Poslední příspěvky

#1
Výlohy / Re:vánoční výlohy na rok 2024
Naposledy přispěl: Chairudo - Dnes v 17:33:20
Citace od: peki kdy Dnes v 12:47:50
Citace od: Chairudo kdy Včera v 22:05:31Díky moc všem za roztřízení a doručení.

Taky postrádám 4x baseplate 48x48 kdyby byly někde na vyzvednutí  :)
Chybí ti co jsi si objednal? Na hromádce jsi je měl.


Co jsem objednal mám vše, ale z toho co mělo být automaticky mimo objednávku mám pouze masonry bricky.

Plate 16x16 mi taky chybí, ale jestli bude horní povrch bílý, tak to neřeším. Mám ty z minulého projektu.
#2
Výlohy / Re:vánoční výlohy na rok 2024
Naposledy přispěl: yoshimaka - Dnes v 13:43:42
Citace od: peki kdy Dnes v 12:47:50
Citace od: Chairudo kdy Včera v 22:05:31Díky moc všem za roztřízení a doručení.

Taky postrádám 4x baseplate 48x48 kdyby byly někde na vyzvednutí  :)
Chybí ti co jsi si objednal? Na hromádce jsi je měl.


Mohlo se stát, že jsem je tam omylem nechal, když jsem přendaval věci z krabic, ale jinak 4x baseplate 48x48 jsem měl já ve své objednávce - jestli nedošlo k mýlce. Pokud tam nějaké přebývají, tak budou asi Chairudovy.
#3
Výlohy / Re:vánoční výlohy na rok 2024
Naposledy přispěl: peki - Dnes v 12:47:50
Citace od: Chairudo kdy Včera v 22:05:31Díky moc všem za roztřízení a doručení.

Taky postrádám 4x baseplate 48x48 kdyby byly někde na vyzvednutí  :)
Chybí ti co jsi si objednal? Na hromádce jsi je měl.
#4
2024 / Re:Icons 2024
Naposledy přispěl: Anatyt - Dnes v 08:49:35
To si si asi splietol tému, nie? ;D
#5
2024 / Re:Icons 2024
Naposledy přispěl: mesje - Dnes v 01:24:07
hlavny problem krabic nevyriesili - nalepky na drahych krabiciach namiesto perforovanych otvorov ako pri mensich krabiciach - takze je to uplna blbost... je uplne jedno ako sa ta krabica da splostit.
nechapem koho napadlo na drahsich vacsich krabiciach davat menej pevny a labilny system nalepiek, ktore sa po case roztahuju, pripadne uplne zosuchnu... niekolko sto eurove krabice potom po nejakom case vyzeraju ako hnus, horsie ako krabica k par eurovej lampe...
#6
Výlohy / Re:vánoční výlohy na rok 2024
Naposledy přispěl: Chairudo - Včera v 22:05:31
Díky moc všem za roztřízení a doručení.

Taky postrádám 4x baseplate 48x48 kdyby byly někde na vyzvednutí  :)
#7
2024 / Re:Icons 2024
Naposledy přispěl: BlazejHolen - Včera v 19:35:26
Za me je ta vez povedena. Neni to takovy "wow" jako u Roklinky vloni, ale to bude nejspis problem vsech "sequelu". Roklinku tvoril Wess Talbotz a Mile Psiaki, oba nadsenci do fantasy a skveli designeri. Barad Dur delala Antica Bracanov (ma za sebou treba set Sam doma). Nejspis to ale neni dulezity. Myslim ze se do toho setu smazili vmacknout co jim budget dovolil. Vlastne tam nevidim nic zasadniho co by se mi nelibilo, i ten Lego humor jsem nejak presel. Jen tomu chybi to "wow". Jak setu tak figurkam. Smekam za nove skreti helmy a za 4 nova torsa skretu. Mozna to jsou jen prehnana ocekavani... Za me dobry a na podzim se resim az postavim.

Predstava 1 setu rocne se mi libi, nemusi byt vzdy takhle mega, ale urcite si to tahle serie zaslouzi. Helmuv zleb, Minas Tirith, Lorien, Khazad Dum... je toho dost. Klidne k mensim lokacim muzou dodat army packy, a vydat i 1-2 CMF serie. Jen ne detinske playsety. Ty se z myho pohledu tenkrat moc nepovedly.
#8
Volná diskuse / Re:Nové LEGO krabice?
Naposledy přispěl: Anatyt - Včera v 17:36:07
Myslím že tento nový systém je oveľa praktickejší a aj šetrnejší ku krabiciam. Ale až prax ukáže.
#9
Volná diskuse / Re:Nové LEGO krabice?
Naposledy přispěl: winring - Včera v 15:26:00
#10
Volná diskuse / Re:Nové LEGO krabice?
Naposledy přispěl: peter - Včera v 14:38:53
Citace od: winring kdy Včera v 13:07:41ale protože ne vždy je krabice slepená stejně, stále to vytváří "pružinu"

Skus ji složit na druhou stranu. Ještě se mi nestalo, že by to pružilo na obě strany.