(Vlastní) Rohanská armáda - projekt

Založil Vasan, 14.02.2013, 15:05:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasan

Zdravím Vás,

po domluvě s Mr. Cubem jsem se rozhodl zabývat se největším nepřítelem jeho Uruk-Hai armády, tedy rohanskými jezdci. Stejně jako on, i já budu jednotky prezentovat postupně, ale rozhodl jsem se začít od elitních jednotek a postupně se propracovávat k těm řadovým. Doufám, že Vás moje vlákno zaujme stejně tak, jako Cubovo, a že se Vám budou mé variace líbit.

Vasan

Jak jsem již předeslal, nabízím první skupinu, tu nejelitnější - hrdiny, vůdce .. jak je vám libo.

Théoden - král Rohanu; u něho se toho moc vymyslet nedá, jedná se o hotový minifig od TLC, ale lze ho alespoň vysvléknout do civilu


Éomer - maršál Rohanu; znovu hotový minifig od TLC, je zde jen pro úplnost


Háma - dveřník Methuseldu, kapitán královské gardy


Gamling - po smrti Hámy získal jeho hodnosti

Izmael10


Hardegon

Zatim paráda. Pěkně sestavený figy. (Já ale hrozně nemam rád ty růžový hlavy, tak hodnotím na 95%  >:D )

Vasan

Tak to mne, Hardegone, budeš časem nenávidět :D ...

Hardegon

Citace od: Vasan kdy 14.02.2013, 22:17:04
Tak to mne, Hardegone, budeš časem nenávidět :D ...

;D To ne. Zatím figy vypadaj fakt dobře a místo růžovejch mimozemštanskejch hlav si představim lidskou žlutou.

Vasan

Všichni se můžete těšit na další várku figů, tentokrát se bude jednat o jednotky Edoras(King's) Guard, tedy jednoty stráže Edorasu a tím i přímo krále. Momentálně jediným zdržením je absence dílků, které putovaly přes polovinu USA za necelé dva dny, ale teď se zasekly někde mezi celním úřadem a mojí schránkou...

Mr. Cube

Těším se na další příspěvky, jen více takových témat - někdo by si pak mohl třeba vzít na mušku ještě elfy...  :)

Vasan

Uvidíme, jak se to tu bude hromadit. Já bych určitě chtěl ještě po tomto vláknu pokračovat např. s Gondorem. Zde ale doufám, že TLC nejdříve vydá nějaké gondorské vojáky. Určitě by se ale daly udělat armády trpaslíků, elfů, Mordoru - Haradští, Rhunští, skřeti a korzáři, a zajímavá by byla třeba jednotka krajové hotovosti - rozhněvaní a ozbrojení hobiti ;) .

Mr. Cube

Jó, ty myslíš krajníky...no na ty jsem úplně zapomněl.  :) Uvidíme, kolik bude ještě vln LOTR/The Hobbit. Elfové, trpaslíci a asi i zástupci lidí z nich budou ještě těžit, co se možné variability týče. U uruk-hai to bude už myslím horší, jejich vrchol byl u Helmova Žlebu a ten už byl vydán. Snad se ale dočkáme nějakých dalších skřetů z dalších dílů Hobita (respektive asi až toho posledního, kde bude Bitva pěti armád), případně mordorských skřetů. Jinak jak jsem řekl ve svém vláknu, souběžně s budováním armády uruk-hai tvořím i vlastní mordorskou.

Vasan

A tvoříš čistě skřety, nebo budeš sestavovat nějaké haradské/rhunské vojáky? A plánuješ k armádě uruk-hai i divoké lidi?

blindmelon

Hezký den, Blindmelon

Vasan

Jaký dojem máš z Hámy?...  Ze dvou smajliku toho moc nevyčtu.

blindmelon

Citace od: Vasan kdy 15.02.2013, 13:10:29
Jaký dojem máš z Hámy?...  Ze dvou smajliku toho moc nevyčtu.
Sorry. Ale to jméno samozřejmě vede k myšlence na Aleše Hámu. Z figa mám dobrý dojem.
Hezký den, Blindmelon

Vasan

Jojo, když jsem hledal na googlu nějaké jeho obrázky, tak to na prvních příčkach plivalo právě jen jeho.  ;D

otaznik

Citace od: Hardegon kdy 14.02.2013, 21:55:51
Zatim paráda. Pěkně sestavený figy. (Já ale hrozně nemam rád ty růžový hlavy, tak hodnotím na 95%  >:D )
Nezbývá, než souhlasit (zejména s větou v závorce  ;) ).

danyboy

No já bych si ty elfy klidně vzal. Ale mám zatím pouze 7 elfíku, z toho jen tři origo. >:D

Vasan

Tak protože jsou dílky potřebné k dokončení královské gardy v nedohlednu, přidám zatím pár rohanských civilistů.

TUKE

Tony Stark ako sedliak sa má páči, otázne čo vymyslí  ;)

Vasan

#19
Tak protože dílky stále nedorazily, nepředstavím Vám teď královskou gardu, ale jinou elitní jednotku a možná jediné profesionální vojáky Rohanu.

Helmingas - Helmové
Pojmenovaní podle rohanského krále Helma Hammerhanda, jsou tito tradiční strážci Helmova žlebu, nejdůležitější rohanské pevnosti.

Kopiník

Lučišník

Šermíř


Celá posádka Hornburgu, včetně postaršího velitele  ;)

Aki

#20
Pěkná partička, podobná už je na cestě i ke mne domů.  8)
K Rohirům se mi ty jejich originál štíty moc nelíbí. Vikingský je skvělá volba.
Jen velitel Helmů mi přijde ještě takový nehotový. Co nějaké vlasy?

Mr. Cube

Pěkné, pěkné. Těším se na další.  :)

Vasan

Nepřátelé Rohnu

Zde jen krátce představuji armádu Železného pasu, která se nakonec postaví jednotkám Rohanu v bitvě. Bitva se odehraje po představení všech rohanských bojových jednotek.
Více o armádě železného pasu viz. Uruk-hai armáda od Mr. Cuba.


Vasan

Tak konečně dorazily helmy, takže Vám konečně můžu představit...

Edoras (King's)  Guard - královská stráž, stráž Edorasu
Další elitní jednotka tvořená z rohanských urozených mužů. Jejich velitelem byl Háma, po jeho smrti zastával jeho funkci Gamling.


Vasan

Největší část rohanské armády tvoří dobrovolníci a odvedenci - kováři, rolníci, sedláci, lovci atd.





Izmael10


Vasan

A nakonec ještě zbytek pěších jednotek

Šermíři


Sekerníci


Lučišníci


Ještě se můžete těšit na představení mého éoredu - tedy skupiny jízdních jednotek.

Jean Vallette


Tomtombuy

Začíná se mi to líbit stále více. Až na růžové hlavy ;-) Ale chápu, že je mají zajímavé výrazy. Prosím o info, odkud jsou torza 2-4 ze složek dobrovolníků. Děkuji.

Izmael10