shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

mesje

Citace od: tomako kdy 01.10.2015, 10:28:14
mam takovy dojem ze u nas az od 10.rijna

trapne je, ze v Europe do poslednej chvile nevieme, kedy bude aka akcia (uz je pritom oktober / říjen), v Amerike maju kalendar v predstihu vyse mesiaca...

Futurion

Je to jen otázka velikosti trhu. Nenaděláš nic. Priority jsou pak jinde, než v Europe.

Freddy157

Nevím, jestli to tam bylo s předstihem, ale pro UK je tam kalendář s 2x VIP 14.-31.10., předpokládám, že to samé bude platit i pro nás.

mesje

Citace od: Futurion kdy 01.10.2015, 13:33:14
Je to jen otázka velikosti trhu. Nenaděláš nic. Priority jsou pak jinde, než v Europe.

tak ale Europa je vacsi trh ako Amerika (cca 500 mil vs. 300)... to ze sme rozdrobeni na viac statov a ze USA je dlhodobo preferovane zo strany TLG, je ina vec... ale zasluzi si aspon rovnaky pristup...
esteze tie ceny ciastocne dobehol pad eura, tak to uz tak nekrici... ale aj tak ziskavaju nadskok velkym mnozstvom roznych zliav a vypredajovych akcii, na ktore sa tu nechytame...

papluh

v Rakúsku mi dnes povedali, že 2x VIP body začínajú od 14.10.

bartas

Tak nevím, zda je dvojnásobný počet bodů VIP od 1. do 4.10. jak je na kalendáři, nebo od 1. - 14.10. jak je ve zprávě VIP.



bartas

Citace od: bartas kdy 04.10.2015, 23:52:41
Tak nevím, zda je dvojnásobný počet bodů VIP od 1. do 4.10. jak je na kalendáři, nebo od 1. - 14.10. jak je ve zprávě VIP.




davroman

Dvojité VIP body od 1. do 14.10. platí v US, u nás (Evropa) až od 14.10.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Johny650

Koukám,že free vláček bude od 13.10 - 13.11. Paráda :)

papluh

Odporúčam kalendáre čo sú v dolároch ani nepozerať, aby sa nedošlo k ujme čo zas v USA majú a my nie  ;)

bartas

Citace od: Davroman kdy 05.10.2015, 07:59:30
Dvojité VIP body od 1. do 14.10. platí v US, u nás (Evropa) až od 14.10.

Vzdyt jsem byl pod CZ nalogovanej, tak jaktoze to plati pro US?
???

Darth

Citace od: bartas kdy 05.10.2015, 11:41:31
Citace od: Davroman kdy 05.10.2015, 07:59:30
Dvojité VIP body od 1. do 14.10. platí v US, u nás (Evropa) až od 14.10.

Vzdyt jsem byl pod CZ nalogovanej, tak jaktoze to plati pro US?
???


Žádný kalendář pro CZ neexistuje, respektive nejsem si jistý, jestli vůbec vychází pro Evropu. Proto když vlezeš na kalendář, jsi v US sekci (a nahoře tě to přepne na US/English)

papluh

Kalendár je len tam kde je fyzický LEGO Store a čo som zatiaľ videl nemecké tak je to skôr leták z pár akciami ako americký kalendár.
Príklad októbrového pre Anglicko

mesje

Citace od: papluh kdy 05.10.2015, 16:43:49
Kalendár je len tam kde je fyzický LEGO Store a čo som zatiaľ videl nemecké tak je to skôr leták z pár akciami ako americký kalendár.

ani nie... ked kuknes na nemecku stranku, tak tam svieti stale len kalendar na september, akurat nejake promo letaky na akcie, ktore presahuju aj na oktober - ale ziadny presny kalendar, aky maju USA, tam nie je. Co je dost trapne, kedze amici maju kalendar uz vyse mesiaca vopred (konkretne oktobrovy videli uz koncom augusta), v strednej europe este na zaciatku oktobra nevieme, co presne a kedy bude v ponuke. Akurat v UK vidno, kedy su dvojite VIP body - ale kedy bude k dispozicii holiday set vláčik, to tiez nie je vidno.

Skyrider

nevíte od kdy v česku bude ta zvláštní ryba?

rdk

Citace od: elerond kdy 08.10.2015, 07:23:56
nevíte od kdy v česku bude ta zvláštní ryba?

Nikdy.... rozdávaj to dětem v obchodech.

papluh

Ten Mini-Build je len jeden deň v mesiaci a určité hodiny v oficiálnych LEGO Stores, dáva sa len deťom aby si ho poskladali na mieste (taká "dávka zadarmo"  >:D )
Avšak už sa mi ho podarilo nejaký dostať, posledne keď som som tam robil hromadný  nákup (asi 500E a viac) tak som sa spýtal a dali mi nejaký zvyškový 1-2 mesiace starý a rozbalený.

Kubos.cz

Ja se na vsecko radsi ptam v obchode. Treba o tom ze pul roku bezi star wars promo s plakaty nikde ani zminka... A navic osobne je to nejlepsi vzdycky dostanu polybagy navic  ;D

Skyrider

nevíte, kdy budou mít zase wall-e

milanv

Citace od: papluh kdy 08.10.2015, 09:42:42
Ten Mini-Build je len jeden deň v mesiaci a určité hodiny v oficiálnych LEGO Stores, dáva sa len deťom aby si ho poskladali na mieste (taká "dávka zadarmo"  >:D )
Avšak už sa mi ho podarilo nejaký dostať, posledne keď som som tam robil hromadný  nákup (asi 500E a viac) tak som sa spýtal a dali mi nejaký zvyškový 1-2 mesiace starý a rozbalený.
Podobně jsem ho získal i já - viz alternativní model. Ani podle mě nejde tak o útratu jako kolik je zrovna v obchodě dětí a kolik modýlků jim zbývá. A jestli si umíš slušně říct :)
Rozbalený se dává všem, protože ho děcka dostanou rovnou ke stavění, spolu s kartičkou "tento modýlek [fotka] vlastnoručně postavil ____________". Naopak když ho chceš mít v pytlíku s číslem setu, dostaneš pytlík zvlášť. Já na to zapomněl, takže mám setík s návodem i kartičkou, ale bez pytlíku.
Pán na Žlutém hradě

Skyrider

na americkém legoshopu už mají vláček http://shop.lego.com/en-US/

davroman

na CZ shopu naskočily dvojíté VIP body, vláček zatím ne
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

rdk

Citace od: Davroman kdy 14.10.2015, 08:54:20
na CZ shopu naskočily dvojíté VIP body, vláček zatím ne

Vláček by měl být od 22.10.

Darth

Při nákupu SW Lega nad 700 Kč ode dneška skočí do košíku polybag 5002938 Stormtrooper Sergeant.

Nenaskočil tam, když jsem do košíku naházel ty technic SW potvory (Grievous apod.), takže asi jen na normální sety.

Kubos.cz

Na internet nikde ani zminka ale v obchode maji samolepky. Takze to je dobry mesic pro star wars. 2x VIP, polybag a plakat

davroman

Vánoční vláček je od včera k objednávce nad 1400 CZK a dvojité VIP body k tomu.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

bartas

Nevíte někdo, co bude druhým free vánočním setem k objednávkám?
http://brickset.com/article/17271/%5Buk-eu-au-nz%5D-free-christmas-train-at-shop-lego-com

Christmas train 40138 bude do 20.11. (nebo do vyčerpání zásob).


danyboy

Citace od: bartas kdy 24.10.2015, 13:53:25
Nevíte někdo, co bude druhým free vánočním setem k objednávkám?
http://brickset.com/article/17271/%5Buk-eu-au-nz%5D-free-christmas-train-at-shop-lego-com

Christmas train 40138 bude do 20.11. (nebo do vyčerpání zásob).



Myslím, že perníková chaloupka.

davroman

Citace od: Davroman kdy 23.10.2015, 10:53:31
Vánoční vláček je od včera k objednávce nad 1400 CZK a dvojité VIP body k tomu.

Ve čtvrtek ráno objednáno, dnes (sobota) po obědě PPL doručila. Neuvěřitelné.   :o
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Darth

#449
Citace od: Davroman kdy 24.10.2015, 18:02:53
Citace od: Davroman kdy 23.10.2015, 10:53:31
Vánoční vláček je od včera k objednávce nad 1400 CZK a dvojité VIP body k tomu.

Ve čtvrtek ráno objednáno, dnes (sobota) po obědě PPL doručila. Neuvěřitelné.   :o

Možná ztratili dost zákazníků, jak blokovali účty. Jo když si zablokují ty, co nejvíc kupují, najednou mají málo kšeftů a jde to rychleji.