Prosím o pomoc : Reklamace na S@H

Založil sam.no, 14.04.2009, 11:41:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

sam.no

Prosím pomohl by mi někdo s reklamací dílku na S@H, nebo dá se jim tam napsat v češtině?
Dnes jsme rozbalili set 4826 a objevili jsme oranžovou kytičku bez nožičky viz. obrázek. Trochu jsem na to na S@H koukala, ale mé jazykové znalosti bohužel nejsou dostatečné. :-[ :'( Nevím jak popsat co dílku schází a co vše musím vyplnit, aby reklamace byla přijata.
Předem díky za rady. Sam  :)

Colonel32

kdž mi věnuješ tu kytku bez nožičky, tak ti tu reklamaci zařídím.

sam.no

Když malej jí už zabavil a to mu jí asi už těžko budu brát. :-\

descale

Ahoj, určitě to zvládneš sama a Colonelovi32 nic posílat nemusíš. ;) Na této stránce si vybereš svůj věk a dáš "Submit". Na další stránce vybereš třetí možnost, tedy "Received a broken part in a new purchase". Do pole "Set number" vyplníš 4826 a klikneš na "Quick search". Objeví se seznam dílků setu 4826, kde následně klikni u oranžové kytky na "Add to bag" a červeně ti to napíše "The piece has been added". Do velkého pole níže napiš toto:  "broken Duplo Plant Flower with Five Petals, photo here: http://www.kostky.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=23242.0;attach=62786;image". Ze seznamu "Select country" vybereš "Czech republic" a klikneš na "Continue". Následně vyplníš kontaktní údaje (s * jsou povinné) a klikneš opět na "Continue". 

Může se stát, že po tobě budou chtít poslat vadnou kytku zpět, ale to nepředpokládám. Doufám, že jsem ti pomohl. :)

sam.no


sam.no

#5
Tak ještě jednou musím poděkovat za radu.  :)

Uběhl týden a dnes byla náhradní kytička ve schránce. :D :D :D
(s omluvným dopisem v češtině :) )