(Vlastní) pokus o hrad

Založil tnachti, 23.10.2008, 12:33:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tnachti

Jako zelenáč si dovolím hodit na fórum první výtvor od cca 12 let ... teda možná jsem tam stavebně zamrznul :) Jsem i mizernej fotograf, takže někde je spíše více pokoje než stavby - pro rejpaly: vím, že pokoj by to chtělo alespoň krapet uklidit a též vyměnit ty puntíkaté závěsy přes regály, umytí kostek by jistě taky nebylo na škodu 8). Ke stavbě jsou použity (vyjma části minifigů) jen kostky, které mi zbyly mimo oficiální sety (castle sbírku vyvěsím v dohledné době), tedy možná proto, je to krapet strohé. Tento týden jsem lehce doplnil kostky, takže další stavba bude snad rozmanitější. Předem děkuji za kritické, popř. pochvalné názory.

tnachti

Ještě několik detailnějších fotek...

Aki

Tak líbí se mi půdorys, ale z hradu toho opravdu moc rozeznatelného není. Ono je těžké fotit černý hrad, zvlášť když tam nemáš třeba hrany zvýrazněné nějakou jinou barvou.  :-\

Colonel32

Pekne udelany teren okolo hradu, ale to je pro zacatek asi tak vsechno. Cernocerne objekty mohou v realu vypadat docela dobre, ale velmi tezko se foti tak, aby na tom bylo neco videt.

Ryxe

Moc se mi líbí ten terén.Hrad působí opravdu hezky na první a druhé fotce,pak je to malinko slabší,ale celkově mi to nepřijde špatné

Marty713

Podobný problém jsem měl s focením Datla ( http://www.kostky.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=17873.0;attach=45780;image ).
Nejlepší je použít jako pozadí velice tmavý hadr, tmavší než model. I ta hrubost látky udělá své.

peter

No hlavně se to musí velmi dobře nasvítit.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

gearcs

Citace od: peter kdy 24.10.2008, 07:58:29
No hlavně se to musí velmi dobře nasvítit.
Ano, hlavně bys neměl při focení lega používat blesk, radši nasvítit ze 3 stran - zprava zepředu, zleva zepředu a shora, v případě větších staveb z více směrů. Blesk nadělá paseku, že i pěkná stavba vypadá divně a všude se leskne.
Terén vypadá dobře, jestli máš plates v těch barvách, bude ještě hezčí ;)

tnachti

Díky za zkouknutí a užitečné rady ... to focení jsem hodně odfláknul ... cvak cvak a za 3 minuty hotovo :-[ Doplnil jsem teď trochu kostky, takže příští stavba nebude snad taková umrlčí jednolitost.

Zdenda

Opravdu moc se mi líbí ten teren a hradu se to sice moc nepodobá, ale je to furt lepsi nez moje.

J0hny54

Citace od: Himleris kdy 03.11.2008, 16:02:58
vůbec se mi to nelibí!!!Na můj vkus moc Černý!!!ten teren ujde!!ty figy spatlani na!! celkove hnus!!

Musím se připojit. Je to spatlanina a jak je to černý tak není nic vidět...

Aki

Citace od: Himleris kdy 03.11.2008, 16:02:58
vůbec se mi to nelibí!!! Na můj vkus moc Černý!!! ten teren ujde!! ty figy spatlani na!! celkove hnus!!

Pana Černého tam nikde nevidím. Italštině nerozumím, ale k čemu tak ostrá slova. Každý nějak začínal.  ;)

hobby

Citace od: Himleris kdy 03.11.2008, 16:02:58
vůbec se mi to neli!!!Na můj vkus moc Černý!!!ten teren ujde!!ty figy spatlani na!! celkove hnus!!

Souhlasím s Akim, ten totiž umí stavět hrady, ale takhle příkrý odsudek bych od něj neslyšel. Tak se tedy předveď, ať vidíme. Ale doufám, že to bude lepší než tvoje čeština >:D.

Šejmus

černá barva v kombinaci s bleskem neni nejšťastnější řešení...

ale pěkná armádka, zkus postavit něco menšího a propracovanějšího
Fool of a Took!

Himleris

Vůbec se mi to nelíbí.Na můj vkus moc černý.Ten teren ujde.Ty figy by to chtělo zlepšit.Celkově nic moc!!  8)

Fox666111

celkově pěkný ale ta  ???černá ??? chtělo by to šedou nebo bílou či žlutou
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett