Colossal Castle Contest V

Založil marian20, 30.10.2007, 11:00:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Také bych se rád zůčastnil,ale nemám na to - zatím.

Aki

Tomu nevěřte, důležité je to zkusit. Linhiho hrad se s klidným svědomím zůčastnit mohl a podle toho jak začal stavět C32 svůj první hrad, tak klidně taky. Ale taky tam nejde o velikost, nybrž o nápad a chuť něco stavět.

Škoda, že jsme letos nestihl nic postavit, doufám že příští rok se mi to podaří.

Každopádně, ale obou naším oceněným blahopřeju.  :-*

Nede23

Všiml jsem si, že častěji ohodnotí nějakou scénu, než jen obyčejnou stavbu. Tzn. něco se na obrázku děje. S tím jsem měl největší problém a myslím, že se mi to moc nepodařilo  :(. Samozřejmě, výherci jsou pro mě velkou inspirací.

marian20

Koho by zaujímalo, ako dopadla stávka zmienená na začiatku, TU je vyčerpávajúci opis, vrátane príprav. Čo ma dostalo, bol poľský Lugpol, ktrorý si zostavil aj psychologické profily porotcov  ;D
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Nede23

Příště bysme mohli někoho vyzvat my 8)  >:D

marian20

Rozmýšľal som nad tým, ale koho? Možno tým Portugalcom by sme mohli čo do počtu konkurovať, možno aj Rakúšania by sa na to dali. Proti Poliakom nemáme momentálne šancu. Ktovie aká je castle komunita v Maďarsku, to by malo aj národnostný náboj  ;D
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

gearcs

A proč bysme neměli šanci? Jenom to chce se pořádně zásobit dílkama a nápady. V CCC VI jim to natřem 8) ;D

Nede23

Systém a komunikace je základ! To by v tom byl čert, abychom taky něco nevyhráli >:D

linhi

Také se chci příští rok přihlásit