shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Pool

Citace od: Fricoolinek kdy 14.11.2023, 20:55:42Opravdu, to Atari se v tom LEGO shopu tímto dost vyjímá...

Opravdu co? Nechápu na co narážíš, mají tam teď stejnou cenu jako na heurece díky slevě a co s tím?

Fricoolinek

No, že "na Heurece" k tomu nebudou prezenty ani bodíky...

Anatyt

Inak to Atari je furt v zľave. Asi sa "dobre" predáva.

otaznik

Citace od: Fricoolinek kdy 15.11.2023, 12:13:36No, že "na Heurece" k tomu nebudou prezenty ani bodíky...
No tak honem, objednej si alespoň 3-4.

STARHAWK

Citace od: ditetemnaporad kdy 14.11.2023, 10:16:22
Citace od: STARHAWK kdy 14.11.2023, 09:34:37Moc tam toho teda nie je. A zase zbytocne kupovat veci co su teraz aj 25-30% zlave len kvoli setu co nakoniec aj tak zaplatim...

STARHAWK, ty si ten VIP víkend beztak představuješ jako LEGO klip. Byla někdy v minulosti sleva 50+% na oficiálním obchodě? Já se nepamatuji. Nyní můžeš ve slevě získat některé stavebnice, které budou vyřazeny, 2x věrnostní body a k tomu několik dárků zdarma. Ale ano, kdo čekal 75% slevu a k tomu proplacenou cestu do LEGO House, tak ten musí být zklamaný.

Kde pisem, ze ocakavam 50-75% zlavy ?
Mimochodom boli aj 40% na ofiko shope, ale len na blbosti vecsinou.

20-30% zlavy mohli ale dat na sirsi sortiment.

Minule sme dostali Forestmanov za 150e nakupu a ten set je lepsi ako Majisto. To som dokonca spravil 2 nakupy.
Aktualne sa snazim kupovat uz len veci co sam chcem otvorit a nie ze do zasoby a na buduci predaj.

Este aj ten blby PaB chcu ukoncit (predaj niektorych suciastok) tesne pred tym datumom BrickFriday.

Aktualne sa v Tesco zbieraju body na 20% (robim bezny nakup a zu mam 10% zlavu a poku nalepiek na 20%) zlavu a bude to pravdepodobne kombinovatelne s ininy zlavami - takze ked nahodia 30% zlavy tak sa to bude blizit 50% zlekovej uspore a to ti este daju 1% cashback navyse.

Colonel32

Citace od: STARHAWK kdy 15.11.2023, 21:44:41Este aj ten blby PaB chcu ukoncit (predaj niektorych suciastok) tesne pred tym datumom BrickFriday.

Tato informace pochází odkud?

Fricoolinek

No a co tedy vopičky?  ??? Na českých e-shopech to, zdá se, není, v běžné distribuční síti a na LEGO-shop to i vychází celkem slušně s "hrubou" vahou (tj. včetně nezanedbatelně těžké škatule a návodových "bychlí"). Třeba 80044 Úkryt týmu Monkie Kida má 1,11 Kč/g a to má 6 minifigů.... Otázkou je, zda Evropan přijde těmto pitoresktním kvazi-orientálním motivům této řady na chuť...

https://www.lego.com/cs-cz/themes/monkie-kid

STARHAWK

Citace od: Colonel32 kdy 15.11.2023, 22:35:45
Citace od: STARHAWK kdy 15.11.2023, 21:44:41Este aj ten blby PaB chcu ukoncit (predaj niektorych suciastok) tesne pred tym datumom BrickFriday.

Tato informace pochází odkud?

Tuna:
https://www.newelementary.com/p/lego-pick-brick-retiring-parts.html

podla clanku 17. novembra to daju prec a Brick Friday zacina 18teho

Idaho

Citace od: STARHAWK kdy 15.11.2023, 23:49:59Tuna:
https://www.newelementary.com/p/lego-pick-brick-retiring-parts.html

podla clanku 17. novembra to daju prec a Brick Friday zacina 18teho
Zde je list těch kostek na Rebrickable
https://rebrickable.com/users/TobyMac/lists/53125/?page=1&_=1699692322095#parts

týká se to zejména kostek, které byly pouze v aktuálně vyřazovaných setech. Nemálo z vyřazovaných kostek byla pouze v 1 až 2 setech.

Fricoolinek

Citace od: ditetemnaporad kdy 14.11.2023, 12:19:43- jsi purista a nikde jinde než v ofiku nenakupuješ



To fakt exsituje? Chápal bych, kdyby třeba si někdo chtěl v malém tradičním knihkupectví na rohu koupit knížku, i když ví, že jinde bude o 20% levněji, ale totok?

Pool

Citace od: Fricoolinek kdy 16.11.2023, 13:14:10
Citace od: ditetemnaporad kdy 14.11.2023, 12:19:43- jsi purista a nikde jinde než v ofiku nenakupuješ
To fakt exsituje? Chápal bych, kdyby třeba si někdo chtěl v malém tradičním knihkupectví na rohu koupit knížku, i když ví, že jinde bude o 20% levněji, ale totok?

Frico prosím tě, v jakém ty to žiješ světě? Není to můj případ, ale lidé co mají od stovek miliónů na účtu určitě neřeší, jestli nakopou set za 10k na ofiko shopu nebo za 9k na heurece. Pro tyto lidi je už jen to vyhledávání nejvýhodnější nabídky jedna velká ztráta času, tak pak nakupují zásadně jen na ofiko shopu a nikde jinde. To snad prostě dá rozum ;D .

Fricoolinek

Jasně, no. Spíše jsem to myslel tak, že by toto razili jedinci z řad, pro které pořád je 1000 Kč (50 USD/EUR) ne zcela banální částka a stejně se o ní nákupem na LEGO shopu připraví, protože jsou třeba přesvědčeni o správnosti takto podpořit svého oblíbeného producenta. Přestože se (již dávno  ;)  ) nejedná o rodinnou hračkářskou dílničku, ale ohromného molocha s gigantickými obraty.

mesje

Citace od: STARHAWK kdy 15.11.2023, 21:44:41Kde pisem, ze ocakavam 50-75% zlavy ?
Mimochodom boli aj 40% na ofiko shope, ale len na blbosti vecsinou.

20-30% zlavy mohli ale dat na sirsi sortiment.

Minule sme dostali Forestmanov za 150e nakupu a ten set je lepsi ako Majisto. To som dokonca spravil 2 nakupy.
Aktualne sa snazim kupovat uz len veci co sam chcem otvorit a nie ze do zasoby a na buduci predaj.

Este aj ten blby PaB chcu ukoncit (predaj niektorych suciastok) tesne pred tym datumom BrickFriday.

Aktualne sa v Tesco zbieraju body na 20% (robim bezny nakup a zu mam 10% zlavu a poku nalepiek na 20%) zlavu a bude to pravdepodobne kombinovatelne s ininy zlavami - takze ked nahodia 30% zlavy tak sa to bude blizit 50% zlekovej uspore a to ti este daju 1% cashback navyse.

ak si zratas vsetky zlavy (20%, dvojite body) a 2 bonusy, tak sa dostanes pri vybranych setoch na 50% - treba samozrejme nakupit za presne 250e, aby boli 2 bonusy, a tie predat. takisto sa to da vyuzit len na solo nakup pre seba, nie viac kusov, kedze asi bude limit zlavoveho voucheru na 1 objednavku.
jasne ak chcem vela setov na kseft, tak su lepsie obchody, ale ak cisto pre seba, tak je to na pomery lego store slusna ponuka, aku si niekolko rokov nepamatam...
co sa tyka Tesca, sice moze prist znovu ku kumulacii zliav, lenze tam maju tak zufaly sortiment, ze sa naposledy oplatilo kupit snad len speed champions... akurat teraz pridali 1 vacsie technics a HP, ale inak cista bieda... ziadne jurassic, ziadne vacsie sety, o exkluzivoch ani nehovoriac...

salamio

Zkoušel někdo dnes slevu na vybrané stavebnice?




Stane se ale akorát tohle, tak snad aspoň zítra to bude fungovat...


Robbed

Jo, je to momentálně rozbitý, nejde ani vybrat ta klasická sleva při nákupu s VIP body.

MLT

Citace od: Robbed kdy 17.11.2023, 14:19:17Jo, je to momentálně rozbitý, nejde ani vybrat ta klasická sleva při nákupu s VIP body.

Si vzpomínám, že loni všechny slevy byly obratem vyprodány.... na mne se ani nedostalo.

Mám pocit, aby situace nebyla letos podobná.... vůbec jim nepojede e-shop :-) by mně to ani nepřekvapilo.

salamio


MLT

Citace od: salamio kdy 17.11.2023, 15:04:23@MLT nestraš, tvl  :(

Já nestraším, to jsou letité zkušenosti s jejich šopem :-)

mesje

Tak som tie zľavy asi prechvalil...
Nielenže treba deň vopred vybrať voucher, aby sa človeku ušlo zo zľavnených setov, ale ešte im padne na dlhé hodiny stránka...
Takže keď zrátam zabitý čas s naháňaním voucheru a potom este bojovať po polnoci znovu aby sa mi ušlo z pár setov, tak sa to už prestáva oplacat...
To fakt nevedia spraviť jednoduché zľavy bez toho, aby človek musel riešiť voucheri, vip body, kupóny a insiders ucty? Najmä keď sú chronicky neschopní normálne tu stránku prevadzkovat?

salamio

#1999
@mesje stejně to furt nefunguje, tak je to úplně jedno. Vypadá to, že by si v TLG zasloužili lepší IT – nejdřív Bricklink, teď tohle...

IMG_4949.jpeg

MLT

Citace od: mesje kdy 17.11.2023, 18:42:32Najmä keď sú chronicky neschopní normálne tu stránku prevadzkovat?

Jak dlouho tu o tom diskutujeme ?? 5 nebo 7 nebo už i více let ?
Já to absolutně nechápu, jak takový nadnárodní gigant není schopen provozovat, respektive normálně zprovoznit triviální e-shop. To je nad moje chápání.

Jinak co se týče k aktuálnímu vývoji na jejich webu, tak aktuálně nefunguje téměř vůbec nic... nenajíždí ani kategorie, vlastně nic.

BLACK FRIDAY (black out) jak vyšitej, jen o týden dříve :-) :-)

mesje

Tiež mi to hlava neberie...
A keď to roky nefunguje, tak spravím co najjednoduchsi systém, aby sa nemalo co kaziť, a nie experimenty s kuponmi. Bežný človek tam nema šancu nakúpiť v akcii, je to už ako jadrová fyzika. Koho by napadlo, že žľavu dostane s nejakým kupónom a koľko predstavujú VIP body, a ze ich vie využiť až v ďalšom nákupe?

Colonel32

#2002
Twl nalákaj nás na to že musíme udělat nákup za 6600 aby byl Majisto´s workshop, pro členy insiders že budou některé sety ve slevě, sleva jen na promokód a limit jeden promokód na jeden nákup... a na těch 6600 se to má poskládat jak?

Colonel32

on nejde kombinovat promokód na slevu ani s promokódem za nákup odměny za body? BOŽE!

Robbed

#2004
Mně nešlo kombinovat více těch speciálnách slev za sety.

Jedna sleva na set a k tomu voucher kombinovat šly.

Ale jo je to trochu zrada...

mesje

Toto je suverénne najhorsi eshop na svete s odstupom 3 galaxi...
1. Celý deň padá web na vouchery.
2. Potom človek zisti, ze na bonusy potrebuje súčet cien setov po zľave.
3. Nejde kombinovať zľavy na viac setov, hoci v popise píšu ze ide.
4. Potom sa minú vouchery, resp hlási ze naskladnuju nove.
5. Priebežne padá cely web.
6. Ak niekto prejde celou torturou, tak sa zasekne platba.
Vo výsledku x hodín zabitých, čo robí akciu absolútne neprofitabilnou...
Preboha TLG prestaň sa uz púšťať do veci, ktoré absolútne nezvladas... bud jednoduchý systém bez kupónov a nezmyslov, len zlavy, alebo nech sa úplne na to vykašlu, lebo len znechutia a odradia aj posledných zákazníkov...

MLT

100% souhlas

už se těším na BLACK FRIDAY :-) a jejich "ohromné" slevy ve výši 20% možná ???

A jak to bude přecpané, čekání ve frontě, padání atd.

Skutečně neznám horší eshop než tento jejich, a i to balení setů poslední 2 roky stojí za prd.... špatné krabice, ta jejich BIO lepenka která neudrží ani krabice zabalené....

Jsem někdy září/říjen dělal 3-4 objednávky a vše jsem reklamoval a posílal zpět.
Ano, je to chyba přepravce, ale když se mu začnou bortit 3 krabice když je dá na sebe, jak to má asi vozit, že ???

Citace od: mesje kdy 18.11.2023, 00:50:31Toto je suverénne najhorsi eshop na svete s odstupom 3 galaxi...
1. Celý deň padá web na vouchery.
2. Potom človek zisti, ze na bonusy potrebuje súčet cien setov po zľave.
3. Nejde kombinovať zľavy na viac setov, hoci v popise píšu ze ide.
4. Potom sa minú vouchery, resp hlási ze naskladnuju nove.
5. Priebežne padá cely web.
6. Ak niekto prejde celou torturou, tak sa zasekne platba.
Vo výsledku x hodín zabitých, čo robí akciu absolútne neprofitabilnou...
Preboha TLG prestaň sa uz púšťať do veci, ktoré absolútne nezvladas... bud jednoduchý systém bez kupónov a nezmyslov, len zlavy, alebo nech sa úplne na to vykašlu, lebo len znechutia a odradia aj posledných zákazníkov...

STARHAWK

Citace od: mesje kdy 18.11.2023, 00:50:31Toto je suverénne najhorsi eshop na svete s odstupom 3 galaxi...
1. Celý deň padá web na vouchery.
2. Potom človek zisti, ze na bonusy potrebuje súčet cien setov po zľave.
3. Nejde kombinovať zľavy na viac setov, hoci v popise píšu ze ide.
4. Potom sa minú vouchery, resp hlási ze naskladnuju nove.
5. Priebežne padá cely web.
6. Ak niekto prejde celou torturou, tak sa zasekne platba.
Vo výsledku x hodín zabitých, čo robí akciu absolútne neprofitabilnou...
Preboha TLG prestaň sa uz púšťať do veci, ktoré absolútne nezvladas... bud jednoduchý systém bez kupónov a nezmyslov, len zlavy, alebo nech sa úplne na to vykašlu, lebo len znechutia a odradia aj posledných zákazníkov...

no vidis

ja som vstal cca 8:00 a pozrel ci tam este nieco je, odklikol si voucher na kovacnu

podom som nic nerobil, a az okolo 12tej som si za to sadol - naklikal do PaB veci co chcel kamos aby som mu objednal
po hodine som dokoncil PaB objednavku jeho aj mojich veci
uplatnil voucher a zaplatil cca 270e za celkovu objednavku

tentokrat mi ten promoset nejak extra zili netrhal, tak som sa netrapil s objednavkou tesne po polnoci a celu tu torturu co opisujes som vynechal

Colonel32

#2008
Měl by na tebe vyskočit ten kód v okně a současně přijít do mailu.

To potvrzování je na 3 kroky. Seš si jistej že si udělal všechny?

EDIT: příspěvek byl smazán autorem protože se problém vyřešil nebo moderátorem proto, že obsahoval nadávky?

Fricoolinek

Smazal jsem ho, protože jsem si předtím nevšiml, že se objevil v jedné malé tabulce.

Ale do e-mailu mi nic nepřišlo, SPAM koš jsem prohledával.

Jsem myslel, zda to třeba ještě není někde na webu po rozkliknutí profilu. Nezdá se.

Jako je fakt, že by bylo dost navyližprdel, kdyby kód byl navždy ztracen po jednom zavření jedné vyskakovací tabulky.