Výbuch plynu

Založil eNTy, 24.11.2008, 23:17:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

eNTy

Pro testování domácího studia jsem rychle potřeboval kvalitní pestrý motiv. V obýváku se válelo synovo Duplo, tak jsem počkal až půjde spát a naaranžoval menší výbuch plynu. Ti bagristi jsou nepoučitelní...

Jak fotka vznikla


Pepan

Musím říct, že jsi mě opět dokázal zaujmout, netušil jsem, že něco jako fotostan existuje, vždycky se doma jako magor nervuju s poskládanými bílými papíry, bordelem v pozadí... :)
Takže díky za zajímavý a poučný článek  ;)

M@P

xtepn01: Ani nevíš, jak potěší pěkná fotka Lega. To se vidí málokdy :).

grohl

#3
Technika i výsledek tvého focení jsou super. Stejné mohu prohlásit i o nápadu.  ;)

Já osobně, když navštěvuju své přátele s ratolestí, pro kterou jsem sháněl Duplo, tak o mně nikdo neví, dokud neodcházím. I z velkých neohrabaných kostek se totiž skvěle staví. :)

S.t.a.l.k.e.r.

Parada. Skoda ze si zo zeme nenechal trcat aj zopat trubiek...  :D

eNTy

Citace od: Stalker kdy 28.11.2008, 00:18:18
Parada. Skoda ze si zo zeme nenechal trcat aj zopat trubiek...  :D

Já bych i nechal, ale malej ještě nemá takový zásoby jako taťka  :)
Zkoušel jsem strom, ale vypadalo to jako strom, tak nakonec zůstalo jen to obráceno koryto, z kterého šlehaj plameny.

otaznik

Citace od: xtepn01 kdy 24.11.2008, 23:17:50
Pro testování domácího studia jsem rychle potřeboval kvalitní pestrý motiv. V obýváku se válelo synovo Duplo, tak jsem počkal až půjde spát a naaranžoval menší výbuch plynu. Ti bagristi jsou nepoučitelní...

Jak fotka vznikla


Do sekce DUPLO chodím jen veeeelmi výjmečně, proto reaguji až teď.

Není ta fotka příliš tmavá? I ty stíny jsou takové divné.
Samozřejmě v porovnání s ostatními fotkami zde na foru je to bezva, ale ty jsi určitě chtěl něco víc.  ;)

eNTy

Citace od: otaznik kdy 06.12.2008, 00:30:07
Není ta fotka příliš tmavá? I ty stíny jsou takové divné.
Samozřejmě v porovnání s ostatními fotkami zde na foru je to bezva, ale ty jsi určitě chtěl něco víc.  ;)

Máš naprostou pravdu. Šlo o první "session" s fotostanem a spíš jsem zkoušel co a jak. Myslím, že druhý pokus - Skull Rider - dopadl lépe a s třetím pokusem - Formulka - už jsem docela spokojen. I když příště to bude zase lepší.