Orlíci a žoldáci útočí - další pokus o MOC

Založil linhi, 28.01.2007, 19:30:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Tak jsem zase něco postavil bohužel je stále málo old gray na větší stavby.Tak na to mrkněte a perte sem kritiku!

Peetrs

Hrad se mi zamlouvá, ale úplně nejvíc mě zaujala ta bitva... Je to opravdu v pohybu a přesně takto si dobývaní představuji.  :D

Samík

Citace od: linhi kdy 28.01.2007, 19:30:57
..bohužel je stále málo old gray na větší stavby.....

jo tak tohle bohužel taky moc dobře znám.. ;D
Jinak MOC je moc pěkný, bitevní scéna akční a dobře propracovaná..Jenom bych poprosil nějakou detailnější fotku celého hradu.. ;)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Divocak

No, je to fakt pěkné. Za nějakou další fotku hradu bych se taky přimlouval. Docala rád bych si prohlédnul ty boční střílny a pohled na celý hrad ze zadu. S těma šedýma to známe asi všichni :-\ Jinak je mi ještě trochu divné, proč nejsou ti obránci zalezlí v bepečí za hradbama, když už na ně někdo útočí. ;) No, ale jak se říká: "Nejlepší obrana je útok.":)

linhi

Tak se omlouvám že nebudou další fotky - rozebráno.Během několika dnů čekám dodání 6086,dílky z BL  a od nejlepšího známého 6090 a tak se připravuju na pořádnou stavbu.

Samík

Citace od: linhi kdy 29.01.2007, 21:09:47
Během několika dnů čekám dodání 6086,dílky z BL  a od nejlepšího známého 6090 a tak se připravuju na pořádnou stavbu.

Tak to se už těším.. ;)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Šejmus

mě zaujal vrhač oštěpů- je realistický- má za sebou zásobu, ne jako "jeden oštěp ti stačí" v některých lego setech a mocech...
Fool of a Took!