shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Anatyt

Tak mladej generácii je už bližší oranžový operenec, ako Classic Space fig. ;D

MiHo

Na  shop.lego.com v prohlížeči Chrome mi vůbec nejde se zalogovat do VIP. Strávil jsem s tím víc jak hodinu pokusů včetně zbytečné změny hesla. Dříve mi šlo. Pomohla mi až změna prohlížeče na IE, kde to funguje.

Stalo se někomu něco podobného?

Drobuliatko

Presne to iste aj ja! Aj na Cbrome, aj na Firefoxe. Asi risknem deravy IE.

Darth

Nechci kvůli tomu zakládat nové vlákno v recenzích, tak odkaz hodím sem. Na Bricksetu se objevila minirecenze minisetu Spaceman, který v současné době pro VIP přikládá Lego shop k objednávkám nad 700 Kč:

http://brickset.com/article/11646/review-5002812-classic-spaceman-minifigure

Lidi spekulují, že by to mohlo znamenat návrat classic space, já si spíš myslím, že chtěli využít mold na Bennyho, tak vydali spacemana ještě takto, jen v jiné barvě.

Drobuliatko

Aky mold na Bennyho?? Tento ma inu helmu!

Villa Legina

#215
Návrat classic space to nebude, podľa mňa chceli jednak spraviť radosť starým ľuďom a jednak chceli vidieť, čo to spraví s ostatnými. Bieli sú raritní, je veľmi ťažké zohnať v dobrom stave torzo. A tie ceny tomu zodpovedajú. Pokiaľ ide o "Benny"ho - je mi nesympatický s tou dogabanou helmou a torzom na vyhodenie, škerí sa ako vydlabaná tekvica. 

juraj

Preto spravili aj 2 čistých, tých si ošúchame a zlameme sami.

Archaon

Škoda že nemá i starou helmu, takhle to je takové polovičaté...

mesje

Návrat classic space - velmi pochybujem. Cielovou skupinou pre TLG su decka, a tie classic space nepoznaju a nostalgiou teda netrpia. Pre TLG je prioritne vyrabat veci, co zaujmu decka - a obavam sa, ze deckam vela nepovie, ak vydaju jednoduchych kozmonautov s jednoduchym ksichtom. Dnes je vyvoj dalej, a decka ocakavaju premakane figy s detailnymi tvárami. Pre nostalgickych AFOLov spravili realne maximum - Bennyho lod a bonus space figa. Viac je nerealne. Okrem toho, nosnou temou pre space je SW, ako sekundarny juniornejsi doplnok k tomu spravia obcas nejake vesmirne experimenty typu galaxy squad, ktore musia byt co najviac pestrofarebne a divoke, nech si to decka kupia. Classic space je zalezitost minulosti. Tak ako by sa uz dnes neuchytil classic town.

Darth

Já to myslel spíš na potisk než nový mold, napsal jsem to špatně. Když už byl na Bennyho, tak ho musejí využít. Helma, tělo, nohy jsou obyčejné.

Mesje: Bennyho ship (modrý), Classic Space Fig (bílý) a 21109 (2x zelený).

Možná se objeví ještě něco, Lego Movie 2 asi nebude dlouho trvat  ;D

Villa Legina

Citace od: Darth kdy 04.07.2014, 13:18:59
Já to myslel spíš na potisk ...
...áno mohli potisk dať pri bennyho spaceship-e aj na dieliky a nie šupnúť tam stickery  :P (ale niet sa čo čudovať, stickery ich vyjdú lacnejšie)

MiHo

Jste si jisti, že diskuse o Classic Space patří do tématu shop.lego.com ?

MLT

Citace od: Darth kdy 01.07.2014, 09:23:50
Tak ode dneška 1.7.2014 Lego sety na shop.lego.com zdražily - není to tak hrozné, exkluzivní sety obecně zůstaly na stejné ceně, co zamrzí je Bennyho spaceship, po které jsem pokukoval - ale zase by to napovídalo, že se bude jednat o normální set, který se dostane i do normálního prodeje a je tak naděje na pěknou slevu někdy za rok.



Tak nevím zda je to od dnešního dne, nebo jsem to nepostřehl, ale už je to horší......

Zejména pak právě exklusivní sety pěkně vylétly  >:(

Asi na nás jdou postupně a opatrně......

Darth

Citace od: MLT kdy 08.07.2014, 07:50:39
Citace od: Darth kdy 01.07.2014, 09:23:50
Tak ode dneška 1.7.2014 Lego sety na shop.lego.com zdražily - není to tak hrozné, exkluzivní sety obecně zůstaly na stejné ceně, co zamrzí je Bennyho spaceship, po které jsem pokukoval - ale zase by to napovídalo, že se bude jednat o normální set, který se dostane i do normálního prodeje a je tak naděje na pěknou slevu někdy za rok.



Tak nevím zda je to od dnešního dne, nebo jsem to nepostřehl, ale už je to horší......

Zejména pak právě exklusivní sety pěkně vylétly  >:(

Asi na nás jdou postupně a opatrně......

Je to nově. Fuj, to jsou ceny. Sandcrawler 8.500 Kč (tj. 1500 Kč nahoru), sety co byly za 5000 tak jsou za 5500 (X-Wing, Simpsons house, Orthanc), Town hall, strašidelný dům za 4.999 a spousta dalších. To nebylo hned od 1.7.

rdk

Nebylo to hned od 1.7. - to zdražili jen běžné katalogové sety...

Hacislav

Jak se dají na Lego stránkách reklamovat samolepky?

Při otevření krabice mě čekalo nemilé překvapení.  :(
V rámci normálního reklamačního formuláře se mi to nepodařilo.  >:(

A z jejich telefonii linkou mám nedobrou zkušenost s 30min čekáním na to než si budu moci promluvit s operátorkou.
Dnes to ještě překonali po vytočení 800 143 483 se ozve: "Je nám líto ale volané číslo neexistuje!"
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Darth

Mají na stránkách psané, že mají s číslem problémy a že máš volat do Anglie. Takže zbývá reklamace. Vlevo dole Customer Service Home (tam máš tu informaci o infolince), Bricks and pieces, dáš Age a odkud jsi, Next, My new set has a broken piece, zadáš číslo setu, přidáš dílek, který máš zničený (měly by tam být i samolepky, pokud ne, dáš I cant find what I am looking for, popíšeš dílek a co je s ním špatně a odešleš.

Případně jeď přes Contact us, E-mail us, popiš tam svůj problém (Anything else) - trvá to dýl, ale pokud se k tomu nedostaneš přes Bricks and Pieces, je tohle cesta. Nedávno mi přišly keychainy, kde u jednoho chyběl kroužek k zavěšení, navíc došly v jiné krabici (s další objednávkou). Cca po týdnu mi napsali, že mi posílají dva nové, jednoho za toho poškozeného, jednoho jako kompenzaci za problémy a že si mám nechat i toho poškozeného.

Hana129

Lego.com změnilo i dopravce pro ČR, nyní vozí objednávky PPL, alespoň u nás.

MLT

Citace od: Hana129 kdy 15.08.2014, 20:53:23
Lego.com změnilo i dopravce pro ČR, nyní vozí objednávky PPL, alespoň u nás.


JJ
Také mne to zaskočilo, když se tu objevilo PPlko. ČP fungovala skvěle, s PPLkou jsou u nás vždy problémy...... Ani se jim nic nepodepisuje (aspoň u nás), tak až mi přijde x balíků a nějaký bude chybět, netuším jak to budu reklamovat.
Nehledě na to, že když jim náhodou nezvednu telefon, když jedou kolem, tak prostě nezastaví a přiveze to další den.
Poštu mám asi 100 metrů od baráku, a když mne nezastihla tak jsem si pro to hned skočil.

Škoda, já byl v tomto případě s poštou (vyjimečně) spokojený.


Johny650

Výpadek zaznamenal asi každý, neví někdo kdy budou stránky o pět funkční?

Děkuji

Johny650

Nebo někomu fungují?

Děkuji

Darth

Prý jo, mě osobně ani na jednom z počítačů ani na mobilu s Androidem, ale MLT psal, že jemu už jede.

Futurion

Fungují bez výpadků. Problém bude zřejmě jen u některého/některých ISP.

davroman

Stav na platformě iOS:
Safari - stránku nelze otevřít ("nastalo příliš mnoho přesměrování")
Chrome - funguje bez problémů
Základní stránka lego.com funguje v obou prohlížečích.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Darth

Pár poznatků z lego shopu:

Simpsonovi CMF bylo přesunuto do Sold Out (nepředpokládám, že je někdo, kdo ještě nemá)

Exo Suit je zase objednatelný (i když s dodáním až začátkem října)
http://shop.lego.com/en-CZ/Exo-Suit-21109?fromListing=listing

10245 Santas Workshop vychází 1.10. a bude stát 1999 Kč
http://shop.lego.com/en-CZ/Santa-s-Workshop-10245?fromListing=listing

Darth

Podle lego store kalendáře by měl další bonus item přijít od 1.10.

Mělo by se jednat o set 40106 probíraný tady:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=44642.msg209012#msg209012

Zároveň store kalendář hlásí na říjen dvojité VIP body.

Store kalendář je v dolarech, takže pro US trh, ale předpokládám, že tato akce bude i pro trh evropský.

http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0CDQQFjAC&url=http%3A%2F%2Fcache.lego.com%2Fr%2Fstores%2F-%2Fmedia%2Fbrand%2520retail%2Fstores%2Fcalendar%2Foctober%2F4905-oct2014-storecal-us_medres.pdf%3Fl.r%3D545506817&ei=7l4UVLLJDqvXyQP4iYKIAQ&usg=AFQjCNFrLvBECKUB8ubHrIPT1zCSbiks2A&sig2=ouZ0jHRmpZcimgqmo8Xq-Q

Měch

Citace od: Darth kdy 13.09.2014, 17:28:27
Zároveň store kalendář hlásí na říjen dvojité VIP body.


Co to znamená pro mě, když jsem set objednal teď ale systém hlásí, že plánované odeslání je 2.10. a peníze jsou zatím jen zablokované (ještě neodešly). A ani VIP body se žádné nepřičetly. Mám doufat ve dvojnásobný bonus až set pošlou nebo se mě to už netýká ?
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

branio

Citace od: malý Měch - Lord KRÁGL kdy 13.09.2014, 18:26:40
Citace od: Darth kdy 13.09.2014, 17:28:27
Zároveň store kalendář hlásí na říjen dvojité VIP body.

Co to znamená pro mě, když jsem set objednal teď ale systém hlásí, že plánované odeslání je 2.10. a peníze jsou zatím jen zablokované (ještě neodešly). A ani VIP body se žádné nepřičetly. Mám doufat ve dvojnásobný bonus až set pošlou nebo se mě to už netýká ?

Povedal by som, že to platí na dátum objednania a zaplatenia.

Darth

#238
Citace od: branio kdy 13.09.2014, 19:43:59
Citace od: malý Měch - Lord KRÁGL kdy 13.09.2014, 18:26:40
Citace od: Darth kdy 13.09.2014, 17:28:27
Zároveň store kalendář hlásí na říjen dvojité VIP body.

Co to znamená pro mě, když jsem set objednal teď ale systém hlásí, že plánované odeslání je 2.10. a peníze jsou zatím jen zablokované (ještě neodešly). A ani VIP body se žádné nepřičetly. Mám doufat ve dvojnásobný bonus až set pošlou nebo se mě to už netýká ?

Povedal by som, že to platí na dátum objednania a zaplatenia.

Tohle nevím - ohledně zaplacení - pokud není skladem, peníze si na kartě zablokují a odečtou je až v den odeslání balíku. Takže zaplacení bude až při odeslání (stejně jako přičtení VIP bodů). Na druhou stranu, peníze jsou blokované na kartě s datumem původním a tak i odejdou.

Ale osobně bych řekl, že ne, stejně jako se do objednávky už nepřidá bonusový polybag, když tam nebyl při objednání, i když objednávka odejde až v říjnu (mimochodem, s velkou pravděpodobností odejde balík už dříve, ten datum 2.10. je jen odhad, objednávky většinou uspokojují průběžně).

Johny650

VIP body už jsou nahozené, ale setík navíc není :(