shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

linhi

Nakoupil jsem na SH a setík tam přiložený v balíku nebyl - myslíte že se to dá nějak reklamovat?

Citace od: Johny650 kdy 01.02.2014, 12:00:30
Na eshopu lego.com dávájí při nákupu nad 700kč polybag č:30280



tomas.

A na balicím listu byl uvedenej?
To jsi mě docela vyděsil - teď objednávám kvůli The Martian Manhunter...

Darth

#152
Citace od: linhi kdy 01.03.2014, 17:58:33
Nakoupil jsem na SH a setík tam přiložený v balíku nebyl - myslíte že se to dá nějak reklamovat?

Citace od: Johny650 kdy 01.02.2014, 12:00:30
Na eshopu lego.com dávájí při nákupu nad 700kč polybag č:30280

V poslední době se rozmohlo to, že polybag pošlou odděleně ve druhé krabici. Takže je možné, že ta se zdržela. Pokud ne, tak určitě reklamovat, známému polybag po reklamaci poslali sami na své náklady a jako omluvu poslali hned polybagy dva.

I když, od určité doby v únoru přestali k objednávce polybag 30280 dávat - měl jsi jej v košíku v době objednání? Respektive v potvrzení, které ti přišlo po objednání mailem?

EDIT: Koukni se na Order status na shop.lego.com. Pokud by šel polybag odděleně, tak tam bude 2x tracking number. Pokud ne a v krabici nebyl, tak reklamuj.

juraj

Ahojte,

prida sa vam do kosiku friends polybag na CR shope? Vcera som skusal pridat princezne alebo friends a nic. Jedine sa pridal Martan pri nakupe nad 1400Kc.


rdk

Citace od: juraj kdy 06.03.2014, 10:08:20
Ahojte,

prida sa vam do kosiku friends polybag na CR shope? Vcera som skusal pridat princezne alebo friends a nic. Jedine sa pridal Martan pri nakupe nad 1400Kc.



Nepřidá. Princezna už je nejspíš vyprodaná - ani ji nenabízí v banneru.

juraj

Tak to je fail, aby to vypredali za 5 dni od zaciatku akcie v SHOPE, ktory nema ani kamenny obchod ...

Mitak

Kupoval jsem v jednom košíku Pick-a-Brick za cca 1600 Kč a PF motory taky za cca 1600 Kč a Martian Manhunter se tam nepřidal. Asi to dávají jen k setům.  :-\

Darth

#157
Citace od: juraj kdy 06.03.2014, 11:04:13
Tak to je fail, aby to vypredali za 5 dni od zaciatku akcie v SHOPE, ktory nema ani kamenny obchod ...

Asi neodhadli zájem o tuto řadu a promo polybag. Jinak zmizel ze všech destinací. Zaujalo mě to, že všechny státy mají k objednávce už Martian Manhuntera, jen němci ještě Lego Movie polybag.

Jinak já objednával o víkendu a dnes mi přišel balíček včetně dvou polybagů - Martian Manhuntera a Rapunzel.

Mitak: To vidíš hned, ještě než závazně objednáš, jestli ti ten setík skočil do košíku (je tam jako položka v košíku s cenou Free). Jinak v popisce manhungera je psané more than 1400 Kč in merchandise only - to by mohlo znamenat jen k setům a ne jednotlivým dílkům.

Mitak

Teď jsem si zkoušel naklikat stejný košík a přidal se tam, možná jim ještě zkusím zítra napsat, jestli by ho neposlali dodatečně. Každopádně na dodacím listu, ani na faktuře není uvedený, i když je to objednávka z tohoto týdne.

Darth

Manhuntera přidali myslím 1.3. (já nakupoval o víkendu a už tam byl). Napiš reklamaci nebo zavolej na tu linku na jejich stránkách (0800 je bezplatné předčíslí) - číslo je v Contact Us.

Johny650

Já dělal 2 objednávky v sobotu a dostal jsem oba polybagy :)
Balíčky došly včera.

juraj

Citace od: Darth kdy 06.03.2014, 20:52:34
Zaujalo mě to, že všechny státy mají k objednávce už Martian Manhuntera, jen němci ještě Lego Movie polybag.

V CR-SKbola premiera cca 6.2 ale Nemci ju mali posunutu na Marec. Takze promo prislo zaroven s tym. V kamennych obchodoch je Rapunzelov dostatok, len asi uz nic nie je v skladoch.

Pls, nevie niekto ci bude Martan v Nemecku o mesiac neskor? Akosi sa nemozem dostat ku kalendaru na 4 mesiac.

Mitak

Skvělé, napsali mi, že minifiga s omluvou odesílají  :)

Darth

Takže lidi, kdo o něj máte zájem, dejte pozor! Pro USA a Kanadu už Lego shop ukončil nabídku Martian Manhuntera jako promo akci, protože byl o figa velký zájem - tj. došli jim. Předpokládám, že pro Evropu to bude trvat jen pár dní a stáhnou tuto nabídku také.

Zdroj: http://www.fbtb.net/2014/03/11/martian-manhunter-no-more/

wether

Musím pochválit rychlost dodání z lego shopu, v sobotu večer objednáno a zaplaceno (Horizon Express), ve čtvrtek doručeno do Ostravy.

Přišel mi spolu s vlakem i panáček Martian Manhunter, který mi je celkem k ničemu. Docela mě šokovalo, že se to prodává od dvou stovek nahoru ... To je někdo ochoten dát za pajduláka takové prachy?

Mr. Cube

Já dal za Elronda ještě víc ;D Však nabídni ho tady v inzerci, nebo to hoď na Aukro a uvidíš...

buggy

1.-15. april (duben) ma Lego v USA 2xVIP body. Plati to aj pre Cechy?
Specializacia na exkluzivne sety.

mesje

Od 1.4. je na legoshopu akcia 2x VIP body za nakup, co robi cca 10 % zlavu (pre euro shopy, napr. rakusky), resp. 9,2% zlavu (pre cesky shop - ale ten ma zas trosku lepsie ceny v prepocte).

Darth

#168
Aktuální akce na shop.lego.com:

Kromě polybagu 40108 Baloon Cart ke koupi 10244 Fairground Mixer je ke každé objednávce nad 700 Kč přidáván polybag Trhače (Shreddera) z doby před zraněním, kvůli kterému nosí masku:
http://shop.lego.com/en-CZ/LEGO-Free-Gift?icmp=SHBanner_EU_TMNTGWP

5002127 Flashback Shredder
(aplikuje se při koupi čehokoli, není omezeno jen na želváky)

Darth

#169
1.6.2014

Na shop.lego.com se objevily:

21108 Ghostbusters

Star Wars sety:
http://shop.lego.com/en-CZ/catalog/productListing.jsp?_requestid=866876

Včetně Mos Eisley kantýny za 1999 Kč

Nové Lego Movie sety:
70814
70815
70816 Bennys Spaceship

Duplo (zaujal mě Duplo Batmobil), Creator sety (moc pěkný, i když drahý je set 31026 Bike Shop a Café), Friends, Arctic, nové vlaky, je tam koukám i Chima, Ultra Agents.

Superheroes (Guardians of the Galaxy) nevím, jestli už nebyli venku dřív.

A ještě jsem tam narazil na zajímavý polybag 850967 Jungle Acessory Set (Friends)
http://shop.lego.com/en-CZ/Jungle-Accessory-Set-850967?fromListing=listing

Ke každé objednávce nad 1400 Kč (což je taky limit pro poštovné zdarma, nikdo asi nebude objednávat za míň) je navíc zdarma Balloon Cart polybag (který byl doteď jen k early access kolotoči).
http://shop.lego.com/en-CZ/LEGO-Free-Gift?icmp=SHBanner_EU_BalloonCartGWP

Darth

#170
A Bennyho Spaceship, spaceship, SPACESHIP!!! je beznadějně vyprodaná, další zásoby naskladní za měsíc  ;D
Na druhý den po vydání je to teda hukot...

Anatyt

Kšeftári skúpili.

Johny650

A to je tak dobrá cena? Já na to koukal a nepřipadalo mi to :)

Anatyt

Tak 100e za ten set nie je zlá cena podľa mňa.

Darth

#174
Tak 100 Eur je nějakých 2750 Kč. Pro nás se prodává za 2.499 Kč. Tj. výhodnější než třeba v Německu. A vzhledem k tomu, že to je vyprodané, bude se asi prodávat i za nějakých 2.999 Kč, ne-li víc.

Thrawn

Tak snad ne, za těch dva a půl bych ho bral...

Prostě to skoupili AFOLové. Classic space po třiceti letech  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Darth

Citace od: Thrawn kdy 03.06.2014, 00:02:15
Tak snad ne, za těch dva a půl bych ho bral...

Prostě to skoupili AFOLové. Classic space po třiceti letech  ;D

Já to myslel tak, že mimo AFOLů ho vykoupili kšeftaři, kteří na současném stavu vyprodání budou chtít vyrýžovat. Osobně mi přijde 2.500 Kč dost, ale jak píšeš, návrat klasiky. Každopádně datum 3.7. je nejpozdější, obvykle uspokojují objednávky průběžně, takže když se objedná i třeba dnes, předpokládám, že do týdne to pošlou (podobně jako u Simpsons house).

I když ten nápor byl asi obrovský a nestíhají rozesílat - Ghostbusters set čeká už od neděle ve stavu In progress.

mesje

nemyslim si ze by to skupili kseftari - zarobia na tom max 5-10 eur na nedockavcoch a ten set je len v zaciatku predaja, takze sa im to neoplati vo velkom nakupovat teraz a odkladat to. Skor ide o prirodzeny velky zaujem AFOLov o dany set - jednoducho dopyt prekonal ponuku. Ale netreba byt v strese a kupovat to od priekupnikov, je otazka casu ked sa zasobovanie vrati do normalu. Ja napr. si v klude pockam, az ked bude zasa akcie s 2x VIP bodmi, alebo nejaky zaujimavy polybag. Skor ma mrzi, ze sa stale viac mnozia sety, co su predavane len exkluzivne a nejdu do beznej siete predaja, co stazuje ich dostupnost a zvysuje cenu... Napr Bennyho Raketa a ta lietajuca lod mali byt bezne predavane v hrackarstvach, kedze ide o sety z detskeho filmu.

havlik.jakub666

Citace od: mesje kdy 03.06.2014, 09:41:53
nemyslim si ze by to skupili kseftari - zarobia na tom max 5-10 eur na nedockavcoch a ten set je len v zaciatku predaja, takze sa im to neoplati vo velkom nakupovat teraz a odkladat to. Skor ide o prirodzeny velky zaujem AFOLov o dany set - jednoducho dopyt prekonal ponuku. Ale netreba byt v strese a kupovat to od priekupnikov, je otazka casu ked sa zasobovanie vrati do normalu. Ja napr. si v klude pockam, az ked bude zasa akcie s 2x VIP bodmi, alebo nejaky zaujimavy polybag. Skor ma mrzi, ze sa stale viac mnozia sety, co su predavane len exkluzivne a nejdu do beznej siete predaja, co stazuje ich dostupnost a zvysuje cenu... Napr Bennyho Raketa a ta lietajuca lod mali byt bezne predavane v hrackarstvach, kedze ide o sety z detskeho filmu.
Tak Bennyho loď podle mě do normálního prodeje půjde. Nezapomínejte, že u nás se většina setů z druhého pololetí prodává normálně až od srpna.
LEGO forever

Hana129

Ano set 70816 bude i v katalogové nabídce od 1.8. 2014 a doporučená cena je 2899,-- Kč.