shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

STARHAWK

mne to asi po pol hodine nejak zacalo fungovat, kos blbo ukazoval (viac poloziek s predoslych pokusov pridavat veci) ale na objednavke bol spravny pocet kusov

Dokonca mi zobralo aj 3 kupony, co som myslel ze nie je mozne, ale asi to uz opravili a mozete mat aj viacero.

Colonel32

https://www.lego.com/cs-cz/categories/last-chance-to-buy

v kategorii "bude brzy vyřazeno" je přes 300 setů, to je nějaká chyba?

Colonel32


Noob

Na stránce lego-offers promotions nepíší nic o čarodějnici, k 2x VIP bodum, Strašidelný pirátský ostrov (40597) a VIP doplňky – Halloweenská legrace (40608)
dávají ještě i Mystická čarodějnice (40562) (ta byla tuším už vloni)

Fricoolinek

Čarodějnice někam odlétla.  :o


...nebo byla upálena inkvizicí.

Anatyt

Inak, čo znamená kategória Exkluzívne na Lego Shope? Sú to všetko veci na predaj ktorých má právo len Lego Shop? Lebo veď niektoré nájdeme aj v iných shopoch (napr. Alza, Mall, atď.), nie? Alebo ako to je?

starbuilder

Citace od: Anatyt kdy 13.10.2023, 13:17:33Inak, čo znamená kategória Exkluzívne na Lego Shope? Sú to všetko veci na predaj ktorých má právo len Lego Shop? Lebo veď niektoré nájdeme aj v iných shopoch (napr. Alza, Mall, atď.), nie? Alebo ako to je?

Mnoho z těch setů v této kategorii prodává první tři měsíce od vydání pouze LEGO a následně po uplynutí této doby to dají k dispozici i některým vybraným prodejcům. Na druhou stranu mnoho z těch setů, které jsou v této kategorii jsou výhradně exkluzivní pro LEGO a nikde jinde se nedají sehnat, respektive dají, ale ten prodejce to stejně musel koupit od LEGO a jeho cena bude při nejlepším podobná jako doporučená.

starbuilder

Citace od: Fricoolinek kdy 12.10.2023, 05:38:30Čarodějnice někam odlétla.  :o


...nebo byla upálena inkvizicí.
Čarodějnice má technické problémy a nedaří se ji vlétnout do košíku, ale je zdarma k nákupům nad 3399 Kč a když zavoláte na podporu, tak vám ji tam přihodí.

Anatyt

Na Lego Shope teraz ponúkajú za body toto. Celkom vtipné. ;D


Daniel

Dělal jsem 3 objednávky (jak byly 2x VIP) a teď mi přišel mail, že mi za dvě objednávky vracejí peníze zpět. Na svém účtu na LEGO.com mám ve stavu objednávky uvedeno pouze:
"Objednávka odeslána, vrácení zboží zpracováno"
Tuší někdo proč?

MLT

Citace od: Daniel kdy 24.10.2023, 08:25:55Dělal jsem 3 objednávky (jak byly 2x VIP) a teď mi přišel mail, že mi za dvě objednávky vracejí peníze zpět. Na svém účtu na LEGO.com mám ve stavu objednávky uvedeno pouze:
"Objednávka odeslána, vrácení zboží zpracováno"
Tuší někdo proč?

Měl jsem loni stejný problém.... DPD mne nezastihlo, ani žádné oznámení, balík tehdy uložili někde na výdejním místě cca  50 km od mého bydliště (toto vše jsem zjistil až dodatečně). A pak mi vrátili peníze s tím, že se jim zboží vrátilo.

Anatyt

Toto je dôsledok absolútne amatérskych kurérskych služieb! Požiadaj Lego aby ti to odoslali znova, myslím že nebude problém, v tomto sú celkom ústretoví.

Daniel

Citace od: Anatyt kdy 24.10.2023, 12:22:49Požiadaj Lego aby ti to odoslali znova, myslím že nebude problém, v tomto sú celkom ústretoví.
OK, díky. Psal jsem jim, tak uvidíme, co odpoví.

tomas.

Mně se to také stalo. Sety už poslat nemohli, protože je neměli.
Prý cokoliv se vrátí, tak balík se rozbalí a sety jdou opět do prodeje. Měl jsem tam nějaký set za body a další sety byly ve slevě, ale mezitím se vyprodaly.
Body za nedodaný VIP set vrátili.

Pool

Fungování DPD je mi záhadnou, co si budeme povídat. Někdy mi od nich přijde odpoledne/večer v den před doručováním email, že zítra to dovezou a mohu si změnit to doručení na jejich webu. Někdy mi to zase od nich přijde ve formě SMSky, a někdy bohužel taky vůbec nepřijde. Občas to pošlou až v den doručování, jednou mi dokonce přišlo, že od 9-10 budou doručovat a SMSku poslali v 9:30 ;D . Jediné štěstí je, že v Praze jsou řidiči líní hledat zvonky, tak jak dorazí, vždy volají na mobil. Takže i když člověk není doma se to dozví a může si to nechat uložit na tom výdejním místě. Zlaté PPL, tam jsem tyhle problémy nikdy neměl a navíc PPL mi nikdy ani jednu zásilku nepoškodilo, což nemohu říci o DPD :( .

otaznik

Citace od: Pool kdy 24.10.2023, 14:51:40Fungování DPD je mi záhadnou, co si budeme povídat. Někdy mi od nich přijde odpoledne/večer v den před doručováním email, že zítra to dovezou a mohu si změnit to doručení na jejich webu. Někdy mi to zase od nich přijde ve formě SMSky, a někdy bohužel taky vůbec nepřijde. Občas to pošlou až v den doručování, jednou mi dokonce přišlo, že od 9-10 budou doručovat a SMSku poslali v 9:30 ;D . Jediné štěstí je, že v Praze jsou řidiči líní hledat zvonky, tak jak dorazí, vždy volají na mobil. Takže i když člověk není doma se to dozví a může si to nechat uložit na tom výdejním místě. Zlaté PPL, tam jsem tyhle problémy nikdy neměl a navíc PPL mi nikdy ani jednu zásilku nepoškodilo, což nemohu říci o DPD :( .
Myslím, že je to hlavně o lidech, ne o konkrétní společnosti. U nás v Kralupech je DPD docela v pohodě, GLS a PPL, jak kdy, WeDo také docela jde.

Pool

Citace od: otaznik kdy 24.10.2023, 19:52:28Myslím, že je to hlavně o lidech, ne o konkrétní společnosti. U nás v Kralupech je DPD docela v pohodě, GLS a PPL, jak kdy, WeDo také docela jde.

Tak o tom žádná samozřejmě, to bylo, je a i bude. Narazit na špatného řidiče můžeš u jakékoli této přepravní společnosti, s tím nic nenaděláš :-\ . Ale psal o nastavení pravidel v té společnosti, jestli tam nějaké mají, tak evidentně jim to nefunguje. U PPL mne vždy informovali stejným způsobem, nikdy se mi nestalo, že by mne neinformovali předem či informovali nějak odlišně. 

otaznik

Citace od: Pool kdy 24.10.2023, 20:11:50Tak o tom žádná samozřejmě, to bylo, je a i bude. Narazit na špatného řidiče můžeš u jakékoli této přepravní společnosti, s tím nic nenaděláš :-\ . Ale psal o nastavení pravidel v té společnosti, jestli tam nějaké mají, tak evidentně jim to nefunguje. U PPL mne vždy informovali stejným způsobem, nikdy se mi nestalo, že by mne neinformovali předem či informovali nějak odlišně. 
Jasně, já to také tak myslel. DPD (a většinou i GLS a PPL) mi vždy napíše den předem, že dorazí (rozmezí 2 hodin).

MLT

Už druhý den se nemohu dostat do kategorie ICONS, máme stejný problém ???

Když dám konkrétní set, ten mi najede. Ale když se chci prokliknout do celé kategorie, nic.




Colonel32


Colonel32


Fricoolinek

Tak jsem vzal to Atari. Snad to bude mít nějaký potenciál. Stejně jako pokojík GG. Plus doplňky a bodíky.

ditetemnaporad

LEGO Insiders 2023 Black Friday

Informace o všech doprovodných akcích letošního VIP Black Friday.

STARHAWK

Citace od: ditetemnaporad kdy 14.11.2023, 09:00:33LEGO Insiders 2023 Black Friday

Informace o všech doprovodných akcích letošního VIP Black Friday.

Moc tam toho teda nie je. A zase zbytocne kupovat veci co su teraz aj 25-30% zlave len kvoli setu co nakoniec aj tak zaplatim...

ditetemnaporad

Citace od: STARHAWK kdy 14.11.2023, 09:34:37Moc tam toho teda nie je. A zase zbytocne kupovat veci co su teraz aj 25-30% zlave len kvoli setu co nakoniec aj tak zaplatim...

STARHAWK, ty si ten VIP víkend beztak představuješ jako LEGO klip. Byla někdy v minulosti sleva 50+% na oficiálním obchodě? Já se nepamatuji. Nyní můžeš ve slevě získat některé stavebnice, které budou vyřazeny, 2x věrnostní body a k tomu několik dárků zdarma. Ale ano, kdo čekal 75% slevu a k tomu proplacenou cestu do LEGO House, tak ten musí být zklamaný.

Noob

Na Vánoce mám v merku sety Tichá zahrada a Miniaturní rostliny. Teď je to s Galileem a vánočními doplňky. Čekal jsem na insiders víkend, že bude něco třeba zajímavého. Ve výsledku bude sleva 500,- na Tichou zahradu, ale cenově objednávka nedosáhne na žádné extras (Majisto za raketu a stánek taky hodně vysoko..).
Takže buď teď s Galileem za 500 nebo pak z nějaké Alzy za lepší cenu bez něčeho navíc.
Uniká mi něco, nebo se oficiální lego shop vyplatí jen pro sady, které se nedají sehnat v jiných obchodech?

ditetemnaporad

Citace od: Noob kdy 14.11.2023, 11:58:31Uniká mi něco, nebo se oficiální lego shop vyplatí jen pro sady, které se nedají sehnat v jiných obchodech?

Dle mého se na oficiálním shopu nakupovat obecně nevyplatí. Jsou ale výjimky:

 - nákup exkluzivek, čínských novoročních setů a Brickheadz. Ale i tak vždy, když je nějaký pěkný GWP.
 - střádání věrnostních bodů na nějakou odměnu za tyto body. Vždy ale nákupy v souladu s ostatními výjimkami.
 - sháníš-li konkrétní GWP a nechceš hledat na inzerci. Zároveň nesmí mít vysokou minimální hodnotu nákupu (cca 3500+).
 - je 2x věrnostní body akce, GWP akce, slevová akce, nebo nejlépe vše dohromady
 - je povánoční výprodej a k tomu nějaká akce
 - víš přesně co chceš, neřešíš peníze, jde ti o kvalitu krabic a nechceš marnit čas
 - potřebuješ mít vše jako jeden z prvních - předobjednávky
 - jsi purista a nikde jinde než v ofiku nenakupuješ

Vhodná konstelace je tak 5x do roku (May the 4th be with You, Black Friday, Vánoce, GWP akce).

otaznik

#1977
Nevyplatí se to skoro nikdy, většinou se dá set koupit jinde levněji a nějaká limitovka nebo GWP nakoupit přinejhorším na BL nebo jinde (v součtu to pak většinou i tak vyjde levněji než na lego.com). Ale i tak občas neodolám a bohužel naplním bod:
 - potřebuješ mít vše jako jeden z prvních

Čekám takhle na 21344 - Orient Express.

Pool

Jo, jo, většinou je ten GWP výhodnější koupit z druhé ruky, že to vyjde výhodněji než kupovat nějaký set za plnou senu. Ale dříve bývaly často dobré slevy na vyřazované sety, ale to už teď bývá minimálně. Nicméně v tom výčtu vám vypadl nákup z Pick a Brick, nová zvířata a figurky tam bývají většinou nejvýhodněji.


Fricoolinek