Vrátí se někdy FABULAND ?

Založil Police collector, 01.11.2005, 23:43:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Police collector

Co myslíte oživé někdy LEGO tuhle nanejvýš roztomilou sérii ? Já sice nikdy žádnou stavebnici z tété série neměl ale teta mi kdysi sehnala přívěšek se slonem a pamatuju si že měl hlavu na otočném kloubu a mohl s ní hýbat.  Ze starých katalogů si vybavuju že návody byly dělané coby comics book, třeba jak mýval a králík staví baráček a mýval pořád myslí na bagetu. Docela si myslím že je škoda že zrovna tohle skončilo - postavičky byly  hezké ale zase ne kýčovité, nebylo tam nic násilného, navíc byly zvířátka  masivní takže děti asi neměly problém si s nimi hrát... Určitě byl Fabuland lepší než nějaký Jack Stone, duplo hrad anebo piráti 4+. Myslím že by se to určitě i dneska prodávalo, však děti mají zvířátka vždycky rády... Tak co myslíte - vrátí se někdy zlaté časy "bezstrarostného světa Fabuland? " Za sebe můžu prohlásit že bych tuhle sérii doporučoval a ve vzdálené budoucnosti i dětem kupoval...
Terminated.

Jindroush

#1
Ne, nikdy se nevrátí poháádka mlááádíí  ;)

Syn má 4, Fabuland a nebaví ho. Jednu dobu byl i pokus o znovuoživení - Myšák Miky, ale IMO to dost propadlo.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Police collector

No jo ale Mickey Mouse je Mickey Mouse a Fabuland byl svůj. Třeba opice. Jojo. Anebo bulldog - policajt. Nebo vrána - pilot.
Terminated.

Karel K

Fabuland byl moc krásná série. Byl takový milý. Měl svou atmosféru. Třeba takový zábavní park. http://guide.lugnet.com/set/3681. Nebo letiště http://guide.lugnet.com/set/3671.

Police collector

Přesně, ta opička na klouzačce je pro mě osobně symbolem Fabulandu. Docela bych to i chtěl.
Terminated.

Colonel32

fascinuje me, ze zrovna "nenasilneho" fabulandu se nejvice dozaduje ten, kdo tolik zdrbal Dino 2010, ze tam nejsou zbrane...

jinak, at teda jen nerejpu. Jestli chces Fabuland, tak si ho kup, ebay je ho plna.

PS: NE

TomG

Ja mam taky nejaky Fabuland a nevim co s nim, si rikam, ze to nemcouri rvou do kazde hromady lega.
Only the best can survive.

Jarmila

Citace od: TomG kdy 02.11.2005, 11:28:44
Ja mam taky nejaky Fabuland a nevim co s nim, si rikam, ze to nemcouri rvou do kazde hromady lega.

Jestli ještě nemáš děti, tak to schovej pro ně, až nějaké budou.

PS: Nebo to pošli k nám, u nás je kostek lega pořád málo.  ;D :D ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

TomG

Citace od: Jarmila kdy 02.11.2005, 11:41:11
Citace od: TomG kdy 02.11.2005, 11:28:44
Ja mam taky nejaky Fabuland a nevim co s nim, si rikam, ze to nemcouri rvou do kazde hromady lega.

Jestli ještě nemáš děti, tak to schovej pro ně, až nějaké budou.

PS: Nebo to pošli k nám, u nás je kostek lega pořád málo.  ;D :D ;D

Zatim nemam deti, ale je to jen otazka casu.
Only the best can survive.

Llevelyn

Fabuland néééé...snad se nevrátí

Plynule ho přesouvám z kw rovnou Sam.no ;D ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))