(Vlastní) Malý hrad - (příjezd poselstva)

Založil tnachti, 06.01.2009, 12:19:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tnachti

Přes svátky zbylo trochu času na stavění, tak představuji svůj druhý pokus. Trochu jsem dokoupil old gray, tak to již není úplná jednolitost. Ve focení jsem se moc nezlepšil ... tedy alibisticky budu tvrdit, že ve skutečnosti stavba samozřejmě vypadá lépe než na fotkách.  ;)

Pozn.: do sekce "sbírky" jsem umístil několik fotek své castle sbírky.

tnachti

Ještě několik "detailů" a trocha interiérů...

Colonel32

Ty ses jeste nenaucil, ze kdyz sem budes davat fotky zapraseneho lega, ze jediny komentar, ktery prijde bude "Umej si to!" ?  ;D A ze jedina zaprasena cerna plate k tomu bude stacit jako zaminka ?

tnachti

Citace od: Colonel32 kdy 06.01.2009, 12:28:37
Ty ses jeste nenaucil, ze kdyz sem budes davat fotky zapraseneho lega, ze jediny komentar, ktery prijde bude "Umej si to!" ?  ;D A ze jedina zaprasena cerna plate k tomu bude stacit jako zaminka ?

Vždyť vidíš, že se na tom pracuje ... zatím hospodyňka smejčí horní nádvoří ... je na to sama, takže to není hned ... a navíc ti rytíři a zbrojnoši jsou hrozná prasata!  ;D

MwK

No na celý hrad aj s vojskom jedna "hospodyňka"... ::)
Tá sa narobí... ;D

Ale inak pekná práca,páči sa mi to... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

grohl

#5
O mnoho lepší než předtím a to myslím smrtelně vážně. Je to mnohem detailnější než předtím, ale zkusil bych projít celou sekci a "obšlehnout" nějakou zakulacenou stěnu  nebo nějakou budovu umístit lehce pootočenou. Hradům to přidává na realističnosti, protože žádný není přesně pravidelný ani pravouúhlý.

Frco

paci sa mi to velmi, len ta palma mi tam nesedi.

linhi

Ahoj je to dobré,ale opravdu někdy udělej kus šikmé hradby a nebo věž se sraženým rohem,budovu jinak posazenou.Prostě nějak naruš tu pravoúhlost. Ale zase jsi to alespoň dokončil - oproti mě :-)

gearcs

Citace od: linhi kdy 06.01.2009, 14:00:42
Ahoj je to dobré,ale opravdu někdy udělej kus šikmé hradby a nebo věž se sraženým rohem,budovu jinak posazenou.Prostě nějak naruš tu pravoúhlost. Ale zase jsi to alespoň dokončil - oproti mě :-)
No tak, člověče, věř si!

Stavba pěkně barevně vyřešená, detaily hezké, výborně.
Akorát technická - tomu králi bych z ruky odtranil tu červenou kouzelnou hůlku ;D

tnachti

Citace od: gearcs kdy 06.01.2009, 16:41:29
Citace od: linhi kdy 06.01.2009, 14:00:42
Ahoj je to dobré,ale opravdu někdy udělej kus šikmé hradby a nebo věž se sraženým rohem,budovu jinak posazenou.Prostě nějak naruš tu pravoúhlost. Ale zase jsi to alespoň dokončil - oproti mě :-)
No tak, člověče, věř si!

Stavba pěkně barevně vyřešená, detaily hezké, výborně.
Akorát technická - tomu králi bych z ruky odtranil tu červenou kouzelnou hůlku ;D

Pssst ... to je žezlo :-X  ;D

Fox666111

pěkný malý hrad ted jenom zvětšit jinak docela dobry
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

zvukar

Moc pekny :D,ja jsem si zatim postavil malou tvrz(nedopadlo to nic moc :-\).

Icewalker

Citace od: Fox666111 kdy 07.01.2009, 14:56:26
pěkný malý hrad ted jenom zvětšit jinak docela dobry
Ále, až na trošku těsné nádvoří je myslím velikost akorát ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Ryxe

Hrad vypadá pěkně a je to opravdu rozdíl oproti prvnímu. Opravdu se zlepšuješ.  ;)

germik

fakt pěkný. to hrázdění je samolepka na panelu nebo je to potisk? ???
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

peter

Citace od: germik kdy 09.01.2009, 13:15:43fakt pěkný. to hrázdění je samolepka na panelu nebo je to potisk? ???

B je správně ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

tnachti

Citace od: germik kdy 09.01.2009, 13:15:43
fakt pěkný. to hrázdění je samolepka na panelu nebo je to potisk? ???

Pokud myslíš stěnu paláce u ochozu, tak ...
jde o potisk ... konkrétně poměrně vzácný díl 4444p03, tento je ve žluté užit jen u 6086 (2x) a 6074, resp. 10039 (1x). Tyto dva pocházejí právě z rozebraného setu 6086.

tnachti

Citace od: Frco kdy 06.01.2009, 13:56:53
paci sa mi to velmi, len ta palma mi tam nesedi.

Ohledně stromopalmy - použil jsem to stejně jako u 6081 ... takže doufám, že se to dá "castleakceptovat", ale máš pravdu, že kmen je klasická palma a stejně tak vypadá.