(Vlastní) Rytíří - hrdinové - osobnosti - družiny

Založil Aki, 29.01.2006, 17:06:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

maeror

Myslíte vpravo v čelním pohledu nebo v zadním pohledu?!  ;) Každopádně TEN DRUHÝ tipuji na 48495-ku...  :P

otaznik

Citace od: maeror kdy 17.02.2009, 08:00:15
Každopádně TEN DRUHÝ tipuji na 48495-ku...  :P
Ale nějak přiostřenou, ne?

Eddie

Omlouvám se, že píšu až teď, ale byl jsem se školou na lyžáku.

Trefili jste to správně, opravdu se jedná o výše zmíněné meče.Nárameníky, helmy, štít a nátepníky nejsou lego, ale nic jsem neupravoval (meč je v pořádku jen je to trošku blbě foceno).Také potisky jsou přidělané na normální torza.
Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..

Lojza5

njn, mě se to hned zdálo nějaké divné! >:D

peter

Dovoluji si Vám představit své dva hrdiny a jejich družiny.

Hlavním vládcem v mé zemi je hrabě Petr Tropek z Kořína. Jeho dlouholetým přítelem je pak hejtman Marek Drzoň z Bdělé.

Na druhém obrázku je hrabě Petr Tropek ten pán s hnědými vlasy a s černými vlasy je jeho přítel hejtman Marek Drzoň.

Hrabě Petr z hradu Kořín vlastní pouze lehčí družiny vyzbrojené pouze pro boj zblízka, kterými je doprovázen při svých cestách. V případě očekávání většího útoku je podpořen jednotkami svého přítele Marka. První Markova jednotka je kombinovaná. Zde jsou muži vybaveni kušemi a pro boj zblízka má pak každý ještě lehký meč. Druhá jednotka je určena výhradně pro boj zblízka, takže jsou muži vyzbrojeni těžkými sekerami či meči a pro obranu mají štíty. Jelikož se nepředpokládá mnoho přeživších útočníkových vojáků schopných véct boj zblízka, je poslední třetí jednotka určena pro boj na dálku. Jednotku tvoří muži s píšťalami a také několik děl.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ravenhorn

To je super, pěkné. O těch prvních dělech jsem taky přemýšlel jak je udělat. Tobě se povedli na jedničku.
Castle, Pirates a Star Wars.

Eddie

Líbí se mi ty píšťaly a dělo, ale jak mají ti kušijníci přidělané meče?
Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..

Lego_Radek

Ta děla jsou skvělá. A co se týká těch kušovníků, tak by mne taky zajímalo přidělání těch mečů...

peter

Citace od: Eddie kdy 09.03.2009, 18:58:18
ale jak mají ti kušijníci přidělané meče?
Citace od: Lego_Radek kdy 11.03.2009, 11:06:50co se týká těch kušovníků, tak by mne taky zajímalo přidělání těch mečů...

No přece na opasku ;D (gumičkou)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Lego_Radek

Ahááá. Jak prosté a jednoduché a přitom perfektně dolaďující už tak skvělý dojem. Díky.

maeror

Citace od: peter kdy 11.03.2009, 11:11:18
No přece na opasku ;D (gumičkou)

Doufám, že to je originál LEGO gumička!!!  >:D

peter

Citace od: maeror kdy 11.03.2009, 14:30:33Doufám, že to je originál LEGO gumička!!!  >:D

Tak to je snad samozřejmé ::)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

germik

hezké, velice hezké. :D
ty děla a píšťaly jsou dobrá inspirace :D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

mirek

Nejen vynikající dělo, píšťaly, odložená zbroj a opásané meče, ale i moc krásná česká jména Tvých urozených pánů. Těším se na další Tvé nápady.

alt

#104
vévodové Samu Raj, Roh Udatný, Rychard Benijamín

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

Colonel32

Shrnutí smazaných příspěvků:

Nejsou vítány jakékoli neoficiální klony Lega ani jako doplňky k figům. Naopak s věcmi z Brickforge, Little Armory etc... nikdo mít problém nebude.

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 14.03.2009, 20:09:58
Shrnutí smazaných příspěvků:

Nejsou vítány jakékoli neoficiální klony Lega ani jako doplňky k figům. Naopak s věcmi z Brickforge, Little Armory etc... nikdo mít problém nebude.
Např. pro mě je to to samé.

Ravenhorn

Tak mě neoficiální speciálně vyrobené doplňky nevadí, ale ty od velkých výrobců, kteří přímo často kradou nápady a dokonce přesně kopírují lego, ty už jo.
Castle, Pirates a Star Wars.

Colonel32

Citace od: otaznik kdy 15.03.2009, 14:30:48
Např. pro mě je to to samé.

Ano, pro tebe samozřejmě ano - ale ty jsi Otazník. 

Aki

Udělal jsem si radost a zkompletoval si družinu stejného erbu jako Peterův Petr Tropek z Kořína.
Představuji vám tedy pana Rajmunda z Herštejna a jeho družinu.

Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

linhi


Aki

Přesně tak, samolepka tam není ani jediná. Vše originál potisky. Štíty z HP, torza z HP, LOTR, KK1 a Vikings, nohy z LOTR a KK1.

Thrawn

No, klobouk dolů, je to moc pěkné. Hlavně ta helma, co má čelní rytíř  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Tomtombuy

Torso z HP jsem si na BL dohledal, ale ta helma podle mě není origo. Nebo se mýlím? Už je to po několikáté, co ji vidím.

linhi

Ano ta helma a brneni neni origo,ale je to uz davno
co je mame z USA a uz se neda koupit,ja jich sehnal
10 a myslim ze nejakou jsem nechal Ryxemu a mozna
jeste nekomu,uz jich mam jen 6 a prave Aki nebo
Dan je kupoval se mnou a bral jich take 10.
Zaroven s helmou bylo v sade brneni a stit.
Stejny clovek delal i kbelcovky ktere pak zacalo
delat i lego,ale ta jeho byla dle meho hezci.