Lugbulk 2012 v Castle & Pirates

Založil peki, 13.12.2011, 12:11:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

Citace od: Hardegon kdy 17.01.2012, 16:58:10
Minulý rok jsme zkoušeli mince. Nakonec se do seznamu nedostaly. Pořád mam ale touhu získat pořádnou kopu zlaťáků. Je na výběr buď blýskavá (jedna z nich)...

Minifig, Utensil Coin Type 3 with 1 Mark
Minifig, Utensil Coin Type 3 with 2 Mark
Minifig, Utensil Coin Type 3 with 5 Mark
Minifig, Utensil Coin Type 3 with 10 Mark

...nebo Pearl Gold...

Minifig, Utensil Coin Type 2 with 10 Mark

Má ale smysl to zkoušet? Projde to TLC? Vyplatí se cenově?

ty poslední pearl gold jsou upřímě řečeno: strašné  ;D Nic nemá nad staré dobré blejskavé zlaťáky hodnoty 10, 20, 30 a 40.

Vím že se každý rok tu probírali, kdyby prošli, bylo by to supr a pokud by cena nebyla nepřiměřená, tak by každý nakoupil určitě pořádnou hromádku a poklady by už stáli za to.

mesje

Inak sranda že za 1 miniatúrnu hračkársku mincu sa platia 2 reálne veľké mince - 2-korunáčka a 1-korunáčka :-)
Viac sa asi oplatí objednávať tie štvorsady mincií, ako sólo mince - zaberú miesto v LB len pre 1 dielik. Ja by som to možno skúsil zaradiť do LB, 3 kč za mincu na BL je veľa. A to by boli parádne poklady pre veľa hradárov.
Inak aj tie zlaté cihly by boli parádne, zvlášť s ohladom na ceny na BL, ale žial asi to nemá šancu, keďže boli vydané len v PotC, a teda sú z licencovanej série.

Hana129

V návodě je sáček s mincemi + cihlička vedena jako jeden díl. Takže asi by se to muselo objednat celé. Možná by to nebylo marné zkusit za jakou cenu to dají.  ;)

tonysize

Celkem postrádám v nominaci dílů kostky na tvorbu terénu, myslím, že nerowem navrhovaná plate 2x4 v dark green není marná, tudíž za mě navrhuji:

3020 plate 2 x 4 dark green,  8z10
2420 plate 2 x 2 corner green, 8z10

Petronel

Citace od: tonysize kdy 17.01.2012, 21:47:24
Celkem postrádám v nominaci dílů kostky na tvorbu terénu, myslím, že nerowem navrhovaná plate 2x4 v dark green není marná, tudíž za mě navrhuji:

3020 plate 2 x 4 dark green,  8z10
2420 plate 2 x 2 corner green, 8z10

jak to vypadá v ostatních sekcích? Trains, town, ostatní. Jestli by nešlo něco takového neutrálního prosadit taky tam, myslím, že zde už je docela plno  ;D Teď tak koukám na ten seznam dílů v prvním příspěvku a vidím jich tam hnedle 30 a max je 20 dílků  >:D

Hardegon

Čím víc si prohlížím obrázky s Brick, Modified 1 x 2 with Masonry Profile, tím méně se mi líbí. Na MOCy má strašně sníženou užitečnost. I v originálních setech ho dávají většinou jen jako sokl domů. Tak si říkám, jestli se vyplatí je brát v Lugbulku a hned dvě barvy?

Colonel32

Nemám nic proti experimentování, ale pokud byly minule chromované mince dražší než na BL tam skutečně nevidím důvod testovat, jestli letos náhodou nebudou levnější.

Z opačného soudku je plate 2x4 darkgreen, která byla minule. Budeme ji opakovat každý rok?

tonysize

#127
Omlouvám se, že jsem nezaznamenal, že 2x4 plate dark green byla loni, rozhodně by se mi ale hodila, neboť loňského lugbulku jsem se neúčastnil. Najde se někdo, kdo shledá zmíněný díl užitečným?

Cavelon

Áno, ja by som mal tiež záujem o DarkGreen Plate 2x4. Aj keď už bola, limit mi na to vtedy už nestačil. :'(

Chairudo

Chtěl bych ještě jednou poprosit o dílek 2449 Dark Bluish Gray Slope, Inverted 75 2 x 1 x 3
vzal bych jich minimálně 1000ks, na bl jich moc není a když, tak jsou dost drahé.
vidím že v town je ještě volný slot, mohl by se přesunout tam?

Díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki


Daniel

#131
V LB si budu brát ten barding (postroj na koně) - minimum je 25 ks.
Já využiji jen tak půlku (pro rejpaly, nebudu ten 25. půlit ;D ). Takže kdyby nějaký účastník LB chtěl vzít a také nevyužije všech 25, tak já budu mít (10-15 k dispozici) - už jsem objednal.
Napište mi kdyžtak sz ;).
Dík, Dan

mesje

Ja taktiez by som bral len polovicu bardingu, takze niekto zo Slovenska ked sa chce delit, mozme sa dohodnut.

Colonel32

Ok, beru to jako poučení. Pokud bude příští rok nějaký barding, tak po 10ti kusech.

Niripe

Dan: máš PM

S těmi štíty jsem na tom podobně. Kdyby se někdo z účastníků chtěl podělit, budu rád. Obrovské armády bohužel nevytvářím.

P4tr1cius

Má niekto záujem podeliť sa o polovicu množstva tohto dielika:
6082   Rock Panel Rectangular (BURP)   - 50ks (minimum)

Ak áno, píšte cez SZ.
Dík

Frco

Tie skaly by sa do buducna tiez mohli dat po menej, ako 50 kusov  :D

peter

Sakra lidi uvědomte si o čem to je, toto není BL ::)

Citace od: Jindroush kdy 20.12.2011, 23:45:43
Chtěl bych podotknout, že ty více-násobky u malých dílů nebyly kvůli nepřesnosti vah, ale protože:
a) je to strašný mrdání s těma malejma dílama. Přemýšlel jsem o slušnějším výrazu, ale slovo piplačka ani trochu nevystihuje zlo v podobě např. tiles 1x1. Zkus si napočítat, navážit a přesypat do sáčku 50 tiles. A pak to 40x zopakuj.
b) omezuje to různý loty - je jednodušší vážit 20x 200 než 10x 50, 5x100, 3x150, 2x200 kusů.
c) nikdy nelze zaručit, že to lego dodá 100% správně. Jsem si jist, že i oni mají počítací váhy a i oni tam mají lemply, co si myslí, že všechny barvy stejných dílů váží stejně - v lotech o mikrováhách se pak takovej průser daleko hůř rozprostře - protože reklamovat by znamenalo několikatýdenní zdržení s distribucí nebo více různých distribucí.
d) je to LUGBULK. Slovo BULK, což je "in large quantities: Those who buy in bulk receive a discount". 50 není bulk. Když chceš 50 tiles, jdi na BL. Tady si máš kupovat 500 luceren na osvícení města, 500 balónků pro GBC, nebo 5000 plates na landscaping. Sraní se s padesátidílovejma lotama je prostě vyhazování možností do luftu.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Frco

Hej, lenze tu sa nebavime o 50 Tiles, ale o 50 BURPoch  ::) Ja by som rad kupil veci z viacero lotov, nie len 3-4 druhy. Ci ty tiez beres len napr 5000 ks tiles z jedneho lotu a staci ti?

Colonel32

Citace od: Frco kdy 07.02.2012, 11:48:41
Hej, lenze tu sa nebavime o 50 Tiles, ale o 50 BURPoch  ::) Ja by som rad kupil veci z viacero lotov, nie len 3-4 druhy. Ci ty tiez beres len napr 5000 ks tiles z jedneho lotu a staci ti?

50 je minimální násobek od Lega daný cenou dílu.

To že jsme to někde povolili méně (za cenu že s tím budeme mít více práce) je naše benevolence. Rovnou oznamuju, že u tak běžného dílu jako je BURP se to dál dělit nebude.

Pokud ti letos nestačí limit, máš tento rok minimálně 4 příležitosti, díky kterým na příští rok získat status vystavovatele.

Hardegon

Mně se zdál po zveřejnění seznamu strašný počet 50ks plate 16x16. Teď je to jistota, kterou budu brát na landscaping a následujících pár let nebudu muset řešit nedostatek materiálu na terén.

blackrabbit

Pokud by se ještě někdo chtěl zbavit 10ti bardingů a 10ti štítů, tak se hlásím. Už jsem objednal.

Petronel

Byl by tu prosím ještě někdo kdo by se se mnou podělil o ty bardingy (přehozy přes koně) a black falcon štíty k ním? Myslel jsem že mi to klapne tady s liberečákama, ale oni to nakonec neberou  :-\
Kupuje to ještě někdo navíc prosím? Stačí mi pár ks, to se domluvíme.

A dále ještě jestli ten stejný dotyčný by se nechtěl podělit i o Plant Leaves 6 x 5 Green 50 na 50

Díky moc.

Zoufalec

Ještě někdo na dělbu bardingů a obou štítů? Ideálně vše půl na půl.

Zájemci prosím SZ.

Ojík

Nechce se někdo podělit o křoví? 50 kusů v lotu je pro mě zbytečně moc, stačilo by mi tak 10.

A pokud by se někdo chtěl zbavit nějakých
Window 1 x 2 x 2 2/3 Shutter with Rounded Top,
Plant Leaves 6 x 5,
BURPů, štítů a bardingů,
hlásím se.
All work and no play make Jack a dull boy.

killco

Ak by mal niekto zo Slovákov záujem o nejaké :

94161 Window 1 x 2 x 2 2/3 Shutter with Rounded Top
alebo
2039 Lamp Post, 2 x 2 x 7

môžme dohodnúť change za niečo iné v adekvátnej sume . (cez správu samozrejme)