#21. Bratislavský KOSTKY.org pub

Založil S.t.a.l.k.e.r., 17.02.2014, 09:55:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

S.t.a.l.k.e.r.

Pri príležitosti Michovej návštevy Bratislavy a výstavy v OC Centrál je tu priestor na ďalšie stretnutie. Stretli by sme sa vo štvrtok 20.2. o 17:00 priamo v Centráli a po omrknutí výstavy sa môžme ísť posadiť buď hore do food courtu, alebo za Istropolis do Novomestskej pivárne, či do Bastionu pod Tržnicou.

Prosím, hoďte sem info o svojej účasti. Ď.

STARHAWK

Ak nebude vela prace, tak nachvilu sa mozem stavit. Teraz chodim do BA len stredy a stvrtky tak to akurat vychadza.

Michal Budinský

Dojdem ,zatiaľ nemám nič iné v pláne.

branio

Pokusim sa prist, cca okolo piatej. Kde je tam ta vystava? V centrali som popravde este nebol...

S.t.a.l.k.e.r.

#4
Exponáty sú na všetkých poschodiach.

Predpokladám, že spoločnému posedeniu bude predchádzať prehliadka jednotlivých modelov. Dochvíľnosť by bola v tomto prípade na mieste, aby sme sa nemuseli hľadať po celom nákupnom centre. Navrhujem stretnutie pri hlavnom vchode v blízkosti informačného pultu.

danny01

HA! 17ta hodina je pre mna asi nedosiahnutelna (mam meeting do 17tej). Takze ak sa mi vobec podari dorazit, skor ako o 18tej to nebude...
Danny

juraj

Citace od: danny01 kdy 19.02.2014, 13:27:15
HA! 17ta hodina je pre mna asi nedosiahnutelna (mam meeting do 17tej). Takze ak sa mi vobec podari dorazit, skor ako o 18tej to nebude...

A prinesies mi darcek? Ja meskat budem urcite, ale na sekundu by som sa stavil.

pecco

Tiež by som mal okolo tej 17 prísť pozrieť.

STARHAWK

Ja o 17tej este len mozem odist z prace. Budem vas tam muset hladat potom.

hrubko

No teda. Pracovnú dobu máme do 18:00... Idem ťa rovno nabonzovať séfstvu - Nie je nad tem krásny pocit z čerstvého udania.  >:D

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: hrubko kdy 20.02.2014, 08:58:33
No teda. Pracovnú dobu máme do 18:00... Idem ťa rovno nabonzovať séfstvu - Nie je nad tem krásny pocit z čerstvého udania.  >:D

Vy nemáte čosi ako povinnú pracovnú dobu, kde môžete zapichnúť vidly do hnoja už okolo 15.00?

Ja tam v každom prípade budem presne, lebo je tu malá pravdepodobnosť, že budem musieť po 18:30 odísť.

STARHAWK

Nie, pracovnu dobu pokial viem mame standardne od 8:00 do 17:00. 8H prace +1h nutena prestavka :).

Majo ides aj ty teda ? Tak sa tam hadam zideme vsetci, volam Stalkerovi ak tam neuvidim skolku AFOLOv potlkajucich sa okolo lego vitrin a soch :) .

peki

Pro účastníky hospody mám nějaké dílky na přehrabání.

STARHAWK

Citace od: peki kdy 23.02.2014, 22:33:27
Pro účastníky hospody mám nějaké dílky na přehrabání.

Cool, darovanemu bricku na farbu a tvar nepozeraj :).
Dalsia session moze byt znova v Central, kedze parkovat sa tam da az 4h zdarma.
Ak to stihneme dostat este kym bude ta vystava tak si mozme posadat okolo toho detskeho lego stolceka, vysypat to do stredu a rozoberat -> to by na nas ludia dost cumeli.

peki

Pošlete mi SZ adr. kam to mám poslat  ;) 

peki

Citace od: peki kdy 23.02.2014, 23:20:29
Pošlete mi SZ adr. kam to mám poslat  ;) 

Prosím o nějaký kontak SZ zítra (středa 2.4) jsem v Bratislavě mohu předat dílky na hospodu.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: peki kdy 01.04.2014, 09:38:56
Citace od: peki kdy 23.02.2014, 23:20:29
Pošlete mi SZ adr. kam to mám poslat  ;) 

Prosím o nějaký kontak SZ zítra (středa 2.4) jsem v Bratislavě mohu předat dílky na hospodu.

Poslali/dostali ste niekto odpoveď ohľadne tohoto príspevku? Peki bol kontaktovaný mailom, no answer...