shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

rdk

Citace od: Johny650 kdy 01.10.2014, 07:14:04
VIP body už jsou nahozené, ale setík navíc není :(


Bude od 15.10.

Johny650

Děkuji :) a body 2x jsou celý měsíc?

Ptakus

#242
Ahoj, stala se mi taková nemilá věc, objednával sem na vánoce pár setů (10232,10242 a 10245). Platil sem převodem přes internet a přišla mi odpověď, že santova vesnička bude až v listopadu a že ji tedy odešlou až dýl. No a co se nestalo, zatím doraztila jen santova vesnička a zbylé dva sety nic. Kontaktní linka pro ČR je mimo provoz a na e-mail už mi čtyři dni nikdo neodpovídá. Neví někdo kudy dál? Dík za případné rady, Ptakus.

Hana129

Zkus se podívat do svého účtu - kolonka order status, kde najdeš objednávku. Tam nalezneš i informaci, kdy a co bylo odesláno + číslo zásilky(track order). Možná druhý balík leží na PPL.

Ptakus

Právěže u čísla objednávky mám od doby příchodu 10245 napsáno COMPLETE.

Hana129

Ano, ale když rozklikneš tu objednávku, tak by tam měla data, kdy to bylo odesláno zůstat.

Ptakus

Tady je v jakým stavu to mám na lego stránkách a co je pak v track order.

Hana129

Hmm, je vidět, že zboží bylo odesláno ve dvou zásilkách jedna 23. a druhá 24., ale track order je jen jeden  ???. Tak jedině zkoušet volat 800143483, mohla se stát chybka, ale určitě to dořeší.


Ptakus

No a 800 143 483 je nefunkční a na e-mail nikdo neodpovídá.

Hana129

Hmm, číslo opravdu nefunguje  >:(, zkus vyčkat. Případně to ještě zkus poslat znovu meilem přes customer servis.

Ptakus

No to číslo už nejde čtyři dni a e-mail sem poslal znovu. Tak uvidíme jak to dopadne. Každopádně děkuji za rady.

Darth

#251
Citace od: Ptakus kdy 07.11.2014, 10:59:02
No to číslo už nejde čtyři dni a e-mail sem poslal znovu. Tak uvidíme jak to dopadne. Každopádně děkuji za rady.

Číslo nejde už pár měsíců, je to na jejich stránkách psané, že má člověk volat na anglické číslo. Ale na mail by reagovat měli, mě vždy odpověděli do pár dní. Mrkni ještě do mailu, co ti tam napsali při odeslání balíku.

davroman

Nevíte někdo, kdy bude na lego.com dostupný druhý letošní vánoční promo set?
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

rdk

Citace od: Davroman kdy 07.11.2014, 14:02:48
Nevíte někdo, kdy bude na lego.com dostupný druhý letošní vánoční promo set?

Pravděpodobně 28.11. - 1.12.

MiP

Citace od: Ptakus kdy 07.11.2014, 10:59:02
No to číslo už nejde čtyři dni a e-mail sem poslal znovu. Tak uvidíme jak to dopadne. Každopádně děkuji za rady.

Vidím, že to DHL nějak zdupalo. Mě postihlo to samé, IMHO tyto (sety se stejným datem odeslání) poslali zpět jako nedoručitelné. To mi dnes volali z Lega. Posílají to znova. Na telefonování se vykašli, pošli mail, na ten reagují ok.
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

klubo

jen dnes sleva 5% na vše na shop.lego.com a k tomu promo set

papluh

Je to len na dnes (22.11.2014), je to len pre VIP členov a podmienky sú nasledujúce:
- Nad 55€ / £50 je set "40107 Skating Scene" zadarmo
- Nad 125€ / £100 je zľava 5% na všetko
- Niektoré sety sú v ďalšej zľave:
41015, Dolphin Cruiser; 10226, Sopwith Camel; 10233, Horizon Express;
10234, Sydney Opera House; 10240, Red Five X-wing Starfighter;
10241, Maersk Line Triple-E; 10937, Batman Arkham Asylum Breakout;
10508, Duplo Deluxe Train Set and 60004, Fire Station.

Zdá sa že na CZ shope to nieje, ale ľudia z niektorých lokalicií kde to nefunguje reportujú, že sa im to so zákazníckou podporov podarilo vyhádať...

MiHo

Na shop.lego.com opět "zlepšili" služby. Po zrušení bezplatné telefonní linky další novinka. Přestali uvádět Track Order.
Tak hledám balík, který měli doručit (volali z PPL), ale nedoručili (už se z PPL neozvali ani nepřijeli) a ani nevím jeho číslo.

MiHo

A opět další "zlepšení" služeb. Zmizela možnost objednávat replacement parts Individual Brick Buy. Tj. speciální díly které nebyly na Pick a Brick a DUPLO.

service.lego.com/cs-cz/replacementparts#WhatIndividualBrickBuy/.....

klubo

v poslední objednávce už sem zase měl uvedený číslo balíku

Darth

Ode dneška při nákupu nad 1400 Kč na Lego shopu k objednávce zdarma polybag Flower Cart (40140) (od 1. do 31.1.2015). Každopádně Slave I ani Detective Office zatím nejdou dát do košíku (Coming Soon) - asi se shop admin musí napřed vzpamatovat z opice.

Myslím, že 4.1. by měly být dvojnásobné VIP body, takže se asi vyplatí si počkat.

Robkteryten


mesje

Citace od: Darth kdy 01.01.2015, 10:39:19
Ode dneška při nákupu nad 1400 Kč na Lego shopu k objednávce zdarma polybag Flower Cart (40140) (od 1. do 31.1.2015). Každopádně Slave I ani Detective Office zatím nejdou dát do košíku (Coming Soon) - asi se shop admin musí napřed vzpamatovat z opice.

Myslím, že 4.1. by měly být dvojnásobné VIP body, takže se asi vyplatí si počkat.

akurát že ten polybag sa zatiaľ neobjavuje pri objednavke, takze to este asi nenastavili...
a tie dvojité body by mali byt len 1 deň 5.1. a nie plošne pre všetkých, ale pre tých čo nakupovali počas black friday.

Johny650

Set nahozen v košíku :)

Anatyt

Citace od: Johny650 kdy 01.01.2015, 16:34:51
Set nahozen v košíku :)

Ďakujeme za informáciu. Nastavil si si to aj ako status na FB?

danyboy


klubo

hned sem objednal těšiiiiim se už od premiéry  :D

skmaand

Možno to už niekde je . Chcem objednať si Detektívnu kanceláriu , mám nastavený región Nemecko kvôli cene v eurách . V dodacej adrese nemôžem napísať Slovensko . V podmienkach som nenašiel , že na Slovensko neposielajú . Má s tým niekto skúsenosť ?   

Vasyk

Citace od: skmaand kdy 04.01.2015, 11:25:56
Možno to už niekde je . Chcem objednať si Detektívnu kanceláriu , mám nastavený región Nemecko kvôli cene v eurách . V dodacej adrese nemôžem napísať Slovensko . V podmienkach som nenašiel , že na Slovensko neposielajú . Má s tým niekto skúsenosť ?   

Zasílají pouze do uvedených regionů, na Slovensko tedy ne.

Drobuliatko

To by aj mna zaujimalo, ze preco?