(Vlastní) Vlčí hrádek

Založil tnachti, 05.12.2011, 13:53:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tnachti

Po delší době vyzbyla trocha času na stavění.

linhi

Pokud mohu za sebe mě se hrádek líbí,jen bych tu křiklavě žlutou nahradil třeba tan barvou a ještě jsi se mohl pokusit o nějaký ten úhel.

phoenicis

Mne sa tá žltá celkom páči. Pripomína mi to kombináciu použitú v 6074...

P4tr1cius

#3
Veľmi dobrý nápad si mal s tým exteriérom na väčšine fotkách. Vyzerá to zaujímavo, zvlášť keď sa ešte jedná o hrad.

phoenicis

Citace od: P4tr1cius kdy 05.12.2011, 14:29:57
Veľmi dobrý nápad si mal s tým exeriérom na väčšine fotkách. Vyzerá to zaujímavo, zvlášť keď sa ešte jedná o hrad.

Exteriér je nápad výborný, ale dal by som ho len ilustratívne na 1-2 fotografie. Pri prezentácii hradu trošku rozptyľuje... :P
Skôr by som teda nafotil väčšinu fotiek "na posteli" a potom nejaké 1-2-3 fotky v exteriéry ;)

Anatyt

Toto by mohol byť skutočný LEGO set!
Výborné je aj to fotenie v prírode.

Mr. Cube

Velice pěkné. Zdá se mi to, nebo tam je jeden kousek vyplněn jakousi fialovou barvou?

SpCasPi000

Nielen pri Castle téme, ale aj pri niektorých iných témach (napr. Technic) sú pre mňa fotky z prírody či terénu omnoho zaujímavejšie ako tie z interiérov, keby nebola jeseň a boli by tieto zábery bez tých opadaných listov a s nejakým lesom ďalej v pozadí, tak by to bolo ešte oveľa lepšie a mohlo by to vyzerať dokonale realisticky  ;)
Hrádok sa mi veľmi páči, poslúži mi ako inšpirácia, originál figy vlčích ľudí už mám z BL všetky čo vyšli (veď ich je len zopár), ale potrebujem ešte nakúpiť veľa brickov v starej sivej (LBG pri klasike nechcem používať). Šťastie že pri použití aj čiernej tá spotreba sivých nebude až taká obrovská. Tak už len dúfam že tak o polroka či rok postavím aspoň nejakú menšiu skrýšu na skale za tmavým lesom odkiaľ budú robiť lúpežné prepady ako za starých nadherných čias (čiže v rokoch '92+)  ;D
Ale netešte sa, neuvidíte to, lebo na toto dielo sa to asi chytať nebude...

Aki

Skvělé, konečně zase něco důstojného s vlky.

Výborný je půdorys hrádku a i mně se moc líbí fotky z přírody.

Přesto si ale neodpustím několik málo poznámek. Komín donjonu je zbytečně složitý, masivní a příliš vysoký. Mám trochu problém se štítem vstupní věžičky. Ten štít by měl schovat střechu. Nelíbí se mi portál v té hospodářské budově, pokud nezvládneš udělat něco symetrického na 3 study, udělej ten překlad rovný. Skvělý příklad jak vyřešit zaklenutí 3studového "okna" vyřešil Legaček na Orlíku, když stavěl okno hradní kaple.

Přesto je to ale dobrá práce.  :-*

Jó a možná by nebylo na škodu docvakávat kostky.  >:D

frantoka

Krásne zrealizovaný hrádek s pekným osadením do prírody, gratulujem  :)

Jotun

Pěkný hrádek, sice jednoduššího provedení a žádný obr co se týká rozměrů, ale působí na mě velice příjemným dojmem. Určitě tomu napomohlo použití vlčích rytířů a nafocení venku v přírodě. ;)