shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Colonel32

The LEGO Group lego@crowdtwist.com

Blahopřejeme, tady je tvá odměna!

Svoji odměnu Insiders už můžeš čerpat online.
Stačí přidat položku do košíku, zadat svůj jedinečný promo kód a sleva se uplatní.
Další podrobnosti najdeš v podmínkách a ujednáních.*
MD7VP9****

Fricoolinek

#2011
Jo, tohle jsem nedostal. Přitom ostatní generované maily od LEGA chodí bez problémů.

....ale tak asi furt lepší, než když to nedostane adolescentka po velice bujarém večírku ve společnosti nejednoho náruživého jinocha...

STARHAWK

Cize po Black Weekend pride Black Friday ? :)

Prislo mi do mailu: Biggest Black Friday sale ever – while stocks last*

Tak to som zvedavy na tie najvecsie zlavy. Ja uz Majista mam a dalsich 250e nepotrebujem minut na 20% zlavy.

Celkovo v nasich koncinach tato politika ciernych piatkov je uplne zdegenerovana - eshopy a ine obchody s tym uz bluznia snad od Oktobra s trapnimi zlavami 10%

ADD k zlavovemu kodu: Tiez nic nenachadzam v maily - ja som si prezieravo ten kod ulozil ako na mna to okno vyskocilo a dobre som spravil. Asi bude treba zavolat na zakaznicky servis a postazovat sa, ze to nechodi do mailu.

salamio

Jenom shrnutí
  • V pátek večer se mi podařilo vygenerovat slevový kód na Pac-Mana.
  • Kód mi do mailu přišel, ale v podobných situacích si vždy udělám otisk obrazovky, kdyby byl s maily problém (doporučuji).
  • Trpím nespavostí, tak se mi ho v sobotu ve tři ráno podařilo i objednat
  • V neděli večer mi za nákup připsali body a vygeneroval jsem si kupón na walkmana.
  • Kupón přišel i mailem, kde se píše, že platí 60 dní. Chci si jej přihodit teď o víkendu k něčemu zajímavému, tak snad to půjde.

MLT

Citace od: STARHAWK kdy 21.11.2023, 09:57:49Cize po Black Weekend pride Black Friday ? :)

Prislo mi do mailu: Biggest Black Friday sale ever – while stocks last*

Tak to som zvedavy na tie najvecsie zlavy. Ja uz Majista mam a dalsich 250e nepotrebujem minut na 20% zlavy.



Jsem si na tebe vzpomněl, když už několik dnů vidím to jejich heslo "Ušetři na vybraných sadách s našimi historicky největšími slevami na Černý pátek až do vyprodání zásob*"

Jaké pak slevy nastaví :-) Odhaduji, že 20% asi ano, možná na něco i 30% ale toť vše :-)

Frco

U nas naozaj Black Friday viacmenej neexistuje. Obchody nemaju dovod davat vysoke zlavy, predaju to aj tak. Uznavam ale, ze to je trapne a keby som mal eshop a spravil by som velku reklamu ze "black friday, zlavy az do 15%", tak asi by som sa tak trochu hanbil  :D

To naozaj funguje len v USA a v niektorych zapadnych krajinach a aj tam treba poriadne hladat. Zas naco by nejaky Amazon daval 70% zlavy na lego, ked vedia, ze predaju aj bez zlavy. Teraz je uz tolko resellerov vsade na svete, ze by tym sli proti sebe. Neviem si predstavit ze by som bol zamestnanec, vedel by som vopred o danej zlave a nechal by som to kupit normalnym ludom a nie sam pre seba cez nejakych nastrcenych kamaratov/rodiny. No way!  :D

Matthes_CS

Zajímavost z Pick a brick:
18. října jsem si všiml, že naskladnily kovové osičky na vlaková dvojkolí (4298979) za 36,77 Kč. Tak jsem si jich pár objednal.
Od dalšího dne se změnila cena na 91,98 Kč, za kterou jsou osičky dostupné i teď.
Včera mi osičky přišly, ale jeden kus nebyla jedna osička, ale papírová krabička, ve které byly dvě (i položka v účtence je prepack with 2 axles).
Takže inzerovaná osička na PaB jsou ve skutečnosti dvě.

salamio

Tvl, žádné dvojité/trojité body na Black Friday, jen slevy, i když občas zajímavé, a GWP. To možná oželím taxík k Veži Avengerů a počkám si na dvojité body.

Idaho

Citace od: salamio kdy 24.11.2023, 08:53:40Tvl, žádné dvojité/trojité body na Black Friday, jen slevy, i když občas zajímavé, a GWP. To možná oželím taxík k Veži Avengerů a počkám si na dvojité body.
Zajímavý je slevový kupón na 125 Kč za 187 bodů s limitem 3 kupónů za tuto cenu. Jdou dát do jedné objednávky všechny 3. V kombinaci se sety se slevou 40% tak lze získat zajímavý výsledek.

Anatyt

Citace od: salamio kdy 24.11.2023, 08:53:40Tvl, žádné dvojité/trojité body na Black Friday, jen slevy, i když občas zajímavé, a GWP. To možná oželím taxík k Veži Avengerů a počkám si na dvojité body.

Keby boli 2x body, tak nadávaš že sú 2x body a žiadne zľavy. >:D Za mňa sú zľavy lepšie ako 2x body.

STARHAWK

Citace od: Idaho kdy 24.11.2023, 09:44:17
Citace od: salamio kdy 24.11.2023, 08:53:40Tvl, žádné dvojité/trojité body na Black Friday, jen slevy, i když občas zajímavé, a GWP. To možná oželím taxík k Veži Avengerů a počkám si na dvojité body.
Zajímavý je slevový kupón na 125 Kč za 187 bodů s limitem 3 kupónů za tuto cenu. Jdou dát do jedné objednávky všechny 3. V kombinaci se sety se slevou 40% tak lze získat zajímavý výsledek.

:) vypredane

aspon nebudem mat nutkanie nieco kupovat

STARHAWK

tak vidim ze priekupnici tentokrat asi zauradovali, zaujimavejsie sety zo SW su prec a prec je aj 5e kupon za par bodov

aspon usetrim a nenavlacim dalsie krabice do domu

Niekto zhanal napr ten Boba Fettov palac zo SW a asi ma smolu bohuzial, to uz je fuc a pritom to bol relativne leziak, tak ale ked priekupnici potrbuju niekolko objednavok na x ks Majisto, tak aj taky set je dobry ak bol v nejakej 40% zlave

Poco

Absolutely pathetic.

Odporúčam pozrieť aké sety majú v zľavách v USA a porovnať s európskymi. S tým 5 EUR kupónom som nemal pred pár minútami žiadny problém (AT).

ditetemnaporad

#2023
Citace od: Poco kdy 24.11.2023, 11:31:21Absolutely pathetic.

Odporúčam pozrieť aké sety majú v zľavách v USA a porovnať s európskymi. S tým 5 EUR kupónom som nemal pred pár minútami žiadny problém (AT).

Jak zde již bylo zmiňováno mnohokrát, Amerika je zcela jiný trh (do Číny zase přišli s ucelenou řadou Nového roku), co se konkurence týče. Tam se zkrátka musí podbízet. No, a tady jim z obchodních analýz evidentně vyplývá, že nemusí :) S tím asi nic neuděláme, kromě toho, že žádné LEGO nějaký čas nebudeme kupovat.

Mě spíš mrzí to, že na stránkách byly zavádějící odkazy na "Technic o Černém pátku" nebo "Ninjago o Černém pátku" a pak vlastně snad ani jeden ze zobrazených setů ve slevě.

Alespoň heslo "Největší slevy v naší historii" tentokrát není tak zavádějící jako "Slevy na naše nejoblíbenější produkty" na plyšáky, klíčenky a DOTS z minulých kampaní.

ditetemnaporad

Citace od: salamio kdy 24.11.2023, 08:53:40Tvl, žádné dvojité/trojité body na Black Friday, jen slevy, i když občas zajímavé, a GWP. To možná oželím taxík k Veži Avengerů a počkám si na dvojité body.

Dvojité body v době, kdy jsou aktivní kupóny na slevu, nedávají smysl. V extrémním případě by to znamenalo, že si koupím něco, co se slevou bude za 0 Kč a tím pádem dostanu 2x 0 bodů :)

Akce dvojitých bodů byla před týdnem a pro mě osobně to byla lepší doba pro nákup.

Borekity

Black Friday na Legu byl pro mě velké zklamání. Čekal jsem slevy na Technic a nakonec je jen na to žluté letadlo, které se mi vůbec nelíbí. Zajímavější slevy jsou na Alze nebo na Amazon.de než na Lego shopu.

Idaho

Citace od: ditetemnaporad kdy 24.11.2023, 11:51:30Jak zde již bylo zmiňováno mnohokrát, Amerika je zcela jiný trh (do Číny zase přišli s ucelenou řadou Nového roku), co se konkurence týče. Tam se zkrátka musí podbízet. No, a tady jim z obchodních analýz evidentně vyplývá, že nemusí :) S tím asi nic neuděláme, kromě toho, že žádné LEGO nějaký čas nebudeme kupovat.

Mě spíš mrzí to, že na stránkách byly zavádějící odkazy na "Technic o Černém pátku" nebo "Ninjago o Černém pátku" a pak vlastně snad ani jeden ze zobrazených setů ve slevě.

Alespoň heslo "Největší slevy v naší historii" tentokrát není tak zavádějící jako "Slevy na naše nejoblíbenější produkty" na plyšáky, klíčenky a DOTS z minulých kampaní.
Co zamrzí je určitě Hrad Lvího rytíře, Město lampionů, Průvod na Lunární nový rok (ale tam je sleva z původní ceny asi o 700 Kč vyšší), Technics Batmobil, Brickheadz se slevou povětšinou 30-40% a sem tam něco menšího. Také jsou ty ceny bez lokální daně, takže podle oblasti i 10% navíc.

Překvapivě jsem našel i levnější kousek u nás - Galaktická loď Monkie Kida.

Frco

Klasika, vypredal sa zľavový kód  :D  :D  :D

MLT

Tak si opět přidám, že jsem nakupoval na ALZE.

Dnes 2 balíky z minulého víkendu - krabice nepoškozené, avšak vnitřní zboží ze 75% zmačkané, potrhané... hrůza.

A toto řeším za poslední 2 měsíce u všech zásilek z jejich shopu.

Jsem si myslel, že si tam doplním sbírku o končící sety ve 100% stavu a bohužel.

Teď strávím další půlhodinu psaním reklamace, focením atd. No a pak to budu muset zabalit a dovést na sběrné místo.

Fakt tleskám, čím dál tím lépe  >:(

ditetemnaporad

Citace od: MLT kdy 24.11.2023, 18:11:25Tak si opět přidám, že jsem nakupoval na ALZE.
Dnes 2 balíky z minulého víkendu - krabice nepoškozené, avšak vnitřní zboží ze 75% zmačkané, potrhané... hrůza.

Samozřejmě se najdou výjimky, ale na Alze kupovat víceméně jenom to, u čeho by člověku nevadilo, že to přijde třeba i v pytlíku od svačiny. Vše ostatní je jenom loterie, kdy spíše prohrajete. To jsem se naučil už před dvěma lety. A zákaznický servis? Reklamaci jsem chtěl v asi třech případech vyřešit výměnou zboží. Vždy ignorováno a vráceny peníze vůči zaslanému zboží. A pro masochisty doporučuji nákup po Vánocích. To bude Alza prodávat vratky a vydávat je za nové zboží.

Naopak mile mne překvapilo balení z CZC. Mall se také zlepšil, ale pokud je v zásilce více různorodých věcí, také se to často nepovede.

Idaho - tu 10305 jsem se chystal koupit, pokud by na na ofiku byl. Holt, někdy příště.

MLT

Asi špatně pochopeno (nebo napsáno).

Já ale nakupoval na lego shopu, a psal jsem, že mám pocit, jako bych nakupoval na ALZE  ;)


Citace od: ditetemnaporad kdy 24.11.2023, 18:35:13
Citace od: MLT kdy 24.11.2023, 18:11:25Tak si opět přidám, že jsem nakupoval na ALZE.
Dnes 2 balíky z minulého víkendu - krabice nepoškozené, avšak vnitřní zboží ze 75% zmačkané, potrhané... hrůza.

Samozřejmě se najdou výjimky, ale na Alze kupovat víceméně jenom to, u čeho by člověku nevadilo, že to přijde třeba i v pytlíku od svačiny. Vše ostatní je jenom loterie, kdy spíše prohrajete. To jsem se naučil už před dvěma lety. A zákaznický servis? Reklamaci jsem chtěl v asi třech případech vyřešit výměnou zboží. Vždy ignorováno a vráceny peníze vůči zaslanému zboží. A pro masochisty doporučuji nákup po Vánocích. To bude Alza prodávat vratky a vydávat je za nové zboží.

Naopak mile mne překvapilo balení z CZC. Mall se také zlepšil, ale pokud je v zásilce více různorodých věcí, také se to často nepovede.

Idaho - tu 10305 jsem se chystal koupit, pokud by na na ofiku byl. Holt, někdy příště.

ditetemnaporad

Citace od: MLT kdy 24.11.2023, 18:45:33Asi špatně pochopeno (nebo napsáno).
Já ale nakupoval na lego shopu, a psal jsem, že mám pocit, jako bych nakupoval na ALZE  ;)

I tak jsme se ale na Alze shodnuli :) Co se oficiálního shopu týče, také jsem tento BF reklamoval. Stejný případ s poškozením krabic uvnitř nepoškozené přepravky. Tedy nejspíše už tak zabaleno. Alespoň reklamaci vyřídí podle toho, co si člověk přeje.

MLT

Citace od: ditetemnaporad kdy 24.11.2023, 18:50:03
Citace od: MLT kdy 24.11.2023, 18:45:33Asi špatně pochopeno (nebo napsáno).
Já ale nakupoval na lego shopu, a psal jsem, že mám pocit, jako bych nakupoval na ALZE  ;)

I tak jsme se ale na Alze shodnuli :) Co se oficiálního shopu týče, také jsem tento BF reklamoval. Stejný případ s poškozením krabic uvnitř nepoškozené přepravky. Tedy nejspíše už tak zabaleno. Alespoň reklamaci vyřídí podle toho, co si člověk přeje.

Jen dárek - ten retro přehrávač, kterej je totálně zmasakrovanej - mi prý nevymění, žew je to dárek. Na moji reakci, že to nebyl dárek, ale že jsem si to kupoval za VIP body mi bylo sděleno, že s tím nic neudělají a připíšou mi body. Body byly připsány, ale jen 1000 a já to kupoval (tuším) za 2400 bodů, takže si i na tomto jejich slavném shopu dám zase pár měsíců pokoj s nakupováním.

STARHAWK

Citace od: Fricoolinek kdy 20.11.2023, 17:38:27Smazal jsem ho, protože jsem si předtím nevšiml, že se objevil v jedné malé tabulce.

Ale do e-mailu mi nic nepřišlo, SPAM koš jsem prohledával.

Jsem myslel, zda to třeba ještě není někde na webu po rozkliknutí profilu. Nezdá se.

Jako je fakt, že by bylo dost navyližprdel, kdyby kód byl navždy ztracen po jednom zavření jedné vyskakovací tabulky.

K tomuto tvojmu problemu som sa dnes pytal na Zakaznickej linke a dostal som dobru radu:

Ten kod vidis ulozeny aj v sekcii Insider / VIP sekcia (klik na tie modre tehlicky v praho hore) -> História bodov (zeleny basket kos) -> Uplatnene odmeny (pod Historia, 3 zalozka)

vidis tam v prostrednom stlpci Odmena aj info "Kod poukazu"

keby sa stalo, ze nepride mail, tam sa to da este dohladat.


mesje

Citace od: ditetemnaporad kdy 24.11.2023, 11:51:30Jak zde již bylo zmiňováno mnohokrát, Amerika je zcela jiný trh (do Číny zase přišli s ucelenou řadou Nového roku), co se konkurence týče. Tam se zkrátka musí podbízet. No, a tady jim z obchodních analýz evidentně vyplývá, že nemusí :) S tím asi nic neuděláme, kromě toho, že žádné LEGO nějaký čas nebudeme kupovat.


to chapem, ale:
1) ten rozdiel v pocte a najma kvalite zlavnenych setov bol priam astronomicky...
2) este aj australia mala viac setov v zlave, a to je trh na urovni 1 priemerneho europskeho statu...
3) aspon keby neklamali s "najvacsim vypredajom v historii", a potom ponuknu doslova odpad, plyšáky a dreveny nabytok... clovek sa navnadil ze to konecne bude mat nejaku uroven, najma ked leakli americke zoznamy, a potom je to cista hanba...
4) trapnosti typu zlavneny kupon a hentaky kod co treba prepisat ani nehovoriac...
Ich chyba... ked vie dat alza, amazon a rozni dalsi predajci ovela lepsie akcie, a tito zufalci nevedia ani RAZ za rok dat porovnatelne  akcie a k tomu pridat bonus sety, tak asi tie prachy im nechybaju alebo su len klasicky neschopni...

Poco

^ Presne toto. Úbohosť. Dnes to isté, naivne som si myslel, že možno... MOŽNO tam bude niečo zaujímavé. Liebherr Crawler Crane za 544. Interspar ho má za 479.

Fakt sa mi ťažko chápe, že ani 1x do roka nevedia vytiahnuť nič poriadne.

Anatyt

Citace od: Poco kdy 27.11.2023, 11:16:38Liebherr Crawler Crane za 544. Interspar ho má za 479.

Mne sa ťažko chápu niektoré argumenty (bez toho aby som chcel Lego hájiť). Interspar ho má za 479. Super! Novozélandský Kangoroo´s ho má v prepočte za 300 Eur. Botswanský Bombwana-Market v prepočte za 390 Eur. Ako fakt si ty z Badenu myslíš, že pre človeka z Detvy, alebo Ostravy sa oplatí cestovať do Intersparu?

Poco

#2037
Samozrejme máš pravdu, že do AT nikto kvôli tomu setu cestovať nebude. Tak ja ti ten argument trochu prepíšem, OK?

Na heureka.sk momentálne vidím 7 obchodov s cenou nižšou ako na shop.lego.com po tej ich slávnej zľave. A to je len Slovensko, som si istý, že by sa to dalo zohnať zo zahraničných shopov tiež.

Pointa je tá, že LEGO nevie raz do roka ponúknuť ani to, čo ponúkajú iné obchody niekoľkokrát do roka, ak nie celý rok.

Fricoolinek

Citace od: Frco kdy 24.11.2023, 14:13:12Klasika, vypredal sa zľavový kód  :D  :D  :D

Hloupý.  :o Než toto, tak bych spíš bral to, že by člověk si mohl koupit ve slevě jen ten jeden kupon a ne hned tři, ale "vyprodání" slevového kódu...  ;D

Anatyt

Citace od: Poco kdy 27.11.2023, 14:27:00Pointa je tá, že LEGO nevie raz do roka ponúknuť ani to, čo ponúkajú iné obchody niekoľkokrát do roka, ak nie celý rok.

A potrebuje to? Stačí sledovať ich výročné správy a odpoveď nájdeš sám. Lego medziročne zvyšuje zisky, tak asi to robí dobre. Ja tiež pozerám na cenu a ak je napr. MALL lacnejší (vrátane bonusov a bodov na Lego Shope), tak vezmem na MALL. Len nechápem to rozčulovanie sa, že na Black Friday, Cyber Monday nemajú ceny, aké by sa nám páčili. Tak je to ich problém - LEN a LEN my zákazníci rozhodujeme peňaženkami o osude Lega a nik iný. Zatial sme zjavne s ich cenami spokojní a Legu tržby rastú. Opakujem - nehájim Lego, len konštatujem fakty.