(vlastní) Zvířátka z pudinku

Založil Leguán, 18.02.2006, 08:27:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Leguán

Vřelé díky Dickie za její info o pudinkové akci. Za pouhých 99 Kč dostanete set se 360 dílky (10x 7219: Tyrannosaurus Rex) a ještě máte zásobu pudinku na rok zdarma :) Tak má vypadat správná akce :)

Jen pro pořádek, zvířátko č.1 je podle "instructions", zvířátka č. 7 a 8 jsou podle "ideas", zbytek je vlastní.

Maci

Moc hezký nápady, ale obdivuji také krásně nafocené a přehledně udělané fotky.

JOHN

moc pěkný  ;) . Ještě Spielberga a máš Jurskej park !  ;D

Raistlin M

Moc se mi to líbí. Jen by od Tebe bylo hezké, kdyby každé zvířátko mělo svůj vlastní pudink. Takhle hrozí, že se poperou a bude pudink všude.

Když vidím, jak se s tim dá vyblbnout, tak lituju, že jsem si koupil víc panáků a míň dinů. V pondělí asi zajedu do Prahy a rovnou z Masaryčky "napadnu" nejbližší Billu.

Dickie

Citace od: Raistlin M kdy 18.02.2006, 10:56:15
Když vidím, jak se s tim dá vyblbnout, tak lituju, že jsem si koupil víc panáků a míň dinů. V pondělí asi zajedu do Prahy a rovnou z Masaryčky "napadnu" nejbližší Billu.

nejbližší Billa od Masaryčky je v Celnici, tam v pátek po mém odchodu měli asi třicet balíčků, z toho maximálně tak tři dýňosejry, zbytek byla Chicago Hope
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

mph1

Citace od: Raistlin M kdy 18.02.2006, 10:56:15
V pondělí asi zajedu do Prahy a rovnou z Masaryčky "napadnu" nejbližší Billu.

Z Masarycky to vem metrem na Vysocanskou a autobusem na "Prosek". Tam jich maji dost. V patek byla Billa V celnici vyprodana (totalne) a ja to taky absolvoval.

corelxt

aktualni hlaseni..

billa prosek, dnes kolem poledne.. jeden stojan, dve krabice.. celkem hadam tak 100-150 baleni..
snad jeste doplnujou..

rdk

1 patro toho stojanu je 40 balení. 8)

corelxt

Citace od: rdk kdy 18.02.2006, 18:11:49
1 patro toho stojanu je 40 balení. 8)

takze neco malo pres 100.. byly dve bedny a na ty horni byly nahazeny jeste nejaky zbytky..

Michal Moučka

Moc pěkné.... Jen ať se ti z toho pudinku neudělá špatně! ;D

Rave

Absolutne best je ten dinosaur - 6ka =) naprosto kouzelnej; i kdyz ta 4ka taky pekne kuka =))

J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Hansel

6 je nejlepší! U nás v Lounech mají jen doktory. Za chvíli budu mít armádu doktorů ;D
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Dickie

Citace od: Hansel kdy 21.02.2006, 14:02:47
6 je nejlepší! U nás v Lounech mají jen doktory. Za chvíli budu mít armádu doktorů ;D

zajdeš do galanterie, koupíš půl metru maskáčoviny, ušiješ stany a budeš mít MASH  >:D
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Leguán

Citace od: Hansel kdy 21.02.2006, 14:02:47
6 je nejlepší! U nás v Lounech mají jen doktory. Za chvíli budu mít armádu doktorů ;D

Jestli má někdo možnost koupit doktory a nemůže sehnat ještěry, napište mi soukromou zprávu a dohodnem se na výměně...

Jinak jak doktory, tak ještěry mají i v Makru - ale ne tak výhodně (doktor nebo ještěr ke každým 10 ks pudinků po 4,50 Kč/ks, tj. 45 Kč celkem).

A pokud by někdo chtěl větší množství pudinků (bez Lega), tak taky napište ;)

tazzy

Citace od: Leguán kdy 21.02.2006, 15:43:09
A pokud by někdo chtěl větší množství pudinků (bez Lega), tak taky napište ;)

Myslím, že tohle by fakt asi nikdo nechtěl, už se mi o pudincích zdají i noční můry  ;D

mph1

Hezky zverinec, ten dracek c. 9 je moc pekny. Nebo je to pterodaktyl?