Toto je naskladňování zásob na můj novej hrad

Založil linhi, 10.02.2007, 22:44:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Moc se mi nedaří detaily, ale posuďte sami jak to vypadá.

Dejv

Je to skvělý, nic tam nechybí.. stáje, dáma a její ctitel..  Celkově to působí uceleně, což je velký plus, škoda že to nemůže bejt ve Svitavách.. Dávam 10 z 10, fakt tomu neni co vytknout; thumb up ;D

Shi-So

Vyhod ty zlute zdi nad vstupni branou a bude to dokonale :D
Ty se tam moc nehodej....

linhi

Pokusím se vyhovět s těmi žlutými dílci pokud se nebudou ještě někomu líbit  >:D

TomG

Citace od: linhi kdy 10.02.2007, 23:57:07
Pokusím se vyhovět s těmi žlutými dílci pokud se nebudou ještě někomu líbit  >:D

Vubec tam nesedi, vzhledem k tomu, ze nikde jinde zlutou nemas. Kdyz uz tam chces dat hotove panely s okny, tak spis cerne.
Only the best can survive.

niessnet

Citace od: TomG kdy 11.02.2007, 00:00:35
Citace od: linhi kdy 10.02.2007, 23:57:07
Pokusím se vyhovět s těmi žlutými dílci pokud se nebudou ještě někomu líbit  >:D

Vubec tam nesedi, vzhledem k tomu, ze nikde jinde zlutou nemas. Kdyz uz tam chces dat hotove panely s okny, tak spis cerne.
Hmmm, pravda. Nejsem castlař, ale je to jak pěst na oko.  :-\
Jinak ale dobrý  ;)
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

linhi


Marťan

Máš to moc hezký, líbí se mi jak si udělal některé vychytávky na zdi a taky jak si zachytil pohyb figů n hradě....ten ctitel je fakt   :-*

Marťan

Všiml jsem si těch kopí, co máš na té hlavní bráně, skoro to vypadá, jako by to byl nějaký vrhač kopí (kdyby se to pohybovalo), ale asi to bylo myšleno jako sklad zbraní, nebo něco takového....

linhi

Kopí jsou připravena pro obránce brány aby jich měli při házení dost!

TIE

Máš to hodně pěkný dej sem ještě nějakou fotku interieru (teda jestli to nějaký má :)

linhi

Interiér bohužel není - ale možná bude kdo ví. Jinak při pomyšlení na interiér mě napadl velký krb a došlo mi že na hradní budově nemám komín..... jaká chyba!!!!

TIE

Ve středověku byla každá místnost vytápěna krbem. Měl si hold myslet na interier když jsto stavěl . Těď to budeš muset přestavět a nebo tam neudělat interier ( já jsem pro tu první možnost  ;) )

linhi

Asi bude v plánu kompletní přestavba.No a možná totální demontáž a možná přijdou zase nové dílky tak už budu stavět moc i s vnitřními detaily.

TIE


Raistlin M

Opravdu parádní. S těmi panely je to fakt. Nahradil bych je ale nějakým detailem, než panely jiné barvy. Brána by měla být hezká, měla by detailností a zdobeností převýšit zbytek. O to jsi se tuším pokusil s těmi žlutými panely.  ;)

linhi

Přesně tak měla to bejt ozdoba,ale je to kýč.... :'(

TIE

Mě se ta ozdoba nelíbí jestli chceš tam dát něco házděnýho tak třeba suchej záchod nebo budku pro hlídače  ;)

linhi

Určitě to přestavím,ale záchod na bráně? No promiň.Vy to taky doma házíte rovnou u dveří?  ;D Ne já jen tak rejpu ale wc bude řešeno nedávno zmiňovaným Toi toi  >:D

Achad

No, tak k tomu záchodu - asi máš možná příliš idealistickou představu o středověku, ale kdyby ses rázem objevil ve středověkém městě, tak první, co by Tě asi praštilo přes nos, by byl neuvěřitelný zápach splašek a výkalů válejících se jen tak na ulici... Holt, nemůžeš věřit jen malovaným obrázkům a "americkým" filmům. ;) Tam tu opravdovou skutečnost raději ani neukazují (přičemž pochybuji, že o ní někteří vůbec vědí)...

Aki

Citace od: Achad Ha-Am kdy 12.02.2007, 11:26:17
No, tak k tomu záchodu - asi máš možná příliš idealistickou představu o středověku, ale kdyby ses rázem objevil ve středověkém městě, tak první, co by Tě asi praštilo přes nos, by byl neuvěřitelný zápach splašek a výkalů válejících se jen tak na ulici... Holt, nemůžeš věřit jen malovaným obrázkům a "americkým" filmům. ;) Tam tu opravdovou skutečnost raději ani neukazují (přičemž pochybuji, že o ní někteří vůbec vědí)...
Pod to se podepisuji.
Ostatně i na mé vstupní a hlavně reprezentativní věži je také umístěný záchod - prevét.  8)

linhi

Ano já vím jak vypadala středověká města a že i na bráně může být záchod ale já spíš myslel umístění.Místo těch žlutých panelů mě to přijde jako blbost.Snad by nekállili přicházejícím rovnou na hlavu?

Achad

No, tak na hlavu si sice zrovna nesr..., to spíš potřebu vykonali do nějakého kýblu či lavoru, ovšem záhy pro ně nebyl problém ty výkaly vylét z okna dolů, aniž by je nějak moc zajímalo, kdo jde zrovna kolem... :o Dnes asi těžko představitelné! ;D ;D ;D

linhi

Ok už se vzdávám.Vaše palba argumentů mě dostala no.... Bílá vlajka hraje nad mou tvrzí

Achad

Proč se vzdávat, nám stačí, když tam prostě nějak umístíš ten hajzlík! >:D ;D
Ale jinak se mi ten hrádek (až na ty žluté zdi) taky líbí! Hlavně ctitel, ten je fakt parádní!

TIE

#25
Hurá!! Vyhráli jsme ! Až ten prevet a ty ostatní úpravy dokončíš pak je nafoť a dej je sem  :)

linhi

Bohužel celá přestavba se ruší z důvodů prodeje setu 6090 jehož dílci se na ní podíleli.Ale nezoufejte Do 14 dnů přijde zásilka z BL z Tater,z BL z Finska a z E bay hrady 6085,6081 a 6075 a pak to roztočíme drahoušci!!!!    ;)