shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Ojík

Soldiera nevybalili ani včera. Tohle od nic beru opravdu jako podraz pro celou Evropu. >:(
All work and no play make Jack a dull boy.

rdk

Někdy to bývá až od 18., ale tento měsíc už nic v plánu není. Viz letáček:

http://stores.lego.com/de-de/

mesje

Citace od: Darth kdy 15.06.2015, 20:20:03
Vypadá to, že v červenci by měl být jako bonus polybag s kosmonautem:

https://www.flickr.com/photos/tormentalous/18369019332

Teda pokud nebude pro Evropu jen jako bonus k nějakému setu nad 5000 Kč (jako s Winter Soldierem).

je to len obycajny city space kozmonaut, takze aj keby ho viazali na velke objednavky, do 5 eur ho niekde zozenies...

papluh

Zaujímavejšie bude najskôr v júli, aspoň podľa tohoto obrázka z BrickFan/HothBricks - retro pirát (teda až na tú veľmi ne-retro palmu)
Vyzerá to byť z francúzskeho katalógu, takže európa by to mala mať

Darth

US mají kosmonauta, pro Evropu (a tedy i CZ shop.lego.com) se objevil pirát v podobné krabici jako dřív klasický kosmonaut. Při nákupu nad 1400 Kč a platí do 11. července (pokud se dřív nevyprodá).

http://shop.lego.com/en-CZ/Free-VIP-Pirates-Set

Anatyt

Tak toto už nie je až také retro. Bluish farby, moderná palma... TOHLE NENÍ JIM BEAM!

mesje

Hlavne myslienka retro pirata je nezmysel - prave pirati su figy, ktore sa menili minimalne - tam neni co velmi vymysliet na torzach ci pokryvke hlavy, jedine menit ksicht - ale to potom moze byt retro cokolvek, len sa da na hocijaky fig klasicky jednoduchy potisk tvare...
Pri retro space figovi to zmysel malo.
Ale tento piratsky setik ma predsa len svoju pridanu hodnotu - v tych zlatych minciach a hlavne nugetach, ktore boli len v POTC a castle a to velmi poskromne... 

mesje

Ti co cakali na winter soldiera sa dockali - od 1.8. ho davaju na legoshopu od 55 eur, a este aj friends polybag.

Johny650

Akorát jsem nikde teď nenašel kalendář na tento měsíc..

Anatyt


Johny650

Ja myslel lego :) kdy co bude k nakupu gratis ;)

Goldfrag

Nevíte prosím vás jak je to s tím winter soldierem? Furt mi tam k nákupu skáče ten polybag od friends.
‎"Remember, a Jedi's strength flows from the Force. But beware. Anger, fear, aggression. The dark side are they."

Sharkey

#372
O víkendu jsem kupoval 21302 The Big Bang Theory, dostal jsem k tomu 30205 Pop Star Red Carpet a 5002943 SH Winter Soldier Excl. MF.
Minifig je za nákup 1400+ Kč.

Doplňuji: objednával jsem v 8:30 ráno 1.8.2015, takže na mě asi ještě zbylo.

Johny650

Já to zkouším od soboty a taky mi to nehází do košíka :(

Futurion

Také mohu potvrdit, že Winter Solder se k objednávce nepřikládá. Pouze 30205 Pop Star Red Carpet

mesje

winter soldier pridavali k objednavkam len prvy den, aj to nie cely. Potom sa im asi minuli - zrejme islo o prebytky z akcie, ked to pridavali k helicarrier, lebo winter soldier nebol avizovany v kalendari na august. Akurat ze je trapne, ze ten polybag stale propaguju na uvodnej stranke...

Skyrider

#376
s winter soldierem mě sklamali hodně jsem se na něho těšil. aspoň že bude v pondělí

Darth

Citace od: mesje kdy 03.08.2015, 09:53:33
winter soldier pridavali k objednavkam len prvy den, aj to nie cely. Potom sa im asi minuli - zrejme islo o prebytky z akcie, ked to pridavali k helicarrier, lebo winter soldier nebol avizovany v kalendari na august. Akurat ze je trapne, ze ten polybag stale propaguju na uvodnej stranke...

Už tu úvodní stránku s Winter Soldierem stáhli.

Johny650

Mám oficiální zprávu:

Momentálně vyprodaný lego 5002943 (winter soldier) z toho důvodu ho stáhli. opět naskladní příští týden.

Takže bude :)

Goldfrag

Díky za info. Mi to házelo úplně stejný výsledek jak Johnymu. Tak snad příští týden bude.
‎"Remember, a Jedi's strength flows from the Force. But beware. Anger, fear, aggression. The dark side are they."

Igorus

Tak dneska už se Winter soldier k objednávce přidá  ;)


papluh

Dnes v Lego store SCS Viedeň tiež dávali k nákupu, ale len jeden na osobu.

Errov

Ahojte mam dotaz potrebuju pro malého objednat lego ale oslavu má v sobotu myslíte že je reálný aby to do pátku dorazilo?

Johny650

Na 50%. minulý rok bych řekl, že ano. Teď to vozí po ČR PPL a dorazí mi to vždy 4-5dní od objednání.
Osobně bych to neriskoval.

otaznik

Citace od: Errov kdy 17.08.2015, 23:32:18
Ahojte mam dotaz potrebuju pro malého objednat lego ale oslavu má v sobotu myslíte že je reálný aby to do pátku dorazilo?
Stačí si zaplatit expres dodání. Moje poslední objednávka (z července) dorazila po 3 pracovních dnech (objednáno v pátek, zboží jsem měl ve středu).

Skyrider

Citace od: Errov kdy 17.08.2015, 23:32:18
Ahojte mam dotaz potrebuju pro malého objednat lego ale oslavu má v sobotu myslíte že je reálný aby to do pátku dorazilo?

dnes mi přišel po patnácti dnech dílek.

otaznik

Je potřeba odlišit objednání setu a reklamaci vadného / chybějícího dílu.

Skyrider

Citace od: otaznik kdy 19.08.2015, 13:50:34
Je potřeba odlišit objednání setu a reklamaci vadného / chybějícího dílu.

nebyl to reklamovaný dílek a řekli mi že mi příjde do sedmi dnů.

Errov

Nakonec jsem to vyřešil jinak, ale i přesto díky :) jelikož to byl dárek nechtěl jsem riskovat a koupil set sice dražší ale aspoň ho mám pro prcka doma. Z obchodu jsem, ale stejně objednal pár věcí pro sebe. Tam je mi jedno kdy dorazí už se nemůžu dočkat. Jen škoda, že jsem se k legu nějak nevrtnul dřív.Mmrzí mě, že neseženu DeLorean 21103. No nevadí

Freddy157

Mně teda chodí od Lega balíky dva dny poté co to pošlou ze skladu. Je ale fakt že poslední dobou jim trvá déle to dostat ze skladu i když je vše skladem.