(Vlastní - sbírka) Býci

Založil Thrawn, 28.12.2008, 22:53:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Thrawn

Zakládám si Castle rod Býků. Tento rod se mně vždycky líbil, bohužel jsem měl v jeho době období temna, takže začínám od píky. Podle mně nebyl dostatečně využit jeho potenciál, takže Vám představím svoji vizi.

1. Býčí těžkooděnec (minotaurus) - úderná síla Býčí armády. Jedná se o nejnákladnější jednotku celé armády (doslova :( ).

2. Býčí elitní pěchota (pretoriáni) - tvrdě trénovaní a velice disciplinovaní jedinci. Tvoří páteř stálé (placené) Býčí armády.

3. Býčí lehká pěchota (branci) - jejich síla spočívá hlavně v jejich počtu a základním výcviku. Podle potřeby mohou sloužit jako pěšáci i jako lukostřelci, obsluha válečných strojů apod.. Jsou povoláváni většinou v případě mobilizace, ať už za účelem obrany nebo vedení dobyvačné války. Mohou být rovněž povoláváni jako okupační síla v případě, že by na to stálá armáda nestačila, v takovém případě pobírají stejný žold jako pretoriáni.

4. Lukostřelci - jejich síla spočívá v jejich přesnosti a počtu. Jsou součástí stále (placené) Býčí armády.

Tento rod nemá žádné hrady, takže dočasně obývá hrad 6090, viz. obrázek č. 5 krátce po "převzetí" od původní posádky. Hrad bude přestavěn a přizpůsoben potřebám našeho rodu.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Hardegon

zatím jich moc neni. skoro stejný počet jsem jich nasbíral taky  ::) a jestli máš set 6096 tak jsi mohl udělat pár fotek z dobývání. pokud se pamatuju tak býci měli spoustu strojů, vozů a těchdle krámů...  >:D

Jose

Relativně malý rod ovšem s velkou údernou silou. Takový rozzuřeny býk (že Býci ;) ) dokáže vyvinou velké úsilí na zničení protivníka. Moc bych je nepodceňoval. Ostatně to může být velice houževnatý a odolný rod. Osobně mi připomínají spíš loupeživé rytíře bez nějaké pevné základny. Ale to jen subjektivní pocit.

Hodnotím je proto jako velmi příjemnou změnu. Stále jen Black Falconi... - již mě moc neberou. 8) Doufám, že máš v plánu nějaký velkolepý hrad ve stylu Colonela. ;D

germik

Pěkné ale nemyslím že by měli býci nějakou extra morálku ::). ale vždycky semi strašně líbily ty jejich dobývací stroje (aspoň teda většina) :)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Thrawn

Citace od: Jose kdy 29.12.2008, 12:02:28
Relativně malý rod ovšem s velkou údernou silou. Takový rozzuřeny býk (že Býci ;) ) dokáže vyvinou velké úsilí na zničení protivníka. Moc bych je nepodceňoval. Ostatně to může být velice houževnatý a odolný rod. Osobně mi připomínají spíš loupeživé rytíře bez nějaké pevné základny. Ale to jen subjektivní pocit.

Hodnotím je proto jako velmi příjemnou změnu. Stále jen Black Falconi... - již mě moc neberou. 8) Doufám, že máš v plánu nějaký velkolepý hrad ve stylu Colonela. ;D

Velkolepý hrad asi ne, spíš jen decentní přestavby hradu 6090 ve stylu hradu 6086.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#5
Citace od: Hardegon kdy 29.12.2008, 11:04:00
zatím jich moc neni. skoro stejný počet jsem jich nasbíral taky  ::) a jestli máš set 6096 tak jsi mohl udělat pár fotek z dobývání. pokud se pamatuju tak býci měli spoustu strojů, vozů a těchdle krámů...  >:D

Nějaké stroje mám, ale ne 6096. Až budu mít více setů a dostatečné množství jednotek, tak nafotím nějakou pěknou bitvu, zatím se budu věnovat přestavbě hradu a posilování armády. Rod jsem představil, víc jsem zatím nechtěl, postupně budu téma aktulizovat, abyste mohli sledovat vývoj rodu  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Býkům se v poslední době nedostávalo financí, takže se trochu drželi zkrátka. Nicméně zdá se, že se situace zlepšuje, a tak si troufli na malou bitvu. Fotky přibudou zítra.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Siegnord

  Přeji hodně úspěchů při budování vlastního Byčího království. Jen doporučuji z hradu odstranit ještě bílé vlajky, které neodpovídají býčímu erbu, ale erbu původního majitele.  ;)