RIP (Vlastní) Ritterburg Skyline EVO III

Založil Colonel32, 12.07.2012, 23:36:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

#30
.

Aki

Citace od: FilipS kdy 19.07.2012, 20:18:29
Colonel se přece hrdě hlásí, že staví HiFi (historic fiction). Takže to může vypadat jakkoliv ne?
Nu, psal něco o anglickém a románském stylu, proto jsem reagoval. V opačném případě tam klidně může být ta báně a taky to nebude vypadat zle. Možná i lépe než když tam bude uříznutá špička ukončená těmi radary.
Každopádně je to ale jen otázka pohledu. Já preferuji ostré střechy, u tebe jsou většinou nějak zplacatělé. Nic proti a C32 ať si vybere.  >:D

mobidiček

Dobrý den.

Minulý hrad byl pěkný, nicméně se obávám, aby tato černá lesklá kulatá věž, nepůsobila jako obří černé dildo.

S pozdravem

Mobidiček

otaznik

Citace od: mobidiček kdy 20.07.2012, 14:46:29
Dobrý den.

Minulý hrad byl pěkný, nicméně se obávám, aby tato černá lesklá kulatá věž, nepůsobila jako obří černé dildo.

S pozdravem

Mobidiček
Vítej zde na fóru, snad tě můj komentář neodradí, jak se tu už pomalu traduje.

Šlo by prosím příště psát příspěvky ve formě příspěvků a ne ve formě dopisu (emailu) - pozdrav, rozloučení, podpis. Představ si, kdyby to takhle praktikoval každý.  ;)


Colonel32

#34
.

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 20.07.2012, 21:47:04
Skála pod věží už je hotová, začína stavba věže jako takové.
Není to moc pravidelné? Ta skála, ne ta věž. Myslím, že si úplně říká o kopec slopes.

germik

Doufám že nebudeš šetřit světle šedými doplňky, protože jinak už tomu bude chybět fakt jen ta kopule >:D

Jinak myslím, že kulatá věž je dobrý nápad - stavíš fungl nový hrad, nebo rozšiřuješ ten minulý?
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Colonel32

#37
.

FilipS

Citace od: mobidiček kdy 20.07.2012, 14:46:29
nicméně se obávám, aby tato černá lesklá kulatá věž, nepůsobila jako obří černé dildo.
Tohle mě fakt pobavilo. ;D Ale neviděl bych to tak černě. ;D Nicméně na tom něco bude, snad tenhle dojem rozbijí střílny a začlenění do hradu.

Citace od: otaznik kdy 20.07.2012, 22:09:01
Není to moc pravidelné? Ta skála, ne ta věž. Myslím, že si úplně říká o kopec slopes.
Souhlasím.

Miketuk

Připojuji se k Otazníkovi, že skála by lépe vypadala postavená ze slopes nebo bych minimálně rozbil něčím tu jednolitost, ale chápu, že taková skála z dark gray (pokud z fotky dobře poznávám) by vyšla draho.

Obdivuji měřítko v jakém stavíš. A i přesto, že nepoužíváš tolik detailů, jako jiní stavitelé, hrady díky své velikosti vzhledem k minifigovi vypadají dobře. Jsem zvědav s jakými nápady přijdeš a jak tento hrad dopadne.

Ryxe

Myslím si, že slopes by skálu hodně vylepšily, nadruhou stranu, proč to nenechat takto? Není přece třeba podřizovat se módním stavebním trendům, které zrovna "letí". Vypadá to, že dílo bude vypadat impozantně, co do velikosti. Já sice preferuji stavby menší, detailně propracované, nadruhou stranu se mi líbí, že C32 oproti svému předešlému hradu rozbil hranatost a pravoúhlost touto věží s břitem, myslím, že to finální podobu hodně zvedne, co se vzhledu týče.
Ještě bych se chtěl zeptat, jestli hrad bude mít i lomené zdivo, nebo zůstaneš u pravých úhlů?

gearcs

Strmá skála a nahoře na krásné rovině sedí pata věže... Začal bych tím, že zruším tu rovinu, není to tak těžké, a udělal bych spodek věže trochu nepravidelně.

Matošo

#42
Já bych to nechal se study tak jak to je. Mě osobně se se ty úplně vyhlazený stavby moc nelíbí - nějak to pro mě ztrácí kouzlo.

Aki

Citace od: gearcs kdy 21.07.2012, 07:20:12
Strmá skála a nahoře na krásné rovině sedí pata věže... Začal bych tím, že zruším tu rovinu, není to tak těžké, a udělal bych spodek věže trochu nepravidelně.
Tohle taky podepisuji. Na skále mi vůbec nevadí nepřítomnost slope (stejně se to určo zakryje nějakýma kytičkama, nebo zelenýma plate 1x1) , ale ta sesekanost je příliš pravidelná. Chtělo by to nějakou roklinku, aby mělo zdivo šanci sestoupit v některých místech trochu níž.

Colonel32

#44
.

Colonel32

#45
.

Aki

Citace od: Colonel32 kdy 21.07.2012, 21:47:27
Šaškárny se zařezáváním zdi do skály si zatím troufnu jen u pravoúhlých zdí.
A co obráceně? Obestavět část hotové zdi skálou?

Ryxe

Jasně, jak píše Aki, tato vyrianta jde taky, často jí používám u šikmých zdí. Třeba Poienari http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=30018.0 má všechny šikmé stěny a kulaté věže obestavěny terénem. Hned to bude vypadat líp, když ta věž nebude stát na placce ;)

Colonel32

#48
.

Mtron

Musím uznat, že tohle je to nejhezčí co jsem kdy viděl postaveny z lega. Kupa detailů, barev jakby smet. Možná by si mohl přidat více šedé do ehm hradu a tu skálu trošku vylepšit je strohá. Nějaké ty zelené bylinky.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Luky1987

Citace od: Mtron kdy 06.08.2012, 19:42:29
Musím uznat, že tohle je to nejhezčí co jsem kdy viděl postaveny z lega. Kupa detailů, barev jakby smet. Možná by si mohl přidat více šedé do ehm hradu a tu skálu trošku vylepšit je strohá. Nějaké ty zelené bylinky.

Jak já se dnes na fóru bavím >:D
Jinak i když to bude bez nějakých detailů, bude to monumentální a pro běžného návštěvníka ohromující...

Daniel

#51
Hoši, se nehádejte 8). Taková červeno/černá válka ;D.

Jinak teda k EVO III - určitě to bude chtít trošku zamaskovat vodorovné ukončení věže - minimálně jak píše Aki. A pokud to má být věž s břitem, tak nedával se břit na venkovní stranu (proti očekávanému útoku), kvůli obranným účelům?

Archaon

Proč vlastně stavíš v černé a ne nějaké gray? Je to záměr, nebo je to kvůli ceně?

germik

Citace od: Daniel alias Legacek

A pokud to má být věž s břitem, tak nedával se břit na venkovní stranu (proti očekávanému útoku), kvůli obranným účelům?


No dával - proti střelám z děla apod... I když tady mi to spíš přijde trochu jako usnadnění napojení hradeb - přece jen na hranatou věž to jde líp než na kulatou ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

linhi

Dane myslím že to není věž s břitem,myslím že je to takovej ten schodišťovej přístavek,ale pokud to břit je tak by měl být určitě směrem ven proti
místu odkud lze očekávat nejsilnější ostřelování.

Daniel

Aha, jsem jen reagoval na poslední obrázek. Když jsem si to přečetl od začátku, tak tam to C32 popisuje...
Citace od: Colonel32 kdy 13.07.2012, 22:10:12
...Jeden roh bude hranatý, v něm se bude nacházet točité schodiště, které bude ústit až nahoru.

Colonel32

#56
.

Colonel32

#57
.

William

Monumentální, jen mi to v měřítku přijde strašně blízko vody(pokud je to voda). Je to záměr?

Colonel32

#59
.