shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

MiHo

Tento postup je na Lego shopu naprosto normální. Stalo se mi to opakovaně.

Kompletaci dodávek by pravděpodobně administrativně nezvládli v rozumném čase. Stačí se podívat jak dlouho kompletují Lugbulk nebo zde  nezvládnou zpracovat objednávku 116 setů.

Darth

Citace od: miho kdy 11.03.2015, 16:14:41
Tento postup je na Lego shopu naprosto normální. Stalo se mi to opakovaně.

Kompletaci dodávek by pravděpodobně administrativně nezvládli v rozumném čase. Stačí se podívat jak dlouho kompletují Lugbulk nebo zde  nezvládnou zpracovat objednávku 116 setů.

Tak jasně, ale přihodit bonusový polybag ke dvěma setíkům, které mají skladem, to by snad takový problém nebyl, tím spíš, že polybag byl bonus k objednávce. Neříkám ty hrnky, které nebyly skladem. Takto jde polybag v obálce, den po něm dva setíky.

Na druhou stranu - když to dokáže zvládat Amazon, odložit část objednávky a poslat až vyjde zbytek, proč by to nemělo zvládat Lego?

mesje

Toto krajanie zasielok je totalny nezmysel od TLG, nech sa na to kuknem z kazdej strany... Minaju nielen zbytocne na postovne, ale aj na balenie minu hromady tvrdeho papiera naviac plus vzduchova vypln - ved ked rozdelia 1 objednavku na 3 zasielky, to su 2 krabice s vyplnou naviac... jasne, pre nich to je par centova zalezitost, ale je to uplne zbytocne vyhodenie penazi, a aj zbytocna cesta kuriera. A ani pre zakaznika z toho nic dobreho neni - 3x ho otravuje kurier namiesto 1 razu. A pre nas zo slovenska, co nemame legoshop, a nechavame si to posielat po znamych v cudzine, to znamena 3-nasobne otravovanie znamych...
Ak je pre nich takmer nulovy naklad toto delenie zasielok, potom neviem aky zmysel ma minimalny limit pre bezplatne postovne - ked moze ist kurier s jednou malou skatulou, ktora je castou objednavky, tak moze ist s tou istou malou skatulou ako samostatnou objednavkou.
A taktiez potom nemoze problem rozsirit dorucovanie na ine krajiny...

xjankox

Tak posielanie po skompletovaní objednávky je úplne bežná vec. na druhú stranu je otázka, aké skladové kapacity by Lego muselo mať, ak by chcelo vybavovať všetko tak, že počkať na skompletovanie. Obávam sa, že by to bolo hlavne náročné na sklad, keďže by skladovali defakto predané veci a ak majú stovky a tisíce objednávok, nezdá sa to, ale môže to byť problém. preto zrejme všetko rovno expedujú.
Ďakujem

Darth

Jako osobně je mi to celkem jedno, jestli přijde jedna krabice nebo tři, jen se obávám, aby po nějaké době nezjistili, že při podobném přístupu je pro ně poštovné zdarma příliš velkou zátěží a nezrušili jej.

MiHo

#305
Ale oni tento postup, kdy klidně poslali prémiový polybag zvlášť, uplatňovali i dříve, když bylo poštovné placené.

Tomtombuy

Rychlá otázka k registraci do VIP programu, už si nepamatuji, jak to bylo při mé registraci. Kolega se chce registrovat a chce koupit dva moduláry. Je potřeba provést první nákup (koupit jeden set) pro registraci do VIP a až poté druhý, aby za ten získal dvojité VIP body či je to jedno a může koupit rovnou dva sety najednou a získá hned v rámci aktuální akce dvojité body? Díky

Darth

Citace od: Tomtombuy kdy 18.03.2015, 20:08:34
Rychlá otázka k registraci do VIP programu, už si nepamatuji, jak to bylo při mé registraci. Kolega se chce registrovat a chce koupit dva moduláry. Je potřeba provést první nákup (koupit jeden set) pro registraci do VIP a až poté druhý, aby za ten získal dvojité VIP body či je to jedno a může koupit rovnou dva sety najednou a získá hned v rámci aktuální akce dvojité body? Díky

Napřed musí být VIP, aby dostával body. Ideálně udělat malý nákup + registrace a pak až drahé modulary.

Miketuk

A když pak koupí každý modulár zvlášť. Dostane 2x polybag.

Tomtombuy

Vida, to by mě nenapadlo :-) Díky!

Foton

Zajímavé, já se dnes registroval online do VIP, ale pokud si pamatuji, tak jsem nákup na shop.lego.com nedělal nikdy.
Pořád čekám až budou dostupné oba PF extension cable.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Jaky

Před měsícem jsem dal dotaz na shop.lego.com, kdy budou konečně k dostání PF prvky, konkrétně 8883 a 8885, dostalo se mně odpovědi, že v půli března, zatím stále nic?

Darth

Vypadá to, že od 2. do 4. května bude při nákupu SW nad 1400 Kč (snad) admirál Yularan SW, hopsací Spiderman (při nákupu nad 50 USD, pro nás možná nad 999 Kč).

http://www.bricksandbloks.com/wp-content/uploads/2015/03/May-2015-LEGO-Store-Calendar-LEGO-Star-Wars-May-the-4th-2015.jpg

Zároveň k 15.4. by měla být pro VIP možnost předobjednat si jak Simpsons CMF2, tak Kwik-E-Mart.

Zdroj: http://www.bricksandbloks.com/may-2015-lego-store-calendar-deals-promos-events/

mesje

Potesilo by skor, keby radsej dali nejake velke SW do zlavy toho 4.5....

Hacislav

Funguje Vám poštovné zdarma na Lego shopu?
Mám v košíku zboží (sety) ve vyšší hodnotě než je 1.400,- Kč a přesto mi to účtuje poštovné.  :'(
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

šipka

funguje, Shipping Method-free

MiHo

Citace od: Hacislav kdy 08.04.2015, 14:06:41
Funguje Vám poštovné zdarma na Lego shopu?
Mám v košíku zboží (sety) ve vyšší hodnotě než je 1.400,- Kč a přesto mi to účtuje poštovné.  :'(

Funguje:
Dám do košíku Detective's Office je poštovné zdarma. Dám do košíku Mobile Police Unit za 799Kč je to s poštovným, změním na dva kusy je to hned bez poštovného.

Hacislav



Tak mi tedy řekněte kde je problém u mě.  :-\
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

No, tak jsem restartoval počítač a vše je najednou ok.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

MiHo

#319
Tak v tuto chvíli přes Internet Explorer mne to dělá to samé co tobě na obrázku, počítá to s poštovnným. V Google Chrome bez poštovného.

Freddy157

Používám Firefox a dá se to, nicméně v podstatě před každou návštěvou lego.shop.com mažu cookies pro ten server (nastavení->vyhledat cookies lego->smazat) jinak je rozbitá session a shop si dělá co chce. Občas jsem musel mazat i v průběhu prohlížení nakupování.

mesje

mne toto zablokovalo konto na mesiac, az potom sa to rozhybalo...

Darth

Pro VIP je ode dneška early access na Kwik-e-Mart:
http://shop.lego.com/en-CZ/The-Kwik-E-Mart-71016

Hacislav

Citace od: Darth kdy 30.03.2015, 18:41:05
Zároveň k 15.4. by měla být pro VIP možnost předobjednat si jak Simpsons CMF2,

Obchůdek vidím, jen Simpsons CMF2 jsem nikde nenašel.  :(
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Johny650

Nemá prosím někdo soupis bonusovek k nákupu, které budou v následujících týdnech (měsících)

Děkuji

Foton

Tady jsem hledal já :
duben http://www.thebrickfan.com/lego-april-2015-store-calendar-promos-and-events/
květen http://www.thebrickfan.com/lego-may-2015-store-calendar-promos-and-events/

V dubnu už nic zajímavého, tak čekám do května to bude Free spiderman za nákup nad 50$. A u SW ještě in Admirál Yularan.

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Darth

#326
Tak May the 4th akce už je v plném proudu:


  • Nad 700 Kč útraty za SW je zdarma (předpokládám) jeden ze šesti SW posterů. Podle bricklinku se budou měnit až do premiéry nového filmu - ale kdo z nás objednává Lego kvůli posteru, že?
  • Nad 1400 Kč útraty za SW je zdarma polybag s figem admirála Yularena
  • Při nákupu nad 1400 Kč se dostáváte do slosování o podepsaný UCS Tie Fighter set (75095) - bude 10 kusů celkem, platí jen pro VIP (i když mizivá šance při objemech objednávajících)
  • SW sety slevnili o 10% (není to moc, ale spolu s VIP body se na nějakých 15% dolů z doporučených cen dostaneme).

EDIT: Upozorňují na limitované množství setů 10188 Death Star, takže pravděpodobně už doprodávají.

EDIT II: Podle podmínek k akci to vypadá, že slosování o Tie platí jen pro Evropu, Austrálii a Nový Zéland, takže šance se trochu zvyšuje (i když je stále malá). Pozor, jsou tam přesně vyjmenované země, odkud musí být kupující, aby se mohl dostat do slosování - ČR tam je, Slovensko bohužel ne!!!

tomas.

Když byste objednávali jen kvůli plakátu ( ;D ), tak ten je za cokoliv ze SW, třeba jen klíčenku...

Darth

#328
Pokud jste objednali kvůli minifigovi a zvažujete, že objednáte ještě jednou, abyste měli dva, NEDĚLEJTE TO!!!

Každý další bonusový polybag z další objednávky vám zruší!

Futurion

Tak to dopadá, když se začne hezky po česku očurávat a ještě se to troubí na fóru. Byla to jen otázka času.