(Vlastní) Royal město

Založil Marťan, 11.07.2007, 16:52:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Nejlépe ztvárněná postava z Royal města

Kovář
Podkoní
Prodavač lektvarů
Prodavač zeleniny
Prodavač v "army shopu"
Zelinář
Hrobař
Rybář
Obyčejný sluha
Pokrývač

Marťan

Tak jsem se zase pustil do stavby a jelikož už mám postavený hrad Royal rytířů, tak jsem se rozhodl postavit ještě nějaké podhradí. Způsob stavění jsem požil stejný, jako byl na hradě, aby to spolu trošku ladilo. Mám v plánu postavit několik staveb, které budou krášlit podhradí Lordaeronu. První z mých staveb je kovárna, další stavby sem budu postupně přihazovat.

Marťan

#1
Kovárna

Marťan

#2
Nějaké ty interiéry:

Marťan

Nechal jsem se inspirovat touto opravdickou kovárnou. Sice to skoro vůbec není stejné, ani možná podobné, ale moc mi ten obrázek pomohl  ;D

linhi

Jen tak dále a bude město jako blázen!!!!!!!!  ;) Jo a potřebuju ukovat zbroj pro mou armádu!!!

Šejmus

Citace od: linhi kdy 11.07.2007, 17:07:56
Jen tak dále a bude město jako blázen!!!!!!!!  ;) Jo a potřebuju ukovat zbroj pro mou armádu!!!
na to by ti taková soukromnická kovárna nestačila  ;D pouč se z pána prstenů - kovárny strčit pod zem, zaměstnat spoustu skřetů  >:D
Fool of a Took!

Marťan

Citace od: linhi kdy 11.07.2007, 17:07:56
Jen tak dále a bude město jako blázen!!!!!!!!  ;) Jo a potřebuju ukovat zbroj pro mou armádu!!!

Zbroj pro tvou armádu klidně zajistit mohu, otázkou je, čím budeš platit?  >:D Jak vidíš na obrázku, "chleba omaštěný větrem" neberem!

Rever

Kovárna i vnitřní vybavení se ti povedli, jenom ta černá barva mi tam trochu nesedí, možná by byla lepší bílá nebo tan, ale zřejmě černých kostek máš nejvíce...

Marcel

Mně se to líbí, jen tak dál. ;)

Marťan

#9
Citace od: Rever kdy 12.07.2007, 09:33:52
Kovárna i vnitřní vybavení se ti povedli, jenom ta černá barva mi tam trochu nesedí, možná by byla lepší bílá nebo tan, ale zřejmě černých kostek máš nejvíce...

JJ, stavím z černých, těch mám nejvíc. No, na ty domečky by se opravdu lépe hodila jiná barva, ale zatím žádnou jinou nemám.

marian20

Ahoj Marťan,
kováreň ako celok je fajn, možno by sa tam ešte zišli dať tiles na podlahu a rozbiť tú sterilnosť strechy nejakými slopes v inej farbe, ale ináč je to ok.
Čo by som ale určite zmenil, tak nákovu, malá inšpirácia napr.tu
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Marťan

#11
Citace od: marian20 kdy 12.07.2007, 12:18:22
Ahoj Marťan,
kováreň ako celok je fajn, možno by sa tam ešte zišli dať tiles na podlahu a rozbiť tú sterilnosť strechy nejakými slopes v inej farbe, ale ináč je to ok.
Čo by som ale určite zmenil, tak nákovu, malá inšpirácia napr.tu


Díky za odkaz a za inspiraci  :) Kovadlinu určitě tedy změním. Musel jsem se zasmát, když jsem si představil, jak by na tom plate 1x4 ten kovář něco ukoval. To by ten meč měl pak v sobě study  ;D . Hodím na to černou tiles a možná ještě nějak upravím. Jinak ta vikingská kovárna je moc super, taková jednoduchá, ale přitom splňuje účel.

LiBorec

Vypadá to moc pekne,jenom je skoda,ze ji nechces zakomponovat do hradu.Bylo by to moc prima,protoze si moc nedokazu predstavit podhradí u Lordaeronu ::),mozna je to tím,ze ta kovárna je az moc velká ;),ale s tím si hlavu nelámej >:D

Marťan

Citace od: LiBorec kdy 12.07.2007, 17:22:17
Vypadá to moc pekne,jenom je skoda,ze ji nechces zakomponovat do hradu.Bylo by to moc prima,protoze si moc nedokazu predstavit podhradí u Lordaeronu ::),mozna je to tím,ze ta kovárna je az moc velká ;),ale s tím si hlavu nelámej >:D

Díky,
no ono by to zakomponovat šlo, ale to by pak ten můj Loarderon byl mooc obroskej a kde bych ho pak dal? Do budoucna přemýšlím nad stolem, na kterém udělám velké dioráma a celé to přikryju nějakým sklem. Jinak dneska jsem makal na další z budov. Brzy postnu fotečky.

Marťan

Mám tady jednu z dalších budouv Royal města. Tentokrát jsem chtěl postavit něco ve smyslu "cvičiště" pro vojáky. Je to opevněná budova, ve které mají vojáci sklad zbraní, ale také si tam mohou sednout a odpočinout, případně něco zakousnout  ;D .

Marťan

#15
Kasárny

Marťan

#16
Detaily plus interiéry

Tomášek

Velmi pěkné, ale nemůže se tomu náhodou také říkat kasárna?
Procházím DARK AGE.

Marťan

Citace od: Tomášek kdy 13.07.2007, 09:07:52
Velmi pěkné, ale nemůže se tomu náhodou také říkat kasárna?

No právě, že jsem nemohl přijít na to, jak to správně pojmenovat. Kasárna to by mohlo být, ale ten název mi indikuje moderní dobu. Nevím, jestli by se to dalo k tomu použít  :-\

linhi

Ahoj! No paráda - kasárna jsou hezčí než kovárna.Rozhodně moc pěkné!!!!!!

Marcel

#20
Pěkné, akorát socha má světle šedou ruku nebo se mi to jenom zdá. ???

Marcel

Ještě by jsi mohl kovárnu vylepšit tak že by jsi do kamen umístil kostku na 1. obrázku. ještě přikládám fotky jak to myslím.

Marťan

#22
Citace od: MJager kdy 13.07.2007, 16:17:08
Pěkné, akorát socha má světle šedou ruku nebo se mi to jenom zdá. ???

JJ, socha má světle šedou, chtělo by to dark gray, ale toto zrovna nemám. Tak aspoň light gray  :). Myslíš do kamen strčit nějaký electric  brick?   (PS: taky nic takového nevlastním...  :-\ )

Marcel

Citace od: Marťan kdy 13.07.2007, 21:59:15
Citace od: MJager kdy 13.07.2007, 16:17:08
Pěkné, akorát socha má světle šedou ruku nebo se mi to jenom zdá. ???

JJ, socha má světle šedou, chtělo by to darg gray, ale toto zrovna nemám. Tak spoň light gray  :). Myslíš do kamen strčit nějaký electric  brick?   (PS: taky nic takového nevlastním...  :-\ )
jj, tu co je na 1. obrázku

Tomášek

#24
Citace od: Marťan kdy 13.07.2007, 21:59:15
Citace od: MJager kdy 13.07.2007, 16:17:08
Pěkné, akorát socha má světle šedou ruku nebo se mi to jenom zdá. ???

JJ, socha má světle šedou, chtělo by to darg gray, ale toto zrovna nemám. Tak spoň light gray  :). Myslíš do kamen strčit nějaký electric  brick?   (PS: taky nic takového nevlastním...  :-\ )

Dark gray packy byly u pudinkových doktorů.

EDIT : Byly to blay, ale i tak by to vypadalo lépe.
Procházím DARK AGE.

Marťan

#25
Citace od: Tomášek kdy 13.07.2007, 22:07:15
Citace od: Marťan kdy 13.07.2007, 21:59:15
Citace od: MJager kdy 13.07.2007, 16:17:08
Pěkné, akorát socha má světle šedou ruku nebo se mi to jenom zdá. ???

JJ, socha má světle šedou, chtělo by to darg gray, ale toto zrovna nemám. Tak spoň light gray  :). Myslíš do kamen strčit nějaký electric  brick?   (PS: taky nic takového nevlastním...  :-\ )

Dark gray packy byly u pudinkových doktorů.

EDIT : Byly to blay, ale i tak by to vypadalo lépe.

Joo, jednu jsem našel, ale druhou nemůžu nikde najít  :'( . No, ale teoreticky by mohla stačit jen jedna packa, protože ta druhá za štítem stejně není vidět.... jdu to vyměnit.

Marcel

Vypadá to že castle a pirates začíná ožívat  :D :D :D

Marťan

Citace od: MJager kdy 13.07.2007, 22:40:08
Vypadá to že castle a pirates začíná ožívat  :D :D :D

No byl bych rád, kdyby to tak bylo a doufám, že i ostatní dostanou chuť a inspiraci ke svým vlastním výtvorům. Zrovna teďkom Linhi postnul svůj nový hrad...jen tak dále!

Marťan

#28
Tak jsem opravil nedostatky u kovárny a kasárny... finální fota ve větším rozlišení naleznete zde

Marťan

Přidávám další budovu z Royal města. Tentokráte je to Farma. Ještě to není úplně kompletní, musím tam ještě dodělat nějaké vychytávky (nerovnosti před domem, chybí okno na dvěřích)