Diskuse o stavebnicích > Castle & Pirates

Svorka vlkov

(1/2) > >>

Vicktór z Vlčieho brodu:
Ahojte,

chcel by som Vám predstaviť moju družinu rytierov z Vlčieho brodu. Wolfpack boli vždy moji obľúbenci :)

richchie:
velmi pekna armada, ja mam doma tiez cca 50 vlkov, tie ovalne custom stity su skvele, predpokladam ze viem kto ti ich robil :) Asi si u dotycneho tiez necham par urobit.

Vicktór z Vlčieho brodu:
Ďakujem. Nie sú tu ešte zobrazení všetci. Postupne zbieram helmy a brnenia kým budem môcť vyzbrojiť ďalšie desiatky potom to bude armáda. Toto je skôr taká posádka malého hradu  :D Neviem sa dočkať, kedy ukážem aj ten.

Štíty som si vyrobil sám, ale nebolo to nič zložité. Na čistý štít som nalepil pripravený vzor, výsledok vidno na foto.

Videl som aj ja, že niekto dokáže vytlačiť vzor priamo na diely, čo vyzerá epicky. Vojaci Gondoru to tuším boli. Určite tá forma natlačená možno nejakou tepelnou technikou vyzerá lepšie nakoľko nie je potrebné nič strihať a pracne lepiť.

Snažil som sa pri nich priniesť, čo najväčšiu mieru individuality, aby neboli jeden, ako druhý. Nechcel som, aby vyzerali uhladene, ale ako bojom zocelení a vetrom ošľahaní severania.

Villa Legina:
Veľmi pekné, aj som lajkla. Jediná poznámka: ja mám s miešaním xichtov týmto spôsobom trochu problém - mne by to takto prekážalo. Jedná sa o veľmi ošemetnú  záležitosť - ak už kombinujem veci staré s novými treba to robiť veľmi citlivo. A miešať Yellow s inými, to by som nerobila. Ale to som ja, Ty to môžeš vidieť inak.

STARHAWK:
Pekna zbierka. Kde si zohnal tolko vlcich? Tiez boli moji oblubeny kedysi.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi