shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

papluh

Ono to je aj v podmienkach, tak isto aj pre plagát.
CitaceOne LEGO Star Wars™ Poster 2015 Episode IV per household
...
One LEGO Star Wars™ Admiral Yularen™ (5002947) per household.
A súhlasím s tým, keďže inak by to vybrali priekupníci.

juraj

#331
Citace od: Darth kdy 02.05.2015, 09:22:18


  • SW sety slevnili o 10% (není to moc, ale spolu s VIP body se na nějakých 15% dolů z doporučených cen dostaneme).
Pridalo vam do objednavky VIP body? Mne hlasi za kantinu 0 VIP bodov

EDIT: refresh pomohol.

mesje

toto limitovanie bonus setov zacalo uz cca mesiac dozadu, s tymi elves polybagmi. V kamennych predajniach skor - niekedy zaciatkom januara (ledna), takze s tym nema nic spolocne ze sa to tu daval navod ako na to. Asi nove nariadenie od TLC, mozno sa im vzdy velmi rychlo minali tie bonus sety (napr vianocne), ale aj tak je to trochu smiesne - vyrobna cena je bagatel, a takto motivovali ludi k vacsim nakupom (konkurencna vyhoda oproti nakupu v beznom obchode bez bonusu).

papluh

Zaujímavé, lebo mne poslali 2x ten Elves polybag, keď som doobjednával v rámci druhej nezávislej objednávky niečo. Ale zas to nebolo hneď nad limit ale o niečo viac.
A ten SW admirál má úplne inú "resell value", v podstate 55E set ti stiahne o 35-40%

STARHAWK

Citace od: papluh kdy 04.05.2015, 20:48:53
Zaujímavé, lebo mne poslali 2x ten Elves polybag, keď som doobjednával v rámci druhej nezávislej objednávky niečo. Ale zas to nebolo hneď nad limit ale o niečo viac.
A ten SW admirál má úplne inú "resell value", v podstate 55E set ti stiahne o 35-40%

a ktory set je tam za 55e ?

Pozeram napr b-wing - 3 perfekt figy, kopa sedich dielov pouzitelnych ale ked to tak pocitam sa mi to asi ni neoplati, ten bw mali tusim pod 40e v draciku a potom cakat n aYularena dlho ked tak cca do 7dni ho mozem mat za nieco cez 20e doma ....

tomas.

Tak včera dorazily objednané SW setíky s admirálem a dnes plakát...
To je fakt vtipný - pošlou velkou krabici a v ní je jen plakát ;D   ::)
Ještě se s pošťákem pozdravim až dorazí 3. část objednávky - pick a brick.

Miketuk

Mně to přišlo úplně stejně :D Aspoň mám balicí materiál zadarmo :D

tomako

Ja ke kazde objednavce SW dostal polybag i poster ,takze to asi az tak striktni s tim rusenim nebude 


Citace od: Darth kdy 04.05.2015, 14:48:07
Pokud jste objednali kvůli minifigovi a zvažujete, že objednáte ještě jednou, abyste měli dva, NEDĚLEJTE TO!!!

Každý další bonusový polybag z další objednávky vám zruší!

Darth

#338
Citace od: tomako kdy 12.05.2015, 18:27:43
Ja ke kazde objednavce SW dostal polybag i poster ,takze to asi az tak striktni s tim rusenim nebude 


Citace od: Darth kdy 04.05.2015, 14:48:07
Pokud jste objednali kvůli minifigovi a zvažujete, že objednáte ještě jednou, abyste měli dva, NEDĚLEJTE TO!!!

Každý další bonusový polybag z další objednávky vám zruší!

Tak to máš štěstí, mně to u druhé objednávky (pro známého) zrušili a ani telefonát na infolinku nepomohl (a odmítli zrušit i tu druhou objednávku).

rdk


Citace od: Darth kdy 04.05.2015, 14:48:07

Tak to máš štěstí, mně to u druhé objednávky (pro známého) zrušili a ani telefonát na infolinku nepomohl (a odmítli zrušit i tu druhou objednávku).

Jsi na blacklistu. Kazdou tvou objednavku ted kontroluji rucne a mazou druhe a dalsi darky.

Pomuze jen zalozit novy ucet, s jinou platebni kartou, telefonem a emailem.

Darth

Citace od: rdk kdy 12.05.2015, 21:14:04

Citace od: Darth kdy 04.05.2015, 14:48:07

Tak to máš štěstí, mně to u druhé objednávky (pro známého) zrušili a ani telefonát na infolinku nepomohl (a odmítli zrušit i tu druhou objednávku).

Jsi na blacklistu. Kazdou tvou objednavku ted kontroluji rucne a mazou druhe a dalsi darky.

Pomuze jen zalozit novy ucet, s jinou platebni kartou, telefonem a emailem.

Díky za objasnění. Vyřizovat nové věci kvůli lego.com mi za to nestojí, těch pár drobností pro děcka můžu koupit i jinde. Pro příště už budu při objednávání moudřejší.

Foton

#341
Ahoj,
ode dneška by měl být pří nákupu nad 50$ navíc polybag se Spidermanem (podle http://www.thebrickfan.com/lego-may-2015-store-calendar-promos-and-events/).
Když jsem to zkusil, v CZ regionu, tak tam nic nebylo.
Když jsem vybral region US, tak se tam objevil + navíc voucher na Legoland.
Když jsem to vrátil na CZ, tak se u těch bonusů objevilo
CitaceNot Available
Since this item is not available for sale in the country that you have chosen - it will be removed from your cart.
a po refreši zmizely úplně.

Myslel jsem, že akce jsou nadnárodní/nadkontinentální.

Dá se to nějak pořešit aby mi to doručili do CZ, ale byl tam Spidey?

Nebo jsem 14 dní čekal zbytečně?

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

mesje

Citace od: Foton kdy 15.05.2015, 10:04:32

Dá se to nějak pořešit aby mi to doručili do CZ, ale byl tam Spidey?


Bez sance... mozes dat len to miesto dorucenia, ktore sa zhoduje s lokalnou strankou shop.lego.com - tj ak sa prihlasis na americku verziu shopu, miesto dorucenia mozes dat iba USA.

rdk

Citace od: Foton kdy 15.05.2015, 10:04:32
Myslel jsem, že akce jsou nadnárodní/nadkontinentální.

Dá se to nějak pořešit aby mi to doručili do CZ, ale byl tam Spidey?

Nebo jsem 14 dní čekal zbytečně?

Akce v Americe bývají (někdy) odlišné od Evropy.

V Evropě bude Spiderman od 18.5. 8)

Foton

Citace od: rdk kdy 15.05.2015, 12:41:51
Akce v Americe bývají (někdy) odlišné od Evropy.

V Evropě bude Spiderman od 18.5. 8)

A tuhle informaci čerpáš odkud?
Počkám si rád.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

rdk

Citace od: Foton kdy 15.05.2015, 12:59:43
A tuhle informaci čerpáš odkud?
Počkám si rád.

http://stores.lego.com/de-de

Vpravo dole je ke stažení STORE NEWSLETTER. Co je v Německu/Rakousku, bývá i tady.

Darth

Objevila se někde informace, jestli winter soldier polybag jako bonus v červnu bude platit i pro Evropu? (bonusový k helicarrieru neplatil pro US a store calendar je jen v dolarech).

mesje

Citace od: Darth kdy 28.05.2015, 08:10:19
Objevila se někde informace, jestli winter soldier polybag jako bonus v červnu bude platit i pro Evropu? (bonusový k helicarrieru neplatil pro US a store calendar je jen v dolarech).

Zatial som to nikde nevidel... na nete su vzdy v predstihu vyse mesiaca kalendare na akcie v legostore (napr koncom aprila bol kalendar na jun), ale vsetko pre americke shopy... Ci je akcia aj v europe, sa vacsinou clovek dozvie az v prvy den akcie. Europske shopy maju vacsinou podobne akcie, ale su aj vynimky (napr winter bonus set zacali u nas predavat az od polky oktobra, a nie od zaciatku mesiaca).

LordEdgar

Kdyz se prihlasis na strankach Lega a kliknes na ikonku sveho uctu, zobrazi se ti (aspon jako VIP) podmenu s "Lego VIP program". Posledni polozka tohoto menu je "Store locator" a tam je vzdy prehled akci ("store calendar") na jeden mesic dopredu.
Pokud jsem to pochopil spravne, tak je Winter soldier zdarma k objednavce po cely nasledujici mesic..


mesje

Citace od: LordEdgar kdy 28.05.2015, 17:23:47
Kdyz se prihlasis na strankach Lega a kliknes na ikonku sveho uctu, zobrazi se ti (aspon jako VIP) podmenu s "Lego VIP program". Posledni polozka tohoto menu je "Store locator" a tam je vzdy prehled akci ("store calendar") na jeden mesic dopredu.
Pokud jsem to pochopil spravne, tak je Winter soldier zdarma k objednavce po cely nasledujici mesic..


Ano, ale na tom kalendari ti ukazuje Winter soldiera pri objednavkach nad 75 USD, a nie v Eurach, tj je to kalendar pre USA. A aj ked je clovek prihlaseny na rakusku alebo cesku lokalnu podstranku, tak aj tak ho to pri store locator hodi na americky web, a ked si chce prepnut na inu krajinu, tak to hodi "page not found". Takze ten calendar neni asi smerodajny pre Europu... dost ubohe, ze este aj toto blbne na legoshope...

Darth

Vypadá to, že winter soldier se pro Evropu nekoná, na Lego shopu jsou už nahozené nové sety a jako bonus je tam jen Friends Emmas Minigolf. Možná ho přidají později, ale pochybuji.

mesje

Citace od: Darth kdy 01.06.2015, 04:48:39
Vypadá to, že winter soldier se pro Evropu nekoná, na Lego shopu jsou už nahozené nové sety a jako bonus je tam jen Friends Emmas Minigolf. Možná ho přidají později, ale pochybuji.

vidim ze si sledoval az do noci :-)
je to tak, nahodeny je len v US verzii stranky. Este tomu davam 5-10 %, ze to nahodia neskor, napr od 15.6., tak ako to bolo s winter bonus setom v oktobri (říjnu) 2014 - pre USA to davali od 1.10., pre EU od 15.10.

Ojík

To je docela ubohost. Přijde mi nespravedlivé, že Evropa ho měla jen jako bonus k Helicarrieru, navíc pouze k první vlně pro VIP zákazníky, a USA jako standardní promo k 75 dolarům. Čekal jsem na to od března a nedočkal se, tak holt koupím Hulkbustera a Ant-Mana jinde, aspoň ušetřím.
All work and no play make Jack a dull boy.

Darth

Citace od: Ojík kdy 01.06.2015, 14:28:49
To je docela ubohost. Přijde mi nespravedlivé, že Evropa ho měla jen jako bonus k Helicarrieru, navíc pouze k první vlně pro VIP zákazníky, a USA jako standardní promo k 75 dolarům. Čekal jsem na to od března a nedočkal se, tak holt koupím Hulkbustera a Ant-Mana jinde, aspoň ušetřím.

Třeba se ještě objeví, jak píše mesje. Minimálně cena na bricklinku spadne dolů, pokud po něm někdo opravdu touží.

Mesje: Nesledoval, ale musel jsem stáhnout a kouknout na GoT, do večera bych nevydržel :)

TUKE

ja som našiel toto:

http://brickset.com/article/15386/summer-releases-now-available-from-shop-lego-com

"In Europe, the June promotion is a free 30203 Friends Mini Golf polybag with purchases of Friends, Elves or Princesses sets over £25 / €30.

In the USA and Canada, it's a free 5002943 Winter Soldier with orders over $75."

mesje

Citace od: TUKE kdy 01.06.2015, 15:48:33
ja som našiel toto:

http://brickset.com/article/15386/summer-releases-now-available-from-shop-lego-com

"In Europe, the June promotion is a free 30203 Friends Mini Golf polybag with purchases of Friends, Elves or Princesses sets over £25 / €30.

In the USA and Canada, it's a free 5002943 Winter Soldier with orders over $75."

haha, to je dost rozdiel  ;D
aspon mohli dat porovnatelne hodnotny polybag...

Ojík

Citace od: mesje kdy 01.06.2015, 15:54:41
haha, to je dost rozdiel  ;D
aspon mohli dat porovnatelne hodnotny polybag...

Tak copak o to, ten minigolf je hezký, ale Winter Soldier to není, no. Člověk se na tu figurku rok a půl těší, má radost, když se dozví, že nakonec skutečně vyjde takovou dobu po premiéře filmu, a oni ho takhle vyšplouchnou. Budu doufat ve vaši teorii. Hulk byl předloni taky v květnu při nákupu nad 1400,- a pak v srpnu při nákupu nad 700,-, tak by se toho patnáctého mohli opravdu pochlapit.
All work and no play make Jack a dull boy.

papluh

Počas Júna je možnosť vyhrať jeden z 250 kusov Bat-podu, ale len pre VIP a obyvateľov krajín kde je oficiálne LEGO shop - tj ČR áno, SK nie  :(.
http://shop.lego.com/en-CZ/Bat-Pod-EU?_requestid=1723927
Treba kúpiť nejaký produkt LEGO DC Super Heroes  (amíci mohli posielať aj maily, v EU verzii to nieje)

Darth

Citace od: papluh kdy 01.06.2015, 20:25:31
Počas Júna je možnosť vyhrať jeden z 250 kusov Bat-podu, ale len pre VIP a obyvateľov krajín kde je oficiálne LEGO shop - tj ČR áno, SK nie  :(.
http://shop.lego.com/en-CZ/Bat-Pod-EU?_requestid=1723927
Treba kúpiť nejaký produkt LEGO DC Super Heroes  (amíci mohli posielať aj maily, v EU verzii to nieje)

250 na Evropu - skoro stejně velká šance jako vyhrát pár miliard v Eurojackpotu  ;D

Darth

Vypadá to, že v červenci by měl být jako bonus polybag s kosmonautem:

https://www.flickr.com/photos/tormentalous/18369019332

Teda pokud nebude pro Evropu jen jako bonus k nějakému setu nad 5000 Kč (jako s Winter Soldierem).