shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

branio

#600
Citace od: branio kdy 24.03.2016, 15:31:37
Stala sa mi dnes nepríjemná vec - na adresu mojho kontatku v Rakusku doručili balík, ktorý však neobsahoval všetky sety, čo mal. ...

Už je to týždeň, čo som im písal, samozrejme, boli medzitým sviatky, ale žiaľ, doteraz sa mi neozvali. Teraz som napísal podobný druhý ticket, aby som sa pripomenul. Predsalen, 150€ je celkom dosť peňazí.

A nie, nepísali, že by objednávku rozdelovali, na faktúre vo vnútri balíka bolo všetko vypísané...

---

Tak hneď mám aj update, po dnešnom tickete mi asi po pol hodine prišiel mail, že sa veľmi ospravedlňujú za chybu a ďakujú za za spätnú väzbu a moje fotografie pošlú do skladu na zlepšenie ich služieb. Obratom tiež spravili novú objednávku s chýbajúcim setom a expresne ju odoslali. Tomu vravím naozaj skvelý support o zákazníkov.
Odpísal som im a poďakoval za expresné vybavenie. Tým to bude hádam vybavené.

Freddy157

Zvláštní je jen to s tou váhou. Ze by si přepravce přivydělával nadhodnocováním váhy?

Skyrider

Na legoshopu k nakupu nad 1400 polybag mr.freeze a už je k dostani kuličkodraha.

Faire

Nechtěl jsem zakládat nové vlákno, doufám, že správně.

Sháním nějaké množství 2x4 wedge plate na modifikaci Falcona a díval jsem se, že na Pick a Brick je k dostání za cca 1/3 cenu oproti Bricklinku (což mě mile překvapilo), jenom se dívám na to, že tam místo light bluish grey mají medium stone grey. Je to totožná barva, tedy světle šedá na novějších SW setech?

Anatyt


Faire


papluh

Len pre info, BrickSet ma (relatívne nový) katalóg farieb kde sú ako oficiálne názvy tak Bricklink názvy napr. http://brickset.com/colours/family-Grey
Trochu chaotickejšie aj tu http://www.peeron.com/inv/colors

skywalker007

Nevím jestli to sem patří ale na českém lego shopu mají fotbalisti jen za 79kč. Myslel jsem že unás nebudou ale tam je mají.

werny

Díky za zprávu:)

Darth

K objednávce nad 1400 Kč přidávají teď set 40221 Fontána zdarma.


Ravenhorn

CitaceK objednávce nad 1400 Kč přidávají teď set 40221 Fontána zdarma.

Přemýšlím, co by tam stálo za objednání, tenhle bonus bych docela chtěl, je to pěkné :-)
Castle, Pirates a Star Wars.

Chairudo

Citace od: Darth kdy 02.06.2016, 15:44:10
K objednávce nad 1400 Kč přidávají teď set 40221 Fontána zdarma.



Budu teď dělat na Legu nákup za cca 20.000 a chtěl bych co nejvíce využít této akce, tak přemýšlím nákup rozdělit na více objednávek.

Má s tím někdo zkušenosti, když udělám několik nákupů ve stejný den a na každý bude nárok na set zdarma. - dostanu je všechny, nebo to budou krátit?
Nebo případně kdybych udělal jeden nákup denně každý den?

díky za info
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Darth

#612
Citace od: Chairudo kdy 17.06.2016, 09:10:04
Citace od: Darth kdy 02.06.2016, 15:44:10
K objednávce nad 1400 Kč přidávají teď set 40221 Fontána zdarma.



Budu teď dělat na Legu nákup za cca 20.000 a chtěl bych co nejvíce využít této akce, tak přemýšlím nákup rozdělit na více objednávek.

Má s tím někdo zkušenosti, když udělám několik nákupů ve stejný den a na každý bude nárok na set zdarma. - dostanu je všechny, nebo to budou krátit?
Nebo případně kdybych udělal jeden nákup denně každý den?

díky za info

Já to tak párkrát udělal (jedním i druhým způsobem) a blokli mi účet (další objednávky automaticky rušili, s tím, že peníze zůstaly na kreditce měsíc blokované) - prý to nakupuju na kšeft a mám je kontaktovat pro podmínky business partnerů. Nedali si vysvětlit, že jsem kupoval pro sebe a kámoše. A stalo se i to, že z více objednávek zrušili bonusy.

Ravenhorn

Takže už ani pokud by jsi si třeba po týdnu udělal jinou objednávku (tj. 2 objednávky v tomto měsíci), tak by to mohli zrušit?

Já jen, že jsem si něco objednal, včera mi to přišlo, mám tam i tento bonus, ale ještě jsem přemýšlel nad jedním setem.

;)
Castle, Pirates a Star Wars.

peter

V podmínkách je jasně napsáno, že bonus je pouze jeden na každou adresu (rodinu/jméno/uživatele). Tzn. pokud to rozdělíte i na víc objednávek, přijde pouze jeden, případně se dostane do problémů viz výše.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

ManDay

Já jsem ze začátku června objednával PF prvky, rozdělil jsem objednávku na dvě - bez problémů obě dorazily, včetně bonus setu pro každou objednávku.

Pool

"prý to nakupuju na kšeft a mám je kontaktovat pro podmínky business partnerů"

Tak tohle mě rozesmálo ;D, to by někdo musel být padlý na hlavu, aby to za jejich oficiální ceny kupoval na kšeft  ;D Ale jinak to tak trochu hlídají a pokud evidentně nejedete nákupy ve velkém, tak vám to občas projde, jak píše ManDay. Mě osobně spíš štve, že tam mají podmínku že se to vztahuje na nákup "(pouze zboží)", takže když si od nich koupíte jen kostky z B&P, tak tohle za zboží nepovažují  :(

mesje

Citace od: xPool kdy 17.06.2016, 11:01:39
"prý to nakupuju na kšeft a mám je kontaktovat pro podmínky business partnerů"

Tak tohle mě rozesmálo ;D, to by někdo musel být padlý na hlavu, aby to za jejich oficiální ceny kupoval na kšeft  ;D Ale jinak to tak trochu hlídají a pokud evidentně nejedete nákupy ve velkém, tak vám to občas projde, jak píše ManDay. Mě osobně spíš štve, že tam mají podmínku že se to vztahuje na nákup "(pouze zboží)", takže když si od nich koupíte jen kostky z B&P, tak tohle za zboží nepovažují  :(

tak to by ma zaujimalo, kde vies kupit vyhodnejsie exkluzivity typu modulary, porsche, big ben, atd ako u nich. Pretoze TLG tak pritiahlo opraty, ze ani oficialny distributor ti neda lepsie ceny ako shop.lego.com, ked skrtnem vip body a bonusy, a spravili si z toho monopol... takze by som chcel vidiet, za co nakupuju napr ceske eshopy, ci su tam take super zlavy, ze sa mozu smiat z oficialnych cien... 3 roky dozadu este vedeli stlacat ceny pod legoshop, teraz take eshopy uz nenajdes...

Pool

#618
Citace od: mesje kdy 17.06.2016, 14:38:09
Citace od: xPool kdy 17.06.2016, 11:01:39
"prý to nakupuju na kšeft a mám je kontaktovat pro podmínky business partnerů"

Tak tohle mě rozesmálo ;D, to by někdo musel být padlý na hlavu, aby to za jejich oficiální ceny kupoval na kšeft  ;D Ale jinak to tak trochu hlídají a pokud evidentně nejedete nákupy ve velkém, tak vám to občas projde, jak píše ManDay. Mě osobně spíš štve, že tam mají podmínku že se to vztahuje na nákup "(pouze zboží)", takže když si od nich koupíte jen kostky z B&P, tak tohle za zboží nepovažují  :(

tak to by ma zaujimalo, kde vies kupit vyhodnejsie exkluzivity typu modulary, porsche, big ben, atd ako u nich. Pretoze TLG tak pritiahlo opraty, ze ani oficialny distributor ti neda lepsie ceny ako shop.lego.com, ked skrtnem vip body a bonusy, a spravili si z toho monopol... takze by som chcel vidiet, za co nakupuju napr ceske eshopy, ci su tam take super zlavy, ze sa mozu smiat z oficialnych cien... 3 roky dozadu este vedeli stlacat ceny pod legoshop, teraz take eshopy uz nenajdes...

Náhodně jsem zkusil Lego 75157, 31052, 10214, 10248, 10218, 71006 - tj. sety co má Lego označené jako novinky, exkluzivní, těžko k sehnání apod. a všechny na Heurece jsem našel levněji a to jsem ani nehledal na BL. Takže zatím stále není problém.  To co mluvíš ty, tak Big ben - ten není ani oficiálně u nás v ČR v prodeji, moduláry není problém povětšinou sehnat levněji a Porsche je peckovní novinka, po které samozřejmě všichni pasou, takže i když ji eshopy nakoupí za dobrou cenu, tak ji vystaví za dvojnásobek ceny než je v Lego shopu a čekají, až se tam vyprodá :D. To je bohužel strategie Lego shopů posledních let, snaží se z toho vyždímat co se dá a když jsou to tak novinky exkluzivních setů, tak se snaží pěkně držet ceny. No a až přestane Lego nějaký set vyrábět, tak od té doby se taky už pěkně všude šroubuje jeho cena, to je normálka  :D. Výjimek se tedy určitě najde, ale 95% setů jinde seženeš levněji.
Jinak vysokým cenám Lega v posledních 3 letech v ČR můžeš poděkovat idiotům v ČNB, kteří u nás už pár let uměle znehodnocují Korunu a drží kurz 27 Kč za Euro. Všechno co pak má v EU stanovenu nějakou jednotkou cenu v Eurech nebo Dolarech, tak samozřejmě je u nás zdraží a do toho spadá i Lego.

Chairudo

#619
Citace od: Darth kdy 02.06.2016, 15:44:10
K objednávce nad 1400 Kč přidávají teď set 40221 Fontána zdarma.



Tak fontána už zmizela ze stránky, asi jim došly zásoby, tak mám jenom 3  :(

Našel jsem ale na příští měsíc set zdarma LEGO Classic Knights (5004419), akorát nevím, jestli to platí jen pro US nebo i pro Evropu.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

linhi

Tak to je pecka!!....

Ondrej

Pěknej retro setík, ale na sestavení armád to díky exkluzivitě asi nebude ale i tak potěší alespoň jeden. Oproti fontáně paráda.

Pool

No osobně lituji, že jsem propásl tu fontánu, ta by se mi hodila více  :-[ Takže bych klidně s někým vyměnil  ::), ale vzhledem k tomu, že u nás je jen plakát zdarma
http://shop.lego.com/cs-CZ/LEGO-aktualni-propagace?icmp=SHTO_EU_NewGWPs
tak máme všichni smůlu  :P

Chairudo

Plakát ve Vídni v Lego Shopech dávali i s Fontánou, Fontánu vyprodali tak už dávají jen plakát  :D

Jinak plánuji cestu do Lego Shopů do Vídně kdyby měl někdo o něco zájem.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Skyrider

Kdyby někdo něco chtěl, mužu vzit něco z legoshopu v billundu.

Ravenhorn

Tak už je to online. Koupil jsem si Doctor Who set. K tomu mám jak tento speciální set lvího rytíře tak ještě i ten plakát Nexo Knights.
Castle, Pirates a Star Wars.

zdenek.f

Citace od: xPool kdy 17.06.2016, 15:17:55...
To co mluvíš ty, tak Big ben - ten není ani oficiálně u nás v ČR v prodeji...
Big Ben jsem viděl začátkem týdne v regálu v hračkářství Hamleys, Na příkopě 14, Praha 1.

Pool

No, pokud by někdo měl o něj zájem, tak bude lepší ho koupit přes lego.com, že je to novinka a exkluzivní set, takže to bude spadat do těch několika Leg, jak poukazoval mesje, že mají všude vyšší cenu než je ta na lego.com.

A už jste si všimli, na http://shop.lego.com/ mají u toho nejžhavějšího zboží omezeno možné množství nákupu. Tedy možná už to tam je dlouho, ale osobně jsem si toho všiml až teď  ;D

zdenek.f

Cena je v Hamleys stejná jako v Lego eshopu.

otaznik

Citace od: xPool kdy 01.07.2016, 19:01:39
A už jste si všimli, na http://shop.lego.com/ mají u toho nejžhavějšího zboží omezeno možné množství nákupu. Tedy možná už to tam je dlouho, ale osobně jsem si toho všiml až teď  ;D
To dělají už velmi dlouho.