shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

bartas

#480


Dnes jsem si vzal v LEGO Store ve Vídni  Lego store vánoční katalog 2015.
Kdo v LEGO store, na telefonní lince nebo na shop.lego.com nakoupí v době
27.11. - 18.12. 2015 od 65€ výše, obdrží zdarma set 40139 Lebkuchenhaus (Perníková chaloupka).


Kdo nakoupí v LEGO Store v době 27.11 - 31.12 2015 od 20€ výše, obdrží
zdarma LEGO nástěnný katalog 2016.

Kdo nakoupí v LEGO Store v době 19. - 24.12. 2015 za více než 30€, obdrží
D2C vánoční přívěšek (5003083 vánoční stromeček).


Stavební akce minimodelů zdarma (pro děti 6-14 roků) :

05.11. 2015 16-18 hod. - 40136 - Žralok

03.12. 2015 16-18 hod. - 40137 U-Boot

Drobuliatko

Co znamena ta stavebna akcia minimodelov?

bartas

Asi to již bylo vysvětleno výše, jde o akci pro děti.
U akce se píše:
Akce bude pořádána do vyčerpání zásob. Model je neprodejný. Pouze jeden model zdarma na dítě. Akce se mohou účastnit děti od 6 do 14 let. Další informace obdržíte v obchodě.

Darth

Při koupi Simpsons House nebo Kwik-E-Martu dostanete teď jako bonus ještě 3x Simpsons CMF sáček.
http://shop.lego.com/en-CZ/LEGO-Current-Promotions

Freddy157

Co myslíte, vydrží ty dva vánoční minisety do doby než začne ta perníková chaloupka? Rád bych to takto zkombinoval, ale bojím se, že akorát utřu.

modroocko

Chtěla bych si poprvé objednat zboží na S&H. Můžete mi říct, jaký typ karet akceptují? Díky.

danyboy

Citace od: modroocko kdy 12.11.2015, 15:34:12
Chtěla bych si poprvé objednat zboží na S&H. Můžete mi říct, jaký typ karet akceptují? Díky.

VISA, MASTERCARD

klubo

Citace od: Freddy157 kdy 05.11.2015, 19:25:52
Co myslíte, vydrží ty dva vánoční minisety do doby než začne ta perníková chaloupka? Rád bych to takto zkombinoval, ale bojím se, že akorát utřu.

já v to doufám taky, a na sh píšou že je 20.11. zase naskladní tak snad nekecaj

lukas.21

Objednával niekto v poslednej dobe? 3.11. mi odoslali objednávku a ešte mi nič neprišlo. Zdá sa mi, že už je to akosi pridlho.

kulich007

Objednával jsem chvíli po tobě, 4.11. a 10.11. jsem to měl doma. V objednávce máš číslo zásilky, zkus podle ní vyhledat na webu PPL, třeba tam někde leží. Už se to tu řešilo.

juraj

Kam si mal adresu dorucenia?

lukas.21

#491
A nevieš či nezmenili "spôsob" doručovania? Vždy mi prišiel balík na vrátnicu (intrák) a tam som si ho vyzdvihol, bez toho aby kuriér zavolal. Lenže už nemám české číslo a slovenské som na lego.com nedostal s predponou +421, tak ak volal, tak je jasné, že sa nedovolal. Balík je evidovaný ku 11.11., zrejme, na sklade v Modřicích. Tak im tam idem asi zavolať.

//tak, je to tak a dnes to poslali späť  :(

kulich007

Tak to je fofr, měl jsem za to, že jim to tam bude ležet déle  :( škoda

Skyrider

nevíte, wall-e jde vložit do košíku, ale nevíte, kdy příjde, když bude na skladě až od 4.12.

Futurion

Citace od: elerond kdy 16.11.2015, 21:21:43
nevíte, wall-e jde vložit do košíku, ale nevíte, kdy příjde, když bude na skladě až od 4.12.
Do Vánoc určitě.

ramsey1

Pokud se nepletu, tak na jediný den 21.11. by měly být Double VIP pts.

bartas

#496
Na US stránkách mají již delší dobu k 21.11. tyto bonusy
- 2x VIP body,
- Perníková chaloupka s předstihem při nákupu nad USD 99
- Nástěnný kalendář při nákupu nad USD 75 - pouze v obchodech LEGO Store.

Myslíte si, že to bude platit i pro eshop CZ a pro Lego obchody ve Vídni?

Přes den jsem dostal upoutávku do mailu na vyjímečný VIP den 21.11.2015, ale když na to kliknu, tak se na stránkách lego.com nic nedozvím.
Že by až po půlnoci?
Zvažuji, že bych si zítra zajel do Vídně.



danyboy

Citace od: bartas kdy 20.11.2015, 21:08:27
Na US stránkách mají již delší dobu k 21.11. tyto bonusy
- 2x VIP body,
- Perníková chaloupka s předstihem při nákupu nad USD 99
- Nástěnný kalendář při nákupu nad USD 75 - pouze v obchodech LEGO Store.

Myslíte si, že to bude platit i pro eshop CZ a pro Lego obchody ve Vídni?

Přes den jsem dostal upoutávku do mailu na vyjímečný VIP den 21.11.2015, ale když na to kliknu, tak se na stránkách lego.com nic nedozvím.
Že by až po půlnoci?
Zvažuji, že bych si zítra zajel do Vídně.




To se tam možná potkáme.  >:D

bartas

No, pokud bych dostal 2x VIP, perníkovou chaloupku a ještě kalendář, tak bych se možná zlomil pro ruské kolo.
Chci si tam vzít plastovou VIP kartu a pak si na ni nechat převést body z té virtuální z eshopu.
Jel bych ale asi do SCS, tam se lépe parkuje, pokud má člověk dálniční známku.

Jen stále nevím, jestli to bude i pro Evropu...

papluh

Majú to aj Nemci, tak snáď aj Rakúšania keďže sú prepojení, ale ruku do ohňa za to nedám. O 2x VIP tam nič nevidím.
http://stores.lego.com/de-de/?ignorereferer=true

Danyboy: ty si dostal aj pozvánku na tú hodinu pred otváračkou ?

CitaceNUR FÜR VIP-MITGLIEDER

Dein LEGO® Store wird 1 Stunde früher als üblich geöffnet sein, damit du sowie ein Gast als Erstes die Gelegenheit bekommen, einige besonders großartige Sonderangebote zu nutzen:
KOSTENLOSER LEGO-Wandkalender bei jedem Einkauf ab einer Höhe von 20 €. Nur im LEGO Store!
KOSTENLOSES Lebkuchenhaus in limitierter Auflage bei jedem Kauf ab 65 €!**
Rabatte bei allen Einkäufen ab 125 €.
Außerdem ausgewählte Sets im Angebot.

*Eine Einladung, eine LEGO VIP-Karte und ein Lichtbildausweis sind erforderlich, um Zutritt zu erhalten. Sie müssen an der Tür vorgezeigt werden. Pro eingeladenem VIP-Mitglied ist ein Gast zulässig. Ausschließlich eingeladene LEGO VIP-Mitglieder und ihre Gäste erhalten vorzeitig Zugang zum LEGO Store und können die Sonderangebote in Anspruch nehmen. Bitte sei rechtzeitig da, damit du auch wirklich Zutritt erhältst.
**Das Angebot für das LEGO® Lebkuchenhaus (Artikel-Nr. 40139) gilt vom 27. November bis zum 18. Dezember 2015 für Online-Einkäufe auf LEGO.com/shop sowie für Einkäufe in LEGO Stores und telefonische LEGO® Katalog-Bestellungen (solange der Vorrat reicht). Alle infrage kommenden Einkäufe (nur Produkte) müssen einen Mindestbestellwert von 65 € besitzen. Nur ein LEGO Lebkuchenhaus (Artikel-Nr. 40139) pro Haushalt. Das Angebot kann nicht mit bereits abgeschlossenen Einkäufen genutzt sowie mit Sonderangeboten oder anderen Gratis-Geschenken kombiniert werden. Es kann nicht gegen andere Artikel oder den Warenwert eingetauscht werden. Es kann nicht käuflich erworben werden. Das Angebot ist nicht gültig in den LEGOLAND® Parks und in den LEGOLAND® Discovery Centern. Die LEGO® Group behält sich das Recht vor, das Angebot ohne vorherige Ankündigung zu ändern oder zurückzunehmen.

bartas

#500
Ne, já zatím nemám tu VIP plastovou kartu.
Já dostal jen mail že jenom zítra bude speciální VIP nabídka, viz. obrázek výše.
Hodinu předem tedy store otevřou pro ty s pozvánkami a VIP kartami.
Ale není mi jasné, jestli ta nabídka na perníkovou chalupu, kalendář a slevu nad 125€
platí jen pro tu první VIP hodinu, nebo pro celý zítřek.

No, sice němčinu uplně neovládám, ale pochopil jsem, že akce v LEGO store asi bud ejen pro VIP pozvané s kartičkama a jen tu hodinu předem.
Jelikož jsme VIP jen na eshopu, tak to asi nebud epro mě.
Pojedu tam až 28.11. a vyberu si perníkovku a kalendář, založím si plastovou kartu a pak si na ni nechám převést ještě VIP body z eshopovýho VIP klubu.

bartas

No, moc to nechápu. Přečetl jsem si to, co mi došlo mailem a tam se píše:
"Take advantage of our Exclusive VIP Offers Tomorrow 21st November Only.
Offers valid in LEGO® Stores, online and on orders over the phone."

Takže to platí pro mě, ale já každopádně nemůžu předložit VIP kartu, protože jsem VIP jen na eshopu.

Teda dost chaos.

juraj

Oni si tá vedia dohľadať.

Musíš ale vedieť email alebo nick

papluh

Úprimne, neviem ako to chodí pri kartičke registrovanej online.
Ale ak si plastovú registruješ online, tak stačí v LEGO Store nadiktovať meno a adresu a pripíšu to tam.
Ale či by som to riskol na cestu do Viedne len kvôli tomu ... asi nie.

Vhľadom na to, že v tom nemeckom texte jaksi nepriradili tú * čo vraví o pozvánkach k žiadnemu riadku tak sa to nedá 100%ne určiť. Ale ak chodil mail kde písali aspoň o tom kalendári a domčeku, tak to asi bude platiť pre všetkých VIP. Aj na tej stránke je to v kalendári akcií, že možnosť prepredaja 21vého pre VIP.


bartas

Citace od: papluh kdy 20.11.2015, 23:02:06
Úprimne, neviem ako to chodí pri kartičke registrovanej online.
Ale ak si plastovú registruješ online, tak stačí v LEGO Store nadiktovať meno a adresu a pripíšu to tam.
Ale či by som to riskol na cestu do Viedne len kvôli tomu ... asi nie.


Na online VIP registraci jsem se už informoval. Pokud se zaregistruješ na lego.com online BEZ  kartičky, tak tě v obchodě nedohledají.
Ale pokud si vezmeš kartičku v obchodě a uděláš novou VIP registraci na lego.com, tak můžeš požádat na zákaznickém servisu a oni ti VIP body z online registrace bez kartičky převedou na novou kartičku VIP.
Takto to chci provést, akorát jsem minule uplně zapoměl vzít si ve Store tu kartičku.

V textu u Lego Store mají napsáno, že se musíš hodinu před otevřením prokázat pozvánkou, VIP kartičkou a ještě nějakou fotkou a pak Tě pustí a můžeš s sebou vzít jednu další osobu.

Já to riskovat nebudu, pojedu další sobotu, to by mělo být bonusů ještě dostatek.

bartas

#505
Tak je po půlnoci a na lego.com se objevila tato nabídka VIP platná pouze 21.11.
Perníková chaloupka při útratě nad 1700 Kč a sleva 5% na objednávku nad 3500Kč.


Freddy157

Citace od: bartas kdy 20.11.2015, 23:58:38
Na online VIP registraci jsem se už informoval. Pokud se zaregistruješ na lego.com online BEZ  kartičky, tak tě v obchodě nedohledají.

Ale dohledají, uplně bez problému mi vydali novou kartičku a spojili ji s již existujícím online účtem. (Účet je nyní pod číslem kartičky)

davroman

Citace od: Freddy157 kdy 21.11.2015, 01:32:13
Citace od: bartas kdy 20.11.2015, 23:58:38
Na online VIP registraci jsem se už informoval. Pokud se zaregistruješ na lego.com online BEZ  kartičky, tak tě v obchodě nedohledají.

Ale dohledají, uplně bez problému mi vydali novou kartičku a spojili ji s již existujícím online účtem. (Účet je nyní pod číslem kartičky)

Můžu potvrdit. Byl jsem ve vídni v Donauzentru v létě, udělal nákup, při placení zmínil svou VIP registraci na shop.lego.com se žádostí o přičtení bodů za tento nákup. Stačil jim nick, e-mail nebo zákaznické číslo, obratem si mě dohledali, body načetli a na závěr mi nabídli plastovou VIP kartu, kterou mi navázali na on-line účet, pouze se mi změnilo zákaznické číslo. Během cca 2min vyřízeno.   :)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

bartas

No vidíte a na zákaznické podpoře LEGO mi řekli, že to nejde, že ať si vezmu kartičku a oni mi pak na infolince převedou body.  :(

danyboy

#509
Dneska byl tedy i na kamenných prodejnách kalendář a chaloupka tuším nad 65€ a tuším nad cca 160€ sleva 5%.