Stavění a hry pro všechny

Založil Hardegon, 13.07.2023, 09:37:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Od výstav jsem si dal letos pauzu, ale naopak přibylo různých akcí, kde jsem mohl předvést nějaké hry a aktivity s legem nebo jen dopřát (převážně) dětem možnost prohrábnout se hromadou kostek a zkusit z nich něco postavit.
Asi není od věci sem dát nějaký stručný report.

Všechny tyhle akce jsou nevýdělečné a jen tak pro radost. Mojí i účastníků.

Hardegon

V květnu mě oslovila skupina dětí s domácím vzděláváním. Jednou týdně se potkávají na společné aktivity a jednou z nich byla tedy i malá LEGO dílnička.

Hardegon

Na den dětí se herna, kde normálně vedu LEGO kroužky, proměnila na 3 hodiny ve stanoviště dětské zábavné stezky na plzeňském sídlišti. Byl to první ročník, ale dětí přišlo přes 150.
Chvílemi jsem tam měl víc lidí, než kostek. Každé dítě + minimálně jeden rodič byl v místnosti 20m plochy masakr.

Hardegon

Jestli něčeho mám hodně, tak je to počet spřátelených táborů. Tohle je první letošní na Jižním Plzeňsku.

50 dětí mělo po oddílech stavět pyramidy, věže a nakonec okopírovat a namnožit nějaký malý výtvor.

Hardegon

V sobotu jsem nacpal auto legem a dojel na letní tábor kousek od Plzně. Krásný 3 hodinky stavění s dětma a vzniklo zase spousta zajímavých věcí  :)

Hardegon

3 hodinky stavění, pár rozdaných podpisů do deníčků, několik historek z natáčení LM, rychlá fotka a hurá domů. Další parádní den na táboře :)