nad 1000 Kč na našem webu shop.LEGO.com (,,web"). Promo kód lze uplatnit u každé položky zakoupené na webu s výjimkou objednávek pick-a-brick, bricks and pieces a dárkových poukazů."

wallac

Zajímalo by mě, jak se tam třeba proklikam na Seasonal položky, konkrétně třeba nového upíra..

Ravenhorn

Nepřekladné to je, špatně to stále funguje. Trvalo mi 10 minut než se mi nakonec všechno potvrdilo tak jak má.  250 Kč sleva + VIP body sleva 125 Kč. Ale asi na po sedmé mě to pustilo včetně poštovného zdarma.

+ je zdarma Ninjago promo polybag, s pěkným figem.
Castle, Pirates a Star Wars.

lukas.21

#678
Je nejaké info dokedy platí ten zľavový kód?

// 19.9. podľa bricksetu

jerzeeg

Vzdy me znovu prekvapi, jak muze nekdo ze spatneho webu po "upgradu" udelat jeste horsi  ::)

Mj. nemuzu prijit na to, jak napr. filtrovat vsecky polozky s cenou mezi 1000 a 2000

...

Freddy157

A ještě drobné upozornění, že když píšou, že to nelze uplatnit na PaB a BaP a Gift Card, tak se tím myslí, že nemůže objednávka nic z toho obsahovat, nestačí mít těch 1000kč v setech a pak přihodit třeba PaB. Sice mi nad tím zůstává rozum stát, ale je to tak (byla mi zrušena objednávka). Možná zkusím otravovat podporu.

Pool

#681
Citace od: Freddy157 kdy 07.09.2016, 03:20:00
A ještě drobné upozornění, že když píšou, že to nelze uplatnit na PaB a BaP a Gift Card, tak se tím myslí, že nemůže objednávka nic z toho obsahovat, nestačí mít těch 1000kč v setech a pak přihodit třeba PaB. Sice mi nad tím zůstává rozum stát, ale je to tak (byla mi zrušena objednávka). Možná zkusím otravovat podporu.

To souhlasím, pokud jsi měl v košíku sety za víc jak 1000 Kč a cokoliv k tomu, tak by ti to určitě neměli zrušit. A pokud ti to dodatečně zrušili po objednání, tak to nedělá automatika, ale určitě nějaký člověk u nich. Tak to jim tam dej pěknou čočku, ať tam buď nezaměstnávají idioty nebo si spraví ten web, aby to objednávání fungovalo  >:D

Jinak na Lego.com mají platnost nabídky do 20.9.
"Omezení: U každé transakce lze uplatnit pouze jeden kód voucheru. Jeden kód voucheru na jednu domácnost. Tato nabídka začíná 6. září 2016 v 00:00 a končí 20. září 2016 ve 23:59 (,,platnost nabídky")."

Johny650

Kde jste přišli na tu slevu 250kč? děkuji :D

Pool


Ravenhorn

Tak balík dorazil a moje překvapení po otevření   ;D

Pirátské šachy jak jsem si objednal jsou tam, 2x minifigures série 16 je tam, bonusový polybag Ninjago 30422 také tam je, ale co tam dělá černý pasažéř polybag Super Heroes Spiderman 30305 tak to nevím, ale nestěžuji si  :P

Lego občas umí překvapit :-)
Castle, Pirates a Star Wars.

Darth

Citace od: Ravenhorn kdy 10.09.2016, 10:09:42
Tak balík dorazil a moje překvapení po otevření   ;D

Pirátské šachy jak jsem si objednal jsou tam, 2x minifigures série 16 je tam, bonusový polybag Ninjago 30422 také tam je, ale co tam dělá černý pasažéř polybag Super Heroes Spiderman 30305 tak to nevím, ale nestěžuji si  :P

Lego občas umí překvapit :-)

To víš, pavouci vlezou všude.

Také mi do balíku jeden přistál - asi se jich zbavují.

Johny650

Mě už týden nejde nic objdnat, hlásí mi to je nám líto.... Kontaktujte zak. linku...

Skyrider

To mě minulý rok hlasilo taky, protože jsem měl blokovaný učet. Volal jsem na zakaznickou linku a jediné co mi poradili je založit si nový učet.

Johny650

já volal na linku a baba že je chyba u mě. ale že objednávku uděláme spolu po tel. to jsem nechtěl..

Freddy157

Zkusil bych smazat cookies/změnit browser.

Jinak k tomu co jsem psal výš - zrušení ubjednávky kvůli BaP. Vyměnil jsem is pár emailů se zák. podporou a uznali že to není zrovna dobře udělané, tak mi dali 200 bodů na pokrytí poštovného BaP. Takže aspoň že tak, ale bohužel ten jejich eshop je stále docela hrůza hned v několika směrech.