shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

otaznik


skmaand

Skúšal som  :) , ale bez šesťciferného PSČ nie je možné odoslať ani e-mail . Žiaľ , Slovensko je pozadu a nám stačí päťmiestne .

Anatyt

Akože v čom sme pozadu?

skmaand

Že máme päťciferné PSČ . To bol vtip . Češi majú tiež len päť , no Lego chce šestciferné a bez neho neodošleš mail .

davroman

Citace od: skmaand kdy 04.01.2015, 12:48:09
Skúšal som  :) , ale bez šesťciferného PSČ nie je možné odoslať ani e-mail . Žiaľ , Slovensko je pozadu a nám stačí päťmiestne .

U PSČ je potřeba vložit mezeru za první tři čísla, tedy třeba pro Hradec Králové je to "500 00".
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

mesje

Citace od: skmaand kdy 04.01.2015, 11:25:56
Možno to už niekde je . Chcem objednať si Detektívnu kanceláriu , mám nastavený región Nemecko kvôli cene v eurách . V dodacej adrese nemôžem napísať Slovensko . V podmienkach som nenašiel , že na Slovensko neposielajú . Má s tým niekto skúsenosť ?   

Na Slovensko zial nedorucuju, mozes sa aj rozkrajat... asi je to "prilis" komplikovane dorucit 10 km dalej od Kittsee ci Hainburgu, kde dorucuju... dokonca nezvladnu ani taku jednoduchu vec ako dorucenie na rakusku postu ako "poste restante", kde si to clovek moze vyzdvihnut. Musis si niekoho najst v rakusku, alebo cesku (ale pri doruceni do ceska nemozes vyuzit nemecke/rakuske ceny).
Ale este sme na tom dobre, ved napr cela 3 miliardova Azia ma jeden jediny shop - v Korei, pricom shop ma aj ministat Luxembursko. O urovni ich web stranky ani nehovoriac -  katastrofalne rozhranie, same technicke problemy, nemoznost pozriet starsie objednavky, atd. Clovek by to cakal od tretotriedneho web shopu (ale aj tie maju casto lepsiu web stranku), a nie od firmy c. 1 na hrackarskom trhu.
Clovek by na to kaslal, keby si nespravili monopol na distribuciu mnohych exkluzivit + nastavili podmienky predaja mnohych dalsich exkluzivit tak, ze sa im neda konkurovat...

skmaand


U PSČ je potřeba vložit mezeru za první tři čísla, tedy třeba pro Hradec Králové je to "500 00".
[/quote]

Ďakujem . Teraz to už išlo . Túto možnosť som mal ako prvú , ale nevzalo to kvôli pluske v tel. čísle . Potom som už len  skúšal rôzne kombinácie .

Johny650

Dnes by měly být body 2x. Naskakují někomu?

Diky :)

rdk

Citace od: Johny650 kdy 05.01.2015, 07:33:18
Dnes by měly být body 2x. Naskakují někomu?

Diky :)

Mně taky ne.... tak koukám chyba asi není na mém přijímači.  :)

mesje

Citace od: Johny650 kdy 05.01.2015, 07:33:18
Dnes by měly být body 2x. Naskakují někomu?

Diky :)

ani mne...
opat "boduju"...

Farky_cz

Někdo tu minulý týden psal, že je to jen pro zákazníky kteří nakupovali během Black Friday. Je to váš případ?
Zpět u Lega po třicítce.

Johny650

ano je :)

Došel mi i email.

a než to nastavili tak už mám: Valentine's Day Dinner vyprodaný

mesje

Citace od: Farky_cz kdy 05.01.2015, 09:33:55
Někdo tu minulý týden psal, že je to jen pro zákazníky kteří nakupovali během Black Friday. Je to váš případ?

Ano je to moj pripad a aj mi pisali mail, dokonca poslali este aj druhy potvrdzovaci mail aby som nezabudol ze mam takuto moznost :-)
Komedianti...

Johny650

Vyřešil to někdo?
Koukám,že i modular je vyprodaný...

Freddy157

#284
Tak Valentine's day jde objednat tak jako tak pokud se dobre divam. A 2x body doufam ze nahodi pak manualne nebo aspon na pozadani pres customer service. Prece si nemuzou dovolit posilat 3x mail ze to bude a pak nic. Osobne jsem koupil Parisian a Valentine's day. Co ostatni?

Johny650

Já chci koupit to stejné, ale body 2x nejsou.. a dopisovat se mi snima nějak nechce :(

Freddy157

Jen pro informaci, napsal jsem jim a moc se omlouvali a body samozřejmě budou.

Miketuk

A nenapsali ti kdy? Resp. budou pro všechny VIP nebo jen pro ty co dostali e-mail s upozorněním na double VIP?

Igorus

Dnes mi automaticky naskočily body za část nákupu. Předpokládám, že druhá se napočítá až bude druhý set skladem a bude odeslána. A přesně jak slíbili - tedy dvojnásobek, ale je fakt, že jsem před tím nakupoval právě v rámci black Friday.

buggy

Rovnako aj mne pripisali 2x body az teraz a tiez som nakupil 22.11. Email o 2x bodoch mi ale neprisiel ziadny.
Specializacia na exkluzivne sety.

papluh

Hmm, tak mi prišlo, že 10245   Santa's Workshop, ktorý som nakúpil v -30% zľave kým ešte nebol "sold out" už nedostanem :/ "technická chyba zapríčinal označenie vypredaných setov ako dostupných "
CitaceAufgrund eines technischen Fehlers wurden in den letzten Tagen auf der LEGOŸ Shop Webseite ausverkaufte Sets als lieferbar angezeigt. Da diese Sets nicht mehr erhältlich sind, mussten wir einige Bestellungen stornieren – darunter leider auch Ihre.

davroman

Přístup Lega ke slevovým akcím mě taky štve - do lednové 30% slevy spadly i sety, které byly vyprodány už nad prosincem 2014. Když jsem na to v Legu poukázal, tak se také vymlouvali na technickou chybu. Poslední dobou jich mají nějak moc.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

rdk

Citace od: papluh kdy 19.01.2015, 20:20:02
Hmm, tak mi prišlo, že 10245   Santa's Workshop, ktorý som nakúpil v -30% zľave kým ešte nebol "sold out" už nedostanem :/ "technická chyba zapríčinal označenie vypredaných setov ako dostupných "
CitaceAufgrund eines technischen Fehlers wurden in den letzten Tagen auf der LEGOŸ Shop Webseite ausverkaufte Sets als lieferbar angezeigt. Da diese Sets nicht mehr erhältlich sind, mussten wir einige Bestellungen stornieren – darunter leider auch Ihre.

Taky mi to oznámení přišlo (česky).

Wiki

Taky jsem dostal upozornění, že něco nedostanu. Seznam bude prý v následujícím emailu. Kdo ví, třeba nebudou ani ty super levné ntx věci  :-[

papluh

nj, ja nakupujem u Rakúšakov, predsa len to tam mám komu posielať

Mne tam zostáva len
10245 Santa's Workshop Waiting for new stock 1 48,99 € 48,99 €
40120 Valentine's Day Dinner Backordered 1 9,99 € 9,99 €

a keďže 40120   som videl v LEGO Store, tak tušim, že ide o 10245   

mesje

Tiez mi dosiel mail o technickej chybe a zruseni objednavky...
Ta ich web stranka ma katastrofalnu uroven - neustale chyby, nedotiahnute mobilne rozhranie, neustale to skace na americku web stranku, stale si nevie zapamatat moju kreditku, nevedia zosuladit realny stav s ponukou na webe, clovek si nieco objedna a nevie na com je, o trapnom zlavneni vypredanych setov ani nehovoriac, atd atd5... toto sa mi nestava na ziadnom beznom slovenskom webe, ktoreho obrat oproti legoshopu je cca 1000x nizsi... ja neviem to si nevie lego zaplatit aspon sikovnych studentov, nech im doladia stranku  ;D ?

papluh

Tak uz mi to došlo konkrétne popísane a v angličtine - 10245   Santa's Workshop      Cancelled
Čo už, som zvedavý ako vrátia peniaze, keďže bez tohoto setu by som nedosiahol poštovné zadarmo...

LordEdgar

Citace od: papluh kdy 20.01.2015, 17:18:53
Čo už, som zvedavý ako vrátia peniaze, keďže bez tohoto setu by som nedosiahol poštovné zadarmo...

S timhle mam velmi dobre zkusenosti - po zruseni setu (dokonce z me strany), ktery tvoril rozdil mezi postovnym zdarma, darkem aj. mi zbytek nejenze poslali s puvodnim postovnym zdarma a polybagem, ale taky mi vratili cast VIP bodu, odpodajici pomeru mezi zrusenym setem a zbytkem objednavky

Z tohoto pohledu se tedy chovaji velmi profesionalne a muzu si je jen pochvalovat :)

Darth

V sobotu jsem objednal po delší době pár věcí z Lego shopu a z průběhu vyřizování objednávky jsem se docela zhrozil.

V objednávce byly dva menší sety, dva nadrozměrné hrnky (momentálně nebyly skladem) a bonusový polybag.

Průběh byl následující:
V pondělí odeslali polybag.
V úterý odeslali dva menší sety.
Ve středu se objevila u hrnků poznámka In warehouse, tzn. zanedlouho odejde třetí balíček.

Nevím, jestli je víc ekonomické posílat zásilku natřikrát (podotýkám, poštovné zdarma), nebo si v závodě vyhradit nějaké místo na kompletaci dodávek, kam by se odložilo, co je skladem, a až bude zbytek, jen se to přidalo do krabice.

Každopádně pokud takto budou plýtvat, asi poštovné zdarma nad 1400 Kč moc dlouho nevydrží.

Anatyt

Ver tomu, že to posielanie per-partes je pre nich výhodnejšie, ako vyhradenie miesta a času na postupnú kompletizáciu objednávky.