"NO LEGO" , "NENÍ LEGO"

Založil DaKan, 12.01.2006, 19:04:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tazzy

Tak to je hustý  ;D ono to bude kompatibilní s duplem, ale připmíná mi to takoveho mutanta mezi klasickým legem a duplem (tvary jsou klasické lego a forma duplová, srry ale neumím to jinak vysvětlit ;D)

Jindroush

No ale připadá mi to dost smrtící, ty díly 1x1, 1x2, 1x3 a ty vlaječky... to si musí to dítě celkem v poho nacpat až bůhví kam. Připadá mi to děsně nebezpečný - a na pixle je nápis 1.5 roku.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

hombre

Před nedávnem dávali k dětskému menu u KFC takové malé skládačky, náš mladej měl takovej malej vrtulníček. Vyrobeno v polsku, na studech lego fontem vylisováno GOBI a kostky hlavně LEGO kompatibilní. ::) Takže asi není třeba nijak hluboce pátrat, kopie se lisujou hned za rohem.

J_BOB

pokial viem tak sa to vola COBI a su toho u nas plne carrefouri
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

tazzy

v jednom obchudku u nás mají takovou armádu a je to skoro stejné jako lego i figové jsou stejní a na studech mají taky tím lego fontem něco napsané, ale na krabici to nešlo přečíst.. Chtěl jsem si to vyfotit mobilem, ale jedna prodavačka se na mě dívala takovým vraždícím pohledem, tak jsem toho radši nechal  ;D