LTRL - mimořádný exhibiční závod 16.9.2023

Založil HD, 01.09.2023, 06:34:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

HD

Ahoj,
byl by zájem o mimořádný exhibiční závod dne 16.9.2023 (sobota)
Jelo by se, v případě příznivého počasí a dostatečného zájmu mezi závodníky, v Kostelci nad Labem jako doplňkový program výstavy.

Závodit by mohlo jakékoli vozidlo (silniční či terénní).

Co si o tom myslíte? Přišli byste si na chvíli zazávodit? A neptám se jen tady označených. :)

@Engine @Drtikol @AllGrip @PsychoWard666 @brickb4chicks
@Mareken
@Ondrej
@JardaKovalski

____________________________________________________________________________________________________________


Ok, takže po potvrzení zájmu o účast v exhibičním závodě můžeme spustit přihlášky Prosím tradičně sem do vlákna
Upozorňuji, že může dojít k tomu, že bude zhoršené počasí, nebo nedorazí dostatek účastníků. V těchto případech bude závod odvolán.

Bude se jednat o kratší a volnější závod, kde půjde zejména o ukázku pro diváky a návštěvníky výstavy. Grilování tedy bohužel odpadá.

Pojede se několik okruhových závodů, několik jízd zručnosti, uvažuji i o několika jízdách pro veřejnost za vratnou zálohu, pořadí by se nejspíše losovalo.
Předem upozorňuji, že průběh závodů bude odlišný od standardního průběhu a bude silně ovlivněn zájmem a chováním návštěvníků výstavy a
 parku. Pokud se mi nebude průběh líbit (návštěvníci budou neukáznění, atp.), dojde k předčasnému ukončení akce.
S sebou si vezměte batoh jen s nejnutnějším vybavením, případně stoličku, nebude velmi pravděpodobně místo, kde si věci bezpečně odložit.

Program závodního dne
10:00-10:30 sraz účastníků
10:45-14:30 závody
14:30-16:00 závody podle zájmu a ochoty

Místo konání:
https://goo.gl/maps/NtGgXQ65kw31jpsL6

Vozidla budou tentokrát bez pravidel, účastnit se bude moci jakékoli LEGO vozidlo, nicméně trať pro jízdu zručnosti bude stavěná na standardní LTRL B1+ kategorii.



Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Drtikol


PsychoWard666

Za mě klidně, aspoň vyzkouším offroad Levina  :laugh:

brickb4chicks

Ahoj, myslím ze budu asi v Ostravě, rozjíždět novou výstavu, takže pokud bude čas tak ano, ale pochybuji.

AllGrip

Ahoj,

mě by jenom zajímalo, bude to indoor nebo outdoor? Vážně mě nebaví čistit mojí závodní vanu :D
Závodil bych určitě moc rád, jsem nadšený, že si závodů někdo všiml ;D

HD

#5
Bude to outdoor v parku - štěrk, atd. Viz poznámku o přízni počasí.  Všechny závody (a zvláště terénní se budou jezdit venku, pokud nebude předem náhodou domluveno jinak.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Engine

Já ještě nevim, jestli mi to vyjde. Dám vědět během týdne.

HD

Ok, do prvního příspěvku byly doplněny informace o průběhu mimořádného závodu.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

PsychoWard666

Tak já se rovnou přihlásím, na autě už asi stejně nebude mít čas dělat nějaké změny a co jsem venku testoval tak to jede tak nějak rozumně  :)  Jenom asi upravím ještě kód, abych mohl vypnout ten virtuální diferenciál co mi trochu dělal problémy.

Toyota AE86 Levin

- ovládání PU vlakový ovladač + Pybricks
- napájení PU HUB (USB nabíjecí AA baterie)
- pohon zadních kol 2x PU L motor, převod 12:12/12:20
- řízení PU L motor
- rozměry 273x144mm
- přední náprava se záklonem, odklonem a sbíhavostí...což v tomhle měřítku asi nic neovlivní  :D
- offroadová přestavba mého Levina ze druhého závodu, tzv. paket pro české cesty  :D

Snad se vejdu do jízdy zručnosti, když je o stud širší na zadní nápravě.

Drtikol

Ahoj, také se hlásím s novým autem. Alespoň ho pořádně otestuji.

Ford F150
- pohon 2x PU L 20:16 a 12:20, AWD
- řízení PU L
- napájení PU HUB
- přední náprava pevná, zadní odpružená
- za design díky Anton Kablash na Rebrickable. Změnil jsem skoro komplet celý podvozek aby se mi tam vešli 2 motory na pohon a zároveň aby byly poháněné obě nápravy.
- rozměry 15 stud (19 včetně kol) šířka a 36 stud délka


Zároveň nabízím k dispozici Lancii z minulého závodu, pokud někdo nemá čas/chuť/možnost stavět vlastní auto. Nějaký ten drobný offroad také zvládne.

PsychoWard666

@Drtikol  Vypadá suprově, musíme pak někde venku zkusit offroad ať vidím jestli by se vyplatilo dodělat 4x4 nebo ne  ;D

Engine

Ahoj. Já se nakonec nezúčastním.

Ale zatím obě auta vypadají dobře a těšim se, až se k vám zase přidám.

Já teda taky stavim RWD. Tam se pak projeví náročnost trati.


Drtikol

@PsychoWard666 @Engine původně jsem taky měl RWD. Testoval jsem na štěrku do kopce a jen mi Ford hrabal a nic nevyjel. Ale měl jsme tam balóny, na šípových kolech toho vyjede víc a asfalt nebo tvrdá hlína by měly být v pohodě 🙂

PsychoWard666

@Drtikol Mě to i s tím rychlým převodem zvládá stoupání cca 20-30° v pohodě po betonu, na suché trávě to jelo taky v pohodě s tím pomalým převodem, ale je jasné, že 4x4 by bylo lepší, ale to bych přišel o odpružení vpředu a to se mi moc nechce  :D

JardaKovalski

Za mě nápad zajímaví a určitě bych se zúčastnil podobné akce v budoucnu.
Bohužel už mám jiné plány  :(

Vozidla vypadají parádně jak vizuálně tak i po technické stránce že se vám povede do tak malého prostoru napasovat i pohon všech kol i se zdrojem na autě  :o
 

AllGrip

Jelikož se také zúčastním, tak právě pracuji na... řekněme hodně lepší karoserii (Martin už to viděl >:D ). Myslím, že přihlášku sem hodím jako vždycky na poslední chvíli, nakonec mám ještě dost času :o

HD



@JardaKovalski - Tak to sleduj diskusi ohledně třetího standardního závodu. ;)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

AllGrip

Zdravím všechny závodníky,

neměl by někdo volný set čtyř LEGO 42531 červených 7-stud blatníků? Na ceně se případně můžeme dohodnout, nicméně hodně by mi to vylepšilo vzhled modelu na stále blížící se výstavě v Kostelci n. Labem :D . V příloze "teaser" fotečka, víc zatím neukážu >:D .

HD

Ahoj, 
Pokud byste chtěli zůstat na večerní posezení s vystavovateli, bude se potřeba nahlásit zde. 

@Drtikol @PsychoWard666 @AllGrip 
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

AllGrip

@HD nejsem proti zůstat, ale záleží na tobě :D

Drtikol

Zní to lákavě, bohužel už jsem si domluvil na odpoledne po závodě program.

Citace od: HD kdy 12.09.2023, 21:00:15Ahoj,
Pokud byste chtěli zůstat na večerní posezení s vystavovateli, bude se potřeba nahlásit zde.

@Drtikol @PsychoWard666 @AllGrip

AllGrip

Nazdárek,

klasika, sháním odvoz. Nechce se mi vstávat v 7:30 :D. Jestli někdo jedete z Prahy, tak bych mohl dojet kamkoliv po Praze ;D.
Kdyžtak dejte vědět, předem díky za odpověď :o.

PsychoWard666

@HD Já bych se zdržel asi nějak do 18 hodin, abych domu dorazil nějak rozumně.

@AllGrip Mohl bych zajet cestou do Letňan, ale to ti asi moc nepomůže co?

AllGrip

Citace od: PsychoWard666 kdy 14.09.2023, 09:46:18@HD Já bych se zdržel asi nějak do 18 hodin, abych domu dorazil nějak rozumně.

@AllGrip Mohl bych zajet cestou do Letňan, ale to ti asi moc nepomůže co?
To by bylo v pohodě :D. Mrkni na Instagram @PsychoWard666 do zpráv  ;).

AllGrip

Dobrý večer,

nastal čas ukázky mého nového vzhledu karoserie ;D. Nikdy jsem nic neudělal tak rychle jako karoserii inspirovanou 1988 Mazda 323 GTX, již jsem stavěl od 2. září. Představuji vám:

UHD Smasher 2.0

-napájení LEGO Control+ Hub 7.2V /
 ovládání přes aplikaci Controlz
-pohon obstarávají 2x C+ L-Motory (24:12 > 20:28) + 1x C+ L-Motor -> hřeben
-rozměry (prozatímní) 280 x 144 (35x18st.)
-tentokrát žádné nejmodernější technologie ztráty zbytné váhy :laugh:

No... snad se líbí :D

HD

Namontuj tam aspoň náznak světel. :D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

AllGrip

Citace od: HD kdy 14.09.2023, 20:13:35Namontuj tam aspoň náznak světel. :D
Předek tě nijak netrápí :o :D?

Engine

On to auto prostě nedodělá... :D

Drtikol

@HD bude potřeba mít tažné a vozík? Abych ho když tak rychle přidělal 😀

HD

@Drtikol Ahoj, ano, tažné a vozík bude potřeba. 
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns